Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 1:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
vanad píše:
Dobrý den,

v pátek jsem si dělal asi 5 jaterku, naposledy před 2 měsíci. Teď ze mě vyšly asi největší hráškově zelené kameny 1-1,2 cm 5 kusů + asi 30 kousků 5mm. Dále kolem 20 kousků světle hnědých kolem 2-3 mm.
Ve své životosprávě se snažím postupně přecházet na syrovou stravu. Při této jaterce (kromě množství a velikosti světle zelených kamenů) mi připadá, že tyto kameny nejsou staré. Byly jasně zelené a šly krásně rozmáčknout. Proto bych se rád zeptal, jestli to neznamená, že dělám ve stravování nějakou chybu a proto se se mi více tvoří tyto kameny? Děkuji.

Tak já v tom problém nevidím, kameny se přirozeně tvoří a je dobré se jich zbavovat, jedná se vetšinou o cholesterolové zhustky, které vznikají přímo v játrech a jsou jako z vosku, čili rozmáčknout jdou ve většině případů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 9:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="ivana p.":2y3qw0ek]Dobry den.
Uz niekolko mesiacov pocitujem bolest pod pravym rebrovym oblukom. Pouzivam ostropestrec mariansky, aj ked nie pravidelne. Chystam sa na ocistu pecene, ale momentalne sa na to necitim. Docitala som sa, ze sa pecen da cistit aj uzivanim 1,5 polievkovej lyzice olivoveho oleja s lyzicou cerstvej citronove stavy. Vcera vecer som tuto zmes pozila prvy krat, rano bola stolica zltozelena. Po stolici som uzila dalsiu davku oleja a citronovej stavy, poobede opat zltozelena stolica. Mam prestat s uzivanim tejto zmesi? Vopred dakujem za opoved.[/quote:2y3qw0ek]
Tak, je otázkou, jak vám fungují

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 9:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="Tonyck":8spf7tfj]Ahoj, diky, musim popravde rict, ze me i toto napadlo. Doktor ale hrozi (i na internetu to pisou) ze jinak hrozi zloutenka a podobny veci... Opravdu nevim co delat. Poprve me to chytlo pred rokem po vanocich, potom dalsi zachvat prisel az po techto vanocich (oba dva zachvaty skoncili v nemocnici kde mi az ted objevili ty zlucnikove kameny. Pak jsem mel jeste dalsi 2 zachvaty tyden po sobe a bojim se dalsiho ci nejakych jinych problemu s tim spojenych. Spousta lidi i doktoru rika ze ty zlicnikove jdou odstranit jen operaci, ze nejdou rozpustit ci vyplavit jako ty ledvinove...[/quote:8spf7tfj]
Tak rad se vám dostalo dost a velice dobrých, navíc pokud je to vždy po vánocích, tedy svátcích žrádla, asi bych se tím nešiškoval a do dalších vánoc

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 10:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
market píše:
Dobrý den,
měla bych dotaz k této očistě, kterou jsem poprvé právě prodělala. Postupovala jsem přesně dle pokynů, ovšem už první dávka soli v 18h mě po 40 minutách vyslala na záchod, z kama jsem se už moc nedostala ... A to ze mě šla uz pouze voda, přesto jsem si dala i druhou dávku, další dvě hodiny jsem vypouštěla vodu na záchodě... Až jsem se bála jak vydržím po té 22h. ležet celých 20 minut! Nu vydržela jsem to ale pak jsem šla ještě asi 3x než se mi podařilo usnout, ovšem jen na 4 hodiny, protože jsem se probudila, jak moc mi bylo zle od žaludku, snažila jsem se spát, ale nevolno mi bylo tak moc, že se mi to už nepodařilo a v 6h ráno jsem zvracela... vodu. Za půl hodiny jsem se překonala ke třetí dávce soli, což pokračovalo vylučováním vody...a čtvrté .... Nu ale jsem spokojená, že se úspěch dostavil a já vyloučila skoro stovku kamínků. Ovšem ještě týž den mě poprvé v životě píchalo ve žlučníku, což naštěstí další den přešlo, takže zjevně musím pokračovat dalšími kůrami po 14 dnech...
A proto se musím zeptat, když na mě ta sůl tak moc působí, (líná střeva nemám, stravu mám dost bohatou na vlákninu - ani jablečná šťáva v jakémkoli množství na mě projímavě nepůsobí \":)\" ), zda bych měla snížit dávkování a to na jakou dávku a nějaký tip, jak se vyvarovat té nevolnosti... ? Proč k tomu došlo? (A je to vhodné, když mě začal bolet ten žlučník?)
Děkuji moc za odpovědi.

Tak při první očistě působí i strach z neznáma a ze strachu se pokadí skoro každý, čili zde si myslím při dalším provedení takový problém asi nebude. Vyvarovat se nevolnosti lze pouze několikerým zopakováním kůry a zažitím celého postupu, kdy již budete vědět co vám sedí a co ne a vyhovíte svému tělu. Žlučník by bolet neměl i když očistou se tak rozvíří usazený letitý bordel, že se není čemu divit, když si trochu postěžuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Ja som dostala tiež tento mail na Slovensko už pred rokom,neviem,čo si mám o tom myslieť....

Co si o tom myslet, no možná se mýlím, ale já to vidím jako stejnou lumpárnu kdy někdo vyfotí nafouklého černouška a natáhne ruku pro prachy. Černouškovi bych je možná dal, ale tomu který ho fotí určitě ne v naprosté většině jde bohužel o podvody a sprostou hru na city.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 10:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
denny58 píše:
Ahoj Jardo, dostal jsem tento email a vzpoměl jsem při tom na tebe a tvé vědomosti - uměl bys tomu děcku pomoci???

Text: Předmět: FW: Prosíme o pomoc....


Pokud tím, že ten mail pošleme dál, můžeme pomoct, stojí to za to. Existuje pouze jedna možnost jak ji zachránit... operovat. Můj manžel a já nemáme dostačující finanční prostředky na operaci a proto Vás prosím o pomoc. Za každou osobu, která otevře tento email a přepošle nejméně dalším třem osobám, obdržíme 32centu. Prosíme pomozte nám. Zdraví Hana Prokůpková Rohozná 181 ROHOZNÁ Jaromír Řehák 420 603 850 041 =
=


Ahoj Denny

To s jistotou nevím, musel bych případ znát lépe a dobře odpovídá i člen pv33, tam se nic uříznout nedá, spíše to vidím tak, jak jsem odpověděl člence janin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 10:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
fisikk píše:
Dobrý den,
byla jsem na sonu břicha a cituji nález: jaterní parenchym jen lehce hrubší struktury. Výraznější fibrosní kresba. Ložiskové změny nejsou prokázány. Játra nezvětšená. Žlučník - stěna jemná, bez infiltrace. V lumen jsou četné konkrementy, cca 7,4mm vyplňují žlučník z 1/2. Cesty volné, v.portae bez dilatace. Byla mi samozřejmě doporučena operace, ale ve svých 22 letech opravdu nechci přijít o žlučník. Chce se zeptat, zda jsou mé kameny velké a musím je nejprve rozpouštět (postup bych věděla, je to zde několikrát popsáno), nebo mohu hned přistoupit k jaterní očistě? Nejsem si jistá tou velikostí a proto se raději ptám.
Kamila Fišerová

Ono i více malých kamenů se může šprajcnout, čili raději postupně rozpustit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 10:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="Macíček":3elf4y2u]Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mohu po JO druhý den vzít prostředek proti parazitům - Albendazol, Praziqvantel. A kdy? S první zeleninovou šťávou? Děkuji moc za odpověď (jestli s tím má kdo jakou zkušenost).[/quote:3elf4y2u]
Osobně bych jeden den počkal,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 10:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Macíček píše:
Tak, jelikož Abendazol mám brát nalačno, vzala jsem ho před pozřením mrkvové šťávy druhý den JO.
Tohle byla po měsíci má druhá JO. V prvním případě vyšlo jen velmi málo zelených útvarů, po druhé JO celkem asi 8-10 kusů maximálně 3 mm velkých zelených kuliček. Jinak samý kal. Nic z toho, co se píše výše (kamínky v hojném množství, dle obrázku docela velké). Kde udělali soudruzi z NDR chybu? Je možné, že tam žádné šutříky nemám? Játra mě pobolívají a dle biorezonance mám, kromě jiného) motolici (v žlučníku) a v žaludku škrkavku - je možné, že se ten sajrajt nedostal ven skrz ty brebery? Jsem v polovině odčervovací kůry (Mám za sebou Ivermectin a Hetrazan). Děkuji za jakýkoliv názor.

Tak možné to pochopitelně je i když myslím že toto nebude ten případ, výstup kamenů se dost liší u jednotlivých procedur, raději bych očistu udělal vícekrát a teprve poté dělal závěry.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 10:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
zigi píše:
Dobry den, nejprve poděkování za vedeni serveru (už rok se snažím vše přečíst a učím se uvedenými zásadami řídit). Ze "statistických duvodu" připojují i já své zkusenosti s prave dokoncenou druhou JO:
Ve středu každotýdenní jednodenní půst. Čtvrtek jen zelenina, patek jablka a jabl. juice (Angel + domaci jabka), sobota jen juice. Jinak vše podle Jardy (o den posunuto) s tím, že jsem vodu po 14h popijel jen v omezenem mnozstvi (asi 2 dcl) a přidal mezi druhou empsomkou (po ni 4x WC) a grepovoolejovym koktejlem (pije se celkem dobre) prohrivaci koupel. Rano budicek v 4.15 a WC, motani hlavy, v 6 epsomka (bez odezvy), v 8 posledni epsomka a 3x WC pak asi 1l vody a nasledovalo 4x WC. Sbirka kameni stejna jako u prvni ocisty co se poctu tyce (desitky-nepocitam), ale vetsich kusu bylo celkove méně (i velikosti nedosahovali rozmeru minule ocisty-největší 10mm)-vsechny mekke zelene nebo cerne, zaden pevnejsi s vapenatym obalem. Zakonceno klystyrem urinou. Je po 10h, jdu si udelat nejakou stavu na snidani. Cítím se skvele-budu pokračovat.
Za diakritiku se omlouvám (psat hacky a čárky na tabletu je nadlidský ukon \":-)\"

Tak zvládáte to evidentně dobře, přímo učebnicový postup i výsledek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 10:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pavelj. píše:
Dobrý den,
Již po druhé jsem měl podrážděnou slinivku, doktor mi řekl, že to je ze žlučníkových kamenů,které mám v žlučníku. Momentálně jsem týden po druhém podráždění slinivky a na nepříjemné dietě, čeká mne operace, při které mi chtějí vyndat žlučník (tuto středu) ikdyž žlučník mne nebolí a nejraději bych to vyřešil bez chir. zákroku pomocí Vaší metody očištění jater.

Jsem z toho velmi znepokojený a to mne zavedlo až na Vaše zajímavé stránky. Je mi 24 let a myslím si, že žlučník mám v těle z nějakého důvodu a je zbytečné si ho v mém věku nechat vyoperovat.

Proto Vás chci poprosit o radu, pomůže mi Vaše očista jater k záchraně mého žlučníku a zbavení se problémů se slinivkou a bolestech jak žlučníku tak slinivky v budoucnu?? A co mají vůbec společného žlučníkové kameny s jaterními kameny?? Není to v mém případě nebezpečné??

Moc Vám děkuji za pokud možno brzkou odpověď

Píšete, na nepříjemné dietě, to není jasné o co jde, ale ono pojídání současných specialit z hospod a superhypermarketů není strava, jde o plastické žrádlo na úrovni granulí pro psy a uvedená dieta je tedy pouze možná normální jídlo. Čištění jater by mělo určitě stav postupně vyřešit, ale do akutního stavu bych se nesnažil očisty dělat, to by bylo spíše na škodu. Začněte s postupným rozpouštěním kamenů, což je zde mnohokrát popsáno a teprve později nasaďte tuto očistnou kůru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 10:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
malinka658 píše:
Dobrý den všem,prosím vás o radu,chci se jen zeptat se .Když nemám žlučník ,mohu podstoupit očistce ?Děkují za ochotu \":D\"

Ano v tom není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 2:07 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
Chcem sa opytat som na nizkosacharidovej strave kvoli kvasinkam.Kvoli chudnutiu pojedam vela tuku.
Problem mam ale stale s farbou stolice ktora ja žlta.
Znamena to že my zle travy tuky?
Mal by som začat s očistou pečene?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 08, 2013 11:39 am 
Offline

Registrován: stř úno 06, 2013 5:44 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den, jsem tu nový.
Dnes se chystám na první JO. Chápu to správně, že mezi první a čtvrtou dávkou epsomské soli se už vůbec nic nepije, až ráno po 4 dávce velké množství vody? Jinak se přiznám, že z toho mám celkem obavy, snad to proběhne bez větších problémů.
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát úno 08, 2013 11:47 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Je to tak,ako píšete.Do 14tej hod. pijete jablk.šťavu a do 18tej už iba vodu.Ja zvyknem ráno po tretej dávke vypiť 1liter vody pomaly a potom po štvrtej dávke soli ešte 1.5l vody.Tak to je uvedené na niektorej zo stránok ohľadne očisty pečene.A strach vypustite,vydržíte to určite. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz