Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 08, 2024 2:00 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 785 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 53  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 8:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
neti píše:
A ešte mi vysvetli jednu vec. Severný pól na planéte Doska je v jej strede. Južný po obvode. Ako je to s magnetickými pólmi??? Na našej planéte je južný magnetický pól blízko geografického južného pólu. A na doske?? Po obvode byť nemôže - takéto elektromagnetické pole neexistuje a kompasy evidentne fungujú. Snãď nespochybníš elektromagnetizmus - máte doma mixér, či??

Potreboval by som, aby si nakreslil jednoduchý kruh (to bude Zem) a vyznačil, kde je podľa teba SVK alebo Česko, kde rovník, Montevidea, Sydney. Nakreslil, ako ukazuje kompas na SVK a povedzme na opačnom konci na Kamčatke a ako sa tam na tvojej doske dostanem, keď pôjdem na východ - ak podľa teba idem po priamke tiež.. čo ty na to??

hele v nickove modelu je zeme zakryta obrim poklopem a mesic se sluncem jsou male a hvezdy jsou asi dirky v poklopu jestli to nejak nezmenili \":-D\". takze nejaky kompas vymyslej levou zadni jak ma fungovat na placate zemi. \":-)\"

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 9:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Nick, sorry, zaujíma ma tvoj názor / vysvetlenie a nie copy paste, ktoré si viem "vygoogliť" aj ja..

Okrem dotazov na teba (viď. vyššie) ma zaujíma - vysvetli mi, ako je možné, že v Buenos Aires nevidia hviezdy, ktoré vidia povedzme v Mexiku, pokiaľ sme všetci na jednej doske. Tak si predstav, že si so mnou na lúke, pozrieme hore a ty vidíš iné hviezdy ako ja?? To je čo za kravina?? Veď na Zeme-doska nič nebráni tým v Argentíne, aby videli to, čo my tu a naopak. A prečo sa ľuďom v strede tvojej placky hviezdy otáčajú presne opačne ako tým v druhej polovici (po obvode) tvojej placky. Veď sú podľa teba všetci na jednej rovine preboha!!!

Okay, vidím, že si to už vzdal a nič kresliť nebudeš, takže celá teória placatej zemeGULE je rozprávka pre malé detičky v škôlke. Prečo nemieniš nič kresliť? Lebo by ti to doplo, tykks, že kde ja idem na východ rovno po priamke, tam ty musíš krúžiť nezmyselne ako nejaká Trúbka \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\". A pritom kompas ukazuje na sever, čiže do stredu tvojej pizze.

Vysvetlenie pre orangutánov, ktorí veria v plochú zem : ak by som bol na severnej pologuli plochej zeme a kompas by ukazoval strelkou na sever, čiže do stredu placky - tak sa vydám na východ a prejdem 1 km. V skutočnosti som išiel aj kúsok na juh (smerom k anktartíde po obvode). Kompas skoriguje strelku, zase prejdem 1 km, čím sa dostanem znova kúsok na juh - v skutočnosti kráčam na juhovýchod. Po nejakom čase mi začne byť teplo, lebo sa ocitnem na rovníku placky medzi černochmi. A po nejakom čase zase zima, lebo sa ocitnem v anktarktíde medzi tučniakmi. A pritom som chcel ísť IBA na východ, ehm, no dobre, aj tak sa dá...

To sa samozrejme v reálnom svete nekoná, takže rozprávke o placatej zemi je koniec.. \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" Okrem toho, prečo je na severnóm a južnom póle zima vieme veľmi dobre. Ale prečo je v strede placky otrasná zima, potom zase Amazonský prales - keď hore na oblohe svieti malá žiarovečka o veľkosti mesiaca (naše slniečko, xixi) - to mi asi Nick tiež nebude vedieť vysvetliť, či?

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 9:30 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
[quote="neti":2edroakm]A k tomu kyvadlu : to je presne manipulácia, pomocou ktorej psychopati vymývajú mozgy jednofuchým ľuďom.. Prečo by sa malo kyvadlo rozkývať samo od seba? To je čo za nezmysel?? Ale keď ho rozkýveš, pôsobí na neho fiktívna sila - na každé!!!! Len pri malých hmotnostiach alebo uhlovej rýchlosti je tá sila zanedbateľná.. Stacionárne kyvadlo ako také neexistuje, ale keďže tá sila je zanedbateľná, zdá sa nám ako stacionárne.. Dobré deravá je teória plochozeme, tykks, to radšej budem veriť, že hady rozprávajú a majú ľudské vlastnosti .. \":)\"

Ten obrázok s magnetizmom máš zlé - ešte si aj tí psychopati vymýšľajú.. Človeče, to je nejaká sekta nebezpečná - klamú a zavádzajú..

https://m.youtube.com/watch?v=Dd-FAyHdpxI[/quote:2edroakm]
[b:2edroakm][size=200:2edroakm]5 slávnych vedeckých experimentov dokazujúcich nehybnú Zem....[/size:2edroakm][/b:2edroakm]


_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 9:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Nick, tu máš odpoveď na toho orangutána, ktorý "argumentuje" leteckou dopravou. A sorry, tvoje kopypasta linky nemienim otvárať, pokiaľ mi neodpovieš na jednoduché otázky, ktoré som ti položil. Takto to funguje v reálnom živote. Teóriu obhajuje ten, kto s ňou prichádza. A vieš, prečo žiaden orangután neprepláva z Montevidea do Kapského mesta, nezmeria si čas?? Pretože matematiku neoěbeš kámo. \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\"

Ask any airline pilot what the shape of the Earth is:

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Naposledy upravil neti dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 9609
1628710895


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 9:37 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Nick, sorry, zaujíma ma tvoj názor / vysvetlenie a nie copy paste, ktoré si viem "vygoogliť" aj ja..

Máš ty ale divnú logiku........ Mne nebude vadiť, keď mi budeš "copy paste"-ovať teórie podvodnej mainstream vedy........ Prečo tebe vadí, keď ja kopírujem text z už niekym napísaných argumentov? Ten niekto to vie podať lepšie ako ja.......... Či sa ideme hrať na to, kto vie lepšie podať nejakú vec? V tom prípade skúsený žalobca môže hravo posadiť NEVINNÉHO obvineného (politická objednávka) do väzenia, keď ten obvinený dostane menej zdatného obhajcu. Rád by si sa videl byť tým žalobcom, čo? \":D\" Uvedom si, že to JA TEBE robím službu. Ty mňa len unavuješ, pretože musím čítať tie nepravdy, ktoré si nevedome prijal za svoju realitu. Načo mám každú vetu písať svojimi slovami keď nemusím? Je znak inteligencie trvať na tom písať stále svoje myšlienky od slova do slova ? Alebo je znakom inteligencie niekedy aj citovať názory (mojom prípade citujem pravdivé názory) niekoho iného, s kým plne súhlasím? Zamysli sa.... Už ma nemáš "za čo" chytať? \":D\"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 9:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Nick, pustil som si doho negramotného dementného dôchodcu, ktorý spomína nejakých 5 dôkazov. A po minúte som to vypol.. To nemyslíš vážne, že?

Einsteinová teória relativity je plná rozporov? Si kompletný?? Veď Einstein vyslovil desiatky predpovedí a VŠETKY do jedného sa potvrdili !!! Ak si si nevšimol, tak nedávno gravitacné vlny, že... Lorenzové transformácie potvrdzujú, prečo častíce z vesmíru detekujeme na povrchu zeme, aj keď ich životnosť je rádovo menšia (mali by sa rozpadnúť v atmosfére). Veď štandardný model je najpresnejšia teória, akú človek vytvoril za celú existenciu ľudstva.

Toto prosím niééééé.. Radšej sa venuj rozprávaciemu hadovi ako Teológ na prestížnej univerzite..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Naposledy upravil neti dne stř srp 11, 2021 10:08 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 9:57 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Nick, sorry, zaujíma ma tvoj názor / vysvetlenie a nie copy paste, ktoré si viem "vygoogliť" aj ja..

Okrem dotazov na teba (viď. vyššie) ma zaujíma - vysvetli mi, ako je možné, že v Buenos Aires nevidia hviezdy, ktoré vidia povedzme v Mexiku, pokiaľ sme všetci na jednej doske. Tak si predstav, že si so mnou na lúke, pozrieme hore a ty vidíš iné hviezdy ako ja?? To je čo za kravina?? Veď na Zeme-doska nič nebráni tým v Argentíne, aby videli to, čo my tu a naopak. A prečo sa ľuďom v strede tvojej placky hviezdy otáčajú presne opačne ako tým v druhej polovici (po obvode) tvojej placky. Veď sú podľa teba všetci na jednej rovine preboha!!!

Okay, vidím, že si to už vzdal a nič kresliť nebudeš, takže celá teória placatej zemeGULE je rozprávka pre malé detičky v škôlke. Prečo nemieniš nič kresliť? Lebo by ti to doplo, tykks, že kde ja idem na východ rovno po priamke, tam ty musíš krúžiť nezmyselne ako nejaká Trúbka \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\". A pritom kompas ukazuje na sever, čiže do stredu tvojej pizze.

Vysvetlenie pre orangutánov, ktorí veria v plochú zem : ak by som bol na severnej pologuli plochej zeme a kompas by ukazoval strelkou na sever, čiže do stredu placky - tak sa vydám na východ a prejdem 1 km. V skutočnosti som išiel aj kúsok na juh (smerom k anktartíde po obvode). Kompas skoriguje strelku, zase prejdem 1 km, čím sa dostanem znova kúsok na juh - v skutočnosti kráčam na juhovýchod. Po nejakom čase mi začne byť teplo, lebo sa ocitnem na rovníku placky medzi černochmi. A po nejakom čase zase zima, lebo sa ocitnem v anktarktíde medzi tučniakmi. A pritom som chcel ísť IBA na východ, ehm, no dobre, aj tak sa dá...

To sa samozrejme v reálnom svete nekoná, takže rozprávke o placatej zemi je koniec.. \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" Okrem toho, prečo je na severnóm a južnom póle zima vieme veľmi dobre. Ale prečo je v strede placky otrasná zima, potom zase Amazonský prales - keď hore na oblohe svieti malá žiarovečka o veľkosti mesiaca (naše slniečko, xixi) - to mi asi Nick tiež nebude vedieť vysvetliť, či?

Dokedy ti mám kurva vysvetľovať, že v súvislosti s hviezdami je to o perspektíve??? Postav sa na breh mora tak, aby voda omývala tvoje kotníky. Pozri sa dole k svojim nohám, tam začína dráha mora začínajúca od teba ("bod A") až po horizont ("bod B") .......... A teraz to začne byť veľmi zaujímavé (Prosíííím, nech NETI už nie je zaslepený svojim EGOOOOM).... Prečo je horizont v úrovni tvojich očí? Veď Zem je zaoblená......... Ty stojíš kolmo na Zemeguli, čím je more ďalej od teba, tým musí byť hladina mora na nižšej a nižšej úrovni........ Lenže ty nič také nevidíš. Horizont vodnej hladiny je v úrovni tvojich očí pozerajúcich sa priamo dopredu. Keby ťa odfotil pri takom pozorovaní horizontu mora/oceánu/megajazera niekto z profilu, oči by mierili krásne rovno dopredu. Ty sám ani nepotrebuješ žiaden dôkaz, keď sa pozeráš na horizont oceánu z pobrežia (stojíš na piesku), vidíš ho v úrovni očí, nevidíš nič "padať dole". Lenže ty si myslíš, že až za tým horizontom to padá dole, pretože vidíš, ako sa za horizontom stráca trup lode.... NO V TAKOM MOMENTE ZOBER ĎALEKOHĽAD, a zrazu tú loď uvidíš CELÚ.... Po čase znova začne zachádzať.... Zoberieš lepší ďalekohľad a znova ju uvidíš CELÚ. Ďalekohľad ti neumožní vidieť objekty ZA zaoblením vodnej hladiny, ale len objekty, ktoré NIE SÚ za zaoblením vodnej hladiny. Zrazu zistíš, že loď vysoká 10 metrov je od teba vzdialená 35km...... Mala by sa nachádzať z tvojho pohľadu 63 metrov pod horizontom oceánu z dôvodu fiktívneho zaoblenia "zemegule". LENŽE TY JU VIDÍŠ. A vidíš ju pri týchto podmienkach (špeciálna lokácia), vidíš ju pri taktomto pokuse KDEKOĽVEK na Zemi, kde je vodná hladina jazera/mora/oceánu široká/dlhá aspoň 35km......čiže môžeš ŠKRTAŤ blud typu "ale tento pokus bol romený pri póle, kde je Zem sploštená". DRÍSTY, PLATÍ TO ÚPLNE VŠADE, nikde na Zemeguli NIE JE sploštená vodná hladina. Vodná hladina je plochá VŠADE, žijeme na PLOCHEJ ZEMI.

Útoč na mňa koľko chceš, maj 100 rôznych argumentov, chytaj za slovíčka, hľadaj "svätý grál" v nejakej falošnej teórii, ktorá sa pokúša "živiť" podvod menom "Zemeguľa"............. Kým nevyvrátiť vždy rovnú vodnú hladinu (ktorá je tým najsilnejším dôkazom plochosti Zeme), tak sa môžem smiať a smiať a smiať (alebo plakať z toho, že tvoja vysoká inteligencia je tak nepriamo úmerná zdravému rozumu...)....

Prečo je v strede placky otrasná zima? No žeby preto, že trajektória Slnka začína tou najmenšou kružnicou (ktorá je zároveň najbližšie k stredu plochej Zeme) príliš ďaleko od Arktídy? Žeby preto? A vidíš - presne tu vidno že ti chýba zdravý rozum.


Nechce sa mi reagovať na všetky tvoje pseudoargumenty, NETI. Dôvod už poznáš - vyvráť plochosť morí a oceánov, potom sa budeme môcť baviť ďalej.....Bez vyvrátenia tejto veci má nemá čo "ťahať" ďalej s tebou riešiť tvoju nevedomosť...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 9:59 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
[quote="neti":9agozo19]Nick, tu máš odpoveď na toho orangutána, ktorý "argumentuje" leteckou dopravou. A sorry, tvoje kopypasta linky nemienim otvárať, pokiaľ mi neodpovieš na jednoduché otázky, ktoré som ti položil. Takto to funguje v reálnom živote. Teóriu obhajuje ten, kto s ňou prichádza. A vieš, prečo žiaden orangután neprepláva z Montevidea do Kapského mesta, nezmeria si čas?? Pretože matematiku neoěbeš kámo. \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\"

Ask any airline pilot what the shape of the Earth is:

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 10:38 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Pilot vysvetľuje, že "tam hore" nie sú žiadne satelity ............

10 minútové video v angličtine, ale zrozumiteľné, doplnené o obrazový materiál...

Samozrejme NETI a XION to vysmejú, pretože ich Bohom je "Zemeguľa". Mojim Bohom je PRAVDA.

https://www.youtube.com/watch?v=5I1ysdsi8NE

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 10:41 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Příloha:
RESEARCH FLAT EARTH.jpg
RESEARCH FLAT EARTH.jpg [ 114.92 KiB | Zobrazeno 4380 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 10:42 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
Dokedy ti mám kurva vysvetľovať, že v súvislosti s hviezdami je to o perspektíve???

Čo si agresívny? Na čo potom píšeš o svojich teóriach, keď ťa otravuje odpovedať na jednoduché otázky? A "je to o perspektíve" predsa nie je žiadna odpoveď. Ako to presne funguje??? Nakreslil som ti to, tak to láskavo vysvetli alebo si priznaj, že nevieš, o čom píšeš.

Niečo ako "Polárka" je aj na južnej poloGULI, viď odkaz na wikipédiu. Podľa tohto zoskupenia hviezd vie človek v Austrálii určiť presne juh a ukáže rovnakým smerom ako človek v Argentíne alebo na Novom Zélande alebo v Čile. Lenže ako tento jav funguje na tvojej placke, Nick, mi zrejme vysvetliť nebudeš vedieť.

https://en.wikipedia.org/wiki/Crux

A stále čakám na flatearth-compass - že ty čakáš, čo odpíšu orangutáni na tvojom flat-earth fóre \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\"


Přílohy:
hviezdy.png
hviezdy.png [ 474.41 KiB | Zobrazeno 4380 krát ]

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 11:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Čo to video o leteckej doprave?? Spadla ti sánka, že.. Nie je ti divné, že zo Sydney do Budenos Aires letia veľkým oblúkom, namiesto toho, aby leteli "priamo" na tvojej placke? A tento mega oblúk trvá 12 hodín v porovnaní s malým oblúčikom na tvojej flat-earth mape medzi Londýnom a Newyorkom. Mm-hmm, zrejme tí na Severnej poloGULI naschvál letia pomaly.

EDIT: zabudol som obrázok.


Přílohy:
orangutan.png
orangutan.png [ 430.29 KiB | Zobrazeno 4378 krát ]

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Naposledy upravil neti dne stř srp 11, 2021 11:16 pm, celkově upraveno 2
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 11:08 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Čo si agresívny? Na čo potom píšeš o svojich teóriach, keď ťa otravuje odpovedať na jednoduché otázky? A "je to o perspektíve" predsa nie je žiadna odpoveď. Ako to presne funguje??? Nakreslil som ti to, tak to láskavo vysvetli alebo si priznaj, že nevieš, o čom píšeš.

Niečo ako "Polárka" je aj na južnej poloGULI, viď odkaz na wikipédiu. Podľa tohto zoskupenia hviezd vie človek v Austrálii určiť presne juh a ukáže rovnakým smerom ako človek v Argentíne alebo na Novom Zélande alebo v Čile. Lenže ako tento jav funguje na tvojej placke, Nick, mi zrejme vysvetliť nebudeš vedieť.

https://en.wikipedia.org/wiki/Crux

A stále čakám na flatearth-compass - že ty čakáš, čo odpíšu orangutáni na tvojom flat-earth fóre \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\" \":mrgreen:\"

Mne vyčítaš že citujem (A AKO CITÁTY SOM TO AJ UVIEDOL, preto to bolo v úvodzovkách a v kurzíve) nejaké odstavce, pričom ty klameš, že si niečo kreslil, aby si nemohol byť "obvinený", že vlastne cituješ nejaký na počítači urobený obrázok.... \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Obrázok stiahol z reddit.com, a napíše k nemu "Nakreslil som ti to".......

Inak, odfotil som ti .....
Příloha:
Odfotil som ti.jpg
Odfotil som ti.jpg [ 74.84 KiB | Zobrazeno 4379 krát ]


Teraz k veci........... To, že neviem vysvetliť ako funguje nejaký jav na plochej Zemi (ani som netvrdil, že v tomto prípade to viem), to neznamená, že ten jav na plochej Zemi nefunguje. Ja nie som tvorca plochej Zeme, a nie som človek, ktorý vie o nej všetko alebo takmer všetko. Prečo neustále klameš sám sebe, NETI? ......... Hľadáš "senzáciu" tam, kde nie je. Vyvráť plochosť oceánov, ale poprosím ťa, "necituj" obrázky, keď ti vadí ak ja citujem text, čo ty na to? ... Alebo vieš čo, môžeš citovať čo chceš (text, obrázky, videá)..... Ja totiž nehľadám problém tam, kde nie je. Ty problémy robíš účelovo z vecí, ktoré problémom nie sú.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 11:18 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Čo to video o leteckej doprave?? Spadla ti sánka, že.. Nie je ti divné, že zo Sydney do Budenos Aires letia veľkým oblúkom, namiesto toho, aby leteli "priamo" na tvojej placke? A tento mega oblúk trvá 12 hodín v porovnaní s malým oblúčikom na tvojej flat-earth mape medzi Londýnom a Newyorkom. Mm-hmm, zrejme tí na Severnej poloGULI naschvál letia pomaly.

Bežne používaný model plochej Zeme nie je presný.
Tak ako je dokázané že svetadiely sú na oficiálnych "školských" mapách zobrazené vo veľkostiach, ktorých pomery medzi sebou V SKUTOČNOSTI VôBEC NESEDIA (Peters Map vs. Mercator Map), tak mapa plochej Zeme navrhnutá z "Peters Map" je len orientačná. To že sa ten "orientačný" model uchytil, to je zlyhanie ľudského faktoru (rozhodne však nie úmyselne - nedávalo by to zmysel).

Peters Earth Map ukazuje presnejšie tvar svetadielov, ale značne na úkor ich skutočnej veľkosti a vzdialenosti medzi sebou.
Mercator Map ukazuje menej presný tvar svetadielov, ale nie na úkor ich veľkosti a vzdialenosti medzi sebou.

Pár príspevkov dozadu (a aj niekoľko mesiacov dozadu) som tu už postoval ako videá kde sa tento fakt rozoberá (a rozoberajú to experti), tak tento obrázok, ktorý by ti mal vniesť viac pochopenia..... Ale nevnesie, pretože si sa zablokoval voči pravde, ktorej obsah ti nevyhovuje...

Příloha:
More correct FE.jpg
More correct FE.jpg [ 31.82 KiB | Zobrazeno 4378 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 11, 2021 11:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Znova od teba čítam zbytočné manipulatívne keci a obvinenia, že som ťa údajne oklamal, že som niečo nenakleslil. Opýtam sa ťa jasne a na to mi snáď vieš odpovedať. Je dôležité, kto čo nakreslil? NIE. Pretože dôležité sú iné údaje a fakty.

Okrem toho sa ťa nepýtam, PREČO niečo funguje tak ako funguje (vedci na rôzne javy prichádzali aj 100vky rokov). Pýtam sa, či to, čo EVIDENTNE vidíme vlastnými očami tu na našej ZemeGULI, uvidíme aj v tvojom paralelnom vesmíre.

Proste nemáš žiadne odpovede a papagájuješ nejakú vodnú hladinu (jednu vec). Pričom som ti napísal tucet praktických nedostatkov tvojej pseudoteórie. A to sme sa nedostali k západným vetrom na severnej poloGULI a východným vetrom na opačnej - ktoré sú produktom (a radšej si sadni..) otáčania Zeme. Ako vznikajú tieto prúdy na tvojej pizze sa radšej nebudem pýtať, ani to, prečo v strede pizze prúdia vetry opačne ako na obvode.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 785 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 53  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz