Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 8:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2011 12:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 02, 2011 11:46 am
Příspěvky: 12
Dobry den,
vedel by mi niekto povedat, ako su na tom fungicidy pocas jaternej kury? Konkretne ide o extrakt grepovych semien, lichořeřišnice, ořešák a cesnak, vsetko su to tinktury. Takisto oreganovy olej a laktobacily. Treba ich pocas pripravneho dna na ocistu vysadit, prip. nakolko a kedy ich mozem zacat uzivat znova? Ospravedlnujem sa, ak je to duplicitna otazka a uz sa to tu riesilo, ale z casovych dovodov nemam priestor momentalne studovat cele vlakno, nakolko si chcem druhu kuru nacasovat priblizne dva dni pred novolunim, a tiez chcem dodrzat casovu odstupnost 2 tyzdne, cize prva kura mi vychadza teraz z nedele na pondelok.

dakujem, mnohokrat.

_________________
Have a nice incarnation


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2011 9:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Erik píše:
Dobry den,
vedel by mi niekto povedat, ako su na tom fungicidy pocas jaternej kury? Konkretne ide o extrakt grepovych semien, lichořeřišnice, ořešák a cesnak, vsetko su to tinktury. Takisto oreganovy olej a laktobacily. Treba ich pocas pripravneho dna na ocistu vysadit, prip. nakolko a kedy ich mozem zacat uzivat znova? Ospravedlnujem sa, ak je to duplicitna otazka a uz sa to tu riesilo, ale z casovych dovodov nemam priestor momentalne studovat cele vlakno, nakolko si chcem druhu kuru nacasovat priblizne dva dni pred novolunim, a tiez chcem dodrzat casovu odstupnost 2 tyzdne, cize prva kura mi vychadza teraz z nedele na pondelok.

dakujem, mnohokrat.

Ty dny se nebere nic jiného než to, co je v popisu kůry a další den po kůře se dá dát první dávka po večerním jídle. Laktobacily se dají dodávat již po prvním jídle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 17, 2011 9:44 pm 
Offline

Registrován: stř dub 06, 2011 8:30 am
Příspěvky: 31
Jarda píše:
Na tom toho moc nevymyslíte, jak se ten bordel v těle rozkarbuje může se dostavit mnoho potíží a zvláště se připomínají staré, zdánlivě doléčené, zdravotní potíže, nebo i zranění. Pokud se to takto chová, jednoznačně klystýry a stále střeva čistit, aby vyloučený sajrajt neměl šanci se znovu vstřebávat do tkání. Na psychiku bych doplnil co nejvíce hořčíku a veškerá dostupná béčka, což by mělo stav porovnat, nebo si zobněte Ansilan, ten není návykový a krátkodobě rovná šišku slušně. Patrně by jste měl přidat do stravy více tuků, aby se játra čistila prudším vylučováním žluče, to také dost pomáhá.

Děkuji mnohokrát za odpověď. Klystýry nasadím, zní celkem logicky. Tuky taky nasadím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 18, 2011 11:34 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 31, 2011 5:14 pm
Příspěvky: 5
Zdravím čtenáře této diskuze a opět přináším další poznatky z již třetího kola JO(2.kolo úte čer 21). Vše opět dle návodu, největší kamen 3cm a spoustu dalších menších. Jedinou změnu, kterou jsem zaznamenal byla jiná značka olivového oleje - Kaiser Franz Josef Exclusive Extra Virgin. Pociťoval jsem lehkou žaludeční nevolnost, stejně jako manželka. Dvě kola před tím jsem použil olej Borges 100% Extra Virgin a problém nebyl. Může to být pouze náhoda. S výsledkem jsem spokojený a do pátého kola to rozhodně dotáhnu. Manželce po prvním kole zmizel poměrně dlouhodobý ekzém z dlaní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 19, 2011 8:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Sweeper píše:
Zdravím čtenáře této diskuze a opět přináším další poznatky z již třetího kola JO(2.kolo úte čer 21). Vše opět dle návodu, největší kamen 3cm a spoustu dalších menších. Jedinou změnu, kterou jsem zaznamenal byla jiná značka olivového oleje - Kaiser Franz Josef Exclusive Extra Virgin. Pociťoval jsem lehkou žaludeční nevolnost, stejně jako manželka. Dvě kola před tím jsem použil olej Borges 100% Extra Virgin a problém nebyl. Může to být pouze náhoda. S výsledkem jsem spokojený a do pátého kola to rozhodně dotáhnu. Manželce po prvním kole zmizel poměrně dlouhodobý ekzém z dlaní.

Tak čistý filtr odstraní z krve mnohem více bordelu a reakci na ekzémy se tedy není čemu divit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 10:31 am 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Jarda píše:
Tak čistý filtr odstraní z krve mnohem více bordelu a reakci na ekzémy se tedy není čemu divit.

Mám za sebou 4.kolo jaterní očisty.Nejvíce "hrášků" jsem měl při druhé očistě a 3. a 4. prakticky jen průjem.U čtvrté,která proběhla 15.-17.července jsem i navýšil o 1/3 všechny ingredience a velice nic.
Chci se p.Jardo zeptat jestli můžu udělat 5. očistu již 28.července což je za 11.dní po poslední.
Děkuji.Zdenek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 11:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
Mám za sebou 4.kolo jaterní očisty.Nejvíce "hrášků" jsem měl při druhé očistě a 3. a 4. prakticky jen průjem.U čtvrté,která proběhla 15.-17.července jsem i navýšil o 1/3 všechny ingredience a velice nic.
Chci se p.Jardo zeptat jestli můžu udělat 5. očistu již 28.července což je za 11.dní po poslední.
Děkuji.Zdenek.

V tom termínu není problém a pokud i tak nic nevyjde, dejte si pauzu tak 3 měsíce a pak to zase vyzkoušejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 9:32 am 
Offline

Registrován: pon dub 12, 2010 10:53 am
Příspěvky: 33
Zdravím,
28.7. se chystám na svou 8. JO. Chtěl jsem se zeptat, jestli je možné jako ovocný den 27.7. před JO použít melounovou monodietu, myslím, že by to mohlo vyhovovat a ještě si navýším pH, které mi při vlastní očistě spadne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 10:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Kaňa píše:
Zdravím,
28.7. se chystám na svou 8. JO. Chtěl jsem se zeptat, jestli je možné jako ovocný den 27.7. před JO použít melounovou monodietu, myslím, že by to mohlo vyhovovat a ještě si navýším pH, které mi při vlastní očistě spadne.

Tak můžete, ale jablečná šťáva má specifické kyseliny, které lépe uvolňují ty úsady, čili oboje má své pro a proti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv črc 28, 2011 4:44 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
Ja by som sa chcel opýtať, či vlastne môžem úplne ten ovocný deň vynechať. Alebo ho nahradiť doplnkami? Tie jablká sú asi kvôli malic acid, nie? A ešte ktorý z týchto síranov je vhodný?

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát črc 29, 2011 9:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="davoo":1vbh9bxp]Ja by som sa chcel opýtať, či vlastne môžem úplne ten ovocný deň vynechať. Alebo ho nahradiť doplnkami? Tie jablká sú asi kvôli malic acid, nie? A ešte ktorý z týchto síranov je vhodný?

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 30, 2011 1:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 02, 2011 11:46 am
Příspěvky: 12
Dobry den,

je mozne, aby som ani po druhej ociste nevylucil ani jeden kamienok?
Netusim kde sa mohla stat chyba, navod som dodrzal presne, este som aj zapojil nejake rady Malachova, ako dychanie jednou nosnou dierkou, palive korenie na jazyk, atď, bol uplnek a ajtak nic...
Dvaja liecitelia nezavysle od seba indikovali problemy s jatrami, tak som pocital s tym, ze by sa z nich kamene mali len tak sypat.
Mozem mat vo svojich 24 rokoch tak ucpane jatra, ze sa kamene nevylucia ani za tychto okolnosti?
Po vypiti roztoku grep-olej, som evidentne nieco citil, ovela intenzivnejsie ako prvykrat, no nevylucilo sa zas nic.
Keby by ste doporucili opakovat dalsiu kuru? 3 tyzdne, ci menej, viac?

Dakujem pekne.

_________________
Have a nice incarnation


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 1:28 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Erik píše:
Dobry den,

je mozne, aby som ani po druhej ociste nevylucil ani jeden kamienok?
Netusim kde sa mohla stat chyba, navod som dodrzal presne, este som aj zapojil nejake rady Malachova, ako dychanie jednou nosnou dierkou, palive korenie na jazyk, atď, bol uplnek a ajtak nic...
Dvaja liecitelia nezavysle od seba indikovali problemy s jatrami, tak som pocital s tym, ze by sa z nich kamene mali len tak sypat.
Mozem mat vo svojich 24 rokoch tak ucpane jatra, ze sa kamene nevylucia ani za tychto okolnosti?
Po vypiti roztoku grep-olej, som evidentne nieco citil, ovela intenzivnejsie ako prvykrat, no nevylucilo sa zas nic.
Keby by ste doporucili opakovat dalsiu kuru? 3 tyzdne, ci menej, viac?
Dakujem pekne.

Mne sa tiež po dvoch očistách neobjavilo nič. Až potom pri ďalších. Musíš skúšať ďalej. Mne nestačí nahrievať iba tou fľašou s teplou vodou, ja musím do vane s horúcou vodou a soľami, aspoň na 45 minút, potom sa ten sajrajt uvoľní. Vyskúšaj vliezť aj ty do vane pred čím vypiješ grep s olejom, určite to zaberie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 7:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Erik píše:
Dobry den,

je mozne, aby som ani po druhej ociste nevylucil ani jeden kamienok?
Netusim kde sa mohla stat chyba, navod som dodrzal presne, este som aj zapojil nejake rady Malachova, ako dychanie jednou nosnou dierkou, palive korenie na jazyk, atď, bol uplnek a ajtak nic...
Dvaja liecitelia nezavysle od seba indikovali problemy s jatrami, tak som pocital s tym, ze by sa z nich kamene mali len tak sypat.
Mozem mat vo svojich 24 rokoch tak ucpane jatra, ze sa kamene nevylucia ani za tychto okolnosti?
Po vypiti roztoku grep-olej, som evidentne nieco citil, ovela intenzivnejsie ako prvykrat, no nevylucilo sa zas nic.
Keby by ste doporucili opakovat dalsiu kuru? 3 tyzdne, ci menej, viac?

Dakujem pekne.

Jak píše Sybilla, není to u každého stejné, je potřeba vydržet, ono to povolí a játra se vyčistí. Nicméně je potřeba upozornit, že problém jater nemusí být vždy jenom ucpávky i když se jedná o nejběžnější variantu, někdy jde i o poškozenou tkáň jater a na to excelentně zabírá ostropestřcová kašička.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2011 10:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 02, 2011 11:46 am
Příspěvky: 12
Jarda píše:
Sybilla píše:
Mne sa tiež po dvoch očistách neobjavilo nič. Až potom pri ďalších. Musíš skúšať ďalej. Mne nestačí nahrievať iba tou fľašou s teplou vodou, ja musím do vane s horúcou vodou a soľami, aspoň na 45 minút, potom sa ten sajrajt uvoľní. Vyskúšaj vliezť aj ty do vane pred čím vypiješ grep s olejom, určite to zaberie.

Jak píše Sybilla, není to u každého stejné, je potřeba vydržet, ono to povolí a játra se vyčistí. Nicméně je potřeba upozornit, že problém jater nemusí být vždy jenom ucpávky i když se jedná o nejběžnější variantu, někdy jde i o poškozenou tkáň jater a na to excelentně zabírá ostropestřcová kašička.

Dakujem za rychle odpovede,

do vane som sa asi na 30 minut nalozil pred prvou davkou epsomky, nabuduce skusim pred tym grepom a olejom. Urcite mienim skusat dalej, ved napokon zlepsenie citim aj po tychto dvoch, hoci som zo seba este nic nedostal, mam viac energie, staci mi menej spanku, a citim sa viac oddychnuty, ako roky pred tym. Dnes som sa napriklad zobudil o tretej rano a asi do piatej som bol velmi nepokojny, prehadzoval som sa, vedel som ze je to akurat po a pocas fazy zlcnika a jater, cize nieco sa s tym evidentne deje a pocas ocisty dialo. Dalsiu si pokusim naplanovat na 19.8, pripadne skor na 14.8, aby som dodrzal odstup 14 dni do 29, kedy je uplnek. Na viacerych forach som cital o spojitosti prinosovych dutin a jater, ze sa zahlienenie po ocistach jater vyrazne zlepsilo alebo uplne ustupilo, a to je presne to, na com ja pracujem. Okrem bielych hustejsich hlienov pocas celeho dna ma trapi aj neustaly opuch jednej nosnej mandle, ktory putuje z pravej strany nosu, do lavej. Cize raz dycham intenzivnejsie jednou a raz povedzme stvrtinu dna s druhou dierkou.
Ostropestrec som zul, a mienim ho znova zaradit, takisto dzusy z cernevej repy.

Pekny den.

_________________
Have a nice incarnation


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz