Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 3:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 12:57 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo, prolítla jsem znovu toto vlákno a chci se jen ujistit. Beru třetí den MMS. První den 1-1-1-1-2, druhý 2-2-3-3-4 a třetí jsem začala 4-5 - ....s tím že budu pořád zvyšovat co dávka, to kapka navíc. Zatím jsem nezaznamela žádné reakce. Jsem z toho nesmírně překvapená. Ani není žádný problém to vypít. Dolívám tedy ananasovou šťávou. Vitariánsky se zrovna moc teď nestravuji, vzhledem k vyššímu pH, které se snažím držet. Četla jsem, že je vhodné dostat se na 30 kapek denně a na nich vydržet. Myslíte i v případě, pokud nebudou nějaké nepříjemné reakce, nemám nadále navyšovat? Chtěla jsem dnes dát 4-5-6-7-8-9, nerada bych před víkendem se do něčeho vrhla po hlavě.Díky moc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 3:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo, prolítla jsem znovu toto vlákno a chci se jen ujistit. Beru třetí den MMS. První den 1-1-1-1-2, druhý 2-2-3-3-4 a třetí jsem začala 4-5 - ....s tím že budu pořád zvyšovat co dávka, to kapka navíc. Zatím jsem nezaznamela žádné reakce. Jsem z toho nesmírně překvapená. Ani není žádný problém to vypít. Dolívám tedy ananasovou šťávou. Vitariánsky se zrovna moc teď nestravuji, vzhledem k vyššímu pH, které se snažím držet. Četla jsem, že je vhodné dostat se na 30 kapek denně a na nich vydržet. Myslíte i v případě, pokud nebudou nějaké nepříjemné reakce, nemám nadále navyšovat? Chtěla jsem dnes dát 4-5-6-7-8-9, nerada bych před víkendem se do něčeho vrhla po hlavě.Díky moc

No nevím, před víkendem si nahodit herx reakci asi moc vhodný postup není, čili dle mého názoru by jste neměla tak závodit a snažit se odstranit vše, co jste si vytvářela řadu let, za jeden týden. To většinou vede spíš k potížím, než k dobrým výsledkům.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 9:08 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
No nevím, před víkendem si nahodit herx reakci asi moc vhodný postup není, čili dle mého názoru by jste neměla tak závodit a snažit se odstranit vše, co jste si vytvářela řadu let, za jeden týden. To většinou vede spíš k potížím, než k dobrým výsledkům.

Nevadí, ked si dám MMS(vypijem vo vode) a potom sa cca o 30 min najem?
Myslím, že to má rovnaký účinok ako keby som to dal po jedle.
Alebo sa mýlim?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 7:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Nevadí, ked si dám MMS(vypijem vo vode) a potom sa cca o 30 min najem?
Myslím, že to má rovnaký účinok ako keby som to dal po jedle.
Alebo sa mýlim?
Ďakujem

Vhodnější je to po jídle, ale pokud vám to nedělá špatně, tak nevidím problém, sám jsem to užíval nalačno i ve velkých dávkách a neměl jsem s tím žádné komplikace.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 7:53 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
Jarda píše:
Kandida je docela vyčůraná kvasinka a umí přežít v neuvěřitelném rozsahu jednotlivých prostředí. Pokud nám začne škodit, je nutné ji likvidovat velice systematicky a dlouhodobě, což bych vám i doporučil. Užívání MMS je jednoznačně vhodné a používal bych raději méně kapek, ale vysokou frekvenci, klidně i po jedné hodině, pokud na to máte podmínky. Také ji velice dobře likvidují laktobacily, čili klidně litr domácího kefíru denně a budete na tom zase lépe. Jednoznačně se nesmí jíst pečivo a chleba, to lidem činí největší potíže a kandidě to vyloženě svědčí. Také jí dělá dobře sladké ovoce a dokonce i sladké zeleniny, čili omezení jídelníčku je vhodné co nejtvrdší s velkým přísunem mléčně kvašené zeleniny, kysaného zelí a kokosového tuku, který obsahuje kyselinu kaprylovou, kterou kandida vyloženě nesnáší. U MMS je vhodné to prokládat i MMS 2, protože chlórové vápno dává kvasinkám dobře na frak a ve větších dávkách je to opravdu obdivuhodně účinné. Sirná patlanina dle mého názoru nevadí a v rozumném množství ji lze konzumovat.

MMS2 nemam tak davam stale mms1 ale zmenil som frekvenciu z dvoch na jednu hodinu ako ste vraveli, ted davam kazdu hodinu po 2 kvapky 10-12 krat denne asi 4 den, predtym skoro dva tyzdne kazde dve hodky 4 kvapky 6xdenne ... a zaujima ma kolko mam vydrzat v tomto novom davkovani lebo predpokladam ze uzivat mms dokopy viac ako mesiac asi nieje najoptimalnejsie..vdaka


Naposledy upravil Lubyx dne sob dub 17, 2010 8:21 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 8:17 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Vhodnější je to po jídle, ale pokud vám to nedělá špatně, tak nevidím problém, sám jsem to užíval nalačno i ve velkých dávkách a neměl jsem s tím žádné komplikace.

Nie nerobí to problém.
Minule síce bol, no aktuálne nie.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
MMS2 nemam tak davam stale mms1 ale zmenil som frekvenciu z dvoch na jednu hodinu ako ste vraveli, ted davam kazdu hodinu po 2 kvapky 10-12 krat denne asi 4 den, predtym skoro dva tyzdne kazde dve hodky 4 kvapky 6xdenne ... a zaujima ma kolko mam vydrzat v tomto novom davkovani lebo predpokladam ze uzivat mms dokopy viac ako mesiac asi nieje najoptimalnejsie..vdaka

To je otázka, užívat ho jen tak,déle než měsíc, je asi nesmysl, ale v případě nutnosti a vážných nemocí, bych se nebál ani dlouhé doby, ani vysokých dávek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 18, 2010 6:34 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Dobrý den! Chtěl bych se zeptat ma jednu zvláštnost. Když někdy mám 3 aktivní kapky MMS tak hrozně smrdí.Dneska jsem si myl vlasy ve 20 aktivovaných kapkách a vůbec není nic cítit.Mám na mysli kapky, které ještě nezředím vodou
Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 18, 2010 8:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Dobrý den! Chtěl bych se zeptat ma jednu zvláštnost. Když někdy mám 3 aktivní kapky MMS tak hrozně smrdí.Dneska jsem si myl vlasy ve 20 aktivovaných kapkách a vůbec není nic cítit.Mám na mysli kapky, které ještě nezředím vodou
Díky

To je nějaké divné, podle mě to smrdí stále více, úměrně počtu aktivovaných kapek. Na vykloktání pusy večer dělám cca 6-8 kapek, před vlastním čištěním zubů se vždy jednou toho sajrajtu zhluboka nadechnu a zadržím to v plicích, abych vymlátil případnou nastěhovanou verbež, což funguje opravdu skvěle. Nevšiml jsem si žádného rozdílu u jednotlivých várek, ten puch je pořád stejný a stále stejně nesnesitelný. Z toho mě vychází, že to nebylo aktivované, nebo to bylo nedostatečně aktivované, čímž se chlordioxid nevyvíjí, nebo se vyvíjí málo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 9:18 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
To je nějaké divné, podle mě to smrdí stále více, úměrně počtu aktivovaných kapek. Na vykloktání pusy večer dělám cca 6-8 kapek, před vlastním čištěním zubů se vždy jednou toho sajrajtu zhluboka nadechnu a zadržím to v plicích, abych vymlátil případnou nastěhovanou verbež, což funguje opravdu skvěle. Nevšiml jsem si žádného rozdílu u jednotlivých várek, ten puch je pořád stejný a stále stejně nesnesitelný. Z toho mě vychází, že to nebylo aktivované, nebo to bylo nedostatečně aktivované, čímž se chlordioxid nevyvíjí, nebo se vyvíjí málo.

Dnes som spravil klystýr s MMS (20 kvapiek) do uriny.
Existuje nejaká hraničná dávka pri aplikácii pomocou klystýru?
Počs dna ma torchu prehnalo. Zjedol som trochu ryže,cesnak a cca 1kg kyslej kapusty a 6 tabliet maxim. laktobacilov.
Je optimálna doba tých 20 min aj pri aplikácii MMS formou klystýru?
Nemalo by to tam byt dlhšie? Zaujíma ma či sa to nevyplaví von, ked to vyhodím do WC.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2010 11:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Dnes som spravil klystýr s MMS (20 kvapiek) do uriny.
Existuje nejaká hraničná dávka pri aplikácii pomocou klystýru?
Počs dna ma torchu prehnalo. Zjedol som trochu ryže,cesnak a cca 1kg kyslej kapusty a 6 tabliet maxim. laktobacilov.
Je optimálna doba tých 20 min aj pri aplikácii MMS formou klystýru?
Nemalo by to tam byt dlhšie? Zaujíma ma či sa to nevyplaví von, ked to vyhodím do WC.
Ďakujem

No je to již opravdu dost a končil bych spíše na 10 kapkách na litr, ale meze nikde nejsou, je to velice individuální. Těch 20 minut zcela vyhovuje, více není nutné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2010 11:45 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
No je to již opravdu dost a končil bych spíše na 10 kapkách na litr, ale meze nikde nejsou, je to velice individuální. Těch 20 minut zcela vyhovuje, více není nutné.

Ok.
Nemohol som týmto postupom vyhubit aj laktobacily?
Potom som ich síce dodal ale aj tak.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2010 7:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ok.
Nemohol som týmto postupom vyhubit aj laktobacily?
Potom som ich síce dodal ale aj tak.
Ďakujem

Tak určitě mohl, ale to zase tak nevadí, ty se namnoží celkem snadno, pokud je dodáváte, ale kvasinky to již tak snadné nemají, čili je to spíše prospěšné, ale rozhodně bych to bezdůvodně nepřeháněl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2010 8:19 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Tak určitě mohl, ale to zase tak nevadí, ty se namnoží celkem snadno, pokud je dodáváte, ale kvasinky to již tak snadné nemají, čili je to spíše prospěšné, ale rozhodně bych to bezdůvodně nepřeháněl.

Experimentovat s nejakými megadávkami rozhodne nemienim.
Limitujú ma iba moje subketívne, dobré/zlé pocity.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 22, 2010 6:42 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobré ráno Jardo, tak jsem od včera na 30 kapkách rozložených po 5 dávkách. Stále jsem nezaznamela žádné pozitivní ani negativní reakce, ač občas v práci zhltnu něco nevhodného. Střeva čistím jednou týdně. Co by jste mi poradil, pokračovat na tomto množství, nebo ještě navyšovat. Říkám, si, jesli to MMS není nějak znehodnocené, mám jinak problém vypít i hořčík:-) Díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz