Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv čer 20, 2024 2:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 1:04 am 
Offline

Registrován: pon čer 13, 2011 3:01 pm
Příspěvky: 1
Dobrý deň
Chcela by som Vás poprosiť o radu. Stale ma trápia priesvitne hlieny ktoré mi stekaju krkom dole. Dlhu dobu. Tak isto som zbadala po otvoreni úst na mandliach vačšie dierky. Capy v nich nevydim, ale niekedy cítim v ústach hnusnú pachuť. Sem tam mi vybehne s krku taka mala biela bodka ktoru ked rozpucim pachne, ale velmi zriedka (je to sposobené stravou ci bakteriami?). Čím to može byť? Može to byť sposobené candidou? Lebo zistili mi jej velké premnoženie na plucach, maternici.
Myslite že ked tie dierkave mandle budem striekať Joxom tam sa tie dierky zcelia??? Alebo s MMS by ich nebolo lepšie vyplachovať ? čo je lepšie JOX alebo MMS?
Môžu mať mandle súvis s močovým ústrojenstvom? Tiež ma trápi zápal močových ciest. Stačí len trocha chladného vzduchu, a mám pálivé bolesti. Ako sa dá zbaviť inak zápalu močových ciest? Velmi pekne dakujem.
Snažim sa zdravo jesť zasadite potraviny, ked zjem kyselinotvorne vypijem sody bikarbony alebo citron.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 8:10 am 
Offline

Registrován: stř pro 08, 2010 10:12 am
Příspěvky: 54
Ingrid píše:
Dobrý deň
Chcela by som Vás poprosiť o radu. Stale ma trápia priesvitne hlieny ktoré mi stekaju krkom dole. Dlhu dobu. Tak isto som zbadala po otvoreni úst na mandliach vačšie dierky. Capy v nich nevydim, ale niekedy cítim v ústach hnusnú pachuť. Sem tam mi vybehne s krku taka mala biela bodka ktoru ked rozpucim pachne, ale velmi zriedka (je to sposobené stravou ci bakteriami?). Čím to može byť? Može to byť sposobené candidou? Lebo zistili mi jej velké premnoženie na plucach, maternici.
Myslite že ked tie dierkave mandle budem striekať Joxom tam sa tie dierky zcelia??? Alebo s MMS by ich nebolo lepšie vyplachovať ? čo je lepšie JOX alebo MMS?
Môžu mať mandle súvis s močovým ústrojenstvom? Tiež ma trápi zápal močových ciest. Stačí len trocha chladného vzduchu, a mám pálivé bolesti. Ako sa dá zbaviť inak zápalu močových ciest? Velmi pekne dakujem.
Snažim sa zdravo jesť zasadite potraviny, ked zjem kyselinotvorne vypijem sody bikarbony alebo citron.

k tomu JOXu. asi pred 10 rokmi ma stále bolelo v krku a doktori mi chceli trhať mandle a nič iné vraj nezaberie, lebo sa to vraj nikdy nezahojí a komplikácie na ľadvinách a srdci atd. určite strašili aj teba. trhanie som odmietla, tak mi dali nejaké antibiotiká, nezabrali. zase chceli trhať, zase som odmietla. tak mi dali iné antibiotiká a tento JOX. som ten JOX striekala do krku stále a za dva týždne nebolo po angíne ani stopy a prestali otravovať s trhaním, vraj mandle sú ok. potom ma ešte občas pobolievalo v krku, som tam dávala ten jox - to je veľká fľaška, a môžem povedať, že odvtedy som angínu ani problémy s krkom nemala. v tom joxe je totiž jód. lenže keby som vtedy vedela to, čo dnes, tak k doktorom ani neidem, kúpim si fľašku lugolu a doplním zásoby jódu v celom tele. a kopu ostatných minerálov. včera bolo neskoro, problémy sa ti totiž len množia. a jód je úplný základ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 9:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
Ingrid píše:
Dobrý deň
Chcela by som Vás poprosiť o radu. Stale ma trápia priesvitne hlieny ktoré mi stekaju krkom dole. Dlhu dobu. Tak isto som zbadala po otvoreni úst na mandliach vačšie dierky. Capy v nich nevydim, ale niekedy cítim v ústach hnusnú pachuť. Sem tam mi vybehne s krku taka mala biela bodka ktoru ked rozpucim pachne, ale velmi zriedka (je to sposobené stravou ci bakteriami?). Čím to može byť? Može to byť sposobené candidou? Lebo zistili mi jej velké premnoženie na plucach, maternici.
Myslite že ked tie dierkave mandle budem striekať Joxom tam sa tie dierky zcelia??? Alebo s MMS by ich nebolo lepšie vyplachovať ? čo je lepšie JOX alebo MMS?
Môžu mať mandle súvis s močovým ústrojenstvom? Tiež ma trápi zápal močových ciest. Stačí len trocha chladného vzduchu, a mám pálivé bolesti. Ako sa dá zbaviť inak zápalu močových ciest? Velmi pekne dakujem.
Snažim sa zdravo jesť zasadite potraviny, ked zjem kyselinotvorne vypijem sody bikarbony alebo citron.

Jak píše správně členka trampota, bez jódu se nedá uvažovat o správném fungování těla, čili jednoznačně dorovnat jód, většinou stačí mandle natírat lugolem, nebo ho v roztoku kloktat, případně i pít na srovnání zásob jódu v orgánech. Je celkem nepodstatné o co jde, po jódu chcípne prakticky všechno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Vytrhnout krční mandle?
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 7:19 pm 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 9:09 am
Příspěvky: 13
Zdravím,

pane Zajíček, měl jsem v roče 2003 první absces, po léčbě jsem nedbal klidu doma a šel tehdy ven a dostal jsem to podruhé, měl jsem jít poté na vytrhnutí mandlí, nešel jsem,v listopadu 2010 jsem to dostal opět a zase jsem nešel na vytrhnutí, myslíte,že jsem udělal chybu a mandle měly jít ven? Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vytrhnout krční mandle?
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 1:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Jakákoliv nemoc je jen informace o tom, že něco děláte špatně a měl byste to napravit. Často bývá problém v nevhodné stravě a překyselení. Nepřekyselení lidé nebývají nemocní.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vytrhnout krční mandle?
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 8:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
LTP80 píše:
Zdravím,
pane Zajíček, měl jsem v roče 2003 první absces, po léčbě jsem nedbal klidu doma a šel tehdy ven a dostal jsem to podruhé, měl jsem jít poté na vytrhnutí mandlí, nešel jsem,v listopadu 2010 jsem to dostal opět a zase jsem nešel na vytrhnutí, myslíte,že jsem udělal chybu a mandle měly jít ven? Děkuji za odpověď.

Právě naopak \":-)\" Přečti si co o nich ve svých knihách píše Norman Walker (lékař) a pochopíš, že v těle není jediný orgán zbytečný. To, že namísto léčby doktoři často problémy řeší operativním odstraněním asi nemá smysl komentovat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vytrhnout krční mandle?
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 8:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
LTP80 píše:
Zdravím,

pane Zajíček, měl jsem v roče 2003 první absces, po léčbě jsem nedbal klidu doma a šel tehdy ven a dostal jsem to podruhé, měl jsem jít poté na vytrhnutí mandlí, nešel jsem,v listopadu 2010 jsem to dostal opět a zase jsem nešel na vytrhnutí, myslíte,že jsem udělal chybu a mandle měly jít ven? Děkuji za odpověď.

To je nesmysl, udělal jste dobře, nic se z těla vyndávat nemá, stvořitel to měl vymyšlené určitě lépe než ta banda ignorantů s honosným názvem lékaři. Občas si vykloktejte roztokem jódu a bude vše v pořádku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vytrhnout krční mandle?
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 12:50 pm 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 9:09 am
Příspěvky: 13
Jarda píše:
To je nesmysl, udělal jste dobře, nic se z těla vyndávat nemá, stvořitel to měl vymyšlené určitě lépe než ta banda ignorantů s honosným názve lékaři. Občas si vykloktejte roztokem jódu a bude vše v pořádku.

Můžete mi konkrétně doporučit nějaký?Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 5:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
LTP80 píše:
Můžete mi konkrétně doporučit nějaký?Děkuji.

Jód je jen jeden, pouze koncentrace se liší. Dá se sehnat v různých koncentracích. Podle ní pak upravíte dávkování nebo si ho naředíte. Pročtěte si odkazované vlákno.
Jarda píše:
jani píše:
MOhu požádad u upřesnění poměru jodu s vodou, tedy roztoku vhodnému ke kloktání ??? Opět mnohokrát děkuji předem.

Tam toho zase tolik dávat nemusíte, on jód zabije všechny šmejdy i v nepatrné dávce, čili já bych dával tak cca 10-20 kapek na 0,5-1 dcl vody.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vytrhnout krční mandle?
PříspěvekNapsal: stř úno 22, 2012 11:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
LTP80 píše:
Můžete mi konkrétně doporučit nějaký?Děkuji.

Člen Xeelee vám to vyhledal správně, už se o tom zde dost psalo a pokud lugolův roztok nebudete schopen sehnat, tak se ozvěte, mohu vám ho zajistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2012 11:12 am 
Offline

Registrován: úte dub 10, 2012 11:05 am
Příspěvky: 14
Dobrý deň,
prečítal som si všetky príspevky v tejto téme... a mám podobné problémy..
Asi pred dvoma rokmy som dostal zápal pľúc. Dali mi antibiotika a zdalo sa ze som vylieceny no slaba bolest hrdla sa so mnou tahala dost dlho a potom to zacalo byt vaznejsie kazdodene bolesti hrdla(rano neznesitelna bolest )
nevolnost, bolesti hlavy atd. Presiel som vela kúrami antibiotík a ziadne zlepsenie. Teraz skúšam MMS vo forme kloktania aj vnútorne to uzivam tak ze si to dám do želatinových toboliek. No zatial nevidim zmenu. Teraz mi lekari odporucili mandle vybrat no ja sa ich nechcem vzdat. S posledného výteru mam tieto bakterie: Streptokok pyogenes , Stafylokok aureus a Haemophilus influenze. Je toho dosť.Nie som si istý ale už ma asi s toho začínaju bolieť aj kĺby a úplne bezdvovodne ma pri chodzi nieco rozbolí. Tie mandle by som si aj vybrat dal lenže aj doktori vravia ze su pekne no ze namam inu moznost... mohol by som teda vyskúšat ten jodovy roztok nie? + MMS tak by to tuším mohlo zabrat.
Ďakujem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 9:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28310
Bydliště: Poděbrady
Habrdo píše:
Dobrý deň,
prečítal som si všetky príspevky v tejto téme... a mám podobné problémy..
Asi pred dvoma rokmy som dostal zápal pľúc. Dali mi antibiotika a zdalo sa ze som vylieceny no slaba bolest hrdla sa so mnou tahala dost dlho a potom to zacalo byt vaznejsie kazdodene bolesti hrdla(rano neznesitelna bolest )
nevolnost, bolesti hlavy atd. Presiel som vela kúrami antibiotík a ziadne zlepsenie. Teraz skúšam MMS vo forme kloktania aj vnútorne to uzivam tak ze si to dám do želatinových toboliek. No zatial nevidim zmenu. Teraz mi lekari odporucili mandle vybrat no ja sa ich nechcem vzdat. S posledného výteru mam tieto bakterie: Streptokok pyogenes , Stafylokok aureus a Haemophilus influenze. Je toho dosť.Nie som si istý ale už ma asi s toho začínaju bolieť aj kĺby a úplne bezdvovodne ma pri chodzi nieco rozbolí. Tie mandle by som si aj vybrat dal lenže aj doktori vravia ze su pekne no ze namam inu moznost... mohol by som teda vyskúšat ten jodovy roztok nie? + MMS tak by to tuším mohlo zabrat.
Ďakujem za odpoved.

Určitě nasaďte jód, buď potírat, ale to je pro silné nátury, nebo naředěným lugolem kloktat, oboje funguje výborně a mandle si určitě nechte, ty budete ještě potřebovat a věřte tomu, že jen tak pro srandu vám je tam náš stvořitel nemontoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 9:42 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Habrdo píše:
Dobrý deň,
prečítal som si všetky príspevky v tejto téme... a mám podobné problémy..
Asi pred dvoma rokmy som dostal zápal pľúc. Dali mi antibiotika a zdalo sa ze som vylieceny no slaba bolest hrdla sa so mnou tahala dost dlho a potom to zacalo byt vaznejsie kazdodene bolesti hrdla(rano neznesitelna bolest )
nevolnost, bolesti hlavy atd. Presiel som vela kúrami antibiotík a ziadne zlepsenie. Teraz skúšam MMS vo forme kloktania aj vnútorne to uzivam tak ze si to dám do želatinových toboliek. No zatial nevidim zmenu. Teraz mi lekari odporucili mandle vybrat no ja sa ich nechcem vzdat. S posledného výteru mam tieto bakterie: Streptokok pyogenes , Stafylokok aureus a Haemophilus influenze. Je toho dosť.Nie som si istý ale už ma asi s toho začínaju bolieť aj kĺby a úplne bezdvovodne ma pri chodzi nieco rozbolí. Tie mandle by som si aj vybrat dal lenže aj doktori vravia ze su pekne no ze namam inu moznost... mohol by som teda vyskúšat ten jodovy roztok nie? + MMS tak by to tuším mohlo zabrat.
Ďakujem za odpoved.

Dříve jsem měla ty samé probémy, absolvovala jsem několik superkonsilíí, kde se vždy mudrlanti shodli na odstranění mandlí. Nedala jsem se, občas jsem mandle potřela neředěným lugolem - uchoštourem v něm namočeným brrr, od doby co jsem na habaneru nebo cayenském pepříku nemám ani čepy na mandlích. Zkus kloktat kayenským pepřem - spařit špetku a vyklokat - zahání to zpravidla i angíny. Šalvěj a podobné mi nezabíralo ani náhodou.
Na zlatého stafilokoka dobře zabírá lichořeřišnice v jakékoliv podobě i homeopatické. Já jsem měla doma rostlinku a co chvila jsem snědla nějaký ten květ - štípavá trpká chut.
Celkově by stav mohlo pořešit koloidní stříbro 20-25 ppm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 9:35 am 
Offline

Registrován: úte dub 10, 2012 11:05 am
Příspěvky: 14
no tak určite to budem potierať tím lugolom len neviem kde sa to dá dostať... skúúsim do toho aj MMS a kúpim aj koloidné striebro. Už som ho pár krát aj mal ale samo o seba mi to nepomohlo... Možno skúsim aj tú lichořeřišnicu niečo som si o tom načítal. Ďalej čo by ste mi v tomto období odporučili jesť. Napríklad nejaký cesnak určite nič nepokazi...alebo nejaké čajíky ktoré by tomu pomohli..?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 9:56 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Habrdo píše:
no tak určite to budem potierať tím lugolom len neviem kde sa to dá dostať... skúúsim do toho aj MMS a kúpim aj koloidné striebro. Už som ho pár krát aj mal ale samo o seba mi to nepomohlo... Možno skúsim aj tú lichořeřišnicu niečo som si o tom načítal. Ďalej čo by ste mi v tomto období odporučili jesť. Napríklad nejaký cesnak určite nič nepokazi...alebo nejaké čajíky ktoré by tomu pomohli..?

Lugol má v nabídce přímo Jarda zde, popř. by ti ho snad mohli namíchat v nějaké nemocniční lékárně, ale zpravidla nejsou až tak ochotní. Pokud chceš jít do podrobností, záněty vegetují v překyseleném prostředí, což prakticky stále podporuješ stravou. Nejlepší je vysadit 5 jedů, ale to budeš mít pocit, že ti toho moc k jídlu nezůstane. Já mám nyní velmi dobré zkušenosti s živou a mrtvou vodou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz