Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 1:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 20, 2014 4:19 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Diky pv33!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2014 10:32 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
pv33 píše:
miram píše:
....Ahojky pv33,
Jeste predtim, nez jsem ja vubec zacala s jaterni ocistou, tak jsem cetla na foru u pramene, ze tam nekdo postupoval podle Jardy a sdelovala ostatnim (byla to zena), ze je telo dobre co nejvic zavodnit, ze se ji stalo, ze kdyz toho pri sve 1. ociste dost nevypila, nemelo to takovy efekt, jako kdyz pak pri dalsi ociste do sebe nalila vic vody. Take o tom piti vody po 3. a 4. epsomce se tam zminovala. To byla jeji vlastni zkusenost, o tom se tady Jarda zpocatku asi ani nezminoval, pravdepodobne az pozdeji, nevim.

Kazdy by si mel jeste predtim nez zacne, precist dukladne celou diskusi o jaterce, pokud necemu nerozumi, mel by se radeji zeptat a pak se do toho teprve pustit, ale to az potom, az je skutecne dukladne procisteny klystyrama a sankou. Pokud si nekdo ale udela jen 2 klystyry a jednu sanku a nezbavi telo pred touto ocistou telo poradne od toxinu, muze nastat tento problem. To pak jatra nestaci najednou cistit a je zle....
Ahoj Miram,
jen par poznamek. K dnesni diskuzi, Loki tu psala, ze dela ocistu podle Clarkove a pri tom psala ze pije vodu. Tak jsem ji jen upozornil, ze ta jeji ocista podle Clarkove neni, protoze ta piti zakazuje. Loki to tak trochu objasnila, ze to dela podle Konradove. Osobne jsem delal vetsinu ocist opravdu podle Clarkove a s nepitim jsem nemel zadny problem (zvladnul jsem nepit i 9 dni \":)\" ), ale chapu, ze nekdo vodu potrebuje. Posledni dobou doporucuju znamym ocistu podle Moritze, i proto, ze mam jeho knihu kde vsechno podrobne vysvetluje a vsechno to zni logicky a duveryhodne. A co se tyka vody, tak Moritz po 14. hodine piti vody umoznuje, ale nevyzaduje nadmerne piti. Nicmene jak sleduju ruzne diskuze a knihy, funguji vsechny varianty. Asi cim vetsi priprava, tim to muze byt lepsi, ale fakticky jde hlavne o olivovy olej a citrusove stavy.

K tomu co pises o pani z diskuze u pramene jen, ze vyteznost jednotlivych ocist se casto lisi i pri naprosto stejne technice provedeni, takze z toho, ze poprve nepila a mela min kamenu nez podruhe bych nic nevyvozoval. Kdyby bylo tech pokusu vic a u vic lidi a vzdy by toho vic vyslo s vodou, tak uz by se z toho daly nejake zavery delat.

Pises, ze kazdy by si mel nez zacne dukladne precist celou diskuzi o jaterce. Myslim, ze vetsina lidi na to nema cas. Muj nazor je, ze vsechno dulezite by melo byt shrnuto v navodu a z diskuze by melo stacit precist si pro ilustraci rekneme prispevky za poslednich par mesicu. A jestli si myslis, ze v navodu neco chybi nebo tam je neco spatne, tak bys mela upozornit pana Jardu a mel by se dat navod do poradku.

Gratuluju ti, ze jsi zvladla rakovinu aniz by ti neco duleziteho urizli. A ze jsi aspon po par letech pochopila, ze pres doktory cesta ke zdravi vetsinou nevede \":(\" . Ja jsem to kdysi pochopil za dva dny \":lol:\" a to asi jeste tyto stranky neexistovaly, jedinou alternativu v cestine jsem nasel Machuv pust.cz. Coz mi stacilo k vyleceni prkotiny, o ktere mi rikala doktorka, ze ji mam v genech a ze ji budu mit do konce zivota.

Co se tyka MMS a cecka, cecko beres 5x denne jak jsi psala, tak kdyz das 2 hodiny odstup od MMS a nebudes MMS polykat, tak by melo oboji fungovat a pri nejhorsim to bude fungovat nepatrne min, nic horsiho se nestane. Ale neni duvod. Kdybys to chtela hodne dramatizovat, tak si precti nejakou knihu o MMS, ale asi to neni nutny.

Pavel

Zdravim po dlhsom case vsetkych clenov \":)\"
nemam sa s cim chvalit \":(\" vcera som robila svoju 25 ocistu (bez problemov) , problem je ale v tom, ze kamienok asi 0,9 cm nie a nie vyjsť. 2 roky som robila ocistu kazdy mesiac vzdy 2-3 dni pred ciernym mesiacom, teraz som si dala polrocnu prestavku a kamienok tam je. Robim vsetko mozne a mne dostupne, aj co mi radil Jarda, ale výsledok - cista pecen a kamienok tam. Je niekde pri vyvode, myslela som , ze ked si dam polrocnu prestavku, tak sa uz vypudi a nic. Viem mi niekto poradit, cim to moze byt? Robim ocistu podla navodu co je tu na stranke. Dakujem za rady a nazory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: alopecia po ociste jater
PříspěvekNapsal: pon zář 22, 2014 10:17 pm 
Offline

Registrován: pát čer 20, 2014 2:51 pm
Příspěvky: 6
Zdravim Vas,
moze nejak suvisiet ocista jater s alopeciou? po 3. ociste sa mi spravili 2 loziska na brade a za 2 mesiace sa zvacsili na cca 3x3 cm kde mi prestali rast fuzy.Zvacsuju sa.Viem ze to nie je najvacsi problem v zivote ale zaobisiel by som sa bez neho.... nejaka rada?
Ocista pecene mi naopak subjektivne pocitovo pomaha na moj primarny problem - spatne travenie.

Dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 30, 2014 5:19 am 
Offline

Registrován: úte zář 30, 2014 5:08 am
Příspěvky: 0
Dobrý den,

možná již bylo v diskusi řečeno, ale popravdě nemám sílu číst všechny příspěvky zpětně. Proto se ptám, chtěla bych vyzkoušet jaterní očistu, ale mám obavy, jestli tím

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 8:44 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Tak i ja se pustil do prvni ocisty jater. Kvuli naplanovani dalsich ocist jsem to delal ted z patku 10.10. na sobotu ,prestoze to je dva dny po úplňku, coz neni idealni obdobi.
Vse podle navodu s posunutim o 1h kvuli letnimu casu. Za par min me ceka druha ranni sul a zatim jsem mel projimavy ucinek teprve chvili pred prvni ranni soli a jinak nic. Byla to hnedava voda s plavajicimi drobnymi kousky jakoby bylinek a asi dve mastne kapky na hladine. Hodne to zapachalo takze asi zbytky ze střev.
2 dny jsem delal ranni klistyry a moc se toho do me neveslo asi max. 0.75l. Problemem asi take plynatost, ktera se v den JO objevila po konzumaci jablek, ktera jsem jedl cely predchozi den. Vsechna jablka jsem loupal, ale dal jsem si jeste dve větší okolo 21h a po 22h sel spat , cili se mi asi spatne natravila??
Podobny problem nastal hned po vypiti citronu a oleje. Ihned jsem ulehnul na zada a je mozne, ze by se mi to travici sousatavou neposunulo tam, kam ma a nejak bych to neztravil??
Ptam se proto, ze parkrat v prubehu noci jsem se vzbudil a rihnul si a citil smes oleje a citronu. Okolo 5te h rano mi nebylo vubec dobre a mel jsem v sobe hrozne moc vzduchu. Kdyz sem stal nebo byl v drepu, pohyboval se mnou od spodu vzduch, vzdy jsem citil velkou nevolnost , dokud jsem nerihnul a pak byla krátka uleva a opet ve me od spodu zase krucelo jak se dostaval nahoru dalsi vduch. Tak se to opakovalo asi 2h a rihnul jsem asi 300x odhadem. V 7h jsem vypil prvni davku soli a zustal v pololehu na zadech , ale jiz na asi dvou velkych polstarich. Vzduch ve me trochu stale sploucha a kruci, ale nekrkam, tak uvidim az vstanu.. Tak uvidim co ze me za chvili vyjde a dam zpravu. Kdyz by nekdo vedel pro co krkani a tolik vzduchu, budu rad za tip. Napada me snad jen, ze bud ve me kvasi ty jablka a nasledne mošt a nebo mam poruchu jicnu co se tyce vraceni žaludečních stav.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 12:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Takze 30min po druhe davce soli jsem vypil cca 1.5l vody.. ta do me sla těžce a po par min sla ven vrchem.. Vrhnul jsem se na klistyr s 2l teple vody s citronem. na 3x vzdy po cca 0.7l jsem do sebe vodu napustil a celkem delal asi 45min. Po posledním napusteni ze me vysla takova hnedozluta tekutina s par kousky, ale nic vic. Sam od sebe jsem prujem nemel. Mam do sebe cpat jeste vodu?? Kdy muzu provadet dalsi klistyry?? asi az radeji rano a jen 1x denne?? snad tam bude alespon par kaminku..
diky za rady..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 12:57 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 09, 2014 9:12 am
Příspěvky: 30
Bezkonkurenčně nejlepší očista jater je jednodenní hladovka kombinovaná s kávovými klystýry. Nic lepšího pro očistu jater nelze udělat. Člověk se po takové kúře cítí jako znovuzrozený.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kvalita očisty
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 3:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="Matej11":1atk4lbs]Dobrý den Jardo,

Mám několik otázek
Mám provádět očistu jater, když jsem 1x provedl očistu (šanka). Nebo mám střeva pročistit vícekrát a až pak
se pustit na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 3:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 04, 2012 7:04 pm
Příspěvky: 28
Bydliště: Prostějov
Omlouvám se za hrubky ve slově klystýr, které jsem párkrát použil.. \":-)\"
Jinak jsem ze sebe chtěl bordel nějak dostat a tak jsem se vrhnul do dalších klystýrů celkem 4x, protože stále něco vycházelo.. Po prvé jsem do sebe dostal necelý litr a na závěr asi 1,65l. Voda na závěr už je téměř čistá, jen lehce zakalená, ale už jsem vyřízený, tak jdu odpočinout.. Jinak jedna asi 2mm zelená hrudečka a hodně bílých okolo 1mm plavajících bílých částic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 3:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sophie píše:
tak neviem, co mam robit, skusala som kavovy klystir, uvolnil sa mi kamen a upchal zlcovod (utorok), bolo mi zle, myslela som, ze skoncim pod nozom, ale mala som naplanovanu jaterku na najblizsi vikend (mám ich za sebou 5) a povedala som si, ze epsomka rozsiri zlcovody a precisti ich, stalo sa, kura pomohla, to bolo asi pred 3 mesiacmi, chcela som pokracovat, ale prejavili sa mi problemy s gastritidou - bolesti brucha, nafukovanie, od lekarky som dostala omeprazol (tlmi kyselinu) a pomaha mi, bolesti brucha ustali, ale po sone zlcnika (videla som, ze je plny kamenov, ale kedze nerobili silny tien, tak asi tych cholesterolovych) mi povedala, ze by mal ist von, kym je to kludne, ze je v podstate nefunkcny ..., co s tym...?

Správně vám odpovídá člen pv33 a pokud se s tím dá žít, tak bych si v tom nikoho rejpat nenechal a čistil jako o závod, klidně každých 14 dní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 4:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Tom Kořenek píše:
Chci se zeptat zda je lepsi zvykat seminka Sylimarinu a nebo si koupit extract v tabletach?

Cenove mi to vychazi na 250 gramu seminek na cca 400 a extract v tabletach (z cehoz ziskam cca 18 gramu cisteho extractu) na 300.

(Australie)...

Dobře vám odpovídá členka Sybilla, ale nebyl bych tak přísný, že tablety nebrat, zase jde jenom o extrakt z ostopestřce i když možná nebude tak komplexní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 4:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Loki píše:
prosím o konzultaci...první kolo očisty jater jsem absolvovala před měsícem 23. 8. 2014 ...mělo to bohužel velmi špatný průběh...byť jsem se připravovala podstivě...(možná až moc když o tom přemýšlím)...aby byl efekt co nejlepší, v den očisty jsem již dopoledne pouze pila jablečnou organic doma odstavněnou štávu a vodu...od 14 hodin pouze tu vodu...vše jsem udělala dle harmonogramu (dělala jsem očistu dle paní Clarkové)...čas jsem si po konzultaci se svým naturopatem upravila tak, že vypití grepovo-olejové směsi (200 ml grepová šťáva + 125 ml oleje bio panensky olivovy) mi vyšlo na 23 hodin...ulehla jsem na zada a celkem rychle usla...v noci jsem se vzbudila již 00:25 cca a bylo mi špatně od žaludku...ale zaspala jsem to...pak jsem se vzbudila zase 1:25 cca a zle mi bylo o něco více...na velkou se mi ale nechtělo zatím (večer jsem však po epsomské soli byla podstivě 2x:))...tak jsem zase ještě usnula...2:27 jsem se vzbudila potřetí a to mi bylo tak zle, a chtělo se mi i na velkou, že jsem se ale málem nedoplazila na WC...a to ještě přítel mi před usnutím říkal, že kdyby cokoli, tak ho mám vzbudit...takže jsem se belhala na záchod a myslela na to, že mu musím jít dát vědět, jak to půjde...na WC se mi ulevilo jakmile odešla první část stolice...ale pak se mi zase přitížilo, polívalo mě horko...přítel mezitím přišel, že nemůže spát jestli je vše OK...že není jsem mu hned řekla...snažil se mi asistovat...ale mě bylo už tak špatně, že jsem věděla, že omdlím...(stihla jsem ještě hygienu v bidetu)...a posadila jsem se zády opřená o skříň a omdlela natahujíc ruce k příteli a prosíc ho o studený hard na čelo...asi 3 - 5 vteřin jsem o sobě nevěděla...to mě přítel donesl na postel...tam se to hned zlepšilo a byla jsem v podstatě uplně v pořádku...pila jsem postupně vodu, dávali jsme studené obklady na čelo, zátylek...podložené nohy a hlavu jsem měla...do rána bylo vše v naprostém pořádku a zbylé sklenice se solí jsem vypila v pohodě...


důležité doplňující informace:
- v noci jak jsem se budila, jsem nepila žádnou čistou vodu ani nic jiného (což tu vodu jsem si dát měla, jak jsem pak zjistila)
- od 26. 2. 2014 detoxikuji se celkově pomocí produktů LR (aloe vera sivera, vitaaktiv, probalance + chlorella) - již vynechání probalance mi ze začátku detoxikace způsobilo stavy na omdlení...přítel toto špatně nesl a také i proto jsem se na očistu jater chtěla připravit, co možná nejlépe...asi víc kvuli němu, než kvůli čemukoli jinému...\":(\"
- řeším svoji psychiku...v rámci detoxikace jsem se musela již vypořádat s několika věcmi, které mě mi říkajíc vyvřely na povrch:)...a to zejména nastavení partnerského vztahu
- řeším také parazity a jiné breberky - plasmuji od unora pruběžně zjištěné zátěže...např. ale streptokok se mi vrátil po té, co jsem byla 3 týdny na dovolené (červenec 2014), také motolice se mi objevili (asi pejsci mě je předali)...k oslabení imunity na dovolené došlo, to vím...
- jsem od konce února také na raw food stravě (která mě naprosto fascinuje a je mi na ní úžasně...už jen ona samotná pomáhá tělo detoxikovat...)
- zatím jsem neabsolvovala očistu ledvin
- těsně před prvním kolem jaterky jsem absolvovala očistu střeva (dle Dr. Clarkové) a hydrocolonterapii 1 x

v čem mohl být problém, že jsem omdlela?...dehydratace? (nevím kolik jsem toho vypila před den, ale tak 2 litry snad ano - měřím 163 cm a vážím 51 kg)...příliš mnoho toxinů, které tělo nedokázalo zvládnout? ( s tím vším co dohromady dělám)...příliš mnoho emulze grepovo-olejové? (s ohledem na mou hmotnost)

je rozumné dělat další kolo nyní? (sobota 20. 9. 2014)...když ještě nemám po očistě ledvin...a mám stále docela dost parazitální zátěže......stále mám pochybnosti...také s přítelem chceme mít další informace, aby to fakt nedopadlo jako minule...

moc předem děkuji za názor

Tak, že je občas někomu dost blbě, to se tu sem tam objevuje a jde hlavně o první provedení, kdy se sčítá více faktorů jako stres z neznáma, málo tekutin, velké zaneřádění organizmu a menší efekt epsomky, která bohužel v případě většího deficitu hořčíku průjem nevyvolá a bordel se v těle drží. Na to v čem mohl být problém, že jste omdlela, jste si vlastně i dokázala odpovědět - "dehydratace? (nevím kolik jsem toho vypila před den, ale tak 2 litry snad ano - měřím 163 cm a vážím 51 kg)...příliš mnoho toxinů, které tělo nedokázalo zvládnout? ( s tím vším co dohromady dělám)", ale "příliš mnoho emulze grepovo-olejové? (s ohledem na mou hmotnost)" tím bych se nezabýval, množství oleje zase tak velkou roli nehraje. Podle všeho by jste při dalších provedeních neměla mít žádné potíže, zkušenosti máte a lépe si vyhovíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 4:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="Hajdi":3tlrj42g]Dobrý den,

možná již bylo v diskusi řečeno, ale popravdě nemám sílu číst všechny příspěvky zpětně. Proto se ptám, chtěla bych vyzkoušet jaterní očistu, ale mám obavy, jestli tím

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 5:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
ka_p píše:
Omlouvám se za hrubky ve slově klystýr, které jsem párkrát použil.. \":-)\"
Jinak jsem ze sebe chtěl bordel nějak dostat a tak jsem se vrhnul do dalších klystýrů celkem 4x, protože stále něco vycházelo.. Po prvé jsem do sebe dostal necelý litr a na závěr asi 1,65l. Voda na závěr už je téměř čistá, jen lehce zakalená, ale už jsem vyřízený, tak jdu odpočinout.. Jinak jedna asi 2mm zelená hrudečka a hodně bílých okolo 1mm plavajících bílých částic.

No, měl jste to docela veselé, ale to se podá, každopádně asi máte málo hořčíku, když vám epsomka nevyvolá průjem, tedy příště přidejte epsomku. Při prvních provedeních se bordel spíše pouze utrhne a při dalších provedeních odchází, tedy z uvedeného hubeného výsledku bych si hlavu nedělal, příště to bude určitě lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: alopecia po ociste jater
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 6:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
majros píše:
Zdravim Vas,
moze nejak suvisiet ocista jater s alopeciou? po 3. ociste sa mi spravili 2 loziska na brade a za 2 mesiace sa zvacsili na cca 3x3 cm kde mi prestali rast fuzy.Zvacsuju sa.Viem ze to nie je najvacsi problem v zivote ale zaobisiel by som sa bez neho.... nejaka rada?
Ocista pecene mi naopak subjektivne pocitovo pomaha na moj primarny problem - spatne travenie.

Dakujem.

No nevím, s tím jsem se zatím nesetkal, ale dle mého názoru by se stav měl spíše zlepšit, než zhoršovat, vůbec si nedovedu představit jak by mohlo odvedení toxinů z těla zhoršit váš problém.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz