Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 1:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 871 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 59  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: čtv zář 25, 2014 8:15 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Mám TSH a fT4 v normě, ale nadhraniční anti TPO, teplotu pod jazykem 36,3, klidový tep okolo 50ti, únavu, zpomalenost, snadné přibírání. pH mám srovnané už roky, hořčík užívám běžně, zpravidelnila jsem zinek, přidala jsem selen, 2kapky lugolu v jablečném octu, Rhodiolu, Ashwagandu, Lekořici, probiotika. Se lněným semínkem a ostropestřcem je to horší, mám sklon k průjmům, takže nevím, kolik toho vstřebám.

Po jaké době má smysl hodnotit, jestli to zabírá? Zatím užívám 10dní a asi je pochopitelné, že beze změn.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: čtv zář 25, 2014 4:38 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
U autoimunitních onemocnění hledej příčinu v napadení štítné žlázy parazty a nebo poškození těžkými kovy.S jódem nepřehánět(spíš podle testu skvrny) a brát i selen.Těžké kovy i parazity by ukázala vlasovka,stejně jako reálný stav štítné žlázy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: čtv zář 25, 2014 5:39 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Pavel Veselý píše:
U autoimunitních onemocnění hledej příčinu v napadení štítné žlázy parazty a nebo poškození těžkými kovy.S jódem nepřehánět(spíš podle testu skvrny) a brát i selen.Těžké kovy i parazity by ukázala vlasovka,stejně jako reálný stav štítné žlázy.

Jódu jsem doteď asi měla málo (ryby nejím, jodovanou sůl taky ne, řasy sporadicky), tak kapu, ale decentně, zůstanu u 2 kapek denně. Na vlasovou analýzu se chystám, jen mi musí někdo ustřihnout vlasy a musím vykoumat, do čeho je zabalit a jak je kam poslat.
Co mi ale není jasné je, jak by se z toho mělo poznat napadení parazity.

Zajímavé je, že podle výsledků testů jsem v podstatě zdravá, hormonů mám dost, ale jsem značně unavená,s nízkou teplotou a tepem třeba teď aktuálně 47.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: pát zář 26, 2014 1:12 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Z vlasovky se paraziti dají poznat podle poměrů určitých minerálů,těžké kovy bohužel ne,nebo alespoň ne při prvním odběru,to se dá pouze odhadnout podle rychlosti metabolismu.
tu teplotu a tep máš nízkou celý den nebo jen někdy?Ideální je změřit tak 6x denně po dobu 3dnů a pak z toho vyvodit závěry.Nejsi na syrové stravě nebo na patlanině a ořeších nebo na nízkosacharidovce?Tyto věci mohou dost ovlivnit teplotu.Z krevních testů je hodně důležitý T3 volný i vázaný-ten dělá energii.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: pát zář 26, 2014 1:58 pm 
Offline

Registrován: pon pro 16, 2013 10:20 am
Příspěvky: 55
Pan Vesely,
chcem sa opytat ci idu na 100% poznat paraziti idu aj zo stolice (3dni po sebe), ci nie to take spolahlive ako vlasovy test?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: pát zář 26, 2014 9:06 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Z vlasů se dají odhadnout bakteriální,virové a plísňové zátěže.Velcí paraziti kteří žijí ve střevech by měl diagnostikovat odborník,snad veterinář,nevím zda to normální doktor dokáže.A nebo na nějaké klinice,myslim že na Slovensku nějakou máte,psala mi o ní jedna paní ale už nemám kontakt.A taky existují diagnostické přístroje jako oberon nebo salvia ale tam je výsledek hodně ovlivněný tím kdo přístroj obsluhuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: sob zář 27, 2014 9:12 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Pavel Veselý píše:
Z vlasovky se paraziti dají poznat podle poměrů určitých minerálů,těžké kovy bohužel ne,nebo alespoň ne při prvním odběru,to se dá pouze odhadnout podle rychlosti metabolismu.
tu teplotu a tep máš nízkou celý den nebo jen někdy?Ideální je změřit tak 6x denně po dobu 3dnů a pak z toho vyvodit závěry.Nejsi na syrové stravě nebo na patlanině a ořeších nebo na nízkosacharidovce?Tyto věci mohou dost ovlivnit teplotu.Z krevních testů je hodně důležitý T3 volný i vázaný-ten dělá energii.

Dnes jsem spala skoro do 8 a měla jsem po probuzení v ústech skoro 36,5 \":-)\" Ale otázkou je, jakou roli v tom hrálo to, že jsem měřila o 2 hodiny později než obvykle a taky fáze menstruačního cyklu, nám ženám se ta teplota v průběhu měsíce má měnit. Ovšem další věc, která do toho vstupuje, je to, že se domnívám, že jsem tento měsíc v důsledku těch zdr.potíží ani neovulovala.
Budu tedy dělat v průběhu dne více měření. Ono mi to taky trochu může zkreslovat to, že o mě co chvíli usiluje nějaký bacil, mam imunitu na 2 věci, a to se pak může teplota odpoledne zvednout kvůli tomu.

Sacharidy držím trošku níže, snídám normálně, ale přes den už jen 1 kousek ovoce a zbylé sacharidy mam z luštěnin a zeleniny, přílohy jsem vynechala. K večeři zpravidla syrový salát, ale k obědu vařenou zeleninu, protože mě syrová zelenina spíše projímá, v práci ji navíc nestíhám důkladně rozkousat a docela mi dává smysl čínská medicína, podle které mám v sobě nejspíše moc chladu, vlhka a větru a potřebuji se tudíž prohřát vařenou stravou.

T3 mi bohužel ještě nikdo neudělal, ale za 2 týdny jdu na endokrinologii, tak snad mi nechají nabrat další hodnoty.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: sob zář 27, 2014 2:21 pm 
Offline

Registrován: pon pro 16, 2013 10:20 am
Příspěvky: 55
oberon a salvia - neverim, osobne si myslim ze je to urcene vyhradne na zarobkovu cinnost a s pomocou dotycnemu to nema nic spolocne.... tolko moj nazor...
bol som na salvii - blud riaden (podla mna vyhodene love)....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: sob zář 27, 2014 9:34 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
[quote="jordiksvk":3e0jx3p6]oberon a salvia - neverim, osobne si myslim ze je to urcene vyhradne na zarobkovu cinnost a s pomocou dotycnemu to nema nic spolocne.... tolko moj nazor...
bol som na salvii - blud riaden (podla mna vyhodene love)....[/quote:3e0jx3p6]
Na oberonu jsem kdysi byla, už jsem to tu asi v minulosti psala, paní jsem neřekla, že mám na utrazvuku nález velikých cyst na vaječníkách (a podle trvající bolesti tam stále byly), a přístroj je neodhalil. Takže pokud to nenajde 2 útvary 5cm v průměru, tak už fakt nic \</div

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: ned zář 28, 2014 7:13 am 
Offline

Registrován: pon pro 16, 2013 10:20 am
Příspěvky: 55
ako kukam na ten pristroj oberon \":)\"
tak som bol na tom tiez, obycajne sluchatka na usi, tukanie v tom,
somarina a z toho mali vyjst nejake vysledky....
vyskusal som, neuverim som tomu, to je pre naivnych.....
za 2tyzdne som si spravil obraz o liecitelstve, ale ako biznis je to fajn.....
cest vynimkam.... na ktoru som pri 2tyzdnovom patrani nenatrafil \":(\"
viac touto cestou nepojdem....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: ned zář 28, 2014 9:05 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Problém lidí otevřených k alternativní léčbě je to, že mají tendenci občas zbaštit i s navijákem věci podvodné a nefunkční. Částečně teda asi i proto, že jsou to často lidé dost trpící a prostě doufají, že jim něco pomůže vyléčit jejich neduhy a dát naději na lepší život. Škoda ale, že je pak spousta vykuků, kteří se na tom jejich tápání neváhají finančně obohacovat. Ale abych nehanila - dámy, které obsluhovaly 2 výše uvedené přístroje, těm mašinkám upřímně důvěřovaly, takže tady to padá spíš na výrobce.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: ned zář 28, 2014 9:10 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Byla jsem včera večer ve fitku, půl hodinky posilování, půl hodinky Power Plate, hodina jogging/chůze do kopce při tepovce okolo 140. Pěkně jsem se zapotila, tep, který mám teď v klidu tak nízký, reagoval jako vždy.

Ráno jsem se probudila s příjemně procvičeným tělem a nadějí, že to třeba zrychlilo metabolismus a budu mít vyšší teplotu. A ono houby, zase podjazykovka 36,3 a tep okolo 50ti.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: ned zář 28, 2014 2:20 pm 
Offline

Registrován: pon pro 16, 2013 10:20 am
Příspěvky: 55
ja mam uzlovu difuznu strumu -vraj autoimunne....

toto ma velmi zaujalo:
od pana Veseleho:
U autoimunitních onemocnění hledej příčinu v napadení štítné žlázy parazty a nebo poškození těžkými kovy.
Robil som si kuru trojcatko, a nezbadal/nebadam ziadne zmeny....
asi ju dam este raz,
a skusim sa zamerat na chelacia od tazkych kovov..... tu som absolvoval jednu s ALA+Selen asi si to dam este raz.....

Kometa:
sport je fajn, ja cvicim len 5tibetanov kazde rano mozna ze 3/4roku-max 1rok.....
skus kokosovy olej pridat do stravy.... co skusam teraz - celkom je to fajn....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: ned zář 28, 2014 4:22 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Na jaře jsem zbaštila 2 baleni Vermoxu, brala jsem si dávkování na ty nejodolnější parazity, a nic jsem necítila, ani zhoršení, ani zlepšení.

Kokosovej olej by mi nevadil, mám ho ještě asi půl litru z dřívějška, ale jen si s ním mažu kůži. Nějak jsem tu ještě nezahlédla vysvětlení, čím by měl pomáhat, a docela se bojím kalorií, abych nepřibrala, když mi teď jede metabolismus na půl plynu.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: ned zář 28, 2014 7:34 pm 
Offline

Registrován: pát bře 28, 2014 11:30 pm
Příspěvky: 33
Co se týká parazitů ve štítné žláze, co mají vyvolávat ten autoim.zánět samotné štítné žlázy, také jsem vyzkoušela
ivermectin, hetrazan, albendazol ...Výsledek nulový. Vždy mám hodnoty štíttné žlázy o něco lepší či o něco horší, ale ve finále pořád blbé.O parazitech ve štítné žláze narážím všude na jeden a ten samý článek, který je všude zkopírovaný, že paraziti putují hrtanem či hltanem uchytí se na štítné a tam se rozeběhne autoim. zánět, mám z toho pocit, že článek jednou někdo kdosi napsal a pořád ten samý článek se šíří a šíří, všude se kopíruje a skutek utek.To už by se někdo musel toho zánětu na štítné zbavit, kdyby to byli parazité.Nebo už se někdo autoim.zánětu na štítné zbavil po užívání antihelmetik?To nebude tak jednoduché.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 871 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 59  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz