Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 9:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 18, 2014 7:13 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
roman22 píše:
Dobrý deň.

Nikde som nevidel odpoveď na môj prípad.

Na sone mi zistili v žlčníku 2,5 cm žlčníkový kameň. Či je táto metóda vhodná aj na môj prípad, lebo mám obavy, ako sa cez žlčovod dostane tento veľký kameň, keď priemer žlčovodu je menší. Nerád by som pri upchatí skončil pod nožom. lekárka ma automaticky posiela na operáciu, ale keď že oni nevyberajú len kameň, ale mäsiari hneď vyrežú celý žlčník, teda celý orgán, tak do toho sami moc nechce. tvrdia že je to nepotrebný orgán a že žlčník nahradí žlčovod, ale nie vždy to pomôže a ani celoživotnú diétu sa mi nechce dodržiavať. Druhá vec je to, že ak je kameň dlho v žlčníku, tak môže vzniknúť z toho rakovina.

Poradí mi niekto ako ďalej, či ísť pod nôž, alebo skúsiť túto očistu. Lebo hneď zajtra by som išiel zháňať soľ a oliv. olej.

Za posledný rok 3x žlčníková kolika po výdatnej večeri, pripisoval som to zlému žalúdku, kameň v žlčníku mi zistili náhodou až teraz, pri inom vyšetrení. Roky mi zle trávi, skoro stále prujem, bolesti hlavy, únava. trvá to už aj 10-15 rokov. Ale pri vyšetreniach, gastroskopii to vyriešili lekári, že mám dráždivé hrubé črevo. Masné jedlá, vajíčka míchaná, alkohol mi vždy robili veľmi zle. Ale nakoniec to je asi od bordelu v pečeni a žlčníku.

Ďakujem, dúfam že slovenčina bude zrozumiteľná

Roman SK Bratislava 45 rokov,

Mozna kdyby sis precetl aspon prispevky na predchozi strance, konkretne http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?p=65299#p65299, tak bys nasel moje doporuceni
pavelv píše:
Doporucuju ti projit si diskuzi aspon od strany 147 do 157 a najdes tam nekolik pripadu, kdy meli lidi velke problemy a po ociste jater je ty problemy presly, a zachranili si tak zlucnik. V jednom pripade pri ociste zadne kameny nevysly, ale presto problemy zmizely. Predevsim jde o prispevky clenu modrepierko, Nso ci a 30miro. 30miro pise, ze mel na ultrazvuku zjisteny velky kamen, provedl ocistu a kamen zmizel. A uznal to i doktor.
A pokud bys pak prosel aspon ty strany co tam uvadim, kde se resily obdobne pripady, tak snad pochopis, ze uriznout zlucnik nemusi byt nutne a urcite ne nejlepsi reseni.

Samozrejme ma pravdu Ates. Zadny kus tela, ktere doktori lidem bezne uriznou misto aby ho vylecili nebo vycistili, neni zbytecny. A takove operace stejne casto vedou ke zhorseni zdravi, i kdyz treba az v delsim horizontu. Mam znamou, ktera si nechala zlucnik uriznout a problemy se ji vratily v horsim, ale ted uz neni co rezat.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 18, 2014 7:20 pm 
Offline

Registrován: pát dub 18, 2014 6:04 pm
Příspěvky: 3
pv33 píše:
Mozna kdyby sis precetl aspon prispevky na predchozi strance (194), konkretne muj z pát dub 18, 2014 6:39 pm, tak bys nasel moje doporuceni
pavelv píše:
Doporucuju ti projit si diskuzi aspon od strany 147 do 157 a najdes tam nekolik pripadu, kdy meli lidi velke problemy a po ociste jater je ty problemy presly, a zachranili si tak zlucnik. V jednom pripade pri ociste zadne kameny nevysly, ale presto problemy zmizely. Predevsim jde o prispevky clenu modrepierko, Nso ci a 30miro. 30miro pise, ze mel na ultrazvuku zjisteny velky kamen, provedl ocistu a kamen zmizel. A uznal to i doktor.
A pokud bys pak prosel aspon ty strany co tam uvadim, kde se resily obdobne pripady, tak snad pochopis, ze uriznout zlucnik nemusi byt nutne a urcite ne nejlepsi reseni.

Samozrejme ma pravdu Ates. Zadny kus tela, ktere doktori lidem bezne uriznou misto aby ho vylecili nebo vycistili, neni zbytecny. A takove operace stejne casto vedou ke zhorseni zdravi, i kdyz treba az v delsim horizontu. Mam znamou, ktera si nechala zlucnik uriznout a problemy se ji vratily v horsim, ale ted uz neni co rezat.

No samozrejme, že som niečo čítal, od 1 do 30 strany a nenašiel som o mojom probléme nič. Od zadu ma nenapadlo čítať. Ale v každom prípade ďakujem za doporučenie strán na čítanie.

roman


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 5:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
ihornak píše:
Ahoj Jardo,

Očista jater je údajně podvod.
Můžeš se vyjádřit a zaujmout stanovisko k tomuhle elaborátu:
http://www.lovcisarlatanov.sk/laxativny-detox/

Citace:
Ľudia, ktorí túto kúru podstúpia však tvrdia, že z ich nejaké kamene vyšli. Autor má na konci článku takéto kamienky nafotené. Píše o nich, že plávajú na vode v toalete. O čo teda ide?
Vysvetlnie nájdeme v článku v Lancete. Ide o zmydelnené mastné kyseliny z oleja, čo pacient vypil. Ten sa totiž pri trávení tráviacim enzýmom pre tuky – lipázou rozkladá na glycerol a mastné kyseliny, ktoré následne vyviažu prítomné ióny (napríklad horčíka, z Epsomskej soli, či draslíka a sodíka z ovocnej šťavy). Dokazuje to aj analýza kameňov, kde sa uvádza, že narozdiel od ozajstných kameňov nemajú kryštalickú štruktúru a neobsahujú cholesterol, bilirubín a pod., ale skladajú sa hlavne z mastných kyselín. Pri teplote 40°C sa rozpúšťajú na mazľavú tekutinu. Zároveň si všimnite tvar týchto kameňov a porovnajte ich s ozajstnými žlčovými kameňmi v perexovom obrázku. Porovnanie nájdete aj v článku z Lancetu.


Dík.
Ivan H.

Pěkně zpracováno a muselo mu to dát docela dost práce, aby teoreticky vědecky dokázal poplivat kůru jako celek, bez ohledu jak moc lidem pomáhá. Je to plně poplatné práci klubu Sisyfos a ani mě to nijak nerozrušuje, od toho zde přeci ti lidé jsou. Nicméně šarlatánství nespočívá v postupech, které lidem pomáhají a je jedno jak moc jsou, nebo nejsou věrohodné a nevysvětlitelné, ale v tom, že člověku něco nakukám a on má problém, což může být s úspěchem i autor tohoto článku. Bohatě by mu totiž stačilo si zde přečíst ještě i vlákno o této problematice a ihned by mu došlo, že píše zavádějící blbost. V tomto vlákně jsem jemu podobným šťouralům a možná tedy i šarlatánům, vysvětlil, že stejné šutry lezou i z lidí po kávovém klystýru a co se tam zmýdelňuje na vodě s kofeinem, to již nedokázal vysvětlit nikdo. Věřte čemu chcete a nebo ještě lépe osobně vyzkoušejte a máte jasno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 5:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Ma někdo zkusenosti s jaterni ocistou po kratších 3-5 dni pustech a po navratovce? Myslim, ze to muze byt zajimave zaradit ocistu v době, kdy jsem defakto 14 dni nepozrel ani gram tuku.. Ta narazova davka oleje po takove době rozpouta v jatrech asi pekny sajgon ze? Jinak 2 dny před nebudu nic jist, jen vycistim trakt psylliem abych mel jistotu, ze to ma kam vystřelit.. Po prvni ociste toho ze me vyslo opravdu trocha, druhou defakto nic, takze predpokladam, ze jestli ani ted nic nevyleze, tak tam proste nemá co. Ikdyz o sobe jatra davaji vedet a bilirubin mam také zvyseny.. \":(\"

Tak těsně po půstu bych to jako dobrý nápad neviděl, ale po dokončení návratovky a stabilizaci organizmu v tom nevidím problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 6:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
telephone píše:
Dobrý den Jardo!
Provedla jsem si jaterní očistu podle Vašeho návodu, jen jsem si celou noc nedošla na WC, až ráno, takže se to zdrželo. Nenašla jsem žádné plavající kaménky, jenom takové, co ležely na dně. Měly jasně žlutozelenou barvu, měřily pár mm, byly trojúhelníkovité ploché a měly ostré rohy. Když jsem dva rozmáčkla nehtem, křuplo to. Tvrdost tak mezi školní křídou a přírodní křídou. Desítky let jsem polykala různé druhy léků. Je mi přes 40 let a trpím únavou, mám příčně popraskaný jazyk.

Tak ne všechny kamínky nutně plavou, záleží na složení, některé ty tvrdé, což je asi váš případ, klesají ke dnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 6:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="pavel urbančík":eko9v72d]Píšete, že voda s epsomskou solí se má pít studená z ledničky. Podle jiných zdrojů se při jaterní kúře nemá pít nic studeného, aby se

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 6:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="Pískle":19wj25qq]Dobrý den Jardo,
v pátek jsem si provedla očistu jater. Včera jsem byla dost unavená a s jídlem musím opatrně, střeva se dost brání. Nicméně mám dotaz. Na toaletu jsem šla až ráno. V míse jsem zaznamenala zeleno-modré objekty \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 6:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Ani píše:
Dobry den, zo soboty na nedlu som si robila ocistu jater. Sla som presne podla navodu. Lenze v noci sa mi stalo o 3,30 ze ma asi 6x za sebou prehnalo a potom som na toalete 2x za sebou odpadla asi v dosledku dehydratacie. Priatel ma potom prebral a priniesol mi vodu, potom bolo vsetko ok. Kuru som dokoncila. Vyslo zo mna asi 100 kamienkov a take zlte chucvalce.
Pan Jarda, v navode to nebolo, ale moze sa clovek napit aj po vypiti Epsonske soli? Rano po vypiti soli som to riesila asi tak, ze po pol hodine som si dala vodu. Lebo by som znovu asi odpadla. Dokopy ma asi 20x prehnalo a to neprehanam, priatel mi je svedkom \":)\" Dakujem, za odpoved.

Tak již se vám odpovědí sice dostalo, ale stejně zareaguji, pokud je průjem tak silný, že se dehydrujete, pochopitelně je dobré se trochu napít a to kdykoliv v průběhu kůry, nicméně většinou to opravdu není nutné. Navíc u vás to přišlo až dost dlouho po vypití oleje a to pak již je zcela jedno, vlastně by se dalo pít již cca hodinu po oleji, to již je vše stejně vyloučeno, ale pak lidé celou noc neusnou a stále lítají na záchod, proto je jednodušší vydržet s tím pitím do rána.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 6:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
xxxvercaqqq píše:
Dobrý den,
chtěla bych vyzkoušet očistu jater. Jen nechápu, jak se provádí klystýr? Nechci provádět klystýr doma, nechci se do toho sama pouštět.
Myslíte, že bude stačit popíjení zaječice před zákrokem? Nebo bude stačit v den D vypít hořkou sůl s vodou v 18. a 20. hodin, jak se píše v návodu? V návodu z Regenerace se píše, že se má pít 6 dní před zákrokem 1l jablečného moštu za den. A pak se pije ta hořečnatá sůl v ten den, kdy to budeme provádět. Pak je postup stejný jak jinde. Zajímal by mě názor někoho jiného, kdo si nedělal poctivý domácí klystýr a jak to u něj probíhalo.
Byla bych moc vděčná za jakoukoli radu.
Děkuji, Verča

Tak pochopitelně to jde i bez klystýru, ale proč se trápit, klystýr sice vypadá jako náročná procedura, ale je to brnkačka, vyzkoušejte a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 7:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Baruna píše:
Dobrý den všem,

očistu celého těla, ne jen jater, mám zatím v plánu, zatím jsem neprováděla. Ale v článku mne zaujala jedna věc a to je konkrétně popis toho, co z člověka vyjde v případě JO, cituji: "hnědé vláknité smetí".

Přesně takto bych popsala to, co ze mě vychází i bez očisty. Nikdy jsem na internetu nenarazila na nic, co by to mohlo být, až tady. Prosím Vás, je možné, že je to přesně to, co vy popisujete? Krystalky cholesterolu? A je možné že se vylučují sami bez jakékoliv očisty? Přesně takto bych to totiž popsala - hnědé vláknité smetí a plave to.

Krom toho mne dost trápí nadýmání a někdy ze mě vyjde i pěna, která, samozřejmě, také plave. Pěna a někdy také hlen a mazlavé cosi.

Trápí mě to, prosím o radu, co by to mohlo být, kde se to vzalo.

Samozřejmě, jak Vás asi napadá, můj jídelníček by se zdravým rozhodně nazvat nedal, stravuji se velice nárazově - mám období, kdy jím zdravě (zelenina, ryby, luštěniny, bílo jogurty, piji jen vodu, čaje) a pak mám období, kdy se stravuji velice nezdravě (fastfoody, bagety, slazené nápoje...).


Děkuji předem za objasnění, snad mi konečně vysvětlíte to, co jsem nikde jinde nenašla.


B.

Tak podle toho co píšete, organizmus zatím sice stíhá, ale dost těžce a je otázkou jak dlouho mu to vydrží. Vše vlastně závisí na detoxikačních schopnostech těla a pokud zanášení převáží, je konec. Myslím, že nic nepokazíte pokud se začnete věnovat očistám, pak zase tolik nevadí se pořádně nadlábnout. Vše uvedené svědčí o pomnožených nepřátelských bakteriích ve střevním traktu a zanesených játrech, což by asi ani nebylo problém změřit laboratorně a patrně již nebudou výsledky nic moc. Že se tělo za takových okolností snaží dostat ven co se dá je logické, ale raději mu v tom pomáhejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 7:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
PeterH píše:
Dobry den. Zistili mi zlcnikove kamene a chcel by som sa ich zbavit prirodzenou cestou. Nasiel som aj tuto ocistu, ale napadlo ma, ci nie je nahodou vysledny produkt skor nejaka forma mydla vytvorena v tele vzajomnou reakciou tych vstupnych surovin?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Mydlo

Alebo nejaka ina forma vyzrazaneho olivoveho oleja?

Mate niekto skusenosti s kontrolou na sonografii po absolvani ocisty, teda ci kamene zmizli?
Netvrdim, ze to nevycisti pecen, creva a ine organy, ale mam pochybnosti o vyslednom vylucenom produkte, ci su to naozaj zlcnikove kamene. Na niektorych obrazkoch je toho naozaj vela a aj dost velke kusy.
Necital som vsetkych 192 stran, tak neviem, ci sa to uz skor nepreberalo v tejto diskusii.

Máte zde i přímo vlákno, které řeší i složení vyloučených kamenů, ovšem to vás stejně nikam neposune, buď chcete pochybovat a pak vydržte do operace, nebo můžete vyzkoušet, co se vám zde jako možnost nabízí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 7:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
tata píše:
dobrý den,
předně děkuji autorovi i ostatním za velikou inspiraci a pomoc při snaze pomoci tělu odčinit škody na něm páchané. loni touto dobou jsem absolvoval dvě jaterní očisty. výsledek byl velmi hmatatelný, nemyslím tím tedy jen to co vyšlo. hned od soboty jsem se cítil velmi dobře a že se zlepšil stav jater jsem poznal také po různých akcích s přáteli v souvislosti s požitým alkoholem - snesu teď o hodně víc než dřív \":wink:\" .mimochodem, teď ji dělám opět, přesně podle návodu zde uvedeného.
ale.
od první jaterní očisty mne začalo mírně pobolívat, je to spíše takový tlak v levém boku těsně pod žebry. nikdy před tím jsem to nezaznamenal a postupně se to zhoršuje. někdy to reaguje na snězení nějakého jídla (i ovoce), jindy jen tak. teď je ráno, nic jsem nejedl a tlačí mě tam zase. nenapadá vás, co by to mohlo být ? když jsem pátral po orgánech v tom místě, tak tam je spodek žaludku, slezina, možná i záhyb tlustého střeva...
poraďte prosím.
mizerovský

Na levé straně dost často zlobí i slinivka, ale viděl bych to spíše na to střevo, v této části dost často zlobí. Většinou to doprovází i nadýmání a pak můžete vyzkoušet nějaké laktobacily ve větším objemu. Přímou souvislost tam těžko dohledáte, myslím, že šlo pouze o souhru v čase, že se objevil tento problém zrovna po očistách, nijak s nimi podle všeho nesouvisí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 8:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
PavelDC píše:
Dobrý den,
provedl jsem první očistu jater a vyšlo ven dost sytě zelených kamenů, taky žlutých a několik tmavých.
Sytě zelené byly kolem 1cm. Z čeho vzniká tento odstín ? Děkuji za odpověď. Pavel

Předpokládám, že barva záleží na uložených odpadních látkách z jater. Je pravda, že se dosti liší u jednotlivých lidí, od hráškově zelené až po různé béžové odstíny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 8:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="tereza13":3gf6pkex]Dobrý den,



před 14dny jsem skončila na pohotovosti s bolestí v pravém podžebří a na sonu zjistili,že mám kamínky ve žlučníku velikosti do 7mm a hned mě hnali na vyoperování žlučníku.To jsem odmítla.Přítel mi řekl o možnosti vyčištění jater a žlučníku pomocí očisty a tak jsem začala hledat na internetu,až jsem narazila na Vaše stránky,které jsem celé přelouskala a rozhodla se,že očistnou kůru zkusím.Stalo se tak ze čtvrtka na pátek a vyšlo ze mě pár větších kamínků(asi 5mm) a hodně nějakého jakoby smetí-písku.Cítím se podstatně lépe,ale chtěla jsem se zeptat,zda se očistami opravdu těch kamínků ve žlučníku zbavím a zda ty kamínky nejsou už již zvápenatělé?Do 14dnů plánuji udělat další očistu a nasadila jsem i hořčík.Po druhé očistě chci jít na sono,zda tam kamínky ještě jsou nebo ne,ale právě nevím,zda ze mě vychází jen ty cholesterolové nebo i zvápenatělé kamínky?Co vidí doktoři vůbec na sonu?Jen ty zvápenatělé kameny?A ještě se chci zeptat,zda je nutné užívat ten hořčík na rozpuštění kamínků-pokud je mám tak malé?[/quote:3gf6pkex]
Dobře vám odpovídá člen pv33 a dle mého názoru není zrovna moc podstatné zda někdo něčím vidí v mém žlučníku šutry, kolik jich vidí a jak velkých. Je to asi zcela nepodstatné, pokud já nic necítím a nijak mě neomezují. Předpokládám, že sono uvidí kameny u velké části populace i za předpokladu, že jim nijak nevadí. Proč tedy odstraňovat žlučník, když ten tam určitě není zbytečně, takový blbec náš stvořitel určitě nebyl, aby do nás montoval cokoliv navíc, co nebude k našemu životu potřeba. Neřešte to, zda tam jsou, nebo ne, prostě je rozpouštějte a čistěte

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 20, 2014 8:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="9monika":1gj064x7]Dobrý den, dostala jsem se na toto forum a chtěla bych napsat, ať je to s opozicí proti tzv. šarlatánům jakkoliv, mě očista jater pomohla. Dělala jsem jí zatím 2x, při první ze mě vyplaval jeden měkký mrňavý útvar ve velikosti nehtu na malíčku a spousta toho "smetí" a podruhé jen to smetí. Vše v barvě písku. Je mi docela fuk,jestli to jsou kameny nebo cokoliv, co se tělu nelíbí, ale fakt je ten, že problémy se špatným vyměšováním a neustálým nadýmáním s prdíky, následně tlak v pravém podžebří nejdřív po jídle, pak i nalačno zmizely, k tomu můžu spát v pohodě i na levém boku, nažloutlé bělmo zbělelo, a je mi prostě prima. Na vyšetření jsem byla třikrát, nic nezjistili, jen dráždivý tračník, ale já měla pořád dojem, že něco není v pořádku okolo žlučníku.
Přitom žiju dost přírodně, na horách a nemajíc auto, tak z práce chodím pěšky přes hory a doly, jsem třetí rok vegetarián, piju hodně, čili rady lékařů, i když dobře míněné, že prý vlákninu, pohyb a tekutiny, mě vždycky dokázaly oddělat.
Ale pravda je, že jsem měla v minulosti velké stresy, strava taky nic moc a navíc mi zubař na podzim nechtíc přivodil zánět okostnice, tak abych přežila do uzdravení a trhání, cpala jsem se ibalginem, no,

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz