Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 6:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 4:07 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Jaroslave , cca v kolik hodin a jaké množství kozlíku mám vypít , abych usnul / nedaří se / . Mohu z polohy na boku přejít po 20 min. na polohu na zádech a mohu zítra jako lehkou stravu použít sirnou patlaninu ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 5:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Jaroslave , cca v kolik hodin a jaké množství kozlíku mám vypít , abych usnul / nedaří se / . Mohu z polohy na boku přejít po 20 min. na polohu na zádech a mohu zítra jako lehkou stravu použít sirnou patlaninu ?

Tak na to nejsem odborník, já to nepiji, spím i bez toho. Použijte postup z toho balení, tím nic nezkazíte. Tu polohu klidně po těch 20 minutách změňte, déle stejně bez pohybu asi nevydržíte. Sirná patlanice tedy zrovna lehké jídlo není, to bych asi neriskoval, dejte si třeba rýži s banánem a odpoledne vypijte kefír, což nahodí dobře laktobacily ve střevním traktu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater-únava
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 8:24 am 
Offline

Registrován: pon dub 05, 2010 8:43 pm
Příspěvky: 6
Dobrý den.
Stravuji se jako většina lidí, jen omezuji některá jídla jako mléko, tučné maso, uzeniny. Člověk je od pravěku všežravec a tak zřejmě na rozdíl od Vás si myslím, že by v rozumné míře měl jíst i pro Vás škodlivé jídlo. Navíc, když dělá manuelní práci nebo sportuje potřebuje dostatek energie, kterou si myslím jen z ovoce nedostane.
PH jsem měřil a pořád se to motá kolem šesti. Z těch papírků se to nedá přesně odhadnout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 10:03 am 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2010 12:11 pm
Příspěvky: 25
a takto som dopadol, keď som sa stravoval ako "všežravec" \":)\"


Přílohy:
IMG_6423_800x533_640x426.JPG
IMG_6423_800x533_640x426.JPG [ 64.04 KiB | Zobrazeno 12245 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater-únava
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 10:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
alanpro píše:
Dobrý den.
Stravuji se jako většina lidí, jen omezuji některá jídla jako mléko, tučné maso, uzeniny. Člověk je od pravěku všežravec a tak zřejmě na rozdíl od Vás si myslím, že by v rozumné míře měl jíst i pro Vás škodlivé jídlo. Navíc, když dělá manuelní práci nebo sportuje potřebuje dostatek energie, kterou si myslím jen z ovoce nedostane.
PH jsem měřil a pořád se to motá kolem šesti. Z těch papírků se to nedá přesně odhadnout.

Myslíte si to blbě, ale je to váš názor a máte na něj samozřejmě právo. Pokud vaše pH nevystoupá alespoň jednou denně nad hodnotu 7 pH, optimálně nad 7,5 pH, tak se vaše tělo není schopno zbavit odpadních látek a musí je ukládat, což zde na fotografiích vidíte a co chcete za další hmatatelné důkazy toho, že váš názor je mylný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater-únava
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 1:55 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Myslíte si to blbě, ale je to váš názor a máte na něj samozřejmě právo. Pokud vaše pH nevystoupá alespoň jednou denně nad hodnotu 7 pH, optimálně nad 7,5 pH, tak se vaše tělo není schopno zbavit odpadních látek a musí je ukládat, což zde na fotografiích vidíte a co chcete za další hmatatelné důkazy toho, že váš názor je mylný.

Čo sa stane, ked niekto chce hned na druhý den po očiste miesto. ovo. štiav cpat chleba?
Vravel som, že je to nebezbečné,(mimo to , že chleba ako taký je s-r-a-č-k-a).
Čo sa može v takomto prípade stat?
Niektorí ludia si totiž dajú resp. nedajú vysvetlit niektoré veci.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater-únava
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 1:59 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
alanpro píše:
Dobrý den.
Stravuji se jako většina lidí, jen omezuji některá jídla jako mléko, tučné maso, uzeniny. Člověk je od pravěku všežravec a tak zřejmě na rozdíl od Vás si myslím, že by v rozumné míře měl jíst i pro Vás škodlivé jídlo. Navíc, když dělá manuelní práci nebo sportuje potřebuje dostatek energie, kterou si myslím jen z ovoce nedostane.
PH jsem měřil a pořád se to motá kolem šesti. Z těch papírků se to nedá přesně odhadnout.

Omyl!
Pokial je človek ako tak vyčistný, nehovoriac o ideálnom stave, tak skutočne tú energiu má.
Len si vyskúšajte jest celý den len maso, "bielkovinový zázrak" a uvidíte kolko budete mat energie s prekvapením na další den ráno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater-únava
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 3:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Čo sa stane, ked niekto chce hned na druhý den po očiste miesto. ovo. štiav cpat chleba?
Vravel som, že je to nebezbečné,(mimo to , že chleba ako taký je s-r-a-č-k-a).
Čo sa može v takomto prípade stat?
Niektorí ludia si totiž dajú resp. nedajú vysvetlit niektoré veci.
Ďakujem

Chleba určitě není vhodný, to si ihned ve vyčištěném střevě namnoží kvasinky a je tam kde začal. Pokud již se jí vařené jídlo, tak třeba rýže s banánem, nebo nějaká ovesná kaše, prostě maximálně jednoduché jídlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 5:13 pm 
Offline

Registrován: pon úno 15, 2010 9:51 pm
Příspěvky: 58
Jardo, ještě jednou díky za Váš návod a ochotu zodpovídat další a další dotazy, jsem z jaterní kúry nadšená, teď při druhé ze mne vylezlo hrozně moc šutříků a vidět je v míse je nechutné, ale i oblažující \":D\"

Překvapilo mne, že ze mě jde voda s kameny ještě teď, po páté odpoledne, ale vnímám to pozitivně, jen ať odejdou. Akorát s tím musím počítat pro příště, že potřebuju mít záchod v dosahu celý druhý den. Zřejmě proto, že nepojím kaši ni rejži, ale jedu hezky na ovoci, jako i jindy.

Kdyby někoho zajímal průběh mé první i druhé příjemné očisty, tak zde: http://forum.vitarian.cz/viewtopic.php?p=100132#p100132


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 7:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Sarka píše:
Jardo, ještě jednou díky za Váš návod a ochotu zodpovídat další a další dotazy, jsem z jaterní kúry nadšená, teď při druhé ze mne vylezlo hrozně moc šutříků a vidět je v míse je nechutné, ale i oblažující \":D\"

Překvapilo mne, že ze mě jde voda s kameny ještě teď, po páté odpoledne, ale vnímám to pozitivně, jen ať odejdou. Akorát s tím musím počítat pro příště, že potřebuju mít záchod v dosahu celý druhý den. Zřejmě proto, že nepojím kaši ni rejži, ale jedu hezky na ovoci, jako i jindy.

Kdyby někoho zajímal průběh mé první i druhé příjemné očisty, tak zde: http://forum.vitarian.cz/viewtopic.php?p=100132#p100132

To není tou kaší, ale měsícem, trefila jste se do skoro nejlepšího dne za celý rok a proto toho z vás vypadává tolik. Příště to asi již takové nebude, nebo se snažte trefit dva dny před černým měsícem a bude to sice slabší, ale podobné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 8:52 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Po páté očistě to u mě dopadlo tak, jak je vidět na fotkách. Byl jsem vcelku překvapen, ale výsledky a pocity jsou skvělé \":-)\" zvlášť je teda znát provedení očisty před novoluním. Ten měsíc s tím umí dělat kousky \":-)\"
Příloha:
P4130174[2].JPG
P4130174[2].JPG [ 95.94 KiB | Zobrazeno 12176 krát ]
Příloha:
P4130176[2].JPG
P4130176[2].JPG [ 92.09 KiB | Zobrazeno 12175 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater-únava
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 9:12 pm 
Offline

Registrován: pon dub 05, 2010 8:43 pm
Příspěvky: 6
Dobrý den.
Nikdy jsem netvrdil, že moje názory jsou ty správné. Ale, které vůbec jsou?
Abych se vrátil k jádru věci, což je již zmíněná únava a časté nachlazení. Co my Vy, z Vašeho pohledu a zkušeností radíte? Nejsem proti zkusit věci o kterých se tady hovoří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater-únava
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 9:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
alanpro píše:
Dobrý den.
Nikdy jsem netvrdil, že moje názory jsou ty správné. Ale, které vůbec jsou?
Abych se vrátil k jádru věci, což je již zmíněná únava a časté nachlazení. Co my Vy, z Vašeho pohledu a zkušeností radíte? Nejsem proti zkusit věci o kterých se tady hovoří.

Dle mého názoru zanesené a překyselené tlusté střevo nestíhá odvádět toxiny, které se pak tlačí do těla a horních cest dýchacích. Posledujte si pH a upravte ho na život podporující hodnoty, pročistěte střeva a játra, čímž podle mého názoru naprostá většina vašich potíží zmizí. Dále můžete dodat slušné dávky vitamínu C a nějaký jód pro štítnou žlázu v podobě mořských řas. Vše je zde již několikrát popsáno, tak to projděte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 1:03 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Očistu jater mám už tiež za sebou. Na koniec som to teda naplanoval na 13.4. Deň pred som zjedol jeden ovocny šalát na obed, večera žiadna. Tekutín bolo okolo 3 litrov. Druhý deň do 15:00 som vypil 2 litre jablkovej štavy, potom ďaľšie 2,5 litre tekutín. Celú očistu som si rovnako ako Xion posunul o jednu hodinu a začal v 23:00. Všetko prebehlo bez bolesti alebo nepríjemných pocitov. Akurát som mal celý deň pocit, ako keby vnímam väčší tlak na miestach kde je pečeň. Z toho dôvodu som grepovo-olivový nápoj vypil v stoji pri posteli na ex a ihneď sa dal do polohy na chrbáte. Do 23:40 sa nedialo nič zvláštne, miestami som mal pocit, že sa niečo vo vnútri hýbe, ale žiaden konkrétny tlak, pohyb som nevnímal. Kamienky zo mňa ráno nevypadli žiadne, akurát veľa plávajucich zelených guličiek o veľkosti 2mm, jednu som rozpučil a ostal po nej zelený maglajzový asi tukový fľak. Dohromady ich odhadujem tak na 50 kusov. Keď to teda zreferujem, napriek tomu, že to bola moja prvá kúra, tak všetko prebehlo naprosto hladko. Striktne som da držal návodu. Tajne som dúfal, že nejaký kamienok vypadne, keď o 30 minút po poslednej dávke epsonskej soli vypijem väčšie množstvo vody. Vypil som teda 1,5 litra behom 2minút, no žiadne kamienky sa nekonali. Asi teda čakajú na daľšie očistné kúry. Najbližší nov/čierny mesiac vychádza opäť na 14 deň v mesiaci, teda asi bude najlepšie kúru plánovať na 12.5.2010.
Kód:
Čierny mesiac v najbližsích mesiacoch
05 Máj - 14. deň
06 Jún - 12. deň
07 Júl -  12. deň
08 August - 10. deň
09 September - 9. deň
10 Október - 8. deň
11 November - 7. deň
12 December -   6. deň


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 1:44 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
mohy, diky za info. Na prvy krat vyjde najmenej bordelu, takze nemusis byt sklamany a pokracuj.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz