Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 12:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř dub 04, 2012 2:29 pm 
Offline

Registrován: stř dub 04, 2012 2:22 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den Jardo, mam za sebou 1. očistu a musím říct, že jak jsem předtím nic necítila tak, teď cítím tlaky v pravém podžebří, zatím z toho nedělám vědu, ale i tak jsem z toho lehce nervózní. Myslím si, že jsem si ten bordel v játrech rozdráždila a teď se mi to tam různě posouvá. Je to normální? Nebo po očistě už nic necítíte? Má s tím někdo zkušenost? Taky mě celkem zarazilo, že první normální stolice po očistě asi v pondělí měla barvu bíložlutou. Je i toto normální? Děkuji \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 04, 2012 6:30 pm 
Offline

Registrován: stř dub 04, 2012 6:16 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, chci přes svátky vyzkoušet očistu jater.Epsomskou sůl jsem dostal v lékarně v krystalickém stavu. V návodu jsou mililitry,jakým způsobem mám rozpustit koupenou sůl.V jakém množství vody??
Díky za rychlou odpověď.Už bych to měl vše chystat. MIREK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 1:42 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 7:43 pm
Příspěvky: 17
[quote="Zuzana*":fzszfvqe]Dobrý den Jardo, mam za sebou 1. očistu a musím říct, že jak jsem předtím nic necítila tak, teď cítím tlaky v pravém podžebří, zatím z toho nedělám vědu, ale i tak jsem z toho lehce nervózní. Myslím si, že jsem si ten bordel v játrech rozdráždila a teď se mi to tam různě posouvá. Je to normální? Nebo po očistě už nic necítíte? Má s tím někdo zkušenost? Taky mě celkem zarazilo, že první normální stolice po očistě asi v pondělí měla barvu bíložlutou. Je i toto normální? Děkuji \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: náhrada za jablka
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 5:25 pm 
Offline

Registrován: sob zář 17, 2011 10:00 pm
Příspěvky: 6
Ahoj všem,

chtěla jsem Vás poprosit o radu.
Potřebuji udělat jaterní očistu a v návodu je uvedeno, že se má vypít asi litr čerstvé jablečné štávy. Bohužel na jablka jsem alergická - nateče mi jazyk, rty a uvnitř krku. Což teda mimo jiné spojuji s mým problémem v oblasti se zažíváním, protože jako dítě jsem jedla minimálně 2 jablka denně a nic mi nebylo.
Kazdopádně, ted to nejde.
Dají se něčím nahradit při jaterní očistě?

Děkuju moc za radu. Ahoj Katka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 9:46 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 5:20 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Bratislava
Sybilla píše:
Skús sa pred vypitím grepu s olejom ponoriť aspoň na hodinku do vane s horúcou vodou (a pridaj do vane aj nejakú soľ napr. epsom). Sajrajt sa lepšie tým teplom uvoľní. V niektorých prípadoch fľaša s horúcou vodou nestačí na uvoľnenie kameňov. Nenechala som sa oklamať vlastným telom, keď kamene pri prvých kúrach nevychádzali, a donútila som ich vyliezť práve tými kúpeľmi. Fľašu s vodou si aj po kúpeli daj tiež. Nenechaj sa učičíkať, že ich nemáš \":)\" .

Myslel som, že som podobný prípad, tak som celý natešený tento utorok spravil 9. očistu (od novembra). Pred pitím oleja som sa naložil do vane. V stredu večer vyšlo zo mňa pár takých mäkkých hrčiek s priemerom do 1 cm (podobných ako z 8. očisty viď. príloha). Za všetky očisty zo mňa vyšlo len pár stoviek rôznych objektov. Časť bola pieskových žltých tvrdých častíc, časť zelených voskovitých a časť takýchto mäkkých hrčiek. Očisty som robil pri nove aj pri splne mesiaca.
Snažil som sa zistiť, z čoho sa skladajú tie hrčky, ale nenašiel som odpoveď ani v knižke "The Amazing Liver & Gallbladder Flush" od Andreasa Moritza. V knižke je celá problematika komplexne opísaná, odporúčam všetkým, čo ovládajú angličtinu.
Podľa všetkého pečeň nefunguje dobre. Dávam si pestrecovú kašičku aj schizandru. Mám v očistách pokračovať ďalej?


Přílohy:
rsz_2img_4798.jpg
rsz_2img_4798.jpg [ 35.67 KiB | Zobrazeno 5702 krát ]


Naposledy upravil Bohuš dne pát dub 06, 2012 9:09 am, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: náhrada za jablka
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 9:53 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Kacenka píše:
Ahoj všem,

chtěla jsem Vás poprosit o radu.
Potřebuji udělat jaterní očistu a v návodu je uvedeno, že se má vypít asi litr čerstvé jablečné štávy. Bohužel na jablka jsem alergická - nateče mi jazyk, rty a uvnitř krku. Což teda mimo jiné spojuji s mým problémem v oblasti se zažíváním, protože jako dítě jsem jedla minimálně 2 jablka denně a nic mi nebylo.
Kazdopádně, ted to nejde.
Dají se něčím nahradit při jaterní očistě?

Děkuju moc za radu. Ahoj Katka.

Mozno by som nazaciatok skusil protiparazitalne kury, a vyskusal, ci problemy s travenim nesposobuju parazity. Je mozne, ze ti alergia odijde, casto to sposobuju paraziti ako aj ine problemy s travenim. Potom by som vycistil pecen, aby sa nemali kde schovat, a s udrzovacou davkou z trojcatka postupne odijdu aj ti, co by sa nahodou ukryli v bordeli v zlcovodoch. Nakoniec, poriadna MMS kura.
Ak si si ich uz robila, alebo parazity nemas, potom sa uvidi, co poradi Jarda, ci sa to da niecim nahradit. Ale s parazitmi ocista pecene nema velky zmysel, nekvalitna zlc, ktora zacpava zlcovody, je casto dosledkom parazitov a ich intoxifikacie, cize mozes sa cistit dokola, a stale budu nove a nove kamienky, usadeniny a zlcnikove blato.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: náhrada za jablka
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 10:05 pm 
Offline

Registrován: sob zář 17, 2011 10:00 pm
Příspěvky: 6
Xion píše:
Mozno by som nazaciatok skusil protiparazitalne kury, a vyskusal, ci problemy s travenim nesposobuju parazity. Je mozne, ze ti alergia odijde, casto to sposobuju paraziti ako aj ine problemy s travenim. Potom by som vycistil pecen, aby sa nemali kde schovat, a s udrzovacou davkou z trojcatka postupne odijdu aj ti, co by sa nahodou ukryli v bordeli v zlcovodoch. Nakoniec, poriadna MMS kura.
Ak si si ich uz robila, alebo parazity nemas, potom sa uvidi, co poradi Jarda, ci sa to da niecim nahradit. Ale s parazitmi ocista pecene nema velky zmysel, nekvalitna zlc, ktora zacpava zlcovody, je casto dosledkom parazitov a ich intoxifikacie, cize mozes sa cistit dokola, a stale budu nove a nove kamienky, usadeniny a zlcnikove blato.

Ty jsi poklad, to me nenapadlo, parazity mam zjistene od paní Bláhové, brala jsem Ivermectin a jeste mam pokracovat, ale chtela jsem to podporit vycistením jater. Problem je v tom, ze se paraziti schovavaji taky v cyste za uchem - dle mereni i toho co jsem vypozorovala, takze neni uplne jednoduche je zlikvidovat.
Namerila mi take zasazena jatra a slinivku EB virusem a zloutenkou, projevuje se to castym prujmem, ktery vetsinou prijde po jidle. Zadnem smazenem nebo tak, jim hodne zeleniny a chodim na obed do zdrave vegetarianske jidelny..
Napadlo me, ze bych si tou ocistou jater mohla pomoct, ale jak pises asi ne.
Rikala jsem si prave, ze kdyz procistim jatra, tak tu chemickou antiparazitickou lecbu lip ustojim. Je fakt, ze ty zlucovody budou zanesene, vzdycky mi ze zlucniku jakoby vystreli zluc a sotva dobehnu na WC. - strasne krece v brise, to nikomu nepreju. Ale jist musim, hlavne mam porad hlad...

Dekuji ti moc za rady \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 8:04 am 
Offline

Registrován: stř dub 04, 2012 2:22 pm
Příspěvky: 3
katkaKK píše:
Dobrý den Zuzano, po druhé očistě jater se mi stává to samé co Vám, nepříjemné tlaky v pravém podžebří. Jestli je to normální to netuším. Také jsem s tím nikdy problém neměla, přikládám to tomu že se bordel posouvá (při očistě ze mě skoro nic nevyšlo). Hlavně večer po snědení několika mastných bramboráčků \":oops:\" to bylo velice silné. Co na to pan Jarda?

Děkuji a hezký den Katka

Dobrý den Katko,
děkuji za vyjádření, jsem ráda, že toto se neděje jenom u mě. Myslím si, že opravdu dochází k posunu bordelu. Jen musím ještě týden vydržet do další očisty a pak doufám, že tady ty tlaky ustanou a budu se cítit zase normálně. Ze mě vyšlo i cca 20 zelených kamínků a to další nepočítám. Jen jsem si vědomá toho, že jsem udělala pár chyb. Tak možná je to i tím. Pila jsem vodu ještě mezi solí po 18. hod. tak nevím, asi jsem ji víc zředila a toto je možná následek. Jsem zvědavá, co na to pan Jarda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 11:18 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Bohuš píše:
Myslel som, že som podobný prípad, tak som celý natešený tento utorok spravil 9. očistu (od novembra). Pred pitím oleja som sa naložil do vane. V stredu večer vyšlo zo mňa pár takých mäkkých hrčiek s priemerom do 1 cm (podobných ako z 8. očisty viď. príloha). Za všetky očisty zo mňa vyšlo len pár stoviek rôznych objektov. Časť bola pieskových žltých tvrdých častíc, časť zelených voskovitých a časť takýchto mäkkých hrčiek. Očisty som robil pri nove aj pri splne mesiaca.
Snažil som sa zistiť, z čoho sa skladajú tie hrčky, ale nenašiel som odpoveď ani v knižke "The Amazing Liver & Gallbladder Flush" od Andreasa Moritza. V knižke je celá problematika komplexne opísaná, odporúčam všetkým, čo ovládajú angličtinu.
Podľa všetkého pečeň nefunguje dobre. Dávam si pestrecovú kašičku aj schizandru. Mám v očistách pokračovať ďalej?

Ten útvar v strede obrázku sa veľmi podobá na pečeňovú motolicu, nechcem strašiť, celkom dobre to nevidno, ale vyzerajú tak podobne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 2:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
[quote="Sybilla":299h8rtt]Ten útvar v strede obrázku sa veľmi podobá na pečeňovú motolicu, nechcem strašiť, celkom dobre to nevidno, ale vyzerajú tak podobne.[/quote:299h8rtt]
[url=http://cs.wikipedia.org/wiki/Jatern%C3%AD_motolice:299h8rtt]http://cs.wikipedia.org/wiki/Jaterní_motolice[/url:299h8rtt] [url=http://cs.wikipedia.org/wiki/Motolice_jatern%C3%AD:299h8rtt]http://cs.wikipedia.org/wiki/Motolice_jaterní[/url:299h8rtt]

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Naposledy upravil Xeelee dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
ei=E-F-T-GfKoiBOr_-_Y8H&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 6:45 pm 
Offline

Registrován: stř bře 21, 2012 12:35 pm
Příspěvky: 4
Zuzana* píše:
katkaKK píše:
Dobrý den Zuzano, po druhé očistě jater se mi stává to samé co Vám, nepříjemné tlaky v pravém podžebří. Jestli je to normální to netuším. Také jsem s tím nikdy problém neměla, přikládám to tomu že se bordel posouvá (při očistě ze mě skoro nic nevyšlo). Hlavně večer po snědení několika mastných bramboráčků \":oops:\" to bylo velice silné. Co na to pan Jarda?

Děkuji a hezký den Katka

Dobrý den Katko,
děkuji za vyjádření, jsem ráda, že toto se neděje jenom u mě. Myslím si, že opravdu dochází k posunu bordelu. Jen musím ještě týden vydržet do další očisty a pak doufám, že tady ty tlaky ustanou a budu se cítit zase normálně. Ze mě vyšlo i cca 20 zelených kamínků a to další nepočítám. Jen jsem si vědomá toho, že jsem udělala pár chyb. Tak možná je to i tím. Pila jsem vodu ještě mezi solí po 18. hod. tak nevím, asi jsem ji víc zředila a toto je možná následek. Jsem zvědavá, co na to pan Jarda.

Dobrý den děvčata \":)\"
to co popisujete cítím už přes půl roku, asi před měsícem jsem se odhodlala jít k dr. a na sonu mně oznámili, že mám žlučník plný kamínků, takže možná se vám z jater posunuly do žlučníku?
Blanka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 6:48 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Bohuš píše:
............ Mám v očistách pokračovať ďalej?

Určitě pokračovat a na všech liniích. Čištění jater, střev a dalších orgánů, syrová strava, džusové nebo destilkové půsty.
Ale tvůj oblíbenec Moritz nevidí problém v parazitech a patogenech, ale v tom, že v sobě máme co tam nepatří. Nicméně kdybych měl v játrech to co ty, tak bych ještě přihodil tinkturu z ořešáku, pelyněk, řebíček, česnek... a pod.
Zmiňoval jsi se o Moritzovi. Tak jen rychle kus z jeho kapitolky z knihy Timeless Secrets... kapitolka je o parazitech ve střevech nicméně je to asi obdobné...

Měli bychom zabíjet střevní parazity?
Za prvé, nikdy nebudeš úplně bez parazitů. ... Nicméně nemají skutečný zájem o zdravé zažívací ústrojí, protože by tam jednoduše nedokazaly dlouho přežít. paraziti profitují ve špinavém znečištěném prostředí.
Špatné trávení je hlavní příčinou parazitických infekcí, nikoliv opačně. Za každého parazita, kteréhho zkusíš zabít budeš mít druhý den jiného. Paraziti se množí rychle jak myšlenka. Proč je zabíjet a muset se zbavovat milionů mrtvolek (parazitů/bakterií), mnoho z nich skončí v krvi a lymfatickém systému. Ještě víc zanesou játra a budeš se muset zabývat parazity v játrech, kde jsou hlavní příčinou kamenů.
Lepší řešení i když ne tak rychlé je zlepšit trávení kombinací čištění jater a trávicí soustavy a přizpůsobení stravy a životního stylu. To pomůže imunitnímu systému řešit problémy krok za krokem, ne naráz. ...
Existují extrémní případy kdy zabití parazitů pomůže prodloužit život. V těchto případech se jedná o totálně zničenou imunitu a neschopnost provádět čištění jater a střev.


OK, to byl názor klasika alternativní léčby. Já jak už jsem psal doporučují v očistách pokračovat a navic přejít na syrovou stravu.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 07, 2012 2:02 pm 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 10:38 am
Příspěvky: 3
Chci se s vámi podělit o výsledky mé 1. a 2. očisty jater. Protože při první jsem ještě neměla Epsomskou sůl, začala jsem s očistou dle Cingroše (mezi 19. a 20. hod. každých 15 minut 3 lžíce oleje a 3 lžíce citronové štávy - celkem 2 dcl) dle 17.3.2012. Druhý den jsem si udělala klistýr s výsledkem - cca 22 kamenů a pár menších, které na fotu nejsou. Je to první fotka a největší má 2 cm.
Druhý pokus 6.4.2012 jsem provedla již s Epsomskou solí přesně podle návodu. Musím přiznat, že mi vůbec nevadilo nejíst a mít hlad, ale byla jsem celkem nervózní a také se trochu obávala z chuti té soli. První dávku jsem se snažila vypít najednou, ale musela jsem asi třikrát, protože se mi trochu vracela. Protože nemám javorový sirup, lízla jsem si medu, aby tu chut zrušila. I ve 20 hodin jsem ji do sebe nějak vpravila. Měřila jsem ph moči a myslím odpoledne byla krásně 6,8. Po vypití oleje se štávou jsem si hned lehla a nahřívala játra. Cítila jsem ve střevech pohyby a kručení jako bych poslouchala v bazénu kde se koupou děti \":)\". Lehce mě bolela hlava. Usnula jsem a probudila se v šest na další dávku soli. 6:30 přišel první průjem, druhý v 7, oba bez kamenů, v 8 hodin Espomka a opět za půl hodiny průjem s 1.kameny, poté v další čtvrhodině další průjmy s dalšími kameny. Jazyk jsem měla ráno celý velmi bíle povleklý, takže jsem seškrábala co šlo lžičkou. Ve 12:45 těsně po rýži přišel další průjem, bez kamenů, ve 13:15 jsem udělala klistýr, kde ještě pár kamínků bylo. Výběr (nevybírala jsem vše) je na 2. fotce.

Chtěla jsem porovnat oba dva postupy (Cingroš vs. "Zajíček"), pokud to ovšem lze z hlediska toho, že první kůra možná vzala velké sajrajty z jater. Z první kůry vyšlo méně, ale zato velkých kamenů, při 2. kůře vyšlo mnohonásobně víc, ale mnohonásobně menších kamenů. Je pro to nějaké vysvětlení? Celkově mi byla Cingrošova "metoda" příjemnější kvůli espomské soli,která mi opravdu dělala potíže a vzpomenu-li si, trochu mě to nažene \":)\"

Jinak jsem ale ráda, že jsem to provedla a jsem na sebe hrdá \":)\", pokračovat určitě budu dále...


Přílohy:
18.3.12.JPG
18.3.12.JPG [ 71.77 KiB | Zobrazeno 5763 krát ]
7.4..JPG
7.4..JPG [ 88.61 KiB | Zobrazeno 5763 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: náhrada za jablka
PříspěvekNapsal: sob dub 07, 2012 11:20 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="Kacenka":sgfjyl0m]
Ty jsi poklad, to me nenapadlo, parazity mam zjistene od paní Bláhové, brala jsem Ivermectin a jeste mam pokracovat, ale chtela jsem to podporit vycistením jater. Problem je v tom, ze se paraziti schovavaji taky v cyste za uchem - dle mereni i toho co jsem vypozorovala, takze neni uplne jednoduche je zlikvidovat.
Namerila mi take zasazena jatra a slinivku EB virusem a zloutenkou, projevuje se to castym prujmem, ktery vetsinou prijde po jidle. Zadnem smazenem nebo tak, jim hodne zeleniny a chodim na obed do zdrave vegetarianske jidelny..
Napadlo me, ze bych si tou ocistou jater mohla pomoct, ale jak pises asi ne.
Rikala jsem si prave, ze kdyz procistim jatra, tak tu chemickou antiparazitickou lecbu lip ustojim. Je fakt, ze ty zlucovody budou zanesene, vzdycky mi ze zlucniku jakoby vystreli zluc a sotva dobehnu na WC. - strasne krece v brise, to nikomu nepreju. Ale jist musim, hlavne mam porad hlad...

Dekuji ti moc za rady \":)\"[/quote:sgfjyl0m]
Tak snazim sa, neni zac. \":-)\"
Tak v tvojom pripade je telo evidnente v kazdodennom boji s parazitmi. Ako ocista pecene urcite pomoze vzdy, ale ulava je len docasna. Nevidim v tom teda velky zmysel. Najprv sa teda zameraj na parazity, hlavne sa co najskor dostan na trojcatko, ktore ich vyrazne zredukuje.
Cystu za uchom mam aj ja. \</div

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 08, 2012 11:02 pm 
Offline

Registrován: stř bře 21, 2012 12:35 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
znovu chci poděkovat všem kdo se starají o tyto stránky a toto forum.
Mám další dotaz. Při jaterce se dostavil průjem hned po vypití první epsomky. Denně jím tak dvě pampelišky (dvě rostlinky, asi dvě hrstě listů), 2X týdně se koupu v koupeli s epsomkou. Tak si říkám, že mám asi hořčíku dost. Ale na sonu hodně žlučových kamínků, váhám tedy, jestli koupit hořčík a doplňovat jej, nebo ta pampeliška a koupele jsou dostačující k rozpouštění?
Blanka


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz