Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 6:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 8:50 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 15, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 3
Na sonu mi byl zjištěn cca 1cm velký žlučníkový kámen. To znamená, že je asi tvrdý a né voskový,že? Nemůže mi tedy při kůře vyvolat žlučníkovou koliku? Může to jeho vypuzení bolet?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 9:13 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Jarda píše:
To se nedá odhadnout, je to velice individuální a je prostě potřeba stále stoupat až ke stavu průjmu, pak se vrátit na předchozí tělem akceptovanou dávku a tu považovat za svoji denní dávku. To pálení způsobují uvolněné toxiny, které jsou silně kyselé a vlastně kadíte kyselinu, což logicky pálí. Ideální je vyprat to ze střeva sérií klystýrů, optimálně silně zásaditých a tělu dodat zásaditou potravu.

Pane Jardo , můžete napsat co je vhodné dodávat do silně zásaditých klystýru . Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 9:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
vdmackovi píše:
Na sonu mi byl zjištěn cca 1cm velký žlučníkový kámen. To znamená, že je asi tvrdý a né voskový,že? Nemůže mi tedy při kůře vyvolat žlučníkovou koliku? Může to jeho vypuzení bolet?

Oni se dost pletou, doporučuji vám si toto vlákno celé prostudovat a to vám odpoví na váš dotaz. Já bych to nějakou dobu cca 2-3 měsíce rozpouštěl velkými dávkami hořčíku a teprve poté bych provedl první očistu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , můžete napsat co je vhodné dodávat do silně zásaditých klystýru . Děkuji

Můžete na to mít připravenou zásaditou urinu a naprostá většina bylinných čajů má zásaditou povahu. V nouzi by se dala přidat v rozumném množství i dobře rozpuštěná jedlá soda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 10:08 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Toxiny jsou součást odpadu z očisty nebo jsou ze zažívacího t. ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 6:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Toxiny jsou součást odpadu z očisty nebo jsou ze zažívacího t. ?

Pokud se nad tím zamyslíte, tak játra jsou takový filtr v akváriu a pokud by jste zadělaný filtr vypral v tom akváriu, tak vám chcípnou rybičky, čili je nutné ten sajrajt co nejrychleji dostat ven. Navíc těsně před černým měsícem je toho bordelu opravdu hodně i z jiných částí těla, protože probíhá celková detoxikace organizmu a o to více je potřeba střevům pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 8:40 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Děkuji moc pane Jardo , ještě jeden technický dotaz - kolik dní před očistou přestat se sirnou patlaninou ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 9:56 am 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
sad píše:
Denny - očisty děláš ještě po 14 dnech a nebo už po měsíci ? Četl jsem , že používáš Chanca Piedra , jaký jsou výsledky ?
Díky za odpověď .

Ahoj. Očisty dělám, jak mě napadne a kdy se mi do nich chce - nejdříve však po 14ti dnech! Vidíš, včera jsem kecal, že dnes dám šestou, ale protože se mi dnes nechce, odložím to na jindy.
Pokračuji v hubení bakterií pomocí přístroje nazvaného zapper. Je to síla, když to přeženeš, pak tě tzv. herxheimerova reakce nemine. Nastane to, když najednou vybiješ více breberek, než kolik dokáže tělo vyloučit. Ta poslední herxka mě vyřadila na zhruba 3 týdny. Teploty až 40, bolesti celého těla, stav jako při a po chřipce.
Čaj již nepiju, vydržel jsem to zhruba 4 týdny, pak jsem přestal, protože mě neustále pálila žáha. Začal jsem s odkyselováním těla, protože jako asi většina všežravců (i když maso nejím, piju jen vodu apod.) jsem překyselený, až hrůza \":!:\"

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 10:00 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Denny díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 10:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Děkuji moc pane Jardo , ještě jeden technický dotaz - kolik dní před očistou přestat se sirnou patlaninou ?

Stačí ji nepoužívat den až dva před vlastním dnem procedury.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 10:03 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Díky pane Jardo .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 10:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Ahoj. Očisty dělám, jak mě napadne a kdy se mi do nich chce - nejdříve však po 14ti dnech! Vidíš, včera jsem kecal, že dnes dám šestou, ale protože se mi dnes nechce, odložím to na jindy.
Pokračuji v hubení bakterií pomocí přístroje nazvaného zapper. Je to síla, když to přeženeš, pak tě tzv. herxheimerova reakce nemine. Nastane to, když najednou vybiješ více breberek, než kolik dokáže tělo vyloučit. Ta poslední herxka mě vyřadila na zhruba 3 týdny. Teploty až 40, bolesti celého těla, stav jako při a po chřipce.
Čaj již nepiju, vydržel jsem to zhruba 4 týdny, pak jsem přestal, protože mě neustále pálila žáha. Začal jsem s odkyselováním těla, protože jako asi většina všežravců (i když maso nejím, piju jen vodu apod.) jsem překyselený, až hrůza \":!:\"

Pokud konečně odkyseluješ, tak to je ten nejsprávnější krok a teprve nyní poznáš i lepší stránky zdraví svého těla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 10:06 am 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
sad píše:
Pane Jardo , jaká je vysoká dávka Mg v 1 dcl vody ? Dávám 4 plný lžičky 2x denně / ráno a k večeru / , ale průjem se zatím nedostavil ? Mám za sebou 3 očistu a vždy po 4 dávce epsonské soli , když vychází kameny a spol. , tak cítím pálení v konečníku , jako kdyby tekla vařící voda , je to normální ?

Normální to je, jak už ti to také Jarda vysvětlil. Ale použij před vyprázdněním vazelínu - namaž si jí kolem a do konečníku, pak se pálení nedostaví a když tak podstatně slabší \":idea:\"

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 9:59 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 15, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 3
Jarda píše:
Oni se dost pletou, doporučuji vám si toto vlákno celé prostudovat a to vám odpoví na váš dotaz. Já bych to nějakou dobu cca 2-3 měsíce rozpouštěl velkými dávkami hořčíku a teprve poté bych provedl první očistu.

Kolik to je - velká davka hořčíku? mám latentní tetanii, takže s horčíkem mám problém. A co ten hořčík s tím kamenem udělá?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 10:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
vdmackovi píše:
Kolik to je - velká davka hořčíku? mám latentní tetanii, takže s horčíkem mám problém. A co ten hořčík s tím kamenem udělá?

Dávky hořčíku se postupně pomalu navyšují, až do stavu průjmu a poté se vrátíte na předchozí dávku, kterou tělo akceptovalo. To je vaše denní dávka, která je u každého jiná a je potřeba si ji takto vysledovat. Hořčík na sebe váže vždy dva vápníky a uvede je do rozpustného stavu, kdy se pohybují v krvi a tělo je může využít, nebo vyloučit, aniž by sedimentovaly třeba formou kamenů. Tímto se třeba pomocí roztoku chloridu hořečnatého dá v celkem rozumném čase kámen rozpustit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz