Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 12:51 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 7:35 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
Jarda píše:
Pokud se podíváte na složení té směsi, tak jde o vysoce účinné byliny z mnoha oblastí, navíc mimořádně čistící a zesilující fungování vlastního imunitního systému. Také se vyznačují dobrou schopností rovnat přirozenou rovnováhu kyselin v organizmu a fungovat to tedy určitě může, ale z dlouhodobého hlediska vidím správnou stravu jako vhodnější.

Tohle mě tedy zaujalo, protože se snažím najít něco co by ekzém alespoň pomohlo překlenout (naprostou změnu stravy jsem už provedla, teď to budu muset vyladit k dokonalosti), našla jsem tam pouze nápoj a kapsle, ale oba obsahují sacharidy a ty počítám na bezsacharidové dietě nemůžu, že?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 8:52 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Taky bych případně zkusil, pokud budete chtít objednávat dejte vědět, když vezeme 3 flašky, máme 20 procent slevu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 9:29 pm 
Offline

Registrován: sob zář 24, 2011 10:33 pm
Příspěvky: 7
Dobrý večer,
bojuji s ekzémem u syna - viz. výše, MMS užívá, změnu jídelníčku jsem neprovedla (už tak ho má hodně omezený kvůli alergiím) - takový jaký máte Vy, je zřejmě správný (dle pana Zajíčka), tak to tedy nemá, ale proti "normálním" dětem je takový exot. Napište prosím jaké užíváte (budete užívat) dávkování, jak dlouho, Vaše zkušenosti, co ekzém,... Já jsem se zatím nikde nedočetla, že by někdo šel s MMS na ekzém vnitřně, všichni jdou na to přes koupele.
Synův ekzém - zatím o něco lepší, ale je v tom více faktorů. Ze začátku jsem ho dala dohromady kortikoidy (stav byl opravdu, opravdu drsný, po celém těle, krev, téměř žádný spánek... hrůza, na psychiatra celá rodina), pak imunomodulanty, pak postupné vysazení, při zhoršení střídačka obojího, kůra MMS (cca 3 týdny), pak moře, zase kůra MMS, pauza, teď kůra MMS.
Děkuji a zdravím Janďula


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zuzanka píše:
Dobrý den,
postupně pročítám tohle zajímavé téma o ekzému-protože mě už 4. měsíc trápí. Jako malá jsem ho měla po celém těle, potom se mi "vyléčil" a neměla jsem s ním potíže až do svých 13 let, kdy se mi opět vrátil. Tehdy jsem začala používat různé mastičky a později i hormonální krémy. ekzém se sice ztratil, ale samozřejmě jenom dočasně. Potom jsme razantně změnila jídelníček, začala bojovat proti kandidě a ekzém byl ten tam. Jenže teď jsem od září na přísné bezsacharidové dietě, provádím očisty, jím převážně syrovou zeleninu (jediné co jím z vařeného je mírně napařená brokolice, orestovaný lilek nebo cuketa a občas vejce). Od září jsem taky najela na sirnou patlaninu, kterou mám na denním jídelníčku a taky jsem pila každý den kefír (po něm jsem krásně přibrala- měla jsem opravdu značnou podváhu) a teď už přibírat nechci takže jsem ho omezila a piju ho jenom příležitostně, dalším důvodem bylo, že jsem se tady někde dočetla, že by ten ekzém mohl zhoršovat, tak zkouším být bez kefíru i sním, ale ekzém si žije vlastním životem.... zhoršuje se pořád dál a dál a já už nevím co dělat. Poslední měsíc jsem pila sanogel.... teď je ekzém snad nejhorší jaký jsem kdy měla-mám ho na hřbetu pravé ruky a teď už i na obou loktech a k tomu skoro po celém obličeji (tam naštěstí není moc vidět). Jenom nechápu, že mi všechny potíže (výtoky, bolesti hlavy, alergie) prakticky vymizely, ale podle plivacího testu kvasinky pořád mám (už jsem ho přestala dělat, deprimuje mě to). Jediným problémem tedy zůstává ekzém.
Chtěla bych se tedy zeptat na několik věcí, které jsem se tady zatím dočetla:
1. Jakou značku a kde koupit zinek a měď, vitamíny B6, B9 a B12?? Může mi někdo poradit?
2. Čím to je, že se mi ekzém po šance zhoršil ještě víc?
Příští týden chci najet na mms.... snad mi to pomůže.

1)Vše uvedené se koupí běžně v USA a to na vícero internetových obchodech, což je zde v inzerci i uvedeno.
2)Procedura uvolní obrovská množství toxinů a to se může na pokožce negativně projevit, ovšem mělo by to zase celkem rychle ustoupit.

Jinak kefír bych nevynechával, pouze omezil a jednoznačně si překontrolujte bílkoviny, pokud jich jíte hodně, tak je problém patrně v tom.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zuzanka píše:
Tohle mě tedy zaujalo, protože se snažím najít něco co by ekzém alespoň pomohlo překlenout (naprostou změnu stravy jsem už provedla, teď to budu muset vyladit k dokonalosti), našla jsem tam pouze nápoj a kapsle, ale oba obsahují sacharidy a ty počítám na bezsacharidové dietě nemůžu, že?

Tak sacharidy, to je jako dráždit hada bosou nohou a to se většinou nevyplácí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 9:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jandula píše:
Dobrý večer,
bojuji s ekzémem u syna - viz. výše, MMS užívá, změnu jídelníčku jsem neprovedla (už tak ho má hodně omezený kvůli alergiím) - takový jaký máte Vy, je zřejmě správný (dle pana Zajíčka), tak to tedy nemá, ale proti "normálním" dětem je takový exot. Napište prosím jaké užíváte (budete užívat) dávkování, jak dlouho, Vaše zkušenosti, co ekzém,... Já jsem se zatím nikde nedočetla, že by někdo šel s MMS na ekzém vnitřně, všichni jdou na to přes koupele.
Synův ekzém - zatím o něco lepší, ale je v tom více faktorů. Ze začátku jsem ho dala dohromady kortikoidy (stav byl opravdu, opravdu drsný, po celém těle, krev, téměř žádný spánek... hrůza, na psychiatra celá rodina), pak imunomodulanty, pak postupné vysazení, při zhoršení střídačka obojího, kůra MMS (cca 3 týdny), pak moře, zase kůra MMS, pauza, teď kůra MMS.
Děkuji a zdravím Janďula

To si musíte uvědomit, že ekzém je ze špatné krve a ta je většinou špatná kvůli špatné stravě, čili zde je základ k úspěšnosti a ne v lécích, které problém pouze překrývají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 8:30 am 
Offline

Registrován: sob led 14, 2012 11:03 pm
Příspěvky: 2
dobrý večer,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Trpím atopickým ekzémem od 6měsíců do 11let. V pubertě se neozval, ale teď poslední rok a půl s ním bojuji, co můžu. Je mi 21let. poté, co jsem přestala kouřit, pít alkohol, snažím se stravovat zdravěji- Od té doby mi vyjel šíleným způsobem, kompletně po celém těle. Pila jsem Aloe Vera gel a pouze jsem nebyly nemocná a nejsem celou zimu. Mám v krevních testech vždy zvýšené leukocyty, bohužel lékař si s tím nedělal hlavu mi to oznámit, takže až poslední dva dny vím, že celou dobu mám nějakou infekci v krvi. Nejím sladké, bílé pečivo,mléko a kravské výrobky, pouze vodu z kouhoutku. Ráno s citronem. Piju čaje na čistění střev, slinivkový a na játra. Poslední 3 týdny jím kapsle cytosan a kapky rovital. Paní slibovala, že přijde velký očistný účinek, ale nic se neděje. Pouze když se rozškrábu nebo olupuji kůži, tekla z ní voda, která mi smrděla jako kyselá. Bylo to v oblasti čelisti, krku a hrudníku. Přitom ráno jsem tam neměla strupy ani hnis, nic. Mám nafouklé břicho, plynatost k večeru je čím dál větší. Chodím pravidelně na záchod 1denně, nelepí,spíše bobkovitá, bez zápachu. Mám obrovské svědění a nezabírají mě žádné rádoby doktorské léky jako koritkoidy. Nebyly mi prokázány žádné alergie, čekám na výsledky z parazitologie. Chtěla bych už nějaký razantní způsob očisty celého zažívacího traktu a chtěla bych Vás poprosit, zda by jste mi nepomohl se šankou a případně se stanovením jídelníčku? V pondělí mám nastoupit do nemocnice na kožní oddělení, mám strach tam jít, že do mě budou rvát jenom kortikoidy a jen mi to do budoucna ublíží. Jsem připravena, třeba dát si týden volno, podstoupit pořádné pročistění a dordžení veškerých stravovacích návyků a nekompromisně je dodržet i do budoucna, jen nevím komu mám věřit a jsem zoufalá z toho, že ze mě chtějí všude jen vymámit peníze. Můžu Vás poprosit o pomoc? Pro úplnost mám zhruba 56kg na výšku 162cm. Mohu Vám zaslat i poslední testy krve. Předem Vám mnohokrát děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 1:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Nicky píše:
dobrý večer,
chtěla bych Vás poprosit o radu. Trpím atopickým ekzémem od 6měsíců do 11let. V pubertě se neozval, ale teď poslední rok a půl s ním bojuji, co můžu. Je mi 21let....(zkráceno)

Od doktorů a špitálu bych se držel nejdál jak jen to půjde. Oni ti problém nevyřeší, jen ho mastičkami "umlčí", což je to jediné co s tím umí udělat. Kortikoidy jsou ukázková sračka, kterou jsem v dětství užíval denně a krásně mi oslabila kůži, takže se mi pak při sportu udělaly strie. Děkuji ale no more. Proto jsem k nim přestal chodit už před x lety a začal se o ekzém starat sám. Doporučuju projít si toto vlákno celé, je tu kopa užitečných informací, které tě navedou správným směrem. Na tvém místě bych si na příští pátek naplánoval očistu jater (bude ideální termín - měsíc v novu) která ti zároveň zajistí i "profouknutí" výfuku během vylučování bordelu z jater. V dalším možném termínu bych dal šanku. Mezitím si objednal odšťavňovač a denně pil ovo/zel šťávy, které ti trakt taky pročistí. Svědění jsem se zbavil změnou jídelníčku, především vynecháním masa, které bych na tvém místě vyřadil jak první, jinak se z toho bludného kruhu nedostaneš...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 1:42 pm 
Offline

Registrován: sob led 14, 2012 11:03 pm
Příspěvky: 2
Moc děkuji za informace. Do nemocnice nepůjdu, to jsem se již rozhodla. Jen, ale nevím, zda by nebylo vhodné držet třeba 1-2 dny půst, pak 1-2 dny převážně zelenina, ovoce, rýže a pak bych provedla šanku a příští pátek játra? Nevím jak dlouho při své váze bych měla držet hladovku. Změnu jídelníčku provádím postupně poslední měsíc. Z věčného svědění jsem nevyspalá a unavená, nepomáhá vůbec nic, tak bych chtěla začít s očistou, co nejdříve. Co si o tom myslíte? Děkuju za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 1:57 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Začněte tím, že pročtěte tohle vlákno a to ideálně vícekrát, poté si dopřejte i související vlákna s ekzémem, která jsem tu již uváděl.

Další zajímavé informace najdete na http://atopicky-ekzem.net/ - zkušenosti kluka, který si ekzém vyléčil.

První vše nastudujte a poté se ptejte na, ať se neřeší něco co už byl xkrát probráno


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 3:12 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Nicky píše:
dobrý večer,
snažím se stravovat zdravěji-

tak tahle " fráze " se mi vždycky hrozně líbí \":lol:\"
Ale bud se člověk opravdu stravuje zdravě nebo se o to jen snaží - v tom je velký rozdíl.
Doporučuji přečíst a držet se návodu z knihy
André Van Lysebeth, Joga Omládněte s jogou za 2 x 7 dní ( nejdená se o jogu jak je zpravidla známá ).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 8:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Nicky píše:
Moc děkuji za informace. Do nemocnice nepůjdu, to jsem se již rozhodla. Jen, ale nevím, zda by nebylo vhodné držet třeba 1-2 dny půst, pak 1-2 dny převážně zelenina, ovoce, rýže a pak bych provedla šanku a příští pátek játra? Nevím jak dlouho při své váze bych měla držet hladovku. Změnu jídelníčku provádím postupně poslední měsíc. Z věčného svědění jsem nevyspalá a unavená, nepomáhá vůbec nic, tak bych chtěla začít s očistou, co nejdříve. Co si o tom myslíte? Děkuju za rady.

S tím půstem bych nedivočil. Mě osobně první 3 denní půst ekzém uplně eliminoval, ale pak se stejně vrátil. U dalšího 3 denního to už nebylo tak výrazně pozitivní a u 5 denního jsem si uvědomil, že půst bez čistých trubek nemá zdaleka takový efekt. Snažím se tím říct, že bych nejdřív čistil střeva+játra a pak se teprve postil...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 12:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Nicky píše:
dobrý večer,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Trpím atopickým ekzémem od 6měsíců do 11let. V pubertě se neozval, ale teď poslední rok a půl s ním bojuji, co můžu. Je mi 21let. poté, co jsem přestala kouřit, pít alkohol, snažím se stravovat zdravěji- Od té doby mi vyjel šíleným způsobem, kompletně po celém těle. Pila jsem Aloe Vera gel a pouze jsem nebyly nemocná a nejsem celou zimu. Mám v krevních testech vždy zvýšené leukocyty, bohužel lékař si s tím nedělal hlavu mi to oznámit, takže až poslední dva dny vím, že celou dobu mám nějakou infekci v krvi. Nejím sladké, bílé pečivo,mléko a kravské výrobky, pouze vodu z kouhoutku. Ráno s citronem. Piju čaje na čistění střev, slinivkový a na játra. Poslední 3 týdny jím kapsle cytosan a kapky rovital. Paní slibovala, že přijde velký očistný účinek, ale nic se neděje. Pouze když se rozškrábu nebo olupuji kůži, tekla z ní voda, která mi smrděla jako kyselá. Bylo to v oblasti čelisti, krku a hrudníku. Přitom ráno jsem tam neměla strupy ani hnis, nic. Mám nafouklé břicho, plynatost k večeru je čím dál větší. Chodím pravidelně na záchod 1denně, nelepí,spíše bobkovitá, bez zápachu. Mám obrovské svědění a nezabírají mě žádné rádoby doktorské léky jako koritkoidy. Nebyly mi prokázány žádné alergie, čekám na výsledky z parazitologie. Chtěla bych už nějaký razantní způsob očisty celého zažívacího traktu a chtěla bych Vás poprosit, zda by jste mi nepomohl se šankou a případně se stanovením jídelníčku? V pondělí mám nastoupit do nemocnice na kožní oddělení, mám strach tam jít, že do mě budou rvát jenom kortikoidy a jen mi to do budoucna ublíží. Jsem připravena, třeba dát si týden volno, podstoupit pořádné pročistění a dordžení veškerých stravovacích návyků a nekompromisně je dodržet i do budoucna, jen nevím komu mám věřit a jsem zoufalá z toho, že ze mě chtějí všude jen vymámit peníze. Můžu Vás poprosit o pomoc? Pro úplnost mám zhruba 56kg na výšku 162cm. Mohu Vám zaslat i poslední testy krve. Předem Vám mnohokrát děkuji.

Klidně mě zavolejte v tom není problém i když k tomu není přímá podpora nutná, to by měl člověk celkem hladce zvládnout a vyčistit opravdu potřebujete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv úno 02, 2012 9:42 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 02, 2012 3:24 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda vnitřní užívání lékořice lysé může zlepšit stav AE, když má účinky jako kortikoidy. Máte s tím někdo zkušenost. Díky - Pája.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Atopický ekzém
PříspěvekNapsal: čtv úno 02, 2012 9:51 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
U mě neměla žádné pozorovatelné účinky ani na AE ani na candidu, nicméně tím nechci říci že to není schopné léčivo


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 425 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz