Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 11:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 4:09 am 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 4:20 am
Příspěvky: 22
Jarda píše:
Z toho je jasné, že bojujete s kvasinkou, je nutné si k tomu něco nastudovat a začít se podle toho chovat. Venku nejsnadněji seženete koloidní stříbro a postupně ho přidávejte do nálevu, od kávové lžičky, po pět polévkových lžic.

Tak jsem nastudovala co jsem mohla, ale mam z toho v hlave pekny gulas. V ruznych navodech se uvadeji ruzne potraviny, ktere se doporucuji jist. Treba nevim, zda mohu jist brambory, pripadne celozrnou ryzi, fazole a jak je to s jogurtem. Urcite bych do sebe mela dostat hodne lactobacilu, ale tibetskou kefirovou houbu zde nesezenu ani nahodou (ze zakona se tu nesmi prodavat ani obycejny kefir \":(\") V lekarne jsem si proto koupila tablety s lactobacily, ale nyni nevim, zda je mohu uzivat, protoze krome lactobacilu obsahuji i pomocne latky. Ale mam pocit, ze jogurt mi dobre nedela. Urcite bych mela jist hodne zeleniny, potravin jako cibule, cesnek, zazvor. Maji stejnou ucinnost ve forme caje, mam na mysli napriklad cibulovy nebo zazvorovy caj? Napriklad cerstve cibule do sebe moc nedostanu. Dale by mel byt vhodny kokosovy olej (ten jsem zatim nikde nenasla). Zatim jsem nesehnala ani MMS ani koloidni stribro. Vcera jsem zkusila jist pouze zeleninu (paprika, okurka, redkev, brokolice, spenat), doplnene olivovym olejem s cerstvymi bylinkami, dale ruzne druhy orechu a jeden jogurt. A zacala jsem uzivat cistou chlorellu (jeste bych tu mohla sehnat extrakt z aloe vera). Dnes od rana se citim velice slaba a celkove mi neni dobre a mam pocit, ze si nepomaham, jen se vic huntuju. Rano trochu prujem, pak klystyr s trochu citronove stavy, na ocistu zaludku jsem nenasla silu, jenom snist misku salatu a par orechu bylo doslova utrpeni. Jsem vazne bezradna, jen vim, ze pokud budu dal hubnout, tak to neni dobre. Dopoledne pak jogurt, ale je mi stejne a pri pomysleni na jidlo se mi dela spatne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 8:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
kafuka píše:
Tak jsem nastudovala co jsem mohla, ale mam z toho v hlave pekny gulas. V ruznych navodech se uvadeji ruzne potraviny, ktere se doporucuji jist. Treba nevim, zda mohu jist brambory, pripadne celozrnou ryzi, fazole a jak je to s jogurtem. Urcite bych do sebe mela dostat hodne lactobacilu, ale tibetskou kefirovou houbu zde nesezenu ani nahodou (ze zakona se tu nesmi prodavat ani obycejny kefir \":(\") V lekarne jsem si proto koupila tablety s lactobacily, ale nyni nevim, zda je mohu uzivat, protoze krome lactobacilu obsahuji i pomocne latky. Ale mam pocit, ze jogurt mi dobre nedela. Urcite bych mela jist hodne zeleniny, potravin jako cibule, cesnek, zazvor. Maji stejnou ucinnost ve forme caje, mam na mysli napriklad cibulovy nebo zazvorovy caj? Napriklad cerstve cibule do sebe moc nedostanu. Dale by mel byt vhodny kokosovy olej (ten jsem zatim nikde nenasla). Zatim jsem nesehnala ani MMS ani koloidni stribro. Vcera jsem zkusila jist pouze zeleninu (paprika, okurka, redkev, brokolice, spenat), doplnene olivovym olejem s cerstvymi bylinkami, dale ruzne druhy orechu a jeden jogurt. A zacala jsem uzivat cistou chlorellu (jeste bych tu mohla sehnat extrakt z aloe vera). Dnes od rana se citim velice slaba a celkove mi neni dobre a mam pocit, ze si nepomaham, jen se vic huntuju. Rano trochu prujem, pak klystyr s trochu citronove stavy, na ocistu zaludku jsem nenasla silu, jenom snist misku salatu a par orechu bylo doslova utrpeni. Jsem vazne bezradna, jen vim, ze pokud budu dal hubnout, tak to neni dobre. Dopoledne pak jogurt, ale je mi stejne a pri pomysleni na jidlo se mi dela spatne.

Ty laktobacily se používat samozřejmě dají, ale je to velice drahá varianta a není moc účinná, protože jich musíte jíst opravdu hodně. Jogurt by musel být vyrobený originální technologií a to asi nebudete schopna sehnat, čili raději ne. Ty čaje jak popisujete používat můžete, ale asi to moc nepomůže, tam jde hlavně o to kvasinky neživit. Kokosový olej je základem protikvasinkové diety, tak ho někde poshánějte. Stravu jste použila správnou, ale je logické, že vám blbě bude, kvasinka nebude chtít opustit vaše tělo nějak snadno s tím nepočítejte a detoxikační reakce jsou v tomto případě normální stav. Na to zda váha klesá, či stoupá se nyní vyprdnětě, bude nyní lítat naprosto nekontrolovatelně, ale ničemu to nevadí a po odstranění kvasinek se váha rychle srovná do normálu. Ten jogurt musí být opravdu živý, jinak ho nejezte, tím kvasinky krmíte a ty dochucené už vůbec ne, to je pro ně ideální žrádlo. Nyní musí být vše fungicidní a bez ohledu na reakce to prostě přemoci, ideální by bylo to koloidní stříbro do střeva, případně velice opatrně vyzkoušet MMS od jedné aktivované kapky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 11:00 am 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 1:45 am
Příspěvky: 38
Moje zkušenosti s urino klystýry. jsou skutečně účinnější než voda a řekla bych i že šetrnější. Jenže můj problém je, že většinou je nedokážu dost dlouho udržet. A tak časté opakování jsem až do včerejška nezvládla z pracovních důvodů. Včera jsem po noční najela na systém, dokud to jde. Dělala jsem si urina klystýr poprvé z částečně mírně odstáté uriny, částečně čerstvé. A potom vždy, z čerstvé. Asi 5x během dne. Té první uriny byl litr a potom už asi po půl litru.Naposledy asi v 8 večer. I když jsem nikdy urinu 20 minut neudržela, spíše Od 2 do 10 minut. Večer však začal jakýsi čistící efekt. V 11 hodin před spaním mi začala taková zvláštní běhavka, bez bolesti v břiše, spíše jen takový pocit, že musím na toaletu, a to pokračovalo i v noci asi 3x a ráno také asi 3x. Šlo hodně odpadu s poměrně velkým množstvím tekutiny. Dnes hodlám pokračovat, jen co mě ta běhavka přejde. Je neuvěřitelné co sajrajtu v člověku je. Chci to dělat takhle do chvíle dokud nepoteče víceméně čistá urina. Doufám, že to nepřeháním.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 11:39 am 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 4:20 am
Příspěvky: 22
Jarda píše:
Kokosový olej je základem protikvasinkové diety, tak ho někde poshánějte. Ten jogurt musí být opravdu živý, jinak ho nejezte, tím kvasinky krmíte a ty dochucené už vůbec ne, to je pro ně ideální žrádlo. Nyní musí být vše fungicidní a bez ohledu na reakce to prostě přemoci, ideální by bylo to koloidní stříbro do střeva, případně velice opatrně vyzkoušet MMS od jedné aktivované kapky.

Kokosový olej mám objednaný, tak snad už v sobotu na něj najedu. Je nějaká doporučená denní dávka, například lžíce 1xdenně? Je kokosové mléko stejně vhodné nebo se to týká pouze oleje? V tom jogurtu je nějaké BB536 (Bifidobacterium longum), je bez příchuti, takže by snad měl být v pohodě. Koloidní stříbro mi snad pošlou, ale bude to chvíli trvat. Přemýšlela jsem o urino-klystýru, během dne mám ph moči kolem těch požadovaných 7, tak by to mohlo jít. Tu vodu s citrónem dlouho neudržím, dneska se mi nepodařilo ani napustit celý připravený obsah tekutiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 1:31 pm 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Ještě k irigátoru. Mohly by být potíže při používání litrové nádoby, typu napuštění litru do střeva, po doplňění nádoby napuštění dalšího litru i přes nutkání nějaké kaly vyloučit?
Aby se po prvním napuštění nenashromáždily kaly k výstupu a po vpuštění další tekutiny se pak tlakem neposouvaly dál do střev a zabránilo se pak jejich odchodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 3:34 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 6:32 pm
Příspěvky: 6
Dobrý den, potvrzuji zkušenosti ostatních uživatelů s urinoklystýry, jsou opravdu mnohem účinnější, jenže u mě bohužel až moc \":(\" . Včera ráno jsem si aplikovala urinoklystýr se lžičkou sody potřetí (předtím týden voda, týden koloid - bez potíží, 2 dny MMS s reakcí) a odpoledne mi začala podobná herxka jako po praziquantelu - teplota, zimnice, hrozně zle a velmi silná bolest kyčlí a oblasti kolem hrudní kosti (to u przq nebylo), která pak přešla až do ramen a zad, sotva jsem se hýbala a chvílema se mi i špatně dýchalo. Zle mi bylo celou noc, nemohla jsem bolestí vydržet, natož spát, tak jsem si o půlnoci vzala Paralen, ten mi na ty kyčle trochu pomáhá. Přetrvává to i dnes (38,5), kyčle bolí o sto šest, jsem naprosto nepoužitelná, jen ta bolest na hrudi ustala a pocitově je mi o fous lépe než včera večer, ale nejhorší to bývá cca od šesté večer, takže to nechci přechválit. Dnes ráno jsem se přinutila ke klystýru s převařenou vodou (byl 21. v kuse), abych ze sebe aspoň něco vypláchla. Tak teď nevím, mám-li s klystýry dál pokračovat, když už je dělám tak dlouho a nemůžu teď použít urinu ani MMS + zda a kolik laktobacilů, když užívám kefír z houby.
A ještě prosím o radu, zda je vhodné zítra večer provést jaterku - plánovala jsem to tak, minulá mi velmi pomohla (a konečně jsem po ní začala lépe spát, což ovšem po urinových klystýrech skončilo \":(\" ), ale v tomto stavu nevím...
Moc děkuji a omlouvám se za obsáhlost, ale jsem už z toho opravdu nešťastná \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 6:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
ajrin píše:
Moje zkušenosti s urino klystýry. jsou skutečně účinnější než voda a řekla bych i že šetrnější. Jenže můj problém je, že většinou je nedokážu dost dlouho udržet. A tak časté opakování jsem až do včerejška nezvládla z pracovních důvodů. Včera jsem po noční najela na systém, dokud to jde. Dělala jsem si urina klystýr poprvé z částečně mírně odstáté uriny, částečně čerstvé. A potom vždy, z čerstvé. Asi 5x během dne. Té první uriny byl litr a potom už asi po půl litru.Naposledy asi v 8 večer. I když jsem nikdy urinu 20 minut neudržela, spíše Od 2 do 10 minut. Večer však začal jakýsi čistící efekt. V 11 hodin před spaním mi začala taková zvláštní běhavka, bez bolesti v břiše, spíše jen takový pocit, že musím na toaletu, a to pokračovalo i v noci asi 3x a ráno také asi 3x. Šlo hodně odpadu s poměrně velkým množstvím tekutiny. Dnes hodlám pokračovat, jen co mě ta běhavka přejde. Je neuvěřitelné co sajrajtu v člověku je. Chci to dělat takhle do chvíle dokud nepoteče víceméně čistá urina. Doufám, že to nepřeháním.

Pár dní jde dělat i 6 klystýrů denně a nepředstavuje to žádné riziko, nicméně dlouhodobě bych to jako dobrý postup asi neviděl, ale vše je možné, sám to vyzkoušené nemám. Člověk je opravdu nádoba na toxický bordel a parazity, přičemž se pak diví, že je nemocen a tomu se zase nedivím já. Dostat se pomocí klystýrů na stav, který popisujete, je velice obtížné, mnohem lepší by bylo po nějaké době na klystýrech udělat šankaprakšalánu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 7:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
kafuka píše:
Kokosový olej mám objednaný, tak snad už v sobotu na něj najedu. Je nějaká doporučená denní dávka, například lžíce 1xdenně? Je kokosové mléko stejně vhodné nebo se to týká pouze oleje? V tom jogurtu je nějaké BB536 (Bifidobacterium longum), je bez příchuti, takže by snad měl být v pohodě. Koloidní stříbro mi snad pošlou, ale bude to chvíli trvat. Přemýšlela jsem o urino-klystýru, během dne mám ph moči kolem těch požadovaných 7, tak by to mohlo jít. Tu vodu s citrónem dlouho neudržím, dneska se mi nepodařilo ani napustit celý připravený obsah tekutiny.

Můžete dávat 2-4 polévkové lžíce denně. Kokosové mléko vyzkoušené nemám, ale bude zřejmě mít slabší účinky, jinak by mělo fungovat také. Urinové klystýry vyzkoušet můžete, ale patrně vás kvasinek nezbaví, nicméně vyčistí dobře stěnu střeva od toxických odpadů a kvasinka má pak mnohem menší šance. Také není vhodné mít celý den pH moče 7 a více, pH musí vám stále opisovat křivku, kdy ráno je nízko, odpoledne vysoko a večer zase nízko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 7:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Ještě k irigátoru. Mohly by být potíže při používání litrové nádoby, typu napuštění litru do střeva, po doplňění nádoby napuštění dalšího litru i přes nutkání nějaké kaly vyloučit?
Aby se po prvním napuštění nenashromáždily kaly k výstupu a po vpuštění další tekutiny se pak tlakem neposouvaly dál do střev a zabránilo se pak jejich odchodu.

Napouštět více než litr není z počátku nutné, ale jak to nacvičíte nemůžete s tím mít žádný problém a běžně se dá nálev dopouštět dokonce i několikrát. Že by se tím zabránilo odchodu kalů, je nesmysl a bát se toho rozhodně nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 7:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="dajana":1hesi4w8]Dobrý den, potvrzuji zkušenosti ostatních uživatelů s urinoklystýry, jsou opravdu mnohem účinnější, jenže u mě bohužel až moc \":(\" . Včera ráno jsem si aplikovala urinoklystýr se lžičkou sody potřetí (předtím týden voda, týden koloid - bez potíží, 2 dny MMS s reakcí) a odpoledne mi začala podobná herxka jako po praziquantelu - teplota, zimnice, hrozně zle a velmi silná bolest kyčlí a oblasti kolem hrudní kosti (to u przq nebylo), která pak přešla až do ramen a zad, sotva jsem se hýbala a chvílema se mi i špatně dýchalo. Zle mi bylo celou noc, nemohla jsem bolestí vydržet, natož spát, tak jsem si o půlnoci vzala Paralen, ten mi na ty kyčle trochu pomáhá. Přetrvává to i dnes (38,5), kyčle bolí o sto šest, jsem naprosto nepoužitelná, jen ta bolest na hrudi ustala a pocitově je mi o fous lépe než včera večer, ale nejhorší to bývá cca od šesté večer, takže to nechci přechválit. Dnes ráno jsem se přinutila ke klystýru s převařenou vodou (byl 21. v kuse), abych ze sebe aspoň něco vypláchla. Tak teď nevím, mám-li s klystýry dál pokračovat, když už je dělám tak dlouho a nemůžu teď použít urinu ani MMS + zda a kolik laktobacilů, když užívám kefír z houby.
A ještě prosím o radu, zda je vhodné zítra večer provést jaterku - plánovala jsem to tak, minulá mi velmi pomohla (a konečně jsem po ní začala lépe spát, což ovšem po urinových klystýrech skončilo \":(\" ), ale v tomto stavu nevím...
Moc děkuji a omlouvám se za obsáhlost, ale jsem už z toho opravdu nešťastná \":(\"[/quote:1hesi4w8]
Není to běžná reakce, ale je možná, čili na tom asi nic nevymyslíte. Klystýry klidně dělejte dál, ty problém nepředstavují, dají se dělat poměrně dlouho a často. Pokud pijete minimálně 0,5 litru kefíru denně, tak laktobacily jinou formou dodávat asi nemusíte. Vyčištěná střeva patrně máte, čili pokud se na to budete cítit, tak není důvod ty

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 2:12 am 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 4:20 am
Příspěvky: 22
Jarda píše:
Také není vhodné mít celý den pH moče 7 a více, pH musí vám stále opisovat křivku, kdy ráno je nízko, odpoledne vysoko a večer zase nízko.

To asi mám v pořádku, ty pH papírky mám až od 6,2 \":(\" , ráno se barva nemění, takže jsem pod 6,2, odpoledne, tak kolem 15:00 jsem naměřila i 7,6. Večer se to dostane na 7 a když jsem šla spát, tak už jsem zase nic neodečetla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 8:23 am 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 1:45 am
Příspěvky: 38
Jardo šankaprakšalánu nemohu dělat, pokud mám žaludeční vřed jen v akutní fázi nebo i v klidové?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 9:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
kafuka píše:
To asi mám v pořádku, ty pH papírky mám až od 6,2 \":(\" , ráno se barva nemění, takže jsem pod 6,2, odpoledne, tak kolem 15:00 jsem naměřila i 7,6. Večer se to dostane na 7 a když jsem šla spát, tak už jsem zase nic neodečetla.

V tom případě vám to pH chodí správně, což je dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 9:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
ajrin píše:
Jardo šankaprakšalánu nemohu dělat, pokud mám žaludeční vřed jen v akutní fázi nebo i v klidové?

Vadí pouze otevřený a krvácející, jinak by to vadit ničemu nemělo, ba právě naopak se tím stav může dost zlepšit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 1:40 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 1:45 am
Příspěvky: 38
Psychicky se na to připravím a příští týden na to najedu. Tento týden už nestíhám. Jen si zatím neumím představit jak vypiju v tom krátkén horizontu tolik vody.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz