Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř čer 26, 2024 7:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 05, 2011 9:40 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
vdaka p jarda

No to odkvapkavanie je tak kedy ako nevravi mze stale, cize je mozne ze prostata tam hra svoju rolu. Ok skusim tu masaz prostaty zvladnem to sam? Je nejaky navod ako sam si to bezpecne prevediem alebo hm je to nevhodne pre mna sameho to skusat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 05, 2011 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
vdaka p jarda

No to odkvapkavanie je tak kedy ako nevravi mze stale, cize je mozne ze prostata tam hra svoju rolu. Ok skusim tu masaz prostaty zvladnem to sam? Je nejaky navod ako sam si to bezpecne prevediem alebo hm je to nevhodne pre mna sameho to skusat.

Na internetu je návodů na toto téma dostatek, čili to nastudujte a myslím si, že to zručný člověk zvládne, ovšem klidně to můžete praktikovat jako zajímavou párovou aktivitu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 8:52 am 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
este dodatok p Jarda

chcem sa opytat ako je to s ranou erekciou ci teda by mala byt alebo nemusi byt lebo ja ranne erekcie fakticky nemam tak teraz neviem ci je to kvoli prostate alebo v com je problem, kedze vek mam v pohode a nemam ani nadvahu a citim sa fajn.
Psychika tiez s rannou erekciou nema nic lebo ked spim tak psychika je ok \":D\" cize predpokladam ze nemoze mat na to vplyv.

sakra tak kde je problem netusim, tu masaz skusim, dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 12:00 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Petře, od člověka který se veřejně přiznává k tomu, že v práci krade a ještě je na to hrdý mi nemůže takový pokus o urážku ublížit. Navíc, když jsme v diskusi o candidě přistihli při lžích několikrát tebe.
Čti si knížky o manipulaci a mně si nevšímej. Žádnou přítelkyni opravdu nehledám, mám manželku a ta mi přítelkyni nechce povolit, no je zkrátka málo tolerantní \":lol:\"

To sem rad uz te to moc nebavi kdyz mi nemuzes ze zlosti mazat prispevky karty se obratili ze? Tady ses na jinem pisecku na jine diskuzi ty muj kamaradicku a tady si te budu vychutnavat. \":P\" Budu si te vsimat, zaprve si mi rok mazal prispevky a porad mazes a zadruhe si nemocny a chci te vylecit nejen z toho. \":)\")

Mimojine jo jasne, neustale lzu, kradu, sem panic. Moc si toho nevymyslel este by se dalo pokracovat? Cemu ty rikas kradeni ja rikam naturalie, ktera mi prinasi prinejmensim pocit zdravi a jistoty, ktere mi zavidis. A myslim ze na zdravi svych zamestnancu by mel mit kazdy zamestnavatel zajem. Takze tvuj pohled je podle mne zkresleny tvou zavisti, kterou bohate oplyvas ikdyz se ji snazis zakryvat sec muzes.
Mimojine pozdravuj manzelku, je mi ji uprimne lito. Ale treba casem pochopi do jakych exkrementu spadla \":D\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 5:16 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Pozor, já jsem si nic nevymyslel. Ano, jsem nemocný a nestydím se za to, klidně to napiš dvacetkrát za sebou. Být nemocný, to není urážka, i když bys asi chtěl aby byla.
Ale urážka není ani to, když napíšeš o zloději, že je zloděj. To je čistá pravda, která tě asi rozčiluje. A můžeš to omlouvat jak chceš. Krádež je krádež, a když se někdo chlubí
tím, jak je důmyslný, že něco nemusí kupovat, že si to nakrade v práci, je to ještě větší ostuda.
Ale když napíšeš, že já ti závidím, tak to už urážka je a nebetyčná! Mám ti snad závidět tik v oku? \":roll:\" Anebo nízké sebevědomí, které ti brání v tom navázat nějaký vztah?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 6:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
este dodatok p Jarda

chcem sa opytat ako je to s ranou erekciou ci teda by mala byt alebo nemusi byt lebo ja ranne erekcie fakticky nemam tak teraz neviem ci je to kvoli prostate alebo v com je problem, kedze vek mam v pohode a nemam ani nadvahu a citim sa fajn.
Psychika tiez s rannou erekciou nema nic lebo ked spim tak psychika je ok \":D\" cize predpokladam ze nemoze mat na to vplyv.

sakra tak kde je problem netusim, tu masaz skusim, dakujem

S tou erekcí je to těžké, tu můžete mít když spíte a ráno již ne, ale naprostá většina zdravých mužů erekce v noci má. Je na to poměrně jednoduchý testík, prostě vezmete takovou perforovanou lepicí pásku jako byl dříve kraj aršíku známek a večer ji omotáte kolem penisu. Pokud dojde ke ztopoření, tak je ráno páska přetržená a pokud ne, bude neporušena. Většinou muž v noci funguje normálně a erekce má, ovšem ve dne, kdy ovládá svou psychikou stav ztopoření, tak nefunguje, proto říkám, že vše je v hlavě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 7:14 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Pozor, já jsem si nic nevymyslel. Ano, jsem nemocný a nestydím se za to, klidně to napiš dvacetkrát za sebou. Být nemocný, to není urážka, i když bys asi chtěl aby byla.
Ale urážka není ani to, když napíšeš o zloději, že je zloděj. To je čistá pravda, která tě asi rozčiluje. A můžeš to omlouvat jak chceš. Krádež je krádež, a když se někdo chlubí
tím, jak je důmyslný, že něco nemusí kupovat, že si to nakrade v práci, je to ještě větší ostuda.
Ale když napíšeš, že já ti závidím, tak to už urážka je a nebetyčná! Mám ti snad závidět tik v oku? \":roll:\" Anebo nízké sebevědomí, které ti brání v tom navázat nějaký vztah?

Uz se opakujes cozpak nejsi nejschopnejsi, nejchytrejsi a nevymyslis si nic noveho originalnejsiho pane Vsevede? To ze si "zdravy nemocny" te trochu omlouva, vidis umim se vcitit do druheho a byt ohleduplny, ale to ty ani nevis co znamena to slovo. Reknu to jinak aby se te to moc nedotklo a pochopil to i tvuj praseci mozecek. Bojim se aby to pro tebe nebylo taky moc revolucni a aby ses z toho nepokalel. Podam ti to v naznacich a po salcich.
Bylo nebylo existoval svet. A v tom svete predstav si veci nejsou jen cerne a bile? Neni kradez jako kradez, neni nemocny jako nemocny, neni dumyslnost jako dumyslnost. neni ostuda jako ostuda, neni zavist jako zavist, neni Vseved jako Vseved. Neni lecitel jako lecitel.

Tak ted uz to vis a doufam ze se naucis pouzivat pravdepodobnosti, nejistoty a relativni hodnoty i v bezne kamaradske komunikaci a nebudes nepouzivat absolutnich hodnot. nejde o slusnost ale spis o to ze tvym zpusobem se mluvi prevazne v pohadkach a s malymi detmi. Zkratka nechovej se jako maly fracek, pac myslim ze ti uz neni 5 let a mohl bys mit uz trochu vic rozumu (ikdyz o tom nekdy vazne pochybuju).

Pockej mam lepsi pohadku z tveho naivniho sveta:
Bylo nebylo jedno peklo a v tom pekle meli vahu. Pro tuhle pekelnou vahu nebylo dulezite jak je kdo tezky ale jak kdo hresi! Nedala se osidit!
No tak tedu uz to vis, tak myslim ze by sis nemel prihazovat abys jim tam jednou tu vahu nestrhal, nemaji to radi. \":P\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 8:52 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
p Jarda

a povedzme ak napr erekciu mat nebudem ani v noci tak co robit, skocit z mosta? \":D\" Rano erekciu nemam vobec a vlastne ani neviem ci som niekedy vobec mal proste som to neriesil ale ako citavam kade tade tak vraj prave rano by mala byt, cize psychicky som si ju rano iste neznicil proste ju nemam.

dokonca aj o tom saw palmette uz pochybujem ako o vhodnom doplnku na prostatu kedze som niekde cital ze moze dokonca sposobit impotenciu tak ja uz fakt neviem \":D\" co jest nejest alebo ako tu erekciu dosiahnut. Samotny zinok na to asi nebude stacit ale ktovie zatial uzivam ho kratsiu dobu tak uvidime.

skoda ze tu na fore nie je niekto kto mal podobny problem kedze viem ze kto s erekciou problem nema tazko mi poradi kedze tento problem neriesil a nemusel nic skusat ako ja.

inak pan Jarda co vravite na ginkgo biloba ako doplnok na erekciu? vie mje to na prekrvenie a pamat ale to prekrvenie uzko suvisi s erekciou. O ginkgu sa tu vseobecne pise velmi malo a mam pocit ze je to velmi ucinna bylinka aspon co citam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 9:10 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
topper1982 píše:
p Jarda

a povedzme ak napr erekciu mat nebudem ani v noci tak co robit, skocit z mosta? \":D\" Rano erekciu nemam vobec a vlastne ani neviem ci som niekedy vobec mal proste som to neriesil ale ako citavam kade tade tak vraj prave rano by mala byt, cize psychicky som si ju rano iste neznicil proste ju nemam.

dokonca aj o tom saw palmette uz pochybujem ako o vhodnom doplnku na prostatu kedze som niekde cital ze moze dokonca sposobit impotenciu tak ja uz fakt neviem \":D\" co jest nejest alebo ako tu erekciu dosiahnut. Samotny zinok na to asi nebude stacit ale ktovie zatial uzivam ho kratsiu dobu tak uvidime.

skoda ze tu na fore nie je niekto kto mal podobny problem kedze viem ze kto s erekciou problem nema tazko mi poradi kedze tento problem neriesil a nemusel nic skusat ako ja.

inak pan Jarda co vravite na ginkgo biloba ako doplnok na erekciu? vie mje to na prekrvenie a pamat ale to prekrvenie uzko suvisi s erekciou. O ginkgu sa tu vseobecne pise velmi malo a mam pocit ze je to velmi ucinna bylinka aspon co citam.

NAstuduj si neco o danem tematu z vicero zdroju a treba dojdes k podobnemu zaveru jako ja. Erekce je komplexni zalezitost. Jde o souhru miliard a miliard bunek zvlast specializovanych v tele. Pritom jedina bunka neznamena to co spolecenstvi. Obdobne jako u mravencu. Dobrat se primarni priciny je ukol realne mozny ale bez komplexniho pristupu by to mohl byt beh na velmi dlouhou trat. Zacni postupne vylucovat jednotlive moznosti.

Zacal bych u z duvodu pomeru vykon/naklady u tech nejpravdepodobnejsich a nejmene nakladnych. Software-skenovat dumyslnymi nastroji na viry+trojany+rootkity (manipulatory v okoli a jejich manipulace a stresy), v pripade tezkeho nakazeni eliminovat antiprogramama vyhladit, pripadne silneho nakazeni preinstalovat operacni system. \":)\")

Tedy zkontrolovat vercajk (hardware) estli je na miste a v patricne kvalite pak obdobne hlavu a kvalitni spojeni se strojovnou. Pak strojovnu- palivo, mazani, chlazeni, vzduch, tlak, obsluhu, dokumenty. No a pokud neni problem v hardwaru tak bych se zameril na porovnavani s uspesnymi jedinci v oblasti softwaru.

Doufam ze to nemusim vic rozebirat upne stejne postupy diky tomu ze lide pouzivaji stejne praktiky se daji najit i jak vidis pri sprave pocitace. \":)\")

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 9:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Uz se opakujes cozpak nejsi nejschopnejsi, nejchytrejsi a nevymyslis si nic noveho originalnejsiho pane Vsevede? To ze si "zdravy nemocny" te trochu omlouva, vidis umim se vcitit do druheho a byt ohleduplny, ale to ty ani nevis co znamena to slovo. Reknu to jinak aby se te to moc nedotklo a pochopil to i tvuj praseci mozecek. Bojim se aby to pro tebe nebylo taky moc revolucni a aby ses z toho nepokalel. Podam ti to v naznacich a po salcich.
Bylo nebylo existoval svet. A v tom svete predstav si veci nejsou jen cerne a bile? Neni kradez jako kradez, neni nemocny jako nemocny, neni dumyslnost jako dumyslnost. neni ostuda jako ostuda, neni zavist jako zavist, neni Vseved jako Vseved. Neni lecitel jako lecitel.

Tak ted uz to vis a doufam ze se naucis pouzivat pravdepodobnosti, nejistoty a relativni hodnoty i v bezne kamaradske komunikaci a nebudes nepouzivat absolutnich hodnot. nejde o slusnost ale spis o to ze tvym zpusobem se mluvi prevazne v pohadkach a s malymi detmi. Zkratka nechovej se jako maly fracek, pac myslim ze ti uz neni 5 let a mohl bys mit uz trochu vic rozumu (ikdyz o tom nekdy vazne pochybuju).

Pockej mam lepsi pohadku z tveho naivniho sveta:
Bylo nebylo jedno peklo a v tom pekle meli vahu. Pro tuhle pekelnou vahu nebylo dulezite jak je kdo tezky ale jak kdo hresi! Nedala se osidit!
No tak tedu uz to vis, tak myslim ze by sis nemel prihazovat abys jim tam jednou tu vahu nestrhal, nemaji to radi. \":P\"

Tak samozřejmě z pohledu zloděje se neděje nic závažného \":lol:\" je to vlastně norma.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 9:42 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Tak samozřejmě z pohledu zloděje se neděje nic závažného \":lol:\" je to vlastně norma.

S lharema se nebavim.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 9:54 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
S lharema se nebavim.

Asi bych se měl zeptat, kde jsem zrovna tobě lhal, ale to by mi to nesmělo být ukradené. Informaci o tom, že se se mnou nebavíš kvituji s povděkem.
Doufejme, že ti to dlouho vydrží.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 10:53 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Asi bych se měl zeptat, kde jsem zrovna tobě lhal, ale to by mi to nesmělo být ukradené. Informaci o tom, že se se mnou nebavíš kvituji s povděkem.
Doufejme, že ti to dlouho vydrží.

Takze zitra v 8 asi nebudes pod konem ze? Dostals strach? Nedivim se si totiz velky posera a srab. \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 11:11 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
p. Jarda

este dodatok

je nejaky vhodny doplnok okrem zinku, ktory by bolo vhodne uzivat sucasne so zinkom? Skusam teraz peruansku macu tak uvidime neskor ucinky a samozrejme ten zinok.

Kde vlastne zacat ak clovek zisti ze ma problemy s erekciou? ist k doktorovi alebo sa len ukludnit alebo zacat sa detoxikovat alebo co? Nerozumiem uz nicomu a cim viac citam o tom probleme a o liecbe tym tomu menej verim a prestava ma to bavit sa o nieco vobec pokusat. Arginin tiez uzivam a tiez ziadna slava podla mna zatial. Nevravim ze erekciu stimulaciou nedosiahnem ale rychlo penis pada dole a ako vravim rannu erekciu nemam. Skoda ze tu nikto nevie rozumne poradit namiesto toho sa tu dvaja tupci hadaju a robia tu bordel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Slabsia erekcia u muza
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 11:22 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Takze zitra v 8 asi nebudes pod konem ze? Dostals strach? Nedivim se si totiz velky posera a srab. \":lol:\"

Nejdřív si na mně chceš najímat soukromé očko, potom partu kamarádů. Tak nevím, kdo je tady srab \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 378 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz