Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned čer 16, 2024 2:41 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon říj 19, 2015 11:28 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Jarda píše:
kov píše:
Jardo, jaký máte názor na to, že nádor prsu v první fázi léčení(cca 2 měsíce) změní tvar či ještě o pár milimetrů povyroste. Je to běžné?
Tak to bych řekl, je docela běžné, ale následně by se měl o to rychleji stáhnout. Ono je ale dost obtížně možné stanovit naprosto přesný rozměr, dost záleží na konkrétním záběru nádoru a stačí nepatrná změna úhlu a rozměry jsou jiné. Malá odchylka tedy může být zapřičiněna i tímto rozdílem. Spíše by měl člověk vnímat příznaky, tedy únavnost, blbé pocity a spoustu dalších markantů, které na změny upozorňují. Pokud se cítím dobře, mám spoustu energie a nic negativního nevnímám, dá se předpokládat, že zásadní problém se nekoná.

Naprosty souhlas jak s tim merenim nadoru, tak s tim, "Pokud se cítím dobře, ... zásadní problém se nekoná.". Jeste k tomu mereni, presne totez mi nedavno rikal jeden primar urologie k zvetseni nadoru o 5mm. Rikal, ze kdyby to ted sli zmerit 3 dalsi doktori, kazdy by mel o kus odlisny vysledek a ze namerene zvetseni nadoru o 5mm od posledniho mereni naprosto nic neznamena.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2015 3:49 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
S Pavlem jsme se o hypertermii už bavili... https://www.youtube.com/watch?v=SFcjHAJhK04


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2015 1:16 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
S Pavlem jsme se o hypertermii už bavili... https://www.youtube.com/watch?v=SFcjHAJhK04

Tak jsou tam zmíněny celkem logické důsledky tepla a infekce na rakovinu. Jednak se nádor velice snadno přehřívá a zároveň špatně chladí, zvláště při vysoké teplotě není schopen využít dostatečné množství krve jako chladiva. Souběžně působící infekce vyšroubuje imunitní systém na vysoké obrátky, tedy zde spolupůsobí dvě metody, které jsou i samostatně dost úspěšné, ale v souběhu lze zřejmě docílit opravdu netušených možností i když za cenu relativně vysoké míry rizika, ale bez rizika to stejně nejde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv lis 26, 2015 6:01 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Ucelené informace. http://www.linkos.cz/nadory-prsu-c50/o-nadorech-prsu/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2015 10:33 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
Dobrý den všem. Znovu a znovu hledám na zdejších fórech a vždy najdu potřebné informace, děkuji Jardovi i ostatním. Nyní aktuálně mě dost zlobí klouby - odkyseluji a tak nějak se snažím dodržovat zdejší zásady. Vím, že mi pan Zajíček zdůrazňoval důležitost procházek v lese, vyhnout se stresu a tak, ale šidím to. Teď jsem se na "odkyselovacím fóru" dočetla, jak se při nedostatku kyslíku tělo snaží udržet pH krve zadržováním kyselin, např. močové, aby neutralizovalo Co2, které působí zásaditě, no a ta se pak s minerály ukládá.... Doporučuji toto fórum pořádně přečíst \":-)\". Pořád dělám chyby.
Pamatuji si, jak jsem v r. 2009 nejenom zde lapala informace se zoufalou touhou žít, spoustu věcí jsem přehlédla. Dělala spoustu chyb, mozek vše nepobral, někdy v textech viděl jen to, co se mu hodilo do krámu. Ale každý krok je dobrý! Prodělala jsem rakovinu prsu se vším - chemo, ozářky, 2. stupeň, zasažená uzlina a už žiji sedmým rokem a plně, chodím celou dobu do zaměstnání, dost stresujícího, sice to nějak neumím vyřešit, finance atd., měla jsem pocit, že musím okamžitě dát výpověď, ale pak jsem si to nějak srovnala v hlavě, a snažím se najít i v něm své naplnění. I přes uvedné žiju už 7 let a zdá se, že jsem i dost v pořádku. Píši to, abych povzbudila všechny, které zde hledají jako já dříve.
Začátek je zmatek, neuměla jsem si představit, jak to zvládnu, všechny ty informace a kombinace tady. Je to jak vysoká škola. \":-)\". Měla jsem pocit, že nemám dost vůle a sebeovládání, každý, kdo sem píše rady, mi připadal takový uvědomělý a vzdálený, přitom smrt za dveřma, děti na škole atd. Ale každý krok, i malý, tělu uleví a posune ho ke zdraví. Na začátku je člověk jenom vyděšený. Každý Vám radí něco jiného, jeden makrobiotiku, druhý živou - nevařenou stravu, dále dieta podle dr. Budwigové, jeden nejíst cukry, druhý maso, jsou diety podle krevní skupiny, hladovky a další a další. Připadalo mi, že si to navzájem odporuje. Kupovala jsem ingredience a pak je vyhazovala. Navíc zlobily střeva, žlučník, žaludek, takže mi po syrové zelenině bylo zle a další problémy (tady musím již napsat, že většina těchto problémů je minulostí,, \":-)\")
Strava - to byl pro mě největší oříšek, např. téměř nejíst sacharidy (Dr. Coy) , t.j. i ovoce, (rakovinové buňky nepotřebují k výživě kyslík, potřebují pouze sacharidy), další - nejíst maso, jsou výzkumy na myších, kdy bílkoviny opravdu podporují růst rakoviny. Nakonec jsem si to dala dohromady tak, že rakovina se živí sacharidy a maskuje se za bílkoviny, při přemíře bílkovin nemá tělo potom dostatek prostředků, aby to všechno zlikvidovalo. Zbývá potom zelenina, oleje a oříšky, kdo nemá dostatečný strach nebo vůli, tak to pomalu nedá. Po zelenině bývá i lidem špatně, netráví ji apod. já měla problémy se žlučníkem, zácpou, játry, dnes už to je docela v pohodě, ale těch experimentů, (opět mi pomohly informace na zdravi-az, hcl atd.) V kupované zelenině je dále spousta chemikálií, no prostě to v dnešních podmínkách si pomalu nevybereš. Já maso jím, dnes už bych ho nepotřebovala, ale neobstarám si dostatek dobré a rozmanité zeleniny (moje lenost), Budwigová se mi nějak přejedla. Já už mám dnes pocit, že mi tělo hlásí, co je třeba, ale ne vždy ho poslechnu.
Koupila jsem také knížku Jak se dožít 140 let, napsal ji S. Bradleay, jeho stránky a osoba vypadají jak z amerického úletu, ale ta kniha mi připadala bezvadná, já se vždy nadchnu pro další a další knihy, ale ono mi to už nějak navazuje. Ten hladovky nemocným rakovinou nedoporučuje (odpusť PV), dle něho je to hlavně o vit. C rutinu, koenzymu Q10 a B3, naopak nedoporučuje A, B12, D2 a mořské řasy, ty vám zase cpe každý. Tak si vyberte. Živá strava lze prý bez následků držet opět pouze dočasně, může se prý časem zhroutit organismus, imunita, znám i osobně pána, kterému se to přihodilo a to měl dostatek peněz na kvalitní suroviny, viz Průchovi - Omyly, na které se doplácí a umírá (jing, jang atd.), zase tedy nic nevím určitě, ale věřím, jak zde píše pan Jarda, je to vše o imunitě, každý má rakovinu z jiného důvodu, který je nutno najít a vypořádat se s tím.
Co mě nejvíce vystrašilo, že jsem prodělala chemoterapie, které zřejmě prodlužují život jen v řádech měsíců, nikoliv let a hlavně ničí imunitu, falšují se prý statistiky, výzkumy mají hranici pěti let přežití, to se statisticky prodlužuje především dřívější diagostice onemocnění. Prý byznys pro farmaceutické firmy, ještě jsem se nezeptala svojí onkoložky, zda by chemo předepsala svým dětem. Vždycky prý zbyde nějaká buňka, tu musí právě zlikvidovat imunita a chemo ničí i imunitu. Po ozařování vnitřních orgánů jsou doživotní průjmy apod. Já jsem asi ráda , že jsem klasickou léčbu absolvovala dříve než, jsem se to dozvěděla a nenapadlo mě, že mám možnost volby, takové to, co by, kdyby.. je hrozná věc. Mně se však po té horšily přes rok výsledky, vysadila jsem proto všechny prášky od lékaře a brala přípravky dědka kořenáře, + praktikovala různé očisty dle zdejšího fóra a výsledky na onkologii potom byly v normě i bez jejich prášků, ale ten strach, když se na tu klasickou medicínu vykašleš, je hrozný!!!!! Tady je to každého věc, jak se rozhodne, jak to ustojí. Alternativní léčba je také pěkně shrnutá v knize Vyhrajte svůj boj s rakovinou od Billa Henderse. doporučuji
Držím všem palce, ať jsme tady ještě dlouho, ale ať to také stojí za to, pro nás i ostatní. Omlouvám se gramatiku.Veselé Vánoce


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 1:51 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Zuza - ta rozdílnost informací je opravdu hrozná. Každý doporučuje něco jiného a informace jdou často úplně proti sobě. Dokonce mi říkal jeden poradce, že už měl pár lidí s rakovinou i z řad vegetariánů, což zase popírá naprostou nutnost stravy pouze ovoce+zeleniny. Občas z toho mám hlavu jak škopek...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 2:24 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
to psal nějaký známý jogín, kterému zemřely dvě kamarádky, které se stravovaly a cvičili přímo příkladně. Je to o tom, jak pracuje trávicí trakt, resp. celá "čistička", že to nekvasí, není to dále plesnivé, nemíchá se to dohromady atd. Dr. Clarková má návody, jak potraviny zbavit plísní, pesticidů atd., med bývá často plný plísně, zase věda. Pro dobré trávení je tady rad dost, jen musí sepnout, k čemu která rada všemu je, s čím vším souvisí. Nějaký předseda veg. spolku v Anglii zemřel tuším na cirhózu jater, protože si z přebytku ve střevech údajně vyráběl alkohol \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 2:42 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Těch příčin bude pravděpodobně více. Vždy když příjde někdo s nějakou ,,zaručenou" příčinou, tak na to nepasují jiné případy rakoviny. Například psychickým příčinám odporují případy rakovin u maličkých dětí či u psů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 7:24 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
já na psychosomatické příčiny věřím, kniha Podminované dětství od Heinze. P. Rohra je úžasná, doporučuji všem dospělým dětem a jejich rodičům. Dále od Petra Novotného Proč jsme nemocní. No a takoví nenávistní a pyšní lidé dokážou otrávit a zlikvidovat celé své pokolení. Já se domnívám, že jedno bez druhého nefunguje, uzdravovat tělo i duši. Chodila jsem také na diagnostiku na různé Oberony, moc jim nevěřím, věřím ale zapperům a plazmě, okamžité účinky na astma maminky a můj Herpes. Tak proč by nefungovalo i na raka. Nyní docházím na Bicom (v Německu lékařský certifikovaný přístroj, diagnostika i léčba), 6 návštěv, diagnostikoval 4x rakovinové buňky (i přes všechny postupy, co jsem absolvovala -Očisty jater, střev,odčervování, plasmování , bezsacharidová dieta, šťávy, kurzy reiky a další. Po páté již ne. Na onkologii mi sledují markery CEA a CE15-3, ten zůstal stejný, ale CEA se po letech opravdu vynuloval. Manžel na jaře podezření na raka prostaty, 4x návštěva na Bicomu , dvakrát negativní a biopsie následně také negativní. Netvrdím, že to je následek a samospasitelné, ale v komplexu s tím dalším tady může posloužit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2016 12:10 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
Zuzu píše:
Dobrý den všem. Znovu a znovu hledám na zdejších fórech a vždy najdu potřebné informace, děkuji Jardovi i ostatním. Nyní aktuálně mě dost zlobí klouby - odkyseluji a tak nějak se snažím dodržovat zdejší zásady. Vím, že mi pan Zajíček zdůrazňoval důležitost procházek v lese, vyhnout se stresu a tak, ale šidím to. Teď jsem se na "odkyselovacím fóru" dočetla, jak se při nedostatku kyslíku tělo snaží udržet pH krve zadržováním kyselin, např. močové, aby neutralizovalo Co2, které působí zásaditě, no a ta se pak s minerály ukládá.... Doporučuji toto fórum pořádně přečíst \":-)\". Pořád dělám chyby.
Pamatuji si, jak jsem v r. 2009 nejenom zde lapala informace se zoufalou touhou žít, spoustu věcí jsem přehlédla. Dělala spoustu chyb, mozek vše nepobral, někdy v textech viděl jen to, co se mu hodilo do krámu. Ale každý krok je dobrý! Prodělala jsem rakovinu prsu se vším - chemo, ozářky, 2. stupeň, zasažená uzlina a už žiji sedmým rokem a plně, chodím celou dobu do zaměstnání, dost stresujícího, sice to nějak neumím vyřešit, finance atd., měla jsem pocit, že musím okamžitě dát výpověď, ale pak jsem si to nějak srovnala v hlavě, a snažím se najít i v něm své naplnění. I přes uvedné žiju už 7 let a zdá se, že jsem i dost v pořádku. Píši to, abych povzbudila všechny, které zde hledají jako já dříve.
Začátek je zmatek, neuměla jsem si představit, jak to zvládnu, všechny ty informace a kombinace tady. Je to jak vysoká škola. \":-)\". Měla jsem pocit, že nemám dost vůle a sebeovládání, každý, kdo sem píše rady, mi připadal takový uvědomělý a vzdálený, přitom smrt za dveřma, děti na škole atd. Ale každý krok, i malý, tělu uleví a posune ho ke zdraví. Na začátku je člověk jenom vyděšený. Každý Vám radí něco jiného, jeden makrobiotiku, druhý živou - nevařenou stravu, dále dieta podle dr. Budwigové, jeden nejíst cukry, druhý maso, jsou diety podle krevní skupiny, hladovky a další a další. Připadalo mi, že si to navzájem odporuje. Kupovala jsem ingredience a pak je vyhazovala. Navíc zlobily střeva, žlučník, žaludek, takže mi po syrové zelenině bylo zle a další problémy (tady musím již napsat, že většina těchto problémů je minulostí,, \":-)\")
Strava - to byl pro mě největší oříšek, např. téměř nejíst sacharidy (Dr. Coy) , t.j. i ovoce, (rakovinové buňky nepotřebují k výživě kyslík, potřebují pouze sacharidy), další - nejíst maso, jsou výzkumy na myších, kdy bílkoviny opravdu podporují růst rakoviny. Nakonec jsem si to dala dohromady tak, že rakovina se živí sacharidy a maskuje se za bílkoviny, při přemíře bílkovin nemá tělo potom dostatek prostředků, aby to všechno zlikvidovalo. Zbývá potom zelenina, oleje a oříšky, kdo nemá dostatečný strach nebo vůli, tak to pomalu nedá. Po zelenině bývá i lidem špatně, netráví ji apod. já měla problémy se žlučníkem, zácpou, játry, dnes už to je docela v pohodě, ale těch experimentů, (opět mi pomohly informace na zdravi-az, hcl atd.) V kupované zelenině je dále spousta chemikálií, no prostě to v dnešních podmínkách si pomalu nevybereš. Já maso jím, dnes už bych ho nepotřebovala, ale neobstarám si dostatek dobré a rozmanité zeleniny (moje lenost), Budwigová se mi nějak přejedla. Já už mám dnes pocit, že mi tělo hlásí, co je třeba, ale ne vždy ho poslechnu.
Koupila jsem také knížku Jak se dožít 140 let, napsal ji S. Bradleay, jeho stránky a osoba vypadají jak z amerického úletu, ale ta kniha mi připadala bezvadná, já se vždy nadchnu pro další a další knihy, ale ono mi to už nějak navazuje. Ten hladovky nemocným rakovinou nedoporučuje (odpusť PV), dle něho je to hlavně o vit. C rutinu, koenzymu Q10 a B3, naopak nedoporučuje A, B12, D2 a mořské řasy, ty vám zase cpe každý. Tak si vyberte. Živá strava lze prý bez následků držet opět pouze dočasně, může se prý časem zhroutit organismus, imunita, znám i osobně pána, kterému se to přihodilo a to měl dostatek peněz na kvalitní suroviny, viz Průchovi - Omyly, na které se doplácí a umírá (jing, jang atd.), zase tedy nic nevím určitě, ale věřím, jak zde píše pan Jarda, je to vše o imunitě, každý má rakovinu z jiného důvodu, který je nutno najít a vypořádat se s tím.
Co mě nejvíce vystrašilo, že jsem prodělala chemoterapie, které zřejmě prodlužují život jen v řádech měsíců, nikoliv let a hlavně ničí imunitu, falšují se prý statistiky, výzkumy mají hranici pěti let přežití, to se statisticky prodlužuje především dřívější diagostice onemocnění. Prý byznys pro farmaceutické firmy, ještě jsem se nezeptala svojí onkoložky, zda by chemo předepsala svým dětem. Vždycky prý zbyde nějaká buňka, tu musí právě zlikvidovat imunita a chemo ničí i imunitu. Po ozařování vnitřních orgánů jsou doživotní průjmy apod. Já jsem asi ráda , že jsem klasickou léčbu absolvovala dříve než, jsem se to dozvěděla a nenapadlo mě, že mám možnost volby, takové to, co by, kdyby.. je hrozná věc. Mně se však po té horšily přes rok výsledky, vysadila jsem proto všechny prášky od lékaře a brala přípravky dědka kořenáře, + praktikovala různé očisty dle zdejšího fóra a výsledky na onkologii potom byly v normě i bez jejich prášků, ale ten strach, když se na tu klasickou medicínu vykašleš, je hrozný!!!!! Tady je to každého věc, jak se rozhodne, jak to ustojí. Alternativní léčba je také pěkně shrnutá v knize Vyhrajte svůj boj s rakovinou od Billa Henderse. doporučuji
Držím všem palce, ať jsme tady ještě dlouho, ale ať to také stojí za to, pro nás i ostatní. Omlouvám se gramatiku.Veselé Vánoce

To jste se krásně rozepsala a je vidět, že už mnohé chápete. Nakonec vždy je lepší udělat cokoliv než čekat, protože se není čeho dočkat. Člověk prostě musí udělat rozhodnutí sám za sebe a nést si za něj i zodpovědnost, což dnes lidem nevoní, chtějí tu zodpovědnost hodit na někoho druhého, ale se zdravím to prostě nejde, což jim bohužel nedochází. Základem pochopení rakoviny je že vlastně nejde o nemoc ve své pravé podstatě, ale o metabolický rozvrat, který se bohužel nedá ani uříznout, ani chemizovat, ani ozařovat, vždy se tím nadělá jenom mnoho další škody na orgánech, ale podstata se tím bohužel nikterak neřeší. To lidem nedochází, protože raději věří na duchy a nejsou ochotni logicky přemýšlet. Pravděpodobně by výsledky přeživších bylo možné dostat do jiných procent, ovšem to by nesměla výměna názorů alternativců s moderní medicínou probíhat jak ve válce, kde každý bojuje za tu svojí pravdu za jakoukoliv cenu, zde i za cenu nejvyšší, tedy cenu smrti klienta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát led 08, 2016 1:18 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Ze má rakovinu prsu často na svědomí rozhozený hormonální systém je jasné. Tady jsem narazil na zajímavé povídání o hormonech od nějakého poradce. Nevím, na kolik se na to dá spolehnout,ale vypadá, že o tom cosi ví. http://www.nasytsvoudusi.cz/2014/04/je- ... 7.html?m=1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned led 24, 2016 9:20 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Ze má rakovinu prsu často na svědomí rozhozený hormonální systém je jasné. Tady jsem narazil na zajímavé povídání o hormonech od nějakého poradce. Nevím, na kolik se na to dá spolehnout,ale vypadá, že o tom cosi ví. http://www.nasytsvoudusi.cz/2014/04/je- ... 7.html?m=1

Poměrně dobrý článek, podle toho se lze orientovat v základu problému.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte led 26, 2016 5:37 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Manželka má od nálezu půl roku. Udělali jsme kontrolní sono a testy z krve. Typ nádorů,co ,,jen roste" trčí a nemění velikost. Typ nádorů co ,,rád metastázuje"-hlavní se zmenšil o půl cm, kolem něj drobný výsev (který zřejmě způsobila biopsie) bez změny. Estradiol 131,6 ... Progesteron 3,11nmol....Homocystein 12,08... a Onkomarker CA-125- 8,6
Co vy na to Jardo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob led 30, 2016 7:33 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Manželka má od nálezu půl roku. Udělali jsme kontrolní sono a testy z krve. Typ nádorů,co ,,jen roste" trčí a nemění velikost. Typ nádorů co ,,rád metastázuje"-hlavní se zmenšil o půl cm, kolem něj drobný výsev (který zřejmě způsobila biopsie) bez změny. Estradiol 131,6 ... Progesteron 3,11nmol....Homocystein 12,08... a Onkomarker CA-125- 8,6
Co vy na to Jardo?

Tak homocystein dostat u ženy ideálně pod 6, tam máte důkaz špatné methylace a ty hormony na to u ženy bohužel jednoznačně odpovědět nelze, tam je to různé podle fází cyklu, ale každopádně se musíte dostat na spodní hodnotu rozpětí dané fáze. Hodnoty přikládám, tak se podívejte jak to máte.
ESTRADIOL
Referenční rozmezí dle fáze cyklu: pmol/l
folikulárni fáze: 46 - 607
ovulační fáze: 315 - 1828
luteální fáze: 161 - 774
postmenopauza: <18.4 – 201

PROGESTERON
Referenční rozmezi pod1e fáze cyklu: nmol/l
folikulární fáze: 0.6 - 4.7
ovulační fáze: 2.4 - 9.4
luteální fáze: 5.3 – 86.0
postmenopauza: 0.3 - 2.5


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob led 30, 2016 9:23 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Ona dostala v den odberu krve slabe mesicky. Vzdy je mela slabe a nepravidelne.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz