Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 21, 2024 1:03 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon pro 05, 2011 10:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Pekny den, ja práve ocistujem trojcatkom a beriem aj sladké drievko. Nie naraz asi z hodinovym odstupom alebo ako stihám. Tiez si myslím, ze sa to nebije. Okrem toho beriem aj kapucínku. Moje dávno zalahnuté ucho ako by sa prebudilo, vykaslávam chrlím fúkam no pre rodinu nic príjemné, ale nieco sa rozpústa a hlieny idú von. Beriem aj rakytník a cecko ani neviem kolko tak cajovú lyzicku, pán Jarda kolko to asi je? Prajem peknú nedelu

To děláte dobře a záleží na tom jak velká ta lžička je, dá se říci, že běžně cca 3-5 gramů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 05, 2011 10:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Pred dvoma týždňami som skončil očistnú 21 dňovú kúru a musím skonštatovať, že sa cítim najlepšie za posledné roky. Ako psychicky, tak aj fyzicky. Mám viacej energie, lepšie mi trávi aj lepšie vyprázdňuje, zlepšila sa kvalita exkrementov.
Pri užívaní pelyňku by bolo možno vhodné podotknúť, že počas antiparazitnej kúry je vhodné sa vyvarovať užívaniu alkoholu. Kombinácia tujón a alkohol môže viesť k stavu zvanom absintizmus podľa čoho sa volá aj jedna značka Absint. Okrem iného sa môžu u takejto osoby prejaviť aj halucinácie.

Pri poslednej pečeňovej očiste asi pred mesiacom, čo bola v poradí cca 6-7 vyšli už len drobné nečistoty, preto som prešiel na antiparazitnú kúru. Je vhodné teraz po kúre dať znovu pečeňovú očistu?
Ak správne premýšlam, tak odpad z vykapaných domácich zvieratiek zachytila aj pečeň a nemuselo by byť na škodu veci dať to von. Ďalej chem podstúpiť lichořeřišnicovú kúru a 21 dňovú MMS kúru, tak teraz nahlas premýšlam, že pečeňovku dám až začiatkom budúceho roku.
Chcem sa teda poradiť:
Niekde na fóre som zahliadol, že lichořešnice a MMS sa dá brať spolu? Alebo by ste mi odporučil najprv jednu a potom druhú?
No a úplne na koniec si nechať očistu krvnej lymfy.
Ďakujem a prajem pekný deň.

To máte pravdu, ale logicky předpokládám, že pokud již člověk dospěl ke stavu čištění, tak většinou nechlastá. Pokud jde o MMS a lichořeřišnici v tom problém nevidím, to můžete dávat najednou a jinak to máte naplánované správně i s tou lymfou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2011 9:07 am 
Offline

Registrován: pát srp 12, 2011 12:53 pm
Příspěvky: 17
Rada by som sa podelila o skúsenosti s trojčátkom. Začala som s palinou, ktorú som nakapslovala do kapsúl veľkosti 0 kde 4 kapsule sú cca 1,3-1,4g čistej váhy paliny pravej, čiže jedna dávka. V sobotu (3.12.11) som začala 0-0-1kapsula. V nedeľu 2-3-3 a v pondelok som už prešla na riadnu dávku 4-4-4.
Začala som trochu zhurta no potom ako som pred troma týždňami spontánne potratila cca v 7tt (bol to druhý spontánny potrat v priebehu pol roka) tak som sa doslova nasrala a povedala si že s tým musím niečo urobiť. Taktiež kôli častým zápalom v oblasti ženských orgánov čo si myslím že aj stojí za mojimi neúspešnými tehotenstvami. Pri zmene stravy na raw sa mi to zlepšilo no stále to nie je úplne v poriadku, predpokladám že za tým stoja parazity a baktérie a zanesené telo.
Vrátim sa k tomu trojčatku a subjektívnym pocitom. V nedeľu som cítila mierne pobolievanie hlavy (kúru robíme spoločne s manželom, ktorý sa tiež subjektívne sťažoval na bolesti hlavy), včera som nasadila vit.C (3 plné čajové lyžičky rozrobené vo vode, popíjané počas celého dňa),pobolievanie hlavy pokračovalo a pozde večer sa dostavila mierna nádcha so suchým kašlom. Dnes ráno mám pocit ako po „opici“ (pocit ako pred závratom), taktiež mám pocit mierneho chvenia rúk, nôh a celkovej slabosti, no viditeľné to nieje, je to skôr subjektívny pocit (tento pocit som zvykla mať pri prechode na raw, alebo ráno po jednodňovom pôste o vode, takže tento stav pripisujem detoxu), taktiež som si ráno urobila výplach nosa (so soľou)podľa návodu tu uvedeného.
Tejto protiparazitnej kúre predchádzalo mms1, ktoré som brala cca 7-8dní v dávkach 7x 3kvapky aktivované v HCl, podávané každé dve hodiny. Pri tejto kúre som taktiež pociťovala mierne bolesti hlavy.
Pred dvoma týždňami som absolvovala prvú jaternú očistu, pár pokusov o ranný výplach žalúdka. Stravovanie nie je celkom ukážkové ale z 80% je to vita, každý večer domáci kefír, včera som nabehla na sírnu patlaninu, ak jem varené tak sú to ľahšie jedlá. Budem rada keď ma usmerníte alebo poradíte ak v niečom robím chybu. Rada by som tento víkend absolvovala druhú jaternú očistu, no neviem či je to pri antiparazitnej kúre vhodné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2011 10:39 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Môj laický pohľad na vec: Bolesti hlavy a časté ženské problémy, to tu bolo už viac krát a má to súvis so zaneseným črevom a kvasinkou a kedže je kvasinka, tak aj pH treba vyrovnať na stred. A zo zaneseného čreva je taktiež zanesená krv. Vyčistiť črevo, zaradiť fungicídne potraviny a protikvasinkovu dietu, zrovnať pH na stred - ten jediný kvasinka nevie, kefír je super. Možno chýbajú nejaké vitamíny v rýchlosti ma napadá selén, kyselina listová B9, horčík,ostatné vitamíny typu B , B12, aj sa mi zdá že nedostatok vitamínu E môže spôsobiť potrat a ešte by mohol mať súvis aj jód a teda správna funkcia štítnej žlazy...ale viac napíše asi pán Jarda. Ešte ma napadol plivací test a test HCl (krkací test).


Naposledy upravil mohy dne úte pro 06, 2011 10:55 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2011 10:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
anuska píše:
Rada by som sa podelila o skúsenosti s trojčátkom. Začala som s palinou, ktorú som nakapslovala do kapsúl veľkosti 0 kde 4 kapsule sú cca 1,3-1,4g čistej váhy paliny pravej, čiže jedna dávka. V sobotu (3.12.11) som začala 0-0-1kapsula. V nedeľu 2-3-3 a v pondelok som už prešla na riadnu dávku 4-4-4.
Začala som trochu zhurta no potom ako som pred troma týždňami spontánne potratila cca v 7tt (bol to druhý spontánny potrat v priebehu pol roka) tak som sa doslova nasrala a povedala si že s tým musím niečo urobiť. Taktiež kôli častým zápalom v oblasti ženských orgánov čo si myslím že aj stojí za mojimi neúspešnými tehotenstvami. Pri zmene stravy na raw sa mi to zlepšilo no stále to nie je úplne v poriadku, predpokladám že za tým stoja parazity a baktérie a zanesené telo.
Vrátim sa k tomu trojčatku a subjektívnym pocitom. V nedeľu som cítila mierne pobolievanie hlavy (kúru robíme spoločne s manželom, ktorý sa tiež subjektívne sťažoval na bolesti hlavy), včera som nasadila vit.C (3 plné čajové lyžičky rozrobené vo vode, popíjané počas celého dňa),pobolievanie hlavy pokračovalo a pozde večer sa dostavila mierna nádcha so suchým kašlom. Dnes ráno mám pocit ako po „opici“ (pocit ako pred závratom), taktiež mám pocit mierneho chvenia rúk, nôh a celkovej slabosti, no viditeľné to nieje, je to skôr subjektívny pocit (tento pocit som zvykla mať pri prechode na raw, alebo ráno po jednodňovom pôste o vode, takže tento stav pripisujem detoxu), taktiež som si ráno urobila výplach nosa (so soľou)podľa návodu tu uvedeného.
Tejto protiparazitnej kúre predchádzalo mms1, ktoré som brala cca 7-8dní v dávkach 7x 3kvapky aktivované v HCl, podávané každé dve hodiny. Pri tejto kúre som taktiež pociťovala mierne bolesti hlavy.
Pred dvoma týždňami som absolvovala prvú jaternú očistu, pár pokusov o ranný výplach žalúdka. Stravovanie nie je celkom ukážkové ale z 80% je to vita, každý večer domáci kefír, včera som nabehla na sírnu patlaninu, ak jem varené tak sú to ľahšie jedlá. Budem rada keď ma usmerníte alebo poradíte ak v niečom robím chybu. Rada by som tento víkend absolvovala druhú jaternú očistu, no neviem či je to pri antiparazitnej kúre vhodné.

Počítejte s tím, že pelyněk není zrovna slabá bylina a dost toho likviduje, čili chce si to čistit střeva, aby člověku nebylo blbě. Také MMS je vhodné brát dlouhodobě, třeba i déle než měsíc, protože udržení hladiny chlóru v těle celkem dobře likviduje mnoho šmejdů. Na tu druhou jaterní kůru to prostě přerušíte, ty dva dny nepočítáte a pak pokračujte zase dál. Zaměřte se na protikvasinkovou stravu a jako vhodné vidím dodávat rybí tuk, to je docela zásadní zdroj omega 3 mastných kyselin, vitamínu A a D3.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2011 11:03 am 
Offline

Registrován: pát srp 12, 2011 12:53 pm
Příspěvky: 17
Kúru s mms som prerušila kôli odčerveniu aby nebol detox taký silný. Rozhodla som sa že najprv zlikvydujem veľkých a potom prejdem mmskom na malých šmejdov. Čítala som že po uhynutí parazitov sa do tela dostáva množstvo baktérií a iných toxínov, tak som zvolila postup najprv odčerviť potom mms1 a mms2 vyčistiť a popri tom čistiť telo klystýrmi, výplachy žalúdka a očista pečene.
ďakujem pekne za všetky rady.
Candidu mám určite premnoženú, no rozhodla som sa že začnem od parazitov a čistenia tela (pečene), aby bolo telo čistejšie a ľahšie bojovalo s candidou. Pri nasledujúcej kúre s mms sa chystám vyskúšať aspoň na týždeň beztukú dietu a klystíry s urinou a mms1 aby som jej dala na prdel. Pre beztukú diétu som sa rozhodla, kôli tom, že už mám za sebou bezsacharidovú diétu a to doť prísnu, cca 4 týždne, no nepomohlo a nevydržala som to.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2011 11:52 am 
Offline

Registrován: pát srp 12, 2011 12:53 pm
Příspěvky: 17
mohy píše:
Môj laický pohľad na vec: Bolesti hlavy a časté ženské problémy, to tu bolo už viac krát a má to súvis so zaneseným črevom a kvasinkou a kedže je kvasinka, tak aj pH treba vyrovnať na stred. A zo zaneseného čreva je taktiež zanesená krv. Vyčistiť črevo, zaradiť fungicídne potraviny a protikvasinkovu dietu, zrovnať pH na stred - ten jediný kvasinka nevie, kefír je super. Možno chýbajú nejaké vitamíny v rýchlosti ma napadá selén, kyselina listová B9, horčík,ostatné vitamíny typu B , B12, aj sa mi zdá že nedostatok vitamínu E môže spôsobiť potrat a ešte by mohol mať súvis aj jód a teda správna funkcia štítnej žlazy...ale viac napíše asi pán Jarda. Ešte ma napadol plivací test a test HCl (krkací test).

Jód som zrovnala, ten mám v poriadku, selén som prestala brať keď som dobrala jód tak neviem či sa bez jódu môže brať. HCl mám nedostatok, riešim to zázvorom pred jedlom (alebo čili). Klystýry si robím, teraz už nepravidelne, vždy urinou. Horčík dodávam každý deň. To Éčko či B12 som doteraz neriešila, no akurát mi to došlo z iHerbu (objednala som si to keď som bola ešte tehu) asi sa na to pustím. To PH mi je jasné no je to dosť problém hlavne teraz v "predsviatočnom" období, no musím sa zaťať keď chcem dačo vyriešiť, viem že PH je veľmi dôležité pri akomkoľvek probléme. Tú candidu chcem riešiť mms1+mms2, klystýr urinou +mms1, beztuková dieta, od nového roku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2011 2:39 pm 
Offline

Registrován: pát srp 12, 2011 12:53 pm
Příspěvky: 17
Menšia pomôcka (prosím skontrolovať, prípadne opraviť):

Deň.................Palina pravá.............Klinček............Lugolov roztok
1..................1/3-1/3-1/3...............––--........................–––-
2..................1/2-1/2-1/2...............––--........................–––-
3......................1-1-1...................––--........................–––-
4......................1-1-1...................––--........................–––-
5......................1-1-1...................––--........................–––-
6......................1-1-1...................––--........................–––-
7......................1-1-1...................––--........................–––-
8......................1-1-1...................––--........................–––-
9......................1-1-1...................––--........................–––-
10.....................1-1-1...................––--........................–––-
11.....................1-1-1..................1-2-1.......................10 kv.
12.....................1-1-1..................3-2-3.......................10 kv.
13.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
14.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
15.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
16.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
17.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
18.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
19.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
20.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
21.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.

Palina pravá kávová lyžička pred jedlom (resp. tobolky veľkosť 0, 4-4-4/deň, jedna dávka je 1-1,5g čistej váhy)
Klinček mletý tobolka veľkosti 0 po jedle (resp. veľkosť 00, 3-3-3/deň)
Lugolov roztok na obed do 0,5 dcl vody zapiť palinu pred jedlom

Jarda píše:
Tak pokud jde o trojčátko, to se pochopitelně opakovat dá a nevidím v tom problém. Odstup asi stejný jako délka vlastní kůry, čili v intervalu cca 20 dní to klidně můžete provádět stále.

Udržiavacia dávka 1x týždenne:
Palina pravá 1/2 polievkovej lyžice zarovnanej pred jedlom/obedom a zapiť 20kv. Lugolovho roztoku do 0,5 dcl vody
Klinček mletý 12 toboliek veľkosti 0 (resp. 9 toboliek veľkosti 00) po jedle/obedom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 9:10 am 
Offline

Registrován: pát srp 12, 2011 12:53 pm
Příspěvky: 17
Dnes je 4. deň kúry:
Včera sa mi rozbehla nádcha, na obed mala maximum k večeru sa to už znormalizovalo, dnes v slabej nádche pokračujem. Ráno som vstala s opuchnutými a boľavými očami (dôsledok nádchy alebo zaťaženej pečene ?), taktiež bolesti hlavy. Urobila som si klystýr s urinou 1,5l a 7 kv.mms aktivované HCl. Bolesti hlavy po klystýre odzneli, chvíľu som trochu cítila kríže. Bolesť očí a opuch je výrazná.
Manžel mal včera tiež mierne bolesti hlavy, symptómy chrípky (ako keď na vás začína niečo "liezť") taktiež sa sťažoval na zimomrivosť.
Inak sme obaja v pohode a tešíme sa zo života \":)\"))) pokračovanie na budúce....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 10:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
anuska píše:
Kúru s mms som prerušila kôli odčerveniu aby nebol detox taký silný. Rozhodla som sa že najprv zlikvydujem veľkých a potom prejdem mmskom na malých šmejdov. Čítala som že po uhynutí parazitov sa do tela dostáva množstvo baktérií a iných toxínov, tak som zvolila postup najprv odčerviť potom mms1 a mms2 vyčistiť a popri tom čistiť telo klystýrmi, výplachy žalúdka a očista pečene.
ďakujem pekne za všetky rady.
Candidu mám určite premnoženú, no rozhodla som sa že začnem od parazitov a čistenia tela (pečene), aby bolo telo čistejšie a ľahšie bojovalo s candidou. Pri nasledujúcej kúre s mms sa chystám vyskúšať aspoň na týždeň beztukú dietu a klystíry s urinou a mms1 aby som jej dala na prdel. Pre beztukú diétu som sa rozhodla, kôli tom, že už mám za sebou bezsacharidovú diétu a to doť prísnu, cca 4 týždne, no nepomohlo a nevydržala som to.

Jdete na to celkem správně, ale bez sacharidů je potřeba být dlouhou dobu a není to problém při dostatečném množství tuku, tam jste patrně dělala chybu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 10:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
anuska píše:
Menšia pomôcka (prosím skontrolovať, prípadne opraviť):

Deň.................Palina pravá.............Klinček............Lugolov roztok
1..................1/3-1/3-1/3...............––--........................–––-
2..................1/2-1/2-1/2...............––--........................–––-
3......................1-1-1...................––--........................–––-
4......................1-1-1...................––--........................–––-
5......................1-1-1...................––--........................–––-
6......................1-1-1...................––--........................–––-
7......................1-1-1...................––--........................–––-
8......................1-1-1...................––--........................–––-
9......................1-1-1...................––--........................–––-
10.....................1-1-1...................––--........................–––-
11.....................1-1-1..................1-2-1.......................10 kv.
12.....................1-1-1..................3-2-3.......................10 kv.
13.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
14.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
15.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
16.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
17.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
18.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
19.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
20.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.
21.....................1-1-1..................4-4-4.......................10 kv.

Palina pravá kávová lyžička pred jedlom (resp. tobolky veľkosť 0, 4-4-4/deň, jedna dávka je 1-1,5g čistej váhy)
Klinček mletý tobolka veľkosti 0 po jedle (resp. veľkosť 00, 3-3-3/deň)
Lugolov roztok na obed do 0,5 dcl vody zapiť palinu pred jedlom

Jarda píše:
Tak pokud jde o trojčátko, to se pochopitelně opakovat dá a nevidím v tom problém. Odstup asi stejný jako délka vlastní kůry, čili v intervalu cca 20 dní to klidně můžete provádět stále.

Udržiavacia dávka 1x týždenne:
Palina pravá 1/2 polievkovej lyžice zarovnanej pred jedlom/obedom a zapiť 20kv. Lugolovho roztoku do 0,5 dcl vody
Klinček mletý 12 toboliek veľkosti 0 (resp. 9 toboliek veľkosti 00) po jedle/obedom

Ano, to máte zcela správně a je to dobrá pomůcka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 10:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
anuska píše:
Dnes je 4. deň kúry:
Včera sa mi rozbehla nádcha, na obed mala maximum k večeru sa to už znormalizovalo, dnes v slabej nádche pokračujem. Ráno som vstala s opuchnutými a boľavými očami (dôsledok nádchy alebo zaťaženej pečene ?), taktiež bolesti hlavy. Urobila som si klystýr s urinou 1,5l a 7 kv.mms aktivované HCl. Bolesti hlavy po klystýre odzneli, chvíľu som trochu cítila kríže. Bolesť očí a opuch je výrazná.
Manžel mal včera tiež mierne bolesti hlavy, symptómy chrípky (ako keď na vás začína niečo "liezť") taktiež sa sťažoval na zimomrivosť.
Inak sme obaja v pohode a tešíme sa zo života \":)\"))) pokračovanie na budúce....

Tak ono to vždy něco uvolní a tyto příznaky jsou normální.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 3:03 pm 
Offline

Registrován: pát srp 12, 2011 12:53 pm
Příspěvky: 17
Ešte som zabudla napísať, že včera večer som mala dosť výrazné krče v bruchu ako pri hnačke alebo nejakej črevnej chrípke. Brucho som mala neskutočne nafúknuté (mierne nafúknuté podbruško pozorujem u seba už nejaké tri roky), vyzerala som ako deti v somálsku, takýto balón som v živote na sebe nevidela. Škoda že som sa neodfotila, to by stálo za to, ako keby som bola v šiestom mesiaci. Na to som bola na "veľkej" no stolica bola normálna (nie riedka) bez nejakého výrazného zápachu. V podstate aj kôli tomu som si dnes ráno robila klystýr. Chcela som už večer no nemala som nazbieranú urinu. Dnes som už zase "normálna" \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2011 6:32 pm 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Pekny podvecer. Som 16 den na trojciatku plus kapucínka rakytník. Sladké drievko som dobrala. Denne idem tak 2 krát na záchod a stolica je mastná a taká poloriedka. Nezvykne byt taká mastná. Pán Jarda o com to svecí? Stravujem sa zelenina ovocie, chlieb peciem doma pre rodinu ale sem tam si dám aj ja, robím jogurt , semienka.... Dakujem za odpoved Vás cas a trpezlivost


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2011 9:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
[quote="anuska":2rbfncem]Ešte som zabudla napísať, že včera večer som mala dosť výrazné krče v bruchu ako pri hnačke alebo nejakej črevnej chrípke. Brucho som mala neskutočne nafúknuté (mierne nafúknuté podbruško pozorujem u seba už nejaké tri roky), vyzerala som ako deti v somálsku, takýto balón som v živote na sebe nevidela. Škoda že som sa neodfotila, to by stálo za to, ako keby som bola v šiestom mesiaci. Na to som bola na "veľkej" no stolica bola normálna (nie riedka) bez nejakého výrazného zápachu. V podstate aj kôli tomu som si dnes ráno robila klystýr. Chcela som už večer no nemala som nazbieranú urinu. Dnes som už zase "normálna" \</div

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz