Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 3:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 9:51 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
30miro píše:
Ještě jeden dodatek k předchozím řádkům. Přečetl jsem si některé příspěvky na tomto fóru(jinak chodím na jiné a DOUFÁM PŘÍTELI PAVLE, že budu mít šťestí a dostane se mi odpovědí na mé otázky) a hned mě vytanula slova mé léčitelky: "Kdyby doktoři z nemocnic s námi spolupracovali a nebo alespoň se sami snažili získat poznatky a léčit žlučník tak,jak jsem výše popsal,90% operací žlučníku by se neuskutečnilo. V průměru to vychází, že jen málo jedincům řekla,že si není jistá,zda je tato metoda pro ně vhodná.(někteří uspěli i přes její pochybnost)
Moje úvaha vycházela právě z toho,co by měly nemocnice dělat - asistenci při mém vypuzování žl. kamenů. Přeloženo : nedělejte očistu oliv. olejem sami ;vzdálenou asitenci nemocnice mám (ale zdůrazňuji,jen ve vyjimečných případech) v tom,že mně někdo zavolá pohotovost a dnes už nesklidňují podrážděný žl. před operací a jde se rovnou na sál. Zprodlení téměř nehrozí a nemusíte čekat na termín. Ale znova opakuji; to, co tady popisuji je něco podobného jako na lécích vedlejší účinky - velmi nepravděpodobné.
Miro, dik moc. Mohl bych jeste upresneni?
  • Ten velky kamen byl zvapenately nebo to byla takova ta zelena mekka slepenina?
  • Nasli ti kamen na sonu nez jsi delal ocistu? Pripadne o jak velkem kameni mluvili?
  • A co ti doporucovali?

Mirova lecitelka píše:
Kdyby doktoři z nemocnic s námi spolupracovali a nebo alespoň se sami snažili získat poznatky a léčit žlučník tak,jak jsem výše popsal,90% operací žlučníku by se neuskutečnilo....
A to je ten problem. Ty nemocnice jsou placeny za ty operace a ne za zachranu zdravi. A kdyby o ty operace prisly, mely by problemy. A kdyby se pak komukoliv komu ten zlucnik rozmluvili cokoliv stalo, meli by hodne velke problemy......
Takze pokud chceme zustat zdravi, je nutne na nemocnice zapomenout a delat to co delame. Samozrejme s vyjimkou akutnich stavu a urazu...

Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 10:43 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 3:28 pm
Příspěvky: 8
30miro píše:
Moje úvaha vycházela právě z toho,co by měly nemocnice dělat - asistenci při mém vypuzování žl. kamenů. Přeloženo : nedělejte očistu oliv. olejem sami ;vzdálenou asitenci nemocnice mám (ale zdůrazňuji,jen ve vyjimečných případech) v tom,že mně někdo zavolá pohotovost a dnes už nesklidňují podrážděný žl. před operací a jde se rovnou na sál. Zprodlení téměř nehrozí a nemusíte čekat na termín. Ale znova opakuji; to, co tady popisuji je něco podobného jako na lécích vedlejší účinky - velmi nepravděpodobné.

Mate pravdu, tiez citim, ze by to bolo fajn keby lekari viac spolupracovali. Ja som objednana na operaciu zlcnika za dva tyzdne. Je velmi pravdepodobne ze na nu nepojdem, ale skusim preplach doma. Moj doktor je fajn, taky usmievavy tipek, ale ked som mu spomenula olej a citrony, tak sa fakt uskrnul. Ja neviem, mozno uz operoval par zlcnikarov, ktori to skusali, mozno uz nema nervy na tych co sa snazia o alternativu. Ved ja sama som vytvarnicka, mam od mediciny daleko, len ma to fakt zaujima poznat vlastne telo, preto mam uz davno precitaneho cingrosa, malachova, lysbetha, nejaku cinsku medicinu a kopu ezoteriky aby aj dusa bola zdrava. A vlastne nechapem preco doktori, ktori sest rokov studuju a precitaju milion knih, z toho kopec nezaujimavych, nemaju cas precitat si tri alternativne knizky. Ked som kamoske anesteziologicke hovorila o klystiroch s urinou, tak sa len smiala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 1:22 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
U lékaře stačí jen říct, že jste hledal informace ... a už se naštve. Šla jsem jako doprovod s maminkou, doma jsem si přečetla příbalový leták jejích léků a dočetla se, že se dva z nich nesmí dohromady kombinovat. Tak jsem se usměvavé paní doktorky zeptala, jak to je. A přestala být usměvavá, kousavě mi řekla, ať příbalové letáky nečtu. Doporučila jsem mamce, ať změní lékaře, ale jestli to udělala, nevím. Tenkrát mi ale vynadala, že jsem paní doktorku nakrkla, snažila jsem se jí vysvětlit, že jsem to dělala pro její zdraví. \":shock:\" Sama půjdu jinou cestou. A kdo bude chtít poslouchat, tomu budu radit. Jinak mi stačí se dívat, jak moji např. kolegové chodí po doktorech bez valných úspěchů, léčí se z chronických nemocí léta. Doporučované diety nedodržují / třeba cukrovkáři/ a když se jim snažím poradit např. čínskou medicínu, říkají, že je to drahé, že to není dobré, že žádné očisty dělat nechtějí a blabla. Tak už to nikomu nevnucuji, třeba se jen zmíním, co sama dělám, ale ...to je všechno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 4:26 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
babanci píše:
U lékaře stačí jen říct, že jste hledal informace ... a už se naštve. Šla jsem jako doprovod s maminkou, doma jsem si přečetla příbalový leták jejích léků a dočetla se, že se dva z nich nesmí dohromady kombinovat. Tak jsem se usměvavé paní doktorky zeptala, jak to je. A přestala být usměvavá, kousavě mi řekla, ať příbalové letáky nečtu. Doporučila jsem mamce, ať změní lékaře, ale jestli to udělala, nevím. Tenkrát mi ale vynadala, že jsem paní doktorku nakrkla, snažila jsem se jí vysvětlit, že jsem to dělala pro její zdraví. \":shock:\" Sama půjdu jinou cestou. A kdo bude chtít poslouchat, tomu budu radit. Jinak mi stačí se dívat, jak moji např. kolegové chodí po doktorech bez valných úspěchů, léčí se z chronických nemocí léta. Doporučované diety nedodržují / třeba cukrovkáři/ a když se jim snažím poradit např. čínskou medicínu, říkají, že je to drahé, že to není dobré, že žádné očisty dělat nechtějí a blabla. Tak už to nikomu nevnucuji, třeba se jen zmíním, co sama dělám, ale ...to je všechno.

Čo Ti na to poviem............ Moja matka (mám chuť ju tak nazvať) a sestra HĽADAJÚ LIEČITEĽOV (sestra problémy gynekologické, matka iné)...........ALE STRAVU VôBEC NEMENIA, MAXIMÁLNE PRIDAJÚ NEJAKÝ DOPLNOK \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" ........ Už si nejakého našli (a tým mi ukazujú, ako na mňa S*RÚ ZVYSOKA, že ani jednu radu nepochytili odo mňa...a za to im "ďakujem"), a som FEST ZVEDAVÝ, čo im odporučí....... či to nebudú len bylinky a nejaké drahé prípravky, a stravu im ani nezmení.... Keď to tak bude, asi mu prídem rozbiť pysky, lebo je to očividný BIZNISMEN, ale ešte prefíkanejší, než konvenčný lekár, ktorý si aspoň prizná, že nelieči, ale len zakrýva symptómy...... Myslíš, že si urobili klystír, shankapraksalanu, očistu pečene, očistu žalúdka ? NIE.......
Sestre som vysvetlil, že nemá jesť chlieb, cestoviny, sladkosti....a veci sa upravia.... vydržala dva dni........
A TAKÝCH ĽUDÍ SI MÁM VÁŽIŤ ?????????........... keby aspoň neboli rodina, tak na to kašlem, a ani sa na nich nehnevám......
Babanci, Ty už máš očistu pečene ? Ak nie, tak...do toho.... \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 6:22 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62

Jasně,mám. Už po sedmé a před 10. květnem /před černým měsícem/do toho půjdu zase. Po těch šesti se nic moc nezměnilo, ale nyní po té sedmé, je to lepší. Už mě tak netlačí v místě jater. Budu to dělat zas a znovu, na operaci nejdu. Za prvé nejsem přesvědčená o tom, že odstranění žlučníku něco řeší, spíš je to problém jater, pak operace a narkóza není žádná sranda a taky mám kolem sebe lidi, co až pak teprve začali mít potíže. Nehledě na to, že jak mohli jíst všechno, tak taky začali a dneska jsou z nich pěkní vepřouni s vysokým tlakem. Mám výraznou dvojvrásku u kořene nosu už od osmnácti let a prý je to jaterní vráska.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2013 9:44 am 
Offline

Registrován: pon dub 09, 2012 11:49 am
Příspěvky: 49
pv33 píše:
Miro, dik moc. Mohl bych jeste upresneni? •Ten velky kamen byl zvapenately nebo to byla takova ta zelena mekka slepenina?
•Nasli ti kamen na sonu nez jsi delal ocistu? Pripadne o jak velkem kameni mluvili?
•A co ti doporucovali?

Pavle, velikost kamene jsem zmiňoval - 25 x 15 mm a u mně byla barva zelená, jiné barvy,které jsem viděl v tlustém šanonu s fotkama byly převážně žluto-zelené, žluto-zeleno-šedé, vyjimečně šedo - žluté. Asi to byla slepenina,jak píšeš ,protože největší velikost zachycená po očistě byla asi 8 mm; museli tam být i další (ne jen ten jeden velký),protože celkem z obou očistných seancí bylo zachyceno 30 -40 kousků.
Kámen mně našli na sonu cca před 20-ti lety,po té opakovaně při různých vyšetřeních a samozřejmě doporučovali vyndat a to dříve,než příjdu do důchodového věku.

Pavle,ptáš se na mé otázky - nevím,jak jsi se dostal k té první časti textu,kterou jsi použil,ale právě tam na fóru
"sirnatá patlanina" na str.84 jsou v závěru uvedeny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2013 10:20 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
30miro píše:
Pavle, velikost kamene jsem zmiňoval - 25 x 15 mm a u mně byla barva zelená, jiné barvy,které jsem viděl v tlustém šanonu s fotkama byly převážně žluto-zelené, žluto-zeleno-šedé, vyjimečně šedo - žluté. Asi to byla slepenina,jak píšeš ,protože největší velikost zachycená po očistě byla asi 8 mm; museli tam být i další (ne jen ten jeden velký),protože celkem z obou očistných seancí bylo zachyceno 30 -40 kousků.
Kámen mně našli na sonu cca před 20-ti lety,po té opakovaně při různých vyšetřeních a samozřejmě doporučovali vyndat a to dříve,než příjdu do důchodového věku.

Pavle,ptáš se na mé otázky - nevím,jak jsi se dostal k té první časti textu,kterou jsi použil,ale právě tam na fóru
"sirnatá patlanina" na str.84 jsou v závěru uvedeny

Dik Miro, zkopiroval jsem tvuj prispevek ze sirne patlaniny, jak uvadis.

Velikost jsi zminoval co z tebe vyslo, mne zajimalo predevsim to sono.
Jakou velikosti kamenu videli pred ocistou na sonu?
A co videli na sonu po ociste, tedy asi nic?

Protoze tady vzdycky nekomu najdou na sonu 1 cm a uz se s tim boji ocisty,
prestoze ocista je urcena predevsim, tem co maji kameny.

Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2013 11:14 am 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Mě našli jednou 4 kousky, z nichž největší byl údajně 8 mm, pak spoustu kamínků kolem jednoho centimetru /jiný lékař/ a pak zase ten první
doktor asi tři do centimetru, údajně mohou být další menší v zákrytu. Tak nevím. Budu dál čistit a pak zase někdy na sono dojdu. Protože mi dost tlačí pod pravým žebrem, myslím si, že až se mi podaří žlučník vyčistit, že to okamžitě poznám - i bez sona. Už se na to těším, zasloužím si to, moc,moc se snažím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř dub 17, 2013 9:14 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
babanci píše:
Mám výraznou dvojvrásku u kořene nosu už od osmnácti let a prý je to jaterní vráska.

O tom som čítal v knihe "Orientálna diagnostika"... Môžem k tomu (môj názor) povedať len toľko.... Veľa záleží aj od typu nosa (kde sa upína na lebke..... čím nižšie sa upína (jeho "horný koreň"), tým menšia pravdepodobnosť tej vrásky by mala byť (aspoň čo mám odpozorované), ale nie je to pravidlom.... A dôležitejšie - škoda, že tá viditeľná vráska nie je u každého.... ja nemám najmenší nábeh na vrásku medzi očami....ale pečeň som mal zo sacharidovej stravy pekne "dodžubkanú".... Prečistil som si ju, pokiaľ dobre spomínam, 10 krát. Samozrejme, NESKONČIL SOM \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 1:50 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Mám dotaz ohledně očisty jater při protikvasinkové dietě... Rád bych zde zmiňovanou očistu provedl, ale nevím zda je nutné před ní jíst jablka a pít jablečnou šťávu... Držím protikvasinkvou dietu a nerad bych si ji těmi jablky kazil \":)\"

Díky D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 4:47 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
davidekMTB píše:
Mám dotaz ohledně očisty jater při protikvasinkové dietě... Rád bych zde zmiňovanou očistu provedl, ale nevím zda je nutné před ní jíst jablka a pít jablečnou šťávu... Držím protikvasinkvou dietu a nerad bych si ji těmi jablky kazil \":)\"

Díky D.

Davidku, rozhodne kdyz ty jabka a stavu vynechas, bude to fungovat stejne. Ja jsem delal prvnich 6 ocist podle navodu dr Huldy Clark a ta se nicim pred ocistou nezabyvala. Takze jsem vecer pred jedl jen ovoce nebo zeleninu, rano totez a od 14 hodin jsem nejedl a nepil nic protoze to bere Clarkova jako velice dulezite. A v 18 a 20 tu epsomku.... A nikdy jsem zadny problem nemel, stejne jako stovky lidi, co to podle Clarkove delali. Ted piju par dni predem jablecne stavy, ale jestli jsi se rozhodl ze jablka ne, klidne udelej ocistu bez nich a nemelo by se nic stat. A pri tech prvnich ocistach ze mne slo nejvic bordelu, tedy proto, ze to byly prvni ocisty a ten bordel tam byl.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 5:37 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
Chcem sa spytat ohladne ocisty pečene, ci je mozne ocistu previest pri pankreatitide.....Totizto bola som hospitalizovany v zime 2010 pre velke bolesti v brusnej dutine a chrbate a bola mi diagn. akutna pankreatitida.....Vtedy som to pochopil tak, ze to moze byt z dvoch dovodov....Podrazdeny pankreas od zlej zivotospravy a mastnych jedal, alebo ucpanie zlcovodov zlcnikovymi kamenmi, ktorych asi 5-6 kusov malych kamienkov mi na USG zistili.....Drzim odvtedy dietu,davam si pozor na stravu,vylucil som uplne mastne jedla, maso len kuracie prsia bez koze na vode,alebo osmahnute na par kv. oliv. oleja,alebo na vode so zeleninou, popripade chude bravcove steaky....ryza len viaczrnna..... Kedze mam problem aj s candidou, tak si davam velky pozor na sacharidy celkove....Ale sem-tam prichadzaju krcovite bolesti vlavo pri pupku,ktore pripisujem na 99 % pankreasu, cize podla vsetkeho nejaky kamen upcha zlcovod a preto ta bolest pride.....Tak isto aj vcera a prenasledovala ma dobre 2 hod, co inokedy po pol hod. odchadza...Pijem caj zemelč menšia 3 x denne, dnes len lahka spenatova polievka bez soli, celozrnna ryza + kuracie prsia na vode, k tomu cerste zelene riasy dobre umyte bez soli....Kedze mam aj malo hcl tak uzivam s kazdym jedlom betain 650 mg/niekedy 2 cps/ http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Beta ... sules/7353 + pancreatin od NOW http://www.iherb.com/Now-Foods-Pancreat ... psules/716
Som definitivne odhodlany na ocistu pečene,kedze ma trapia aj bolesti chrbta mozno 15 rokov a som presvedceny, ze by po ociste aj bolesti sa mohli zmensit....Ale otazka je, ci po takychto bolestiach /dnes uz som celkom v pohode-vcera som vecer bol totalne unaveny a isiel som skor aj spat/ o par dni mozem previest ocistu pecene?????
Samozrejme vtedy v 2010 som radikalne odmietol vybrat žlcnik, podla Mudrcov najlesie riesenie-hned som bol proti...
Dakujem vopred za kazdu radu....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 5:55 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Milandr píše:
Chcem sa spytat ohladne ocisty pečene, ci je mozne ocistu previest pri pankreatitide.....Totizto bola som hospitalizovany v zime 2010 pre velke bolesti v brusnej dutine a chrbate a bola mi diagn. akutna pankreatitida.....Vtedy som to pochopil tak, ze to moze byt z dvoch dovodov....Podrazdeny pankreas od zlej zivotospravy a mastnych jedal, alebo ucpanie zlcovodov zlcnikovymi kamenmi, ktorych asi 5-6 kusov malych kamienkov mi na USG zistili.....Drzim odvtedy dietu,davam si pozor na stravu,vylucil som uplne mastne jedla, maso len kuracie prsia bez koze na vode,alebo osmahnute na par kv. oliv. oleja,alebo na vode so zeleninou, popripade chude bravcove steaky....ryza len viaczrnna..... Kedze mam problem aj s candidou, tak si davam velky pozor na sacharidy celkove....Ale sem-tam prichadzaju krcovite bolesti vlavo pri pupku,ktore pripisujem na 99 % pankreasu, cize podla vsetkeho nejaky kamen upcha zlcovod a preto ta bolest pride.....Tak isto aj vcera a prenasledovala ma dobre 2 hod, co inokedy po pol hod. odchadza...Pijem caj zemelč menšia 3 x denne, dnes len lahka spenatova polievka bez soli, celozrnna ryza + kuracie prsia na vode, k tomu cerste zelene riasy dobre umyte bez soli....Kedze mam aj malo hcl tak uzivam s kazdym jedlom betain 650 mg/niekedy 2 cps/ http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Beta ... sules/7353 + pancreatin od NOW http://www.iherb.com/Now-Foods-Pancreat ... psules/716
Som definitivne odhodlany na ocistu pečene,kedze ma trapia aj bolesti chrbta mozno 15 rokov a som presvedceny, ze by po ociste aj bolesti sa mohli zmensit....Ale otazka je, ci po takychto bolestiach /dnes uz som celkom v pohode-vcera som vecer bol totalne unaveny a isiel som skor aj spat/ o par dni mozem previest ocistu pecene?????
Samozrejme vtedy v 2010 som radikalne odmietol vybrat žlcnik, podla Mudrcov najlesie riesenie-hned som bol proti...
Dakujem vopred za kazdu radu....

Reknu ti to jednoduse. Cetl jsem o ociste nekolik knih, sledoval ruzne diskuze na webech z USA a diskuzi tady. Sledoval prubeh ocisty rady lidi, z nich nekteri meli urcite problemy. A ja bych i v tve situaci ocistu jednoznacne delal a cim driv tim lip. Zrovna tento tyden jsem se bavil s nejakou bylinkarkou, ktera nebyla u doktora a nevedela co ji je, ale bylo to spojeny se zlucnikem. A casto ze se musela stocit do klubicka a cekat az bolest prejde. A pak udelala cosi podobneho ociste jater, mela nejaky navod na glauberovu sul, ale myslim, ze rikala, ze misto ni pouzila obycenou, a byla tam citronova stava a k tomu spousta olivovyho oleje. A od te doby ze uz nikdy ty problemy nemela.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 6:06 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
pv33 píše:
Reknu ti to jednoduse. Cetl jsem o ociste nekolik knih, sledoval ruzne diskuze na webech z USA a diskuzi tady. Sledoval prubeh ocisty rady lidi, z nich nekteri meli urcite problemy. A ja bych i v tve situaci ocistu jednoznacne delal a cim driv tim lip. Zrovna tento tyden jsem se bavil s nejakou bylinkarkou, ktera nebyla u doktora a nevedela co ji je, ale bylo to spojeny se zlucnikem. A casto ze se musela stocit do klubicka a cekat az bolest prejde. A pak udelala cosi podobneho ociste jater, mela nejaky navod na glauberovu sul, ale myslim, ze rikala, ze misto ni pouzila obycenou, a byla tam citronova stava a k tomu spousta olivovyho oleje. A od te doby ze uz nikdy ty problemy nemela.

Presne tak to prebieha aj u mna, pride bolest, vtedy je nejlepsie,k ed sa stocim akoby do klbka a cakam, ze bolest odide....len, ci tou ocistou pri zapale pankreasu nic nepokazím??? Totizto, ja by som ocistu previedol uz davno,ale som niekde na nete cital, ze sa nejaky kamen moze vzpriečit v zlcovode a potom hrozi okamzite operacny sal a zlcnik von....ale neviem odhadnut ani zdaleka,ci takych pripadov vobec bolo..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 6:35 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Milandr píše:
........
Presne tak to prebieha aj u mna, pride bolest, vtedy je nejlepsie,k ed sa stocim akoby do klbka a cakam, ze bolest odide....len, ci tou ocistou pri zapale pankreasu nic nepokazím??? Totizto, ja by som ocistu previedol uz davno,ale som niekde na nete cital, ze sa nejaky kamen moze vzpriečit v zlcovode a potom hrozi okamzite operacny sal a zlcnik von....ale neviem odhadnut ani zdaleka,ci takych pripadov vobec bolo..

Podle toho co jsi cetl by se mohl kamen vzpricit kazdymu. A delalo to tu uz hodne lidi a vetsina asi ani nenapsala prispevek, tak ve stovkach to bude. A leckdo i cetl vyhruzky doktoru aby jim neutikali klienti na rezani zlucniku a nakonec ocistu udelali. A mimo to ze nekomu bylo blbe nepamatuju ze be se stalo to ceho se bojis. Ale je to tvuj problem, jen si uvedom, ze nejsi jediny ve stejne situaci a projdi si diskuzi a podivej se jak to resili ostatni. Ja sam jsem na sonu nebyl, i kdyz jsem cetl vse co ty a asi mnohem vic, ale nestalo mi to ani za to se tahat k doktorce. Protoze at by nasli cokoliv, na ocistu bych sel. Bud bych tam nemel nic videt, tak neni duvod nevyplachnout ten mekky sajrajt ktery na sonu neni nebo by byly videt kameny a ty bych chtel vyplachnout. Vzdy mi z toho vychazi ocista. Na zacatku pri prvnich vyplachach toho byla spousta, ted uz nic moc, takze ted jednou za pul roku. A kameny by na sonu asi byly videt, protoze jsem mel najaky kameny se zvapenatelou skorapkou. Ale uz jsou pryc.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz