Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv črc 04, 2024 9:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 10:22 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Tak všeobecne o margaríne tu: http://mwm.cz/box6/1412-margariny.htm ale ten článok o novorodencoch sa mi nedarí vygoogliť. Teraz si ešte spomínam na doktorá ktorý písal o škodlivosti margarínu, len tiež neviem presnejšie či to bol cholesterol, alebo nebodaj rednutie kostí. Ale keď bližšie spovedali ľudí, že co jedia, tak našli súvislosť v margarínoch.
Inak som našiel vraj skutočný pôvod margarínov:
Margaríny nevznikli na objednávku lekárov ani ministerstva zdravotníctva. Objednali si ich vojaci. Prvými boli Napoleon Bonaparte a neskôr jeho synovec Napoleon III., ktorí potrebovali lacnú a trvanlivú náhradu masla pre svoje armády. Prvé francúzske margaríny sa vyrábali z loja. V Nemecku vyvinuli začiatkom XX. storočia proces stužovania rastlinných olejov. Stužili ich tzv. hydrogenizáciou (vodík: hydrogén) pridávaním plynného vodíka za vysokej teploty, vysokého tlaku a prítomnosti kovového katalyzátora. Dnes výrobcovia margarínov tvrdia, že hydrogenizácia sa už nepoužíva. Technický pokrok zasiahol aj výrobu margarínov. (napr. transesterifikácia, emulgifikácia a pod.) Ale proces čiastočnej hydrogenizácie napr. sójového oleja sa používa aj pri výrobe moderných margarínov. Oveľa väčší podiel hydrogenizovaných tukov majú margaríny určené na pečenie, čím sa zabezpečuje primeraná textúra cesta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 9:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Pre doplnenie informácií som sa stretol s článkom, kde bolo celkom podrobne popísane, ako strava matky ovplyvňuje plod. Konkrétne sa jednolo o konzumáciu umelých margarínov. Stopy tohoto sajtrajtu sa našli v novorodencoch aj napriek tomu, že ešte neboli na materskom mlieku a jediným vysvetlením bolo, že sa to do nich dostale ešte kým boli v matke. Tak a potom tu máme vysvetlenie, že malé deti, ktoré sú len na materskom mlieku tak trpia rôznymi alergiami, rakovinou a poruchami imunity. Pridajme ešte deficit dôležitých prvkov potrebných pre správnu funkciu všetkých bio-chemických procesov a všetci sa čudujú, že sa rodia choré deti.

Tak je to stejné jako u zvířat, na špatné stravě a stresech se rodí vždy poškození jedinci, čili matka by se měla stravovat špičkově a být naprosto v klidu, ovšem pokud takovou znáte, tak dejte vědět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 9:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Tak všeobecne o margaríne tu: http://mwm.cz/box6/1412-margariny.htm ale ten článok o novorodencoch sa mi nedarí vygoogliť. Teraz si ešte spomínam na doktorá ktorý písal o škodlivosti margarínu, len tiež neviem presnejšie či to bol cholesterol, alebo nebodaj rednutie kostí. Ale keď bližšie spovedali ľudí, že co jedia, tak našli súvislosť v margarínoch.
Inak som našiel vraj skutočný pôvod margarínov:
Margaríny nevznikli na objednávku lekárov ani ministerstva zdravotníctva. Objednali si ich vojaci. Prvými boli Napoleon Bonaparte a neskôr jeho synovec Napoleon III., ktorí potrebovali lacnú a trvanlivú náhradu masla pre svoje armády. Prvé francúzske margaríny sa vyrábali z loja. V Nemecku vyvinuli začiatkom XX. storočia proces stužovania rastlinných olejov. Stužili ich tzv. hydrogenizáciou (vodík: hydrogén) pridávaním plynného vodíka za vysokej teploty, vysokého tlaku a prítomnosti kovového katalyzátora. Dnes výrobcovia margarínov tvrdia, že hydrogenizácia sa už nepoužíva. Technický pokrok zasiahol aj výrobu margarínov. (napr. transesterifikácia, emulgifikácia a pod.) Ale proces čiastočnej hydrogenizácie napr. sójového oleja sa používa aj pri výrobe moderných margarínov. Oveľa väčší podiel hydrogenizovaných tukov majú margaríny určené na pečenie, čím sa zabezpečuje primeraná textúra cesta.

Margarín je takové svinstvo, že rozumný člověk ho do úst nevezme a pak je to pouze dáno trhem, co se neprodá, to se nevyrábí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon srp 29, 2011 8:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
Já nikomu konzumaci masa nevyvracím, ale stále zde opakuji, že musí jít o maso kvalitní, čerstvé a syrové, spotřebované do čtyřech hodin od zabití zvířete. Můj názor na maso, které je zde běžně dostupné a konzumované, je jednoznačný a považuji je za nevhodné ke konzumaci i u zdravých jedinců, natož u nemocných a u kožních problémů bych o tom vůbec neuvažoval. To je projev zanesení organizmu škodlivinami a maso je pouze zdroj kvasného a hnilobného procesu, což jak jistě uznáte asi zanesení moc nezlepší.

Nedávno jsem narazil na knihu o parazitech od Malachova a ten píše, že v mase je tolik bakterií jako v mrvě \":-)\" Hádám, že zejména v mase syrovém, tepelně nezpracovaném bude těch bakterií extrémně mnoho. Sice bude asi syrové maso stravitelnější, ale pro mě je to možné zamoření šmejdy další argument proč se masu co nejvíc vyhýbat...

Maso a masné výrobky jsou při antiparazitární léčbě rovněž tabu - to proto, že mohou být samy silně nakažené parazity. Zde uvádím přehled zjištěného množství bakterií v jednom gramu masa a masných potravin podle druhů. A pro zajímavost dodávám, že stejné množství obsahuje i mrva domácích zvířat!

Biftek - 1 500 000
Sekaný řízek - 15 000 000
Vepřová játra - 95 000 000
Čerstvá telecí mrva - 15 000 000
Čerstvá kozí mrva - 20 000 000
Čerstvá koňská mrva - 30 000 000

Vzorky masa k měření pocházely ze sedmi různých tržišť, bylo čerstvé a přímo od producenta. Ukázalo se, že obsahují stejnou nebo velmi podobnou skladbu bakterií jako chlévská mrva. Nechyběly mezi nimi ani takové, které jsou charakteristické pro člověka s nemocným střevním traktem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte srp 30, 2011 8:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Nedávno jsem narazil na knihu o parazitech od Malachova a ten píše, že v mase je tolik bakterií jako v mrvě \":-)\" Hádám, že zejména v mase syrovém, tepelně nezpracovaném bude těch bakterií extrémně mnoho. Sice bude asi syrové maso stravitelnější, ale pro mě je to možné zamoření šmejdy další argument proč se masu co nejvíc vyhýbat...

Maso a masné výrobky jsou při antiparazitární léčbě rovněž tabu - to proto, že mohou být samy silně nakažené parazity. Zde uvádím přehled zjištěného množství bakterií v jednom gramu masa a masných potravin podle druhů. A pro zajímavost dodávám, že stejné množství obsahuje i mrva domácích zvířat!

Biftek - 1 500 000
Sekaný řízek - 15 000 000
Vepřová játra - 95 000 000
Čerstvá telecí mrva - 15 000 000
Čerstvá kozí mrva - 20 000 000
Čerstvá koňská mrva - 30 000 000

Vzorky masa k měření pocházely ze sedmi různých tržišť, bylo čerstvé a přímo od producenta. Ukázalo se, že obsahují stejnou nebo velmi podobnou skladbu bakterií jako chlévská mrva. Nechyběly mezi nimi ani takové, které jsou charakteristické pro člověka s nemocným střevním traktem.

To je pravda a pokud budete zkoumat i plísně, tak vás ubezpečuji, že tam je to ještě horší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Atopický ekzém dítě - 7 let
PříspěvekNapsal: sob zář 24, 2011 10:50 pm 
Offline

Registrován: sob zář 24, 2011 10:33 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den,
prosím o radu s rozsáhlým atopickým ekzémem (erytrodermie) u syna.

Ač nejsem zastáncem klasické medicíny v léčbě atopického ekzému, bohužel vždy po vyzkoušení alternativních způsobů léčby jsme byli nuceni se k ní vrátit (a že jsme jich zkoušeli docela dost, svědění a neustálé škrábání nebylo možno vydržet, jak fyzicky pro něj, tak psychicky i fyzicky(proškrábané noci=noci beze spánku) pro nás jako rodiče).
V současné době mám už pocit, že se léky (kortikoidní masti, někdy i tablety) přestávají téměř zabírat a ekzém stále vítězí.
Když pominu vzhled a neustále umaštěné oblečení, tak nejhorším projevem ekzému je svědění a synovo neustálé škrábání ve dne, v noci, skrátka pořád.
Stále si opakuji, že je to pouze ekzém, že jsou daleko horší věci, ale je to opravdu, opravdu vysilující, když každá činnost je přerušena nutností mazat, obvazovat, chladit, napomínat neškrábat nehty, nepoškodit kůži,...
Nyní ke kortikoidním mastem pije čaj z Vilcacory (1 šálek denně).

Dokázal by jste prosím pomoci?
(Má alergii i na potraviny - mléko, vejce, citrusy, rajče, okurka, ořechy, sezam, dýň. semena,..., nejí barviva, čokoláda, kakao a taková ty známá dráždidla)

Moc děkuji za odpověď JP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém dítě - 7 let
PříspěvekNapsal: ned zář 25, 2011 8:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Jandula píše:
Dobrý den,
prosím o radu s rozsáhlým atopickým ekzémem (erytrodermie) u syna.

Ač nejsem zastáncem klasické medicíny v léčbě atopického ekzému, bohužel vždy po vyzkoušení alternativních způsobů léčby jsme byli nuceni se k ní vrátit (a že jsme jich zkoušeli docela dost, svědění a neustálé škrábání nebylo možno vydržet, jak fyzicky pro něj, tak psychicky i fyzicky(proškrábané noci=noci beze spánku) pro nás jako rodiče).
V současné době mám už pocit, že se léky (kortikoidní masti, někdy i tablety) přestávají téměř zabírat a ekzém stále vítězí.
Když pominu vzhled a neustále umaštěné oblečení, tak nejhorším projevem ekzému je svědění a synovo neustálé škrábání ve dne, v noci, skrátka pořád.
Stále si opakuji, že je to pouze ekzém, že jsou daleko horší věci, ale je to opravdu, opravdu vysilující, když každá činnost je přerušena nutností mazat, obvazovat, chladit, napomínat neškrábat nehty, nepoškodit kůži,...
Nyní ke kortikoidním mastem pije čaj z Vilcacory (1 šálek denně).

Dokázal by jste prosím pomoci?
(Má alergii i na potraviny - mléko, vejce, citrusy, rajče, okurka, ořechy, sezam, dýň. semena,..., nejí barviva, čokoláda, kakao a taková ty známá dráždidla)

Moc děkuji za odpověď JP

Tak pokud si projdete celé toto vlákno a také vlákno o kandidě, bude vám celkem jasné, že kortikoidní masti i tablety problém neřeší. Jde o odstraňování kosmetických důsledků na povrchu těla, ale problém je uvnitř a je jím plesnivá krev. Jde o dost nebezpečnou záležitost, protože pouhým odstraňováním viditelných projevů se zatlačuje ten bordel stále zpět do těla a tím se mohou vyvolat další vážné zdravotní potíže. Základem je u tohoto problému celkové vynechání sacharidů ze stravy, hlavně cukr a obilí všeho druhu a důkladné pročištění organizmu. Velice vhodné je podpořit nadledvinky, a upravit poměr omega mastných kyselin v těle. Pokud zde něco nenajdete, tak se klidně znovu ozvěte, nebo pro rychlejší pochopení problematiky mě klidně zavolejte a já vám to vysvětlím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon zář 26, 2011 9:51 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Kromě tohoto vlákna najdete informace k ekzému i ve vláknech:

Alergie
Ekzém pouze v zimním období
Ostropestřec mariánský (a další vlákna o játrech)

Dále zajděte na stránky www.celostnimedicina.cz a dejte do vyhledávače Alergie a také ekzém, vyjede Vám několik užitečných článků.

Doporučuji také pročíst článek na www.dedekkorenar.cz, která se jmenuje JON (opět se týká jater, bez jejíchž bezvadné funkce je ekzém neřešitelný)

Komplexní informace o ekzému najdete formou seriálu na http://www.symbinatur.com/Serialy-Ekzem ... 39_19.html

Hodně štěstí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 6:27 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
Jandula píše:
Dobrý den,
prosím o radu s rozsáhlým atopickým ekzémem (erytrodermie) u syna. ...

...Základem je u tohoto problému celkové vynechání sacharidů ze stravy, hlavně cukr a obilí všeho druhu a důkladné pročištění organizmu. Velice vhodné je podpořit nadledvinky, a upravit poměr omega mastných kyselin v těle. ...

Používejte na tomto fóru i funkci Hledat:
Klíčová slova pro hledání: např. nadledvinky, nebo jaterní kůra ....apod.(kupodivu některá slova nebo slovní spojení to žel nenajde, (třeba "očista jater" to nenajde...), musí se zkoušet různá slovní spojení... \":wink:\"

Ořechová mléka a sirná patlanina by měli být také v centru Vaší pozornosti, ale uživatel sakul nebo pan Jarda Vám poradí lépe, já to moc neřeším....


PS: to Jarda:
také trpím občas atopickým ekzémem, naštěstí jen po dlouhém pobytu v přechlorovaném bazénu, což se nestává často. V dospělosti atopici mají buď úplně pokoj, nebo se to u většiny dost zlepší a příležitostně mají zhoršení...
S těmi sacharidy jste mne zaujal, cukr nejím to je jasná věc (ale melasu se sodou a citronem ano..., ale ekzém se neobjevil), obilí jím jen rýži a kukuřici, ale samozřejmě zralé ovoce jsou taky sacharidy (jím jen vyjímečně- třeba melounovou kůru..., nebo si vybírám méně zralé ovoce...).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 10:47 pm 
Offline

Registrován: sob zář 24, 2011 10:33 pm
Příspěvky: 7
Děkuji, vlákno jsem v rychlosti pročetla, teď to vezmu ještě jednou a sepíšu si dotazy.
Zatím mě zaujal ten zinek + měď, může být např. od Walmarku,... nebu musí být v koloidní formě (syn užíval cca 1/2 roku minerály v gtt od firmy Energy - koloidní). Jen pořád nevím co je patlanina - zřejmě něco z mléka. Když je alegický na bílkovinu kravského mléka, mohl by ten kefír z tibetské houby?
Problém bude taky v tom, že je alergický zeleninu, ovoce, je mu 7 let, strava ze syrového ovoce, zeleniny mám pocit, že nebude možná, po ořechách, semenech se dusí. Praktikovat v jeho věku klystýr? No, tak to asi taky ne. Dám ještě jedno čtení a zase se ozvu.

Zatím díky za zájem a zdravím JP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř zář 28, 2011 7:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
PS: to Jarda:
také trpím občas atopickým ekzémem, naštěstí jen po dlouhém pobytu v přechlorovaném bazénu, což se nestává často. V dospělosti atopici mají buď úplně pokoj, nebo se to u většiny dost zlepší a příležitostně mají zhoršení...
S těmi sacharidy jste mne zaujal, cukr nejím to je jasná věc (ale melasu se sodou a citronem ano..., ale ekzém se neobjevil), obilí jím jen rýži a kukuřici, ale samozřejmě zralé ovoce jsou taky sacharidy (jím jen vyjímečně- třeba melounovou kůru..., nebo si vybírám méně zralé ovoce...).

Není to nic nového, již od počátku existence tohoto fóra každému radím nejíst obilí a vím proč, jinak zrovna ty druhy obilovin, co uvádíte, nejsou tak problematické a škodlivost mouky značně záleží i na způsobu zpracování zrna, ale to se u nás řešit nedá. Tělo navíc nějaké množství sacharidů potřebuje, ale velice malé cca 60 g denně a to získáte naprosto ze všeho, čili tam se může třeba ta melasa vejít. Také se nevylučuje konzumace sladkých chutí, třeba já u dětí v naší rodině používám Sladík, který jsem nedávno dal do nabídky na konci fóra, což je čistý extrakt ze stévie a jeho sladivost je cca 250-300x vyšší než u cukru. Ten navíc opravuje zuby, čili haranti mlsají a ještě se léčí, to jak uznáte nemá chybu. Jinak, ten chlór může i některé šmejdy likvidovat a nemusí to tedy být nutně na závadu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř zář 28, 2011 8:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Jandula píše:
Děkuji, vlákno jsem v rychlosti pročetla, teď to vezmu ještě jednou a sepíšu si dotazy.
Zatím mě zaujal ten zinek + měď, může být např. od Walmarku,... nebu musí být v koloidní formě (syn užíval cca 1/2 roku minerály v gtt od firmy Energy - koloidní). Jen pořád nevím co je patlanina - zřejmě něco z mléka. Když je alegický na bílkovinu kravského mléka, mohl by ten kefír z tibetské houby?
Problém bude taky v tom, že je alergický zeleninu, ovoce, je mu 7 let, strava ze syrového ovoce, zeleniny mám pocit, že nebude možná, po ořechách, semenech se dusí. Praktikovat v jeho věku klystýr? No, tak to asi taky ne. Dám ještě jedno čtení a zase se ozvu.

Zatím díky za zájem a zdravím JP

Můžete použít jakoukoliv formu minerálů v tom nevidím problém. Sirná patlanina zde má celé vlákno tak si ho projděte. Kefír alergii zpravidla nevyvolává a kozí prakticky nikdy. Jinak, alergie jsou pouze projevem čištění organizmu, čili pokud nebude co čistit, tak nebudou alergické reakce a klystýr se dá dělat i u malých dětí, osobní zkušenost mám v naší rodině, konkrétně od dvou let, jde pouze o množství aplikovaného nálevu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv říj 13, 2011 6:26 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 10:01 pm
Příspěvky: 14
Bydliště: Nový Jičín
Pěkný podvečer,
nedávno jsem si způsobila na ruce škrábanec a když už byl stroupek téměř zahojený,ale ne zcela,abych předešla jeho brzkému odloupnutí,přelepila jsem si jej náplastí.Od té doby tak asi 14 dní mám stále dva červené svědící čtverečky,vystouplé a mírně zatvrdlé.Nejspíš nějaká reakce na lepidlo náplasti.Přes den si to mažu kokosovým olejem a na noc si dělám zábal,kdy buničina je namočená v urině.Docela už nevím,co s tím.Dnes mi přišel poštou Sanogel,je možné,že se to užíváním zlepší?
Děkuji za odpověď a radu.S přáním pohodového večera,Lenka \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv říj 13, 2011 8:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
lipka píše:
Pěkný podvečer,
nedávno jsem si způsobila na ruce škrábanec a když už byl stroupek téměř zahojený,ale ne zcela,abych předešla jeho brzkému odloupnutí,přelepila jsem si jej náplastí.Od té doby tak asi 14 dní mám stále dva červené svědící čtverečky,vystouplé a mírně zatvrdlé.Nejspíš nějaká reakce na lepidlo náplasti.Přes den si to mažu kokosovým olejem a na noc si dělám zábal,kdy buničina je namočená v urině.Docela už nevím,co s tím.Dnes mi přišel poštou Sanogel,je možné,že se to užíváním zlepší?
Děkuji za odpověď a radu.S přáním pohodového večera,Lenka \":)\"

Tak to nedovedu posoudit, jakou zdravou látku tam moderní medicína pro vás připravila, že na ni vaše tělo tak reagovalo, ale Sanogel s tím asi zrovna moc co dočinění mít nebude, to se ten sajrajt musí primárně dostat z tkání a je divné, že to trvá tak dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 6:11 pm 
Offline

Registrován: sob zář 24, 2011 10:33 pm
Příspěvky: 7
Jandula píše:
Děkuji, vlákno jsem v rychlosti pročetla, teď to vezmu ještě jednou a sepíšu si dotazy.
Zatím mě zaujal ten zinek + měď, může být např. od Walmarku,...

Dobrý den,
tak jsem četla a četla a zapisovala.
Shrnutí: užívat hořčík, vitamín C, zinek + měď, vitamíny B6,9,12, kokosový tuk, Solanku z him. soli, patlaninu, kefír, kontrolavat PH moči, prokysličit tělo, ne 5 jedů
Dotazy:
Jakou dávku minerálů + vitamínů u dítěte 8 let/26 kg? (Píšete dávat dokud nedostane průjem - minerál, ale tak zhruba podle váhy, věku?)
Solanka - vnitřně - kolik? nebo jen koupele? Do živého ekzému bude sůl hodně štípat.
Ovesné vločky - obsahují plísně, zahleňují - když je namočím a vyperu, pak uvařim kaši? (ve vodě)?
Patlanina? Nechutná mu, nevadí, když jí tvaroh (kozí) samotný + samotná lněná semínka (dobře pokouše)? (Lněný olej - odmítá)
Kefír - zatím nemáme, nevím jestli pořídit, když by to nepil, zřejmě bych to nezřela i já, z kravského se mi dělá velmi zle, jen ho vidím.
PH moči zatím nekontroluji.
Prokysličení těla - to je výborné, celé dny je venku + pohyb.
5 jedů - problém je s cukr, mouka, maso mu stejně nechutná, téměř nejí.
Cukr - pořídila jsem stévii - ale lupínky - nadrcené, je to chuťový rozdíl proti Sladíku - jak uvádíte? (Stévie do čaje místo cukru - je tam docela rozdíl v chuti proti cukru)

Přemýšlím o MMS, mohlo by pomoci? - píšete, že musí být tělo připraveno, vyčištěno, na ostatních diskusích nepíší, je to opravdu nutné? Když by se začalo na 1/2 kapky a velmi, velmi pomalu zvyšovalo?
Kolik max kapek by měl mít, někde uvádí 3 kapky/12 kg, jinde 15 kapek.
Já sama mám trochu ekzém na ruce, udělala jsem si MMS do spreje, 3-4 denně šplíchám, už 3 den a zatím nic.
Stolice - chodí na záchod tak 2-3x denně, měkké hadičky, žádný velký zápach, mísa čistá.

Děkuji a zdravím JP


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz