Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 22, 2024 2:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Syndróm dráždivého čreva (IBS)
PříspěvekNapsal: úte říj 15, 2024 8:20 pm 
Offline

Registrován: ned zář 18, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 70
Oaza píše:
Jestli pouzivate rafinovane rrostlinne oleje a margariny, tak je doporucuju uplne vyradit. Psala jsem o tom v nekolika prispevcich tady (napr. u PF24)....tak si to prectete.....jsem taky dlouha leta vegan a nez jsem ty problemy vyresila uplne jednoduse vyrazenim tech oleju, tak uz jsem taky zacala byt paranoidni co se veganstvi tyce....ne, nebylo to veganstvim...

Dovolím si k v.u. malou ilustraci.... na naléhání endokrinologa jsem se donutil navštívit odborníka v lipidové poradně. Při vstupu mi pomocná síla na úvod vnitila standartní leták - hned na začátku stálo ..... zakázáno máslo, sádlo ,.... doporučeno ... rostlinné oleje, margaríny..... sem ho před ní pečlivě přeložil a pustil do koše. Málem to s ní šlehlo. A mudr po krátké negativní diskuzi rezignoval s tím, že prověří možnost zařazení na biologickou léčbu - jedno za 3-6 měsíců malá injekce..... Mě už neuvidí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Syndróm dráždivého čreva (IBS)
PříspěvekNapsal: sob říj 19, 2024 3:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28389
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Koupila jsem si u Vas to HMO. Můze způsobovat herx? Podle testu nemam zadne bifi ani lacto, kolik baleni budu potrebovat?
Dekuji.

HMO prodáváme dva druhy s tím že jeden obsahuje lactobacillus acidophilus DDS-1 a druhý je pouze prebiotikum. V každém případě se bere spíše dlouhodobě v doporučovaných denních dávkách s tím že hlavně ten s kmenem lactobacillus acidophilus může spustit vymírání jiných druhů bakterií a to by teoreticky u hodně zamořeného jedince slabší herx spustit mohlo. Počet balení je strašně individuální prostě je potřeba se řídit kvalitou stolice jak jsem detailně popsal ve videoseriálu "Vše o lejnu" na konci této stránky https://zdravi-az.com/cesty-ke-zdravi/ . Jak si kvalita stolice sedne do potřebných parametrů je někdy potřeba udržovací dávka a někdy již není potřeba dodávat nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Syndróm dráždivého čreva (IBS)
PříspěvekNapsal: sob říj 19, 2024 3:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28389
Bydliště: Poděbrady
jojoba píše:
Dovolím si k v.u. malou ilustraci.... na naléhání endokrinologa jsem se donutil navštívit odborníka v lipidové poradně. Při vstupu mi pomocná síla na úvod vnitila standartní leták - hned na začátku stálo ..... zakázáno máslo, sádlo ,.... doporučeno ... rostlinné oleje, margaríny..... sem ho před ní pečlivě přeložil a pustil do koše. Málem to s ní šlehlo. A mudr po krátké negativní diskuzi rezignoval s tím, že prověří možnost zařazení na biologickou léčbu - jedno za 3-6 měsíců malá injekce..... Mě už neuvidí.

Zajímavá zkušenost, je obdivuhodné jak tvrdošíjný přístup razí naše moderní medicína v této oblasti když jinde ve světě tento ortodoxní přístup k cholesterolu spíše pomalu mizí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz