Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř čer 26, 2024 1:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 7:10 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jarda píše:
Pokud máte dobré výsledky TSH a teploty pod jazykem v průběhu dne nad 36,5, je zbytečné to testovat, to by štítná měla chodit dobře. Pokud jde o pH je třeba si posledovat nějaké reakce na podněty, tedy jak stravu, tak třeba stres. Osobně bych z toho nepanikařil, dejte tomu třeba týden a uvidíte. Céčko nedávejte nárazově, ale rozložte do celého dne, tím lépe se využije.

Zitra si musim koupit novy teplomer, nebo baterii do toho stareho a zkontroluju to. Vitamin C davam blbe, davam si ho az kolem 7.hodiny vecer, takze si to rozdelim natrikrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 7:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Zitra si musim koupit novy teplomer, nebo baterii do toho stareho a zkontroluju to. Vitamin C davam blbe, davam si ho az kolem 7.hodiny vecer, takze si to rozdelim natrikrat.

No nevím, ty elektrické krámy jsou dobré tak na hod do dálky, ale něco tím změřit je téměř nemožné. Kupte si klasiku rtuťový, ten funguje spolehlivě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 7:58 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jarda píše:
Pokud to bolí je tam zánět, ale nevím proč. Může ho způsobovat ledasco, třeba vysoký estradiol, nebo špatný poměr omega mastných kyselin, nedostatek kolagenu a mnoho dalších důvodů, musí se najít ten důvod, proto jsem vám psal ty testy které jsou potřeba a spočítat si stravu, což je nutné aby člověk zjistil co dělá blbě.

Ja si osobne myslim, ze to bude ten vysoky estradiol, tento tyden si necham rozhodne udelat ten test. Minuly tyden jsem se tam nedostala.
Kolagen beru uz rok, tady tento - http://www.zintusa.com/grass-fed-collag ... oCQPfw_wcB (1 lzici rano a jednu vecer, nevim ovsem jestli toho nebylo malo, tedka si uz davam rano 2 lzice a vecer take).
Omegu3 mam v patlanine (2 lzice lnene seminko+3 lzice lneny olej + 6 vtchovatych lzic cottage cheese) a v seminkach (slunecnice, dynove, chia - od kazdeho 2 lzicky), v mandlich (15ks), tedka mam navic tech 40ks jader z merunek, ale zatim jsem nezjistovala jestli je v nich nejaka omega3.
Do salatu pouzivam 1-3 lzice olivoveho oleje, toto rozhodne snizim pouze na 1 lzici a nebo ho prestanu pouzivat uplne. Byly doby kdy jsem si davala kokosovy olej lzickou primo do pusy, nevim proc me to tedka nejde takto delat, uplne se otripam odporem, nemuzu to takto pozrit. V zeleninovem salate me to vubec nevadi, takze to vymenim za ten olivovy olej.
Stolici mam 2-3x denne, ale neplave na hladine, jen sem tam, mozna ze mam te omegy3 hodne?
Beru denne 1 lzicku turmeriku (kurkuma), rozmicham v trosce vody a vypiju. Tak to delam uz asi 5 mesicu. Nemela bych toho brat tedka o neco vic, kdyz mam ten zanet? Pane Jardo co je jeste dobre na zanet? Dneska jsem si koupila cerstvou salvej, ale to chvili potrva nez se rozroste, ma jzatim en malo listku. Dekuji Vam!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 8:14 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jeste jsem se chtela zeptat na to, jestli by to nemohl byt v tom prsu tady tento veliky fibrom. Ja jsem totiz cetla, ze pokud jsou uzliny zanicene, tak v prsu tim padem nemuze byt rakovinovy nador. To ovsem napsala nejaka ceska lekarka. Neulozila jsem si to a tedka to honem nemuzu najit,

http://www.healthcentral.com/sexual-hea ... 731-5.html
Tady jak pisou o tom fibromu, velikosti vajicka, to by uplne sedelo, jen tady nesedi to, ze me uz davno neni 30 let.
Fibroadenomas
Another common breast lump is the creepy-sounding but harmless fibroadenoma. This benign tumor occurs when an overgrowth of connective tissue collects in the breast. Because fibroadenomas can become quite large, occasionally the size of an egg, some doctors like to biopsy them to rule out cancer.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 10:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
No nevím, ty elektrické krámy jsou dobré tak na hod do dálky, ale něco tím změřit je téměř nemožné. Kupte si klasiku rtuťový, ten funguje spolehlivě.

jednoznačně moje řeč \":-)\"
jeinež - prodávaj se ještě rtuťové?
obávám se, že leda pod pultem, ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 10:20 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Panove vy jste ale zabavni! \":D\" Vy si myslite, ze kdyby tady bylo mozne sehnat klasicky rtutovy teplomer, tak ze si ho neporidim a ze budu kupovat nejakeho klumprta??? \":mrgreen:\" Ale predpokladam, ze alespon "neco", bude lepsi nez nic, takze pro nej zitra frcim. \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 10:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
miram píše:
Jeste jsem se chtela zeptat na to, jestli by to nemohl byt v tom prsu tady tento veliky fibrom. Ja jsem totiz cetla, ze pokud jsou uzliny zanicene, tak v prsu tim padem nemuze byt rakovinovy nador. To ovsem napsala nejaka ceska lekarka. Neulozila jsem si to a tedka to honem nemuzu najit

dle mne to má logiku: nádorové buňky rychle rostou a potřebují tudíž značně intenzivní přísun živin, který však zanícené krevní cesty nezaručí a živiny nedodají

k otázce fibromu: řešil jsem u klientky nádor v prsu. tedy - měl jsem napsat "nádor", protože to, že jej má, řekli MUDři, tudíž to ještě vůbec neznamená, že jej skutečně má.
Neměla jej.
Díky tomuto případu jsem různým zjišťováním z více zdrojů zjistil, že v lehce nadpoloviční většině případů (cca 60 %) "rakoviny prsu" se nejedná o nádory, ale "pouze" o cysty, hrčky, fibromy" a nemalou roli hraje i výskyt cysty parazita.
Pokud MUDr řekne "máte nádor prsu", prvně bych si šel ověřit, jak jsem na tom s parazitama.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2016 12:25 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Jindra píše:
jednoznačně moje řeč \":-)\"
jeinež - prodávaj se ještě rtuťové?
obávám se, že leda pod pultem, ne?

Rtuťové se neprodávají ale podobné, mají ve sloupci něco jiného a jsou také sklepávací


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2016 6:02 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Zdravim!
Rtutovy teplomer jsem konecne objevila! hura! (v nejakem obchode s operacnimi pomuckami), stoji neuveritelnych $24,00 ale co se da delat. Poslou ho do 2-3 tydnu, pekne dlouha doba, ale asi jsou velmi zaneprazdneni.
Test se slinami dopadl opet pozitivne, coz me stve, candida je nekde schovana. Delam klystyry a nic nevychazi.

Test se skvrnou na zapesti (jod) dopadl opet vyborne, skvrnu jsem videla celych 15 hodin.

Take jsem si vyzkousela konecne tu potravinovou kalkulacku (cronometer). Jenze tam neni mozne vlozit merunkova jadra, ktera denne pojidam (40ks) a ani nevim jak tam mam vepsat, ze jsu denne na slunku, takze me to ukazalo samozrejme deficit vitaminu D - je ve zlutem poli ...pouhych 16%.
Targets (ve fialovem krouzku) - 98%,
Fiber - 291%, Iron - 322%, Calcium - 110%, vit A - 1165 % (prestala jsem pouzivat mrkev), vit C - 517%, B12 - 215% ...tyto polozky byly vsechny v zelenem krouzku.
Folate 384% - v cervenem!
v cervenem to ukazalo take energii - 167%
lipidy v cervenem - saturated - 47100g, trans-fats - 0,924g

Pondeli
4,00 am - 5,0 pH (natahla jsem si budika, abych videla jak to vypada k ranu)
9,40 am - 8,0
4,00 pm - 7,00 (tady to kleslo, dala jsem si predtim 1 plnou lzicku C)
8,00 pm - 8,00 (tady to zase lezlo zpet nahoru asi po sirne patlanine, kterou jsem jedla v 6 vecer a nebo po cerstve stave, tu jsem pila kolem 5. odpoledne)
11,00 pm - 8,00

Utery
1,00 am - 6,0 pH ...v noci jsem nemohla spat (uz druhou noc me bolelo ukrutne v zadech, nemuzu se otocit ani na jeden bok, protoze me ty otekle uzliny hrozne moc boli) Kdyz jsem vylezla z postele, zada v ten moment prestala bolet.
6,30 am - 5,0
9,15 am - 7,4
11,30 am - 7,4
ted je u nas teprve poledne ...budu to dal sledovat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2016 6:18 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
[quote="Jindra":2z463m8p]dle mne to má logiku: nádorové buňky rychle rostou a potřebují tudíž značně intenzivní přísun živin, který však zanícené krevní cesty nezaručí a živiny nedodají

k otázce fibromu: řešil jsem u klientky nádor v prsu. tedy - měl jsem napsat "nádor", protože to, že jej má, řekli MUDři, tudíž to ještě vůbec neznamená, že jej skutečně má.
Neměla jej.
Díky tomuto případu jsem různým zjišťováním z více zdrojů zjistil, že v lehce nadpoloviční většině případů (cca 60 %) "rakoviny prsu" se nejedná o nádory, ale "pouze" o cysty, hrčky, fibromy" a nemalou roli hraje i výskyt cysty parazita.
Pokud MUDr řekne "máte nádor prsu", prvně bych si šel ověřit, jak jsem na tom s parazitama.[/quote:2z463m8p]
Ahoj Jindro ja jsem si delala parazity tesne pred tou ocistou lymfy, pouzila jsem k tomu 2 baleni tady teto smesi - Fresh Green Black Walnut Wormwood Complex, ale zadni parazite ze me asi nevysli, alespon jsem nic nezahledla, jenze ja jsem to zase tak moc dukladne neprohlizela.

Naposledy upravil
miram dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2016 10:33 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jindra píše:
dle mne to má logiku: nádorové buňky rychle rostou a potřebují tudíž značně intenzivní přísun živin, který však zanícené krevní cesty nezaručí a živiny nedodají

k otázce fibromu: řešil jsem u klientky nádor v prsu. tedy - měl jsem napsat "nádor", protože to, že jej má, řekli MUDři, tudíž to ještě vůbec neznamená, že jej skutečně má.
Neměla jej.
Díky tomuto případu jsem různým zjišťováním z více zdrojů zjistil, že v lehce nadpoloviční většině případů (cca 60 %) "rakoviny prsu" se nejedná o nádory, ale "pouze" o cysty, hrčky, fibromy" a nemalou roli hraje i výskyt cysty parazita.
Pokud MUDr řekne "máte nádor prsu", prvně bych si šel ověřit, jak jsem na tom s parazitama.

Těmto řečem nevěřím. Doktoři dělají vždy biopsii a posílají to na histologický rozbor do laborky. Proti tomu stojí ,,nějaké měření" poradce na přístroji. Už jsem četl názor, že to v laboratořích záměrně zfalšují,aby si vyrobili klienty. A tomuto nevěřím už vůbec. Je možné, že se nějakým nedopatřením může něco zvrtnout a udělá se špatný rozbor,ale tohle se může stát jen vyjmečně a pokud to někdo vydává za pravidelnou věc, tak je buď zakomlexovaný cvok, nebo má svůj finanční důvod proč takto strašit lidi. (Ověřit hrčku na parazity? Jak? Měřením u Vás na přístroji?)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2016 11:48 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Miriam- to mě mrzí. Vzpomínám jak jsi mi zde před pár měsíci radila při rakovině prsu mojí manželky. Mrkni taky sem. Tento chlapík bere alternativní metody trošku ,,po svém" a na vše hledá studie a důkazy. Nicméně má na svých stránkách dost zajímavých informací.
http://alternativnicesta.cz/
Edit:Dělali ti teď biopsii?


Naposledy upravil kov dne pát kvě 06, 2016 12:04 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2016 12:00 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1970
Pravda je někde uprostřed, finanční zájem mají obě strany, nicméně pouze farmaceutické firmy vyrábí jak léčiva, tak zároveň dodávají laborkám testy, kterými si mohou pacoše nahnat. O spolehlivosti laboratorního vyšetření pak nejlépe hovoří případy lidí chcípajících na borelie a chlamydie, kterých je plný internet.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2016 12:52 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Alopat píše:
Pravda je někde uprostřed, finanční zájem mají obě strany, nicméně pouze farmaceutické firmy vyrábí jak léčiva, tak zároveň dodávají laborkám testy, kterými si mohou pacoše nahnat. O spolehlivosti laboratorního vyšetření pak nejlépe hovoří případy lidí chcípajících na borelie a chlamydie, kterých je plný internet.

J,j. Pro nemocného je nesmírně těžké se zorientovat v té záplavě informací. Mnozí lidé-poradci kritizující farmafirmy(určitě oprávněně), že jsou na tom všem finančně zainteresovány, a přitom jsou na tom většinou zainteresovaní taky. Dá se jim pak na 100% věřit? Mnohdy je to pak podle pořekadla ,,zloděj křičí chyťte zloděje". Když k tomu ještě vezmu do úvahy rady typu ,,známý se vyléčil směsí sody a javorového sirupu", anebo kamarád se vyléčil MMS-kem, atd, přičemž se člověk při bližším vyptávání dozví, že prošli i chemoterapii+různé diety a mraky jiných podpůrných prostředků. Sice chápu, že člověk musí z něčeho žít a že je to boj o klienta, jenže tohle je nemocným prd platné. Lidí, kteří jsou ochotni bezplatně pomoci a neprofitují na tom je sakramentsky málo a není moc ani lidí, kteří se z toho alternativou vysekali a jsou ochotni podrobně popsat svoji cestu za uzdravením. Zvláštní kapitolou je pak, když prodejce nějakého ,,zázračného" přípravku píše pod cizím jménem po netu své ,,osobní zkušenosti" a vychvaluje přípravek do nebe. Pecka taky je, když někdo sepíše takový ,,úžasňácký" článek o něčem a alternativní weby ho všechny převezmou,aby měly o čem psát. No a když k tomu člověk připočte kolik je rakovin druhů a že na každého působí něco jiného, tak nemocnému zbude guláš, kterým se hodně těžko prokousává. Já třeba dostal milion rad, o tam jak rakovinu zabíjí konopí. jenže jsem viděl včera přednášku Prof. Beneš, kapacitu na konopí, a najednou je všechno jinak. konopí je mraky druhů, jeden druh se může lišit několika procenty v obsahu látek a navíc učínkuje na každého jinak. zdálo se, že fénixový slzy jako podpora léčby bude fajn... a místo toho jsem s konopím tam kde jsem byl na začátku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2016 11:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Ja si osobne myslim, ze to bude ten vysoky estradiol, tento tyden si necham rozhodne udelat ten test. Minuly tyden jsem se tam nedostala.
Kolagen beru uz rok, tady tento - http://www.zintusa.com/grass-fed-collag ... oCQPfw_wcB (1 lzici rano a jednu vecer, nevim ovsem jestli toho nebylo malo, tedka si uz davam rano 2 lzice a vecer take).
Omegu3 mam v patlanine (2 lzice lnene seminko+3 lzice lneny olej + 6 vtchovatych lzic cottage cheese) a v seminkach (slunecnice, dynove, chia - od kazdeho 2 lzicky), v mandlich (15ks), tedka mam navic tech 40ks jader z merunek, ale zatim jsem nezjistovala jestli je v nich nejaka omega3.
Do salatu pouzivam 1-3 lzice olivoveho oleje, toto rozhodne snizim pouze na 1 lzici a nebo ho prestanu pouzivat uplne. Byly doby kdy jsem si davala kokosovy olej lzickou primo do pusy, nevim proc me to tedka nejde takto delat, uplne se otripam odporem, nemuzu to takto pozrit. V zeleninovem salate me to vubec nevadi, takze to vymenim za ten olivovy olej.
Stolici mam 2-3x denne, ale neplave na hladine, jen sem tam, mozna ze mam te omegy3 hodne?
Beru denne 1 lzicku turmeriku (kurkuma), rozmicham v trosce vody a vypiju. Tak to delam uz asi 5 mesicu. Nemela bych toho brat tedka o neco vic, kdyz mam ten zanet? Pane Jardo co je jeste dobre na zanet? Dneska jsem si koupila cerstvou salvej, ale to chvili potrva nez se rozroste, ma jzatim en malo listku. Dekuji Vam!

Vždy je potřeba znát laboratorní výsledky, dodávat cokoliv na slepo sice může zafungovat, ale je otázkou zda se trefíte. Vysoký estradiol, snižují velice efektivně žampióny, ale musíte jíst denně cca 50-100 g, nebo se dodává přímo progesteron pomocí přípravků, což je v USA volně prodejné. Kolagen se dá brát v obrovských dávkách až 150 g denně, pokud jej tělo respektive střeva tolerují a jediná nevýhoda je možnost že se tím člověk někdy přemethyluje a naskočí mu úzkosti. Pak je nutné to na pár dní vynechat a najet znovu s nižší dávkou, tu je potřeba takto postupně vychytat. Jádra a semena obecně mají mnoho PUFA jak 3 tak 6 omega mastných kyselin a oboje nepředstavuje žádný ideál pokud jsou špatně poměry. Kurkuma ve vodě nemá skoro žádné účinky, ta se musí dodávat s tukem a ideálně i pepřem, aby se zvýšila vstřebatelnost a ještě lépe je ji upravit podle ajurvédy, tedy zpracovat na pánvičce i tepelně. Jinak pokud se dodává čistý kurkumin s piperinem, tak se dá jít až na 12 g denně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz