Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv črc 04, 2024 10:03 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2011 8:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Jandula píše:
Dobrý den,
tak jsem četla a četla a zapisovala.
Shrnutí: užívat hořčík, vitamín C, zinek + měď, vitamíny B6,9,12, kokosový tuk, Solanku z him. soli, patlaninu, kefír, kontrolavat PH moči, prokysličit tělo, ne 5 jedů
Dotazy:
Jakou dávku minerálů + vitamínů u dítěte 8 let/26 kg? (Píšete dávat dokud nedostane průjem - minerál, ale tak zhruba podle váhy, věku?)
Solanka - vnitřně - kolik? nebo jen koupele? Do živého ekzému bude sůl hodně štípat.
Ovesné vločky - obsahují plísně, zahleňují - když je namočím a vyperu, pak uvařim kaši? (ve vodě)?
Patlanina? Nechutná mu, nevadí, když jí tvaroh (kozí) samotný + samotná lněná semínka (dobře pokouše)? (Lněný olej - odmítá)
Kefír - zatím nemáme, nevím jestli pořídit, když by to nepil, zřejmě bych to nezřela i já, z kravského se mi dělá velmi zle, jen ho vidím.
PH moči zatím nekontroluji.
Prokysličení těla - to je výborné, celé dny je venku + pohyb.
5 jedů - problém je s cukr, mouka, maso mu stejně nechutná, téměř nejí.
Cukr - pořídila jsem stévii - ale lupínky - nadrcené, je to chuťový rozdíl proti Sladíku - jak uvádíte? (Stévie do čaje místo cukru - je tam docela rozdíl v chuti proti cukru)

Přemýšlím o MMS, mohlo by pomoci? - píšete, že musí být tělo připraveno, vyčištěno, na ostatních diskusích nepíší, je to opravdu nutné? Když by se začalo na 1/2 kapky a velmi, velmi pomalu zvyšovalo?
Kolik max kapek by měl mít, někde uvádí 3 kapky/12 kg, jinde 15 kapek.
Já sama mám trochu ekzém na ruce, udělala jsem si MMS do spreje, 3-4 denně šplíchám, už 3 den a zatím nic.
Stolice - chodí na záchod tak 2-3x denně, měkké hadičky, žádný velký zápach, mísa čistá.

Děkuji a zdravím JP

U hořčíku jednoznačně do průjmu a ostatní dle váhy. Solanku vnitřně zase úměrně váze dítěte a na tělo je nutné si vyzkoušet, na malé ploše, co to bude dělat. Ovesné vločky budou plesnivé při jakémkoliv nácviku, to je jedno jak je budete upravovat, aflatoxiny odstranit nelze. Základem sirné patlanice je lněný olej, čili jeho vynecháním to ztrácí význam, tak mu dávejte rybí tuk, to funguje podobně. Tak si vyrábějte domácí jogurt, to jsem zde již také popisoval. Hladina pH moče je naprosto stěžejní a bez její pravidelné kontroly to nemusíte dělat, to je čarování z vody. Čaje by stejně mimo fungicidních pít neměl, tak v tom nevidím problém a do jídel je Sladík výborný. Pokud nebude vyčištěný, tak mu bude po MMS zle a akorát mu to zprotivíte, ale jinak to fungovat bude. Dávkování je značně individuální, to se nedá takto říci zda snese 5, nebo 15 kapek, třeba bude zvracet už po jedné. Matláním čehokoliv na pokožku se ekzém odstranit nedá, je z plesnivé krve a jenom vyčištění krve může fungovat. Pokud má slabou-tužkovitou stolici, je střevo prorostlé kvasinkou a pak se není čemu divit, že má tyto projevy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 9:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
...Matláním čehokoliv na pokožku se ekzém odstranit nedá, je z plesnivé krve a jenom vyčištění krve může fungovat...

Čím se dá krev nejrychleji a klidně i drsněji vyčistit? Je nějaká protiplísňová kůra?
Kdyby mi čistě teoreticky někdo udělal transfuzi a nalél "čistou krev" do oběhu, tak pokud budou orgány zasviněné, tak se stejně za moment zabordelí i krev ne? Nebo to funguje i opačně, že se vyčistí krev a ta pak vyplaví sajrajty i ze zanesených orgánů? Trochu se v tom pořád motám a ikdyž stravu považuju za OK, čistím jsem játra i střeva, tak se mi pH píst denně udržet moc nedaří. Většinou naskočí jen o víkendech když se vyspím do růžova \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 10:18 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
[quote="Host":2mwl82zy]Čím se dá krev nejrychleji a klidně i drsněji vyčistit? Je nějaká protiplísňová kůra?
Kdyby mi čistě teoreticky někdo udělal transfuzi a nalél "čistou krev" do oběhu, tak pokud budou orgány zasviněné, tak se stejně za moment zabordelí i krev ne? Nebo to funguje i opačně, že se vyčistí krev a ta pak vyplaví sajrajty i ze zanesených orgánů? Trochu se v tom pořád motám a ikdyž stravu považuju za OK, čistím jsem játra i střeva, tak se mi pH píst denně udržet moc nedaří. Většinou naskočí jen o víkendech když se vyspím do růžova \":-)\"[/quote:2mwl82zy]


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2mwl82zy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 8:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Čím se dá krev nejrychleji a klidně i drsněji vyčistit? Je nějaká protiplísňová kůra?
Kdyby mi čistě teoreticky někdo udělal transfuzi a nalél "čistou krev" do oběhu, tak pokud budou orgány zasviněné, tak se stejně za moment zabordelí i krev ne? Nebo to funguje i opačně, že se vyčistí krev a ta pak vyplaví sajrajty i ze zanesených orgánů? Trochu se v tom pořád motám a ikdyž stravu považuju za OK, čistím jsem játra i střeva, tak se mi pH píst denně udržet moc nedaří. Většinou naskočí jen o víkendech když se vyspím do růžova \":-)\"

Člen sakul vás navedl správně a pokud by jste chtěl opravdu něco razantního, ale účinného, tak se dá aplikovat ředěná HCl přímo do žíly, což z hlediska obnovy krve podává bezkonkurenční výsledky, ovšem není to pro bojácné jedince. Postup zde psát nebudu, to není pro každého, pokud by vás to zaujalo, tak mě klidně zavolejte. Provázanost krve se stavem orgánů je samozřejmostí, ale jakýkoliv bordel putuje hlavně krví, čili pokud se vyčistí krevní řečiště, zásadně to pomáhá skoro na všechny problémy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte lis 01, 2011 9:02 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Jak vznikla úspěšná 100% přírodní mast na atopický ekzém...

http://www.spasapleti.cz/

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: úte lis 01, 2011 10:51 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Neexistuje úspěšná mast řešící atopický ekzém. To mohu zodpovědně říci na základě 30leté zkušenosti, kdy jsem na kůži zkoušel vše od přírodních věcí, olejů, sádel, kortikoidů, imunnosupresiv, bylinných extraktů, vitamínových mastí, zaručeně fungujících mastí Dr. Michaelse v ceně ještě dvojnásobné než je ta předražená, kterou zde uvádíte.

Jsou substance, které mohou kůži trochu ulevit, případně mírně zrychlit hojení čí zmírnit hojení. Pokud se však z psychiky nebo z těla valí bordel kůží ven, nezastaví jej nic a je nejlepší použít něco levného a kůži akorát neškodit.

Idea, že najdu mast, která vyřeší ekzém je asi tak zcestná jako představa, že zapáchající a hnijící podlahu vyřeším tím, že koupím lepší a voňavejší koberec. Možná dosáhnu krátkodobého zlepšení ale dokud nevlezu do sklepa, nevyklidím všechno svinstvo které mi tam hnije a plesniví a pořádně tam nevyvětrám nemůžu čekat systémové zlepšení.

Ještě donedávna jsem měl pocit, že všechny předražené zaručeně efektivní masti jsou jen neškodné a pokud dočasně pomůžou tak aspoň něco. Teď již zastávám názor, že jsou vyloženě nebezpečné. Pokud Vám taková mast bude přinášet dočasnou úlevu, bude Vás odvádět od Vašeho cíle - vyčištění psychiky a těla. Začne vypínat kontrolku "Pozor, něco děláš špatně" a aniž by řešila příčinu nechává Vás v mylném letargickém pocitu, že se léčíte.

Domnívám se že tohle je hlavní problém také kortikoidů. Ani ne to, že mají destruktivní účinek na imunitu kůže ale hlavně to, že vypínají neskutečně cenný ukazatel vnitřních pochodů člověka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř lis 02, 2011 6:04 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
sakul píše:
Neexistuje úspěšná mast řešící atopický ekzém. To mohu zodpovědně říci na základě 30leté zkušenosti, kdy jsem na kůži zkoušel vše od přírodních věcí, olejů, sádel, kortikoidů, imunnosupresiv, bylinných extraktů, vitamínových mastí, zaručeně fungujících mastí Dr. Michaelse v ceně ještě dvojnásobné než je ta předražená, kterou zde uvádíte.

Jsou substance, které mohou kůži trochu ulevit, případně mírně zrychlit hojení čí zmírnit hojení. Pokud se však z psychiky nebo z těla valí bordel kůží ven, nezastaví jej nic a je nejlepší použít něco levného a kůži akorát neškodit.

Idea, že najdu mast, která vyřeší ekzém je asi tak zcestná jako představa, že zapáchající a hnijící podlahu vyřeším tím, že koupím lepší a voňavejší koberec. Možná dosáhnu krátkodobého zlepšení ale dokud nevlezu do sklepa, nevyklidím všechno svinstvo které mi tam hnije a plesniví a pořádně tam nevyvětrám nemůžu čekat systémové zlepšení.

Ještě donedávna jsem měl pocit, že všechny předražené zaručeně efektivní masti jsou jen neškodné a pokud dočasně pomůžou tak aspoň něco. Teď již zastávám názor, že jsou vyloženě nebezpečné. Pokud Vám taková mast bude přinášet dočasnou úlevu, bude Vás odvádět od Vašeho cíle - vyčištění psychiky a těla. Začne vypínat kontrolku "Pozor, něco děláš špatně" a aniž by řešila příčinu nechává Vás v mylném letargickém pocitu, že se léčíte.

Domnívám se že tohle je hlavní problém také kortikoidů. Ani ne to, že mají destruktivní účinek na imunitu kůže ale hlavně to, že vypínají neskutečně cenný ukazatel vnitřních pochodů člověka.

...a jak jste na tom dnes s ekzémem po těch letech zkušeností.Úplně jste ho vyléčil...

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 9:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Jak vznikla úspěšná 100% přírodní mast na atopický ekzém...

http://www.spasapleti.cz/

Tak zde bych byl přinejmenším opatrný v tom nadšení, jak správně píše člen sakul, tak nic podobného se ani vymyslet nedá, jak chcete mastí vyřešit plesnivou krev.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 7:44 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
RaDu píše:
...a jak jste na tom dnes s ekzémem po těch letech zkušeností.Úplně jste ho vyléčil...

Bohužel musím říci ne, úplně jsem jej nevyléčil. Za dobu roku a půl očist, stravy, doplňků a dalšího jsem bezvadně srovnal imunitu, takže přestože i nyní chodím v krátkém rukávu nebývám vůbec nemocný.
Excelentně se mi srovnalo trávení,
Výrazně se mi zlepšila chronická rýma
Výrazně jsem zlepšil i alergii. Jím běžně mrkev, ořechy, citrusy a další věci tkeré jsem dříve nemohl a v létě jsem se poprvé obešel bez antihistaminik
A dosáhl jsem toho, že ekzém je neznatelný v jarním a letním obdobím.

S příchodem zimy však přišlo opět zhoršení, jelikož jedna z mála věcí která zústává nesrovnaná je krev. Stále se jí nedaří vyčistit a zhoršení ekzému přičítám také tvrdým opatřením které jsem v září začal. Předpokládám, že se tělo čistí a přirozeně jako vždy jde většina kůží.
Tomuto by odpovídal i výskyt ekzému. Ten byl v chronických fázích nejhorší na krku a obličeji, vyjímečně byl na těle. Teď mám poprvé v životě krk a obličej v pořádku a ekzém se přesunul níže na místa kde dříve běžně nebýval - břicho a nohy.
To odpovídá systému čistění, jelikož tělo zvláště při ekzémech se čistí od shora dolů, naposledy to tedy schytávají dolní končetiny zatímco horní partie by měl být už v pořádku.

Co se mastí týče doporučuji následující cenově velmi přijatelné varianty, které nyní používám. Žádná z nich ekzém nevyléčí ale u mne zřetelně zrychlují hojení

1. Mám domácí konopnou mast z rozvařených listů v palmovém oleji - pokud nemáte zdroj konopí tak je to těžko dostupné
2. Také používám jako první bílou indulonu nebo lněný olej jako zdroj omega 3 a následně tělo potřu gramem síry a 50mg zinku rozpuštěných v pár lžících vody. Štípe to ale zdá se to být hodně účinné, asi si to nechám patentovat:). Obě látky mají významný vliv na kůži a můžete roztok i vtírat do vlasů, čímž zrychlíte jejich růst.
3. 1x denně potřu kůži roztokem z MMS - 10 aktivovaných kapek v troše vody - tohle je návod od Jima Humbla a teprve tím začínám

Zkuste, myslím že každou z těchto věcí docílíte min. stejných nebo lepších účinků než drahých průmyslových mastí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 8:33 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
sakul píše:
Bohužel musím říci ne, úplně jsem jej nevyléčil. Za dobu roku a půl očist, stravy, doplňků a dalšího jsem bezvadně srovnal imunitu, takže přestože i nyní chodím v krátkém rukávu nebývám vůbec nemocný.
Excelentně se mi srovnalo trávení,
Výrazně se mi zlepšila chronická rýma
Výrazně jsem zlepšil i alergii. Jím běžně mrkev, ořechy, citrusy a další věci tkeré jsem dříve nemohl a v létě jsem se poprvé obešel bez antihistaminik
A dosáhl jsem toho, že ekzém je neznatelný v jarním a letním obdobím.

S příchodem zimy však přišlo opět zhoršení, jelikož jedna z mála věcí která zústává nesrovnaná je krev. Stále se jí nedaří vyčistit a zhoršení ekzému přičítám také tvrdým opatřením které jsem v září začal. Předpokládám, že se tělo čistí a přirozeně jako vždy jde většina kůží.
Tomuto by odpovídal i výskyt ekzému. Ten byl v chronických fázích nejhorší na krku a obličeji, vyjímečně byl na těle. Teď mám poprvé v životě krk a obličej v pořádku a ekzém se přesunul níže na místa kde dříve běžně nebýval - břicho a nohy.
To odpovídá systému čistění, jelikož tělo zvláště při ekzémech se čistí od shora dolů, naposledy to tedy schytávají dolní končetiny zatímco horní partie by měl být už v pořádku.

Co se mastí týče doporučuji následující cenově velmi přijatelné varianty, které nyní používám. Žádná z nich ekzém nevyléčí ale u mne zřetelně zrychlují hojení

1. Mám domácí konopnou mast z rozvařených listů v palmovém oleji - pokud nemáte zdroj konopí tak je to těžko dostupné
2. Také používám jako první bílou indulonu nebo lněný olej jako zdroj omega 3 a následně tělo potřu gramem síry a 50mg zinku rozpuštěných v pár lžících vody. Štípe to ale zdá se to být hodně účinné, asi si to nechám patentovat:). Obě látky mají významný vliv na kůži a můžete roztok i vtírat do vlasů, čímž zrychlíte jejich růst.
3. 1x denně potřu kůži roztokem z MMS - 10 aktivovaných kapek v troše vody - tohle je návod od Jima Humbla a teprve tím začínám

Zkuste, myslím že každou z těchto věcí docílíte min. stejných nebo lepších účinků než drahých průmyslových mastí

...přímo atopický ekzém nemám,ale zajímá mě to jako léčba alergie všeobecně.Mám spíše problém s dušností,rýmou,ztráta čichu a chutě,slzení očí kdy klasická léčba výsledky nemá zato po půl roce očisty organizmu a změnou stravy je zlešení stavu již patrné.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pát lis 04, 2011 7:41 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
sakul píše:
Bohužel musím říci ne, úplně jsem jej nevyléčil. Za dobu roku a půl očist, stravy, doplňků a dalšího jsem bezvadně srovnal imunitu, takže přestože i nyní chodím v krátkém rukávu nebývám vůbec nemocný.
Excelentně se mi srovnalo trávení,
Výrazně se mi zlepšila chronická rýma
Výrazně jsem zlepšil i alergii. Jím běžně mrkev, ořechy, citrusy a další věci tkeré jsem dříve nemohl a v létě jsem se poprvé obešel bez antihistaminik
A dosáhl jsem toho, že ekzém je neznatelný v jarním a letním obdobím.

S příchodem zimy však přišlo opět zhoršení, jelikož jedna z mála věcí která zústává nesrovnaná je krev. Stále se jí nedaří vyčistit a zhoršení ekzému přičítám také tvrdým opatřením které jsem v září začal. Předpokládám, že se tělo čistí a přirozeně jako vždy jde většina kůží.
Tomuto by odpovídal i výskyt ekzému. Ten byl v chronických fázích nejhorší na krku a obličeji, vyjímečně byl na těle. Teď mám poprvé v životě krk a obličej v pořádku a ekzém se přesunul níže na místa kde dříve běžně nebýval - břicho a nohy.
To odpovídá systému čistění, jelikož tělo zvláště při ekzémech se čistí od shora dolů, naposledy to tedy schytávají dolní končetiny zatímco horní partie by měl být už v pořádku.

Co se mastí týče doporučuji následující cenově velmi přijatelné varianty, které nyní používám. Žádná z nich ekzém nevyléčí ale u mne zřetelně zrychlují hojení

1. Mám domácí konopnou mast z rozvařených listů v palmovém oleji - pokud nemáte zdroj konopí tak je to těžko dostupné
2. Také používám jako první bílou indulonu nebo lněný olej jako zdroj omega 3 a následně tělo potřu gramem síry a 50mg zinku rozpuštěných v pár lžících vody. Štípe to ale zdá se to být hodně účinné, asi si to nechám patentovat:). Obě látky mají významný vliv na kůži a můžete roztok i vtírat do vlasů, čímž zrychlíte jejich růst.
3. 1x denně potřu kůži roztokem z MMS - 10 aktivovaných kapek v troše vody - tohle je návod od Jima Humbla a teprve tím začínám

Zkuste, myslím že každou z těchto věcí docílíte min. stejných nebo lepších účinků než drahých průmyslových mastí

Toto je docela zajimavy zjisteni. Potirani roztokem zinku a praskovou sirou. Mohl(a) byste upresnit teda pokud to nemate jako knowhow jake formy z jakych zdroju jsou ten zinek a sira? nebo alespon jak to vypada vizuelne? Zbytek bych si mol docela domyslet. Zkousel(a) jste i samotnou indulonu bez tech slozek? Je jiste ze ten ucinek je tou sirou a zinkem v kombinaci?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: sob lis 05, 2011 11:06 pm 
Offline

Registrován: sob zář 24, 2011 10:33 pm
Příspěvky: 7
.....
Co se mastí týče doporučuji následující cenově velmi přijatelné varianty, které nyní používám. Žádná z nich ekzém nevyléčí ale u mne zřetelně zrychlují hojení
....
3. 1x denně potřu kůži roztokem z MMS - 10 aktivovaných kapek v troše vody - tohle je návod od Jima Humbla a teprve tím začínám
....

MMS a atopický ekzém
S AE mám bohaté zkušenosti sama u sebe a ještě bohatší u svého syna. Výše v příspěvcích jsem se ptala jak zlepši AE u syna. Po přečtení vlákna a dalších příspěvků jsem zakoupila MMS.
Než jsem podala synovi vnitřně, zkusila jsem na sobě na jednom místě postřik roztokem MMS. Koncentraci jsem měla silnější - 20 kapek chloritanu, stříkala jsem 1x 1-2 hodiny. Sice to štípalo - nemělo by, měla jsem to naředit, ale přiznám, byla jsem líná. Po 3 dnech aplikace se pořád nic nedělo. Tak jsem zkusila obklad - taky možnost, uvedeno v knize. Obklad jsem dala na noc. Ráno to štípalo a měla jsem tam na pár místech porušenou kůži do krve, jako bych se pořádně rozdrápala. S postřiky a obklady jsem skončila. Potom mi to ošetřované místo popraskalo a pár dnů jsem měla krásné praskliny (na kloubu u malíčku, při každém pohybu to byla radost). Určitý díl na tom mělo určitě i to, že jsem promazávala jsem na noc, přes den jsem vždy nastříkala a nechala zaschnout. Takže na to pozor a mazat a mazat.

Ještě bych měla dotaz na zkušené MMS uživatele: Synovi jsem se rozhodla podávat vnitřně. 8 let, 26 kg - jakou by měl mít dávku. V knize uvádí 3 kapky na 12 kg váhy - je to denní dávka nebo jen jedna dávka? Taky jak částo podávat - někde se uvádí každou hodinu nebo jen 2x denně? V knize aktivovat pokaždé, na internetu aktivují jednou do lahve s tekutinou a pak postupně během dne upíjí. Mám v tom trochu zmatek. Jestli se najde nějaký zkušený MMS uživatel, prosím o radu. Děkuji.
Syn v pohodě zvládal 4x denně po 2 kapkách - 8 kapek denně. Dál jsem zatím nezvyšovala, musela jsem přerušit. Jak se vrátí začne znovu s užíváním.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: sob lis 05, 2011 11:38 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
3 dny aplikace jsou pramálo na nějaký výsledek. Tady jste se unáhlila, zbytečně celé uspěchala a tak si přivodila problémy.

Zkuste původní aplikaci 10-10 kapek do vody a rozprášit na kůži ošetřenou promazávacím krémem. Hodnotit můžete po několika týdnech, či spíše měsíci a dvou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: ned lis 06, 2011 9:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28314
Bydliště: Poděbrady
Jandula píše:
.....
Co se mastí týče doporučuji následující cenově velmi přijatelné varianty, které nyní používám. Žádná z nich ekzém nevyléčí ale u mne zřetelně zrychlují hojení
....
3. 1x denně potřu kůži roztokem z MMS - 10 aktivovaných kapek v troše vody - tohle je návod od Jima Humbla a teprve tím začínám
....

MMS a atopický ekzém
S AE mám bohaté zkušenosti sama u sebe a ještě bohatší u svého syna. Výše v příspěvcích jsem se ptala jak zlepši AE u syna. Po přečtení vlákna a dalších příspěvků jsem zakoupila MMS.
Než jsem podala synovi vnitřně, zkusila jsem na sobě na jednom místě postřik roztokem MMS. Koncentraci jsem měla silnější - 20 kapek chloritanu, stříkala jsem 1x 1-2 hodiny. Sice to štípalo - nemělo by, měla jsem to naředit, ale přiznám, byla jsem líná. Po 3 dnech aplikace se pořád nic nedělo. Tak jsem zkusila obklad - taky možnost, uvedeno v knize. Obklad jsem dala na noc. Ráno to štípalo a měla jsem tam na pár místech porušenou kůži do krve, jako bych se pořádně rozdrápala. S postřiky a obklady jsem skončila. Potom mi to ošetřované místo popraskalo a pár dnů jsem měla krásné praskliny (na kloubu u malíčku, při každém pohybu to byla radost). Určitý díl na tom mělo určitě i to, že jsem promazávala jsem na noc, přes den jsem vždy nastříkala a nechala zaschnout. Takže na to pozor a mazat a mazat.

Ještě bych měla dotaz na zkušené MMS uživatele: Synovi jsem se rozhodla podávat vnitřně. 8 let, 26 kg - jakou by měl mít dávku. V knize uvádí 3 kapky na 12 kg váhy - je to denní dávka nebo jen jedna dávka? Taky jak částo podávat - někde se uvádí každou hodinu nebo jen 2x denně? V knize aktivovat pokaždé, na internetu aktivují jednou do lahve s tekutinou a pak postupně během dne upíjí. Mám v tom trochu zmatek. Jestli se najde nějaký zkušený MMS uživatel, prosím o radu. Děkuji.
Syn v pohodě zvládal 4x denně po 2 kapkách - 8 kapek denně. Dál jsem zatím nezvyšovala, musela jsem přerušit. Jak se vrátí začne znovu s užíváním.

Člen sakul vám to píše správně a pokud jde o to vnitřní užívání, nevidím důvod celkovou denní dávku, kterou bez problémů snášel, snižovat, ale aktivoval bych roztok do lahve a aplikoval každou hodinu sice méně, ale pravidelněji, což tvoří stálý tlak na případné breberky. Jinak sám jsem ve stejném věku který uvádíte léčil pomocí MMS u dcery chřipku tak, že jsem jí dal každou hodinu tři kapky do momentu, kdy to vyzvracela a druhý den byla zdravá a šla do školy, ale to se asi běžně doporučovat nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 7:12 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
Dobrý den,
postupně pročítám tohle zajímavé téma o ekzému-protože mě už 4. měsíc trápí. Jako malá jsem ho měla po celém těle, potom se mi "vyléčil" a neměla jsem s ním potíže až do svých 13 let, kdy se mi opět vrátil. Tehdy jsem začala používat různé mastičky a později i hormonální krémy. ekzém se sice ztratil, ale samozřejmě jenom dočasně. Potom jsme razantně změnila jídelníček, začala bojovat proti kandidě a ekzém byl ten tam. Jenže teď jsem od září na přísné bezsacharidové dietě, provádím očisty, jím převážně syrovou zeleninu (jediné co jím z vařeného je mírně napařená brokolice, orestovaný lilek nebo cuketa a občas vejce). Od září jsem taky najela na sirnou patlaninu, kterou mám na denním jídelníčku a taky jsem pila každý den kefír (po něm jsem krásně přibrala- měla jsem opravdu značnou podváhu) a teď už přibírat nechci takže jsem ho omezila a piju ho jenom příležitostně, dalším důvodem bylo, že jsem se tady někde dočetla, že by ten ekzém mohl zhoršovat, tak zkouším být bez kefíru i sním, ale ekzém si žije vlastním životem.... zhoršuje se pořád dál a dál a já už nevím co dělat. Poslední měsíc jsem pila sanogel.... teď je ekzém snad nejhorší jaký jsem kdy měla-mám ho na hřbetu pravé ruky a teď už i na obou loktech a k tomu skoro po celém obličeji (tam naštěstí není moc vidět). Jenom nechápu, že mi všechny potíže (výtoky, bolesti hlavy, alergie) prakticky vymizely, ale podle plivacího testu kvasinky pořád mám (už jsem ho přestala dělat, deprimuje mě to). Jediným problémem tedy zůstává ekzém.
Chtěla bych se tedy zeptat na několik věcí, které jsem se tady zatím dočetla:
1. Jakou značku a kde koupit zinek a měď, vitamíny B6, B9 a B12?? Může mi někdo poradit?
2. Čím to je, že se mi ekzém po šance zhoršil ještě víc?
Příští týden chci najet na mms.... snad mi to pomůže.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz