Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát zář 27, 2024 3:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 382 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2011 11:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
ok p Jarda

Ja viem , ok , takze zinok fajn ten budem uzivat, zacal som vcera s lyzicou olivoveho oleja a lyzicou citonovej stavy nalacno kedze chcem precistit pecen a samozrejme co sa tyka doktorov viem ze neliecia pricinu ael len dosledky a o doktorov zaujem nemam nakolko sa citim celkovo absolutne fit.

otazne je ako prijat ine potrebne latky a mineraly okrem zinku aby som si to nerozhodil a nejako nenarusil rovnovahu, myslim ze melasa by v davke nejake dve tri lyzicky denne mohla posluzit ako kvalitny zdroj zeleza medi vapnika nie?

detoxikaciu robim uz dlhsi cas najprv som to robil miernym postenim a bylinkovymi cajmi a uz asi rok nepijem a nejem mliecne vyrobky okrem vareneho kde sa pridava mlieko. Teraz ako som sponinal zacal som s tym olivovym olejo ma citronovou stavou a aj to spominane prevalovanie oleja v ustach som isty cas praktizoval.

Myslim ze v ramci moznosti robim vcelku dost pre zdravie a takisto mi nechyba pohyb. Co sa tyka pochybovania tak ja len vychadam zo studii a clankov, ktore nachadzam na internete. Niekde sa clovek docita ze napr arginin pomaha na erekciu a staci povedzme 3g denne a niekde pisu ze nestacia ani 4gramy tak comu verit \":D\" proste asi si tym citanim na internete moc nepomozem kazdy pise ako mu vyhovuje.

Zacinam aj s prackovou formou macy tak snad tiez pomoze a nebude sa bit so zinkom.

Rad by som veril p jarda ale ako vravim nachadzam kopec clankov ze je nieco fajn zdrave a nasledne na to najdem clanky ze to iste je nebezpecne a nefunguje to.

Napr na arginin, yohimbin, macu, kotvicnik najdete spusta clankov ake su to super bomba prirodne viagry a nasledne najdete aj kopec clankov kde ludia pisu ze to nefunuje a ze je to nebezpecne a nezmyselne nieco take brat a bla bla tak si vyberte \":D\"

samozrejme suhlasim s Vami s Vasimi radami ohladom detoxu a kludu pohody ze clovek musi verit, len keby to bol take jednoduche kruci.

Jste mladý a na játra je zde celá kůra, tak proč zase nějaké pomalé metody na roky. Pokud máte kvasinky, není melasa vůbec vhodná, ale ty si vytestujte plivacím testem. Tohle blbnutí je na roky, prostě dělejte očisty, jak je zde popisuji a neřešte stále kraviny. Ale ono to je ještě jednodušší, ovšem vy se stále bráníte to pochopit, jste prostě zkoumač a ti mají vždy jenom samé potíže, opravdový chlap nic nezkoumá a prostě to udělá, proto mají také u žen úspěch, to je totiž přirozené, prostě se neptat a jít rovnou na věc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2011 6:55 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Manipulator nesnasi kritiku od cloveka ktereho respektuje. Tvuj pristup k ostatnim je proste otresnej, snazim se ti nastavit zrcadlo ale nekdy je mi z toho co ti musim reflektovat opravdu spatne a navic sam si tim kazim povest. Kdyby me to nebavilo tak bych te uz poslal do haje. \":lol:\"

Petře ty sis zkazil pověst už velmi dávno a nemělo to nic společného se mnou... předvedl jsi pár svých psychopatických výstupů a bylo to na světě.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2011 7:21 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Petře ty sis zkazil pověst už velmi dávno a nemělo to nic společného se mnou... předvedl jsi pár svých psychopatických výstupů a bylo to na světě.

Zajimavy nazor klidne si to mysli ja ti to neberu. \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2011 9:56 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
dik Trampota

samozrejme horcik je fajn na nervovu sustavu ale nezda sa mi v tejto super ucinnej forme nejako vhodny a as ibude ten chlorid vlmi silny a zle stravitelny \":(\".

ano liecim telo bylinami ale to je normalny postup \":D\" a necitim sa ze by som mal byt majstrom sveta neboj \":)\"

dik za radu ale horcik v tejto forme asi ezne v lekarni nezozeniem vsak?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2011 11:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
topper1982 píše:
dik Trampota
samozrejme horcik je fajn na nervovu sustavu ale nezda sa mi v tejto super ucinnej forme nejako vhodny a as ibude ten chlorid vlmi silny a zle stravitelny \":(\".
ano liecim telo bylinami ale to je normalny postup \":D\" a necitim sa ze by som mal byt majstrom sveta neboj \":)\"
dik za radu ale horcik v tejto forme asi ezne v lekarni nezozeniem vsak?

Pokiaľ by si nechcel popíjať magnézium v chloridovej forme, tak skús toto:
http://www.najlekaren.eu/pre-dospelych/ ... 50tbl.html
Magnézium vo forme laktátu sa tiež dobre vstrebáva a máš to pohodlné v piluli. Len k tomu nesmieš bezprostredne nič mliečne, aby sa to spolu nebilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 7:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
dik Trampota

samozrejme horcik je fajn na nervovu sustavu ale nezda sa mi v tejto super ucinnej forme nejako vhodny a as ibude ten chlorid vlmi silny a zle stravitelny \":(\".

ano liecim telo bylinami ale to je normalny postup \":D\" a necitim sa ze by som mal byt majstrom sveta neboj \":)\"

dik za radu ale horcik v tejto forme asi ezne v lekarni nezozeniem vsak?

Chlorid hořečnatý je velice levná a mimořádně dobře vstřebatelná forma hořčíku, tak nevím co zase zkoumáte, na to jede celá Jižní Amerika, tam se to dává prakticky do všeho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 8:04 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Zajimavy nazor klidne si to mysli ja ti to neberu. \":lol:\"

Tady ti pomůžou
http://www.plbohnice.cz/

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 8:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Petr 2 píše:
Zajimavy nazor klidne si to mysli ja ti to neberu. \":lol:\"

Tady ti pomůžou
http://www.plbohnice.cz/

Tak vám tímto oběma slavnostně oznamuji, že mě právě došla moje svatá trpělivost a vaši debilní snahu, jak jeden trotl přesvědčuje druhého trotla, který z nich je větší trotl, ukončuji. Od tohoto momentu mažu každý váš příspěvek v jakémkoliv vlákně, který nebude přímo reagovat na téma zdraví a svoje mindráky si vyřizujte třeba přes soukromé zprávy, ostatní to určitě nezajímá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 10:45 am 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
ok p Jarda

fajn, rozumiem, este posledna otazka ten chlorid horecnaty kupim normalne v lekarni a ked ano je to nejaka forma roztoku, ktoru mi oni namiesaju? A ak teda namiesaju tak kolko percentny roztok by bol najvhodnejsi na denne bezne pouzitie?

uz viac veci nejdem skumat mate pravdu uz to prehanam \":D\" a dakujem Vam za odpovede \":D\" horcik urcite zaradim do jedalnicka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
ok p Jarda

fajn, rozumiem, este posledna otazka ten chlorid horecnaty kupim normalne v lekarni a ked ano je to nejaka forma roztoku, ktoru mi oni namiesaju? A ak teda namiesaju tak kolko percentny roztok by bol najvhodnejsi na denne bezne pouzitie?

uz viac veci nejdem skumat mate pravdu uz to prehanam \":D\" a dakujem Vam za odpovede \":D\" horcik urcite zaradim do jedalnicka.

To asi nekoupíte a co se týká toho ostatního, tak opravdu čtěte, je zde na toto téma celé vlákno. Alespoň nebudete pokládat tak nesmyslné dotazy a naučí vás to přemýšlet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 10:46 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
p Jarda

ak teda v lekarni ten roztok nekupim tak kde? Zatial ak som nieco potreboval vzdy som si najradsej zakupil osobne.

V minulosti napr v stredoveku clovek tiez neprijimal horcik v roztoku a bol zdravy, musi existovat aj nejaka ina forma horcika v prirodzenejsej podobe, ok, uz zase vymyslam \":D\"

dakujem za rady vazim si to, dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 5:35 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
topper1982 píše:
p Jarda

ak teda v lekarni ten roztok nekupim tak kde? Zatial ak som nieco potreboval vzdy som si najradsej zakupil osobne.

V minulosti napr v stredoveku clovek tiez neprijimal horcik v roztoku a bol zdravy, musi existovat aj nejaka ina forma horcika v prirodzenejsej podobe, ok, uz zase vymyslam \":D\"

dakujem za rady vazim si to, dakujem

Pozri sem: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=26&t=1327 a by si usetril na postovnom, objednaj si aj ine veci. Stredovek uz bol, teraz je novovek alebo sucastnost. Niektore prvy sa v pode uz takmer nevyskytuju. V minulosti tam boli, ale uz niesu. Takze meniacim sa podmienkam treba prisposobit. Niektore stare tradicne postupy sa aplikovat daju ine nie, treba to citlivo rozlisovat. Zvierata sa tiez prispobuju tejto dobe a nevracaju sa do stredoveku. Snazia sa o prezitie. V stredoveku by si asi tazko hladal panelakove sidliska a diviakov, co zacinaju po nich behat, popripade medvedov co hadzu svoje mlade do kontajnerov, aby sa nakrmili aspon odpadkami, kedze im ludia lezu do ich teritoria a vyzbieravaju velku cast ich prirodzenej potravy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 8:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
p Jarda

ak teda v lekarni ten roztok nekupim tak kde? Zatial ak som nieco potreboval vzdy som si najradsej zakupil osobne.

V minulosti napr v stredoveku clovek tiez neprijimal horcik v roztoku a bol zdravy, musi existovat aj nejaka ina forma horcika v prirodzenejsej podobe, ok, uz zase vymyslam \":D\"

dakujem za rady vazim si to, dakujem

Člen mohy vám to píše správně a nechápu váš odpor ke čtení, dodává se prostě prášek, ten vám mohu klidně i poslat, dávkování je zde mnohokrát popsáno a vy se stále dokola ptáte na blbosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 10:23 am 
Offline

Registrován: úte lis 09, 2010 8:26 pm
Příspěvky: 41
topper1982 píše:
p. Jarda

este dodatok

je nejaky vhodny doplnok okrem zinku, ktory by bolo vhodne uzivat sucasne so zinkom? Skusam teraz peruansku macu tak uvidime neskor ucinky a samozrejme ten zinok.

Kde vlastne zacat ak clovek zisti ze ma problemy s erekciou? ist k doktorovi alebo sa len ukludnit alebo zacat sa detoxikovat alebo co? Nerozumiem uz nicomu a cim viac citam o tom probleme a o liecbe tym tomu menej verim a prestava ma to bavit sa o nieco vobec pokusat. Arginin tiez uzivam a tiez ziadna slava podla mna zatial. Nevravim ze erekciu stimulaciou nedosiahnem ale rychlo penis pada dole a ako vravim rannu erekciu nemam. Skoda ze tu nikto nevie rozumne poradit namiesto toho sa tu dvaja tupci hadaju a robia tu bordel.

No já poradit asi můžu, ale nebude to co chcete slyšet...Jsem už cca 20 měsíců na nevařené stravě, cca rok jen ovoce, zelenina, občas dobrý sýr, nyní občas tak jednou týdně i maso. Měl jsem nebo mám problémy snad se vším co je tady na tomto foru uváděno, kvasinka, hcl, demineralizace, paraziti, plísně, překyselení atd. Přešel jsem na tuto stravu proto, že jsem měl neuvěřitelné problémy s trávením, tehdy jsem si našel knížky od Wollkera - šťávy a tak, takže v dobré víře jsem jel cca rok podle něj, ještě musím říct, že jsem vytrvalostní sportovec-maratony na kole, každý den cca 2-4 hodiny trénink. No dopadlo to tak, že po roce jsem měl úplně vymlácené baterky a tak jsem začal zjišťovat proč, no a to jsem se teprve dostal sem a začal řešit výše uvedené problémy, které se ani rok na čerstvé stravě nevyřešily.Co se týká erekce-klasika, jakmile jsem přestal jíst tak jak všichni - přestala-více méně, začaly zřejmě očisťovací reakce organizmu, které trvají dodnes, ale už to jde vydržet a zdá se mi, že na takové podružné věci jako je erekce, organizmus prostě tehdy neměl energii-věnoval se čistění. Tehdy jsem byl z toho taky hotový, zkoušel jsem lecos - kotvičník jsem do sebe mimo jiné taky lil, ale více méně bez výsledku. Jakmile jsem však po tom roku, kdy se tělo asi opravdu hodně vyčistilo a začal jsem do něj cpát všechno možné podle p.Zajíčka-vitamíny, minerály, absolvoval jsem kůru MMS atd., tak jsem asi před 2 měsíci přidal i onen kotvičník a světe div se-skoro jak za mlada \":-)\" a to mám skoro 50 roků a sportoji daleko víc než kdykoliv před tím jo a ještě téměř denně chlastám-ne moc, ale denně cca do půl litru červeného nebo 1-2 plzeňky \":lol:\" .Stále mám ještě hodně problémů, ale to kolik mám energie, nepamatuju ani v 18 letech a tedy tak nějak cítím, že to někam asi směřuje a prostě si myslím, že to chce vydržet. Nicméně si myslím, že je to opravdu jen pro silné povahy a mojim kamarádům a známým už dávno neradím, nemá to smysl, každý si myslí, že se vše vyřeší hned a tak jenom poslouchám, jak chodí po doktorech a za živa umírají. Já jsem i s mojí přítelkyní za podivína, na mnoho akcí už nás nezvou, protože jsme už prostě jiní a to lidské stádo neumí zkousnout, když se někdo odlišuje...Jinak pro případný popis zkušeností jsem kdykoliv k dispozici, ale radit neumím, nemám na to svědomí, nicméně opravdu dost je toho popsáno zde, ale i na jiných webech. Co si po tom všem myslím, je že nejdůležitější je nespoléhat se na jiné, ale vše důkladně nastudovat, sám se vypozorovat, poznat své tělo a pak tvrdě na věc...Mnoho štěstí a vůle...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 4:55 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
sulponet píše:
No já poradit asi můžu, ale nebude to co chcete slyšet...Jsem už cca 20 měsíců na nevařené stravě, cca rok jen ovoce, zelenina, občas dobrý sýr, nyní občas tak jednou týdně i maso. Měl jsem nebo mám problémy snad se vším co je tady na tomto foru uváděno, kvasinka, hcl, demineralizace, paraziti, plísně, překyselení atd. Přešel jsem na tuto stravu proto, že jsem měl neuvěřitelné problémy s trávením, tehdy jsem si našel knížky od Wollkera - šťávy a tak, takže v dobré víře jsem jel cca rok podle něj, ještě musím říct, že jsem vytrvalostní sportovec-maratony na kole, každý den cca 2-4 hodiny trénink. No dopadlo to tak, že po roce jsem měl úplně vymlácené baterky a tak jsem začal zjišťovat proč, no a to jsem se teprve dostal sem a začal řešit výše uvedené problémy, které se ani rok na čerstvé stravě nevyřešily.Co se týká erekce-klasika, jakmile jsem přestal jíst tak jak všichni - přestala-více méně, začaly zřejmě očisťovací reakce organizmu, které trvají dodnes, ale už to jde vydržet a zdá se mi, že na takové podružné věci jako je erekce, organizmus prostě tehdy neměl energii-věnoval se čistění. Tehdy jsem byl z toho taky hotový, zkoušel jsem lecos - kotvičník jsem do sebe mimo jiné taky lil, ale více méně bez výsledku. Jakmile jsem však po tom roku, kdy se tělo asi opravdu hodně vyčistilo a začal jsem do něj cpát všechno možné podle p.Zajíčka-vitamíny, minerály, absolvoval jsem kůru MMS atd., tak jsem asi před 2 měsíci přidal i onen kotvičník a světe div se-skoro jak za mlada \":-)\" a to mám skoro 50 roků a sportoji daleko víc než kdykoliv před tím jo a ještě téměř denně chlastám-ne moc, ale denně cca do půl litru červeného nebo 1-2 plzeňky \":lol:\" .Stále mám ještě hodně problémů, ale to kolik mám energie, nepamatuju ani v 18 letech a tedy tak nějak cítím, že to někam asi směřuje a prostě si myslím, že to chce vydržet. Nicméně si myslím, že je to opravdu jen pro silné povahy a mojim kamarádům a známým už dávno neradím, nemá to smysl, každý si myslí, že se vše vyřeší hned a tak jenom poslouchám, jak chodí po doktorech a za živa umírají. Já jsem i s mojí přítelkyní za podivína, na mnoho akcí už nás nezvou, protože jsme už prostě jiní a to lidské stádo neumí zkousnout, když se někdo odlišuje...Jinak pro případný popis zkušeností jsem kdykoliv k dispozici, ale radit neumím, nemám na to svědomí, nicméně opravdu dost je toho popsáno zde, ale i na jiných webech. Co si po tom všem myslím, je že nejdůležitější je nespoléhat se na jiné, ale vše důkladně nastudovat, sám se vypozorovat, poznat své tělo a pak tvrdě na věc...Mnoho štěstí a vůle...

Taky sem uprednostnoval suplementaci mineralu a stopovych prvku, je mozne ze nejaky vliv to ma, mam ale obavu ze ne vetsi jak jine faktory, na ktere byc hse vas chtel zeptat, kdyz mate tak bohate zkusenosti. Radeji bych volil SZ protoze mam takove zkusenosti ze lide odpovidavaji soukrome nepatrne jinak nez verejne ikdyz jde o anonymni diskuzi. A na detailech celkem dost zalezi.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 382 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz