Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob čer 29, 2024 4:10 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: pát zář 16, 2011 1:03 am 
Offline

Registrován: ned črc 31, 2011 10:18 am
Příspěvky: 34
Želatina pomáhá na klouby pouze při přímém vpichování do kloubní dutiny.

Pokud se konzumuje ústně, rozloží se při trávení na jednotlivé aminokyseliny a oligopeptidy a nikde není psáno, že si z toho tělo vytvoří opět zrovna želatinu a už vůbec ne že se tato dostane do kloubů (NEVYTVOŘÍ a nedostane). Ví se to a přitom se celá celá desetletí nestydí to na ty klouby prodávat a doporučovat. Všechny ty "geladrinky" jsou podvod. Každý myslící člověk který (na střední škole) na chemii a biologii nespal toto musí vědět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: pát zář 16, 2011 8:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
V gumových medvídcích je trocha želatiny a spousta cukru. To si raději kupte želatinu samotnou. Ovšem já už do sebe naládovala kloubních doplňků za několik tisíc a absolutně beze změn. Příčina je totiž jinde a dokud neodstraním tu, nikam se nehnu.

To píšete správně, základ je odstranit příčinu a pak řešit důsledky, téměř vždy se jedná o demineralizaci a nějaké breberky, nebo plísně. Dobré je dodávat MSM, to situaci většinou zlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: pát zář 16, 2011 8:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Petra2 píše:
Želatina pomáhá na klouby pouze při přímém vpichování do kloubní dutiny.

Pokud se konzumuje ústně, rozloží se při trávení na jednotlivé aminokyseliny a oligopeptidy a nikde není psáno, že si z toho tělo vytvoří opět zrovna želatinu a už vůbec ne že se tato dostane do kloubů (NEVYTVOŘÍ a nedostane). Ví se to a přitom se celá celá desetletí nestydí to na ty klouby prodávat a doporučovat. Všechny ty "geladrinky" jsou podvod. Každý myslící člověk který (na střední škole) na chemii a biologii nespal toto musí vědět.

Asi tak, ale podvodů se na lidech páchá mnoho a daleko horších, zde to sice je sviňárna, ale zase tak hrozné to proti jiným lumpárnám není, zde to člověka alespoň přímo nelikviduje. Navíc normální člověk si nekoupí drahý preparát, ale čistou želatinu, nebo řasu agar a to už do peněz zase tak neleze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Hlasité křupání v kloubech
PříspěvekNapsal: sob zář 17, 2011 6:45 pm 
Offline

Registrován: pát pro 31, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den, poradil byste mi prosím, jak se zbavit křupání v kloubech?
Křupe mi v nich asi rok (kyčle, kolena, ramena) - nebolí to, ale je to velmi hlasité.
Zkusila jsem čištění pomocí odvaru z bobkového listu - 3 dny po sobě, odvar vždy z 5 gramů "bobkáče". Lupání se velmi zmírnilo, ale jen na čas.
Čištění jsem zopakovala asi po čtvrt roce - opět zlepšení, křupe méně často a potichu.
Jak často mohu tuto proceduru opakovat? Ráda bych klouby čistila důkladně, ale zase aby mne to nepoložilo.
Průběžně čistím celé tělo - shanka, jaterka, ostropestřec. Mám provést ještě nějaká další opatření?
Pomohlo by užívání kaolínu?
Předem děkuji za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hlasité křupání v kloubech
PříspěvekNapsal: sob zář 17, 2011 7:47 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Co se před tím rokem stalo? Nezhoršilo se vám zdraví ještě v nějakých ohledech? Chtělo by to odhalit příčinu toho křupání.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hlasité křupání v kloubech
PříspěvekNapsal: sob zář 17, 2011 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Silenka píše:
Dobrý den, poradil byste mi prosím, jak se zbavit křupání v kloubech?
Křupe mi v nich asi rok (kyčle, kolena, ramena) - nebolí to, ale je to velmi hlasité.
Zkusila jsem čištění pomocí odvaru z bobkového listu - 3 dny po sobě, odvar vždy z 5 gramů "bobkáče". Lupání se velmi zmírnilo, ale jen na čas.
Čištění jsem zopakovala asi po čtvrt roce - opět zlepšení, křupe méně často a potichu.
Jak často mohu tuto proceduru opakovat? Ráda bych klouby čistila důkladně, ale zase aby mne to nepoložilo.
Průběžně čistím celé tělo - shanka, jaterka, ostropestřec. Mám provést ještě nějaká další opatření?
Pomohlo by užívání kaolínu?
Předem děkuji za radu.

Já myslím, že to děláte správně, většinou jde o vazy a celkové zanesení, což by se mělo po těch očistách upravit. Tu očistu kloubů jde určitě opakovat 4x ročně a možná i častěji a co se týká křemíku, tím nic nezkazíte a pomoci může.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: ned zář 18, 2011 7:52 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Petra2 píše:
Želatina pomáhá na klouby pouze při přímém vpichování do kloubní dutiny.

Pokud se konzumuje ústně, rozloží se při trávení na jednotlivé aminokyseliny a oligopeptidy a nikde není psáno, že si z toho tělo vytvoří opět zrovna želatinu a už vůbec ne že se tato dostane do kloubů (NEVYTVOŘÍ a nedostane). Ví se to a přitom se celá celá desetletí nestydí to na ty klouby prodávat a doporučovat. Všechny ty "geladrinky" jsou podvod. Každý myslící člověk který (na střední škole) na chemii a biologii nespal toto musí vědět.

a čo žraločia chrupavka?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 12:02 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 11:56 am
Příspěvky: 1
Také mám problémy s klouby, ale není to nic hrozného. Bolí mne vždy při změně počasí. Většinou to však vyřeší nějaká ta mast.

_________________
Při změně počasí použiji gel proti bolesti nebo jinou mast na klouby a problém je vyřešen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolesti kloubů
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 7:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
martin.k píše:
Také mám problémy s klouby, ale není to nic hrozného. Bolí mne vždy při změně počasí. Většinou to však vyřeší nějaká ta mast.

To sice zpočátku ano, ale dlouhodobě to mast určitě nevyřeší a budete muset sáhnout k jiným opatřením.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: bolest pravé kyčle
PříspěvekNapsal: úte říj 04, 2011 11:42 am 
Offline

Registrován: úte říj 04, 2011 11:16 am
Příspěvky: 3
Dobrý den pane Zajíček,já jsem se chtěla zeptat na toto: mám 34 let,měřím 172 a vážím 52 kg,tedy tlustá nejsem a přesto mě bolí pravá kyčel asi po 2 hodinách chůze např.po městě,kdy už pak stěží dojdu domů a už noze jen uhýbám,abych se nějak doplazila .Někdy cítím i v klidu když ležím,že se něco v té kyčli děje.Dříve jsem toto nemívala.U lékaře mi byl zjištěn EB virus.Teď nevím co dělat,abych se té bolesti zbavila.Děkuji Vám Vlaďka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bolest pravé kyčle
PříspěvekNapsal: úte říj 04, 2011 12:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
jeberan píše:
Dobrý den pane Zajíček,já jsem se chtěla zeptat na toto: mám 34 let,měřím 172 a vážím 52 kg,tedy tlustá nejsem a přesto mě bolí pravá kyčel asi po 2 hodinách chůze např.po městě,kdy už pak stěží dojdu domů a už noze jen uhýbám,abych se nějak doplazila .Někdy cítím i v klidu když ležím,že se něco v té kyčli děje.Dříve jsem toto nemívala.U lékaře mi byl zjištěn EB virus.Teď nevím co dělat,abych se té bolesti zbavila.Děkuji Vám Vlaďka

První krok je doplnění síry, ideálně formou MSM a srovnání omega 3 mastných kyselin, třeba rybí tuk, nebo sirná patlanice. Dále na to má významný vliv hladina vitamínu D3, což je dobré si nechat vyšetřit, ale nejde o zrovna levnou záležitost cca 1600-1800,-Kč a je tedy vhodné to vydolovat z lékaře, ať to zaplatí pojišťovna.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Problémy s klouby
PříspěvekNapsal: stř pro 14, 2011 10:56 pm 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 9:09 am
Příspěvky: 13
Pane Jaroslave,rád bych se zeptal,od malička hraji fotbal,od 19 jsem začal cvičit v posilovně,od 26 jsem vykonával fyzicky náročnou práci ( tahal se s plastovýma oknama), ve 28 jsem přestal chodit do posilovny,jinak jsem chodil z práce přímo do posilovny....ted cvičím doma a chodím hrát fotbal rekreačně,je mi 31 a mám problémy se všema kloubama,někdy mě bolí kyčle a to po fatbalu většinou(na druhý den,třetí už to odezní),ale hlavní problém je že mi všechny klouby praskají,lupají,v kolenách přeskakuje,ležím např. na posteli na břiše,ruce mám opříté,zvedám se a praskne mi v loktu docela hlasitě nebo když pohnu nějak do strany chodidlo,tak to rupne hlasitě přes celou místnost,křupne nebo lupne mi v kyčlích,když je nějak vybočím nebo se zohnu pro něco....nevím,čím to je(nebo asi vím - posilovna,přemáhání)......zkoušel jsem Gs condro,spíš to nepomahá,lákadlo na peníze podle mě,v únoru nebo březnu mám začít brát druhou dávku,mám ji dobrat?....můžete mi poradit jak se tohoto problému zbavit?Co jíst na klouby,aby se tzv. promazaly?Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s klouby
PříspěvekNapsal: čtv pro 15, 2011 8:04 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
LTP80 píše:
Pane Jaroslave,rád bych se zeptal,od malička hraji fotbal,od 19 jsem začal cvičit v posilovně,od 26 jsem vykonával fyzicky náročnou práci ( tahal se s plastovýma oknama), ve 28 jsem přestal chodit do posilovny,jinak jsem chodil z práce přímo do posilovny....ted cvičím doma a chodím hrát fotbal rekreačně,je mi 31 a mám problémy se všema kloubama,někdy mě bolí kyčle a to po fatbalu většinou(na druhý den,třetí už to odezní),ale hlavní problém je že mi všechny klouby praskají,lupají,v kolenách přeskakuje,ležím např. na posteli na břiše,ruce mám opříté,zvedám se a praskne mi v loktu docela hlasitě nebo když pohnu nějak do strany chodidlo,tak to rupne hlasitě přes celou místnost,křupne nebo lupne mi v kyčlích,když je nějak vybočím nebo se zohnu pro něco....nevím,čím to je(nebo asi vím - posilovna,přemáhání)......zkoušel jsem Gs condro,spíš to nepomahá,lákadlo na peníze podle mě,v únoru nebo březnu mám začít brát druhou dávku,mám ji dobrat?....můžete mi poradit jak se tohoto problému zbavit?Co jíst na klouby,aby se tzv. promazaly?Děkuji

Mě jednoznačně na tyto problémy zabralo vaření tzv. kotek - prasečí nožičky, ještě lépe v kombinac s vepř. kůžemi a kolenem, tzv. drkotina, pro chut jsem do ní dala i zeleninu a kousek bílého domácího masa ( krůta, králík... ) nakrájet na dílky a dát zmrazit, každý den kousek sníst, za 3 týdny patrné výsledky při diagnose displazie kyčelních kloubů, lupavá kyčel, artroza... Možná by zabral i přípravek zvaný colafit, ale je to dost o penězích.
K tomu jsem denně jedla lžičku pomletých vařených slepičích skořápek ( 5 minut povařit, usušit na slunci nebo na topení, pomlet v kávomlýnku na prášek ). Můžou se dát rozpustit do citronové štávy, popř. udělat tzv. lék na artrozu ( dobrota,ale nechtělo se mi s tím pořád dělat a také časové a finančně náročnější )
štáva z 5-6 citronů bez pecek, 3-4 celá vejce i se skořápkou. Dát do sklenice a vložit dolů do lednice, každý den obracet
po dobu 12ti dnů.
Poté přidat:
12 dkg cukru
12 dkg medu
0,25l alkoholu ( rumu )
Vše rozmixovat, přecedit přes plátno a uschovat v lednici.
Dávkování:
po večeři vzít jednu polévkovou lžíci každý den ( nebo štamrdli )

také pomáhá cokoliv, co obsahuje bezinky ( štáva, likér ... nejlépe v kombinaci s černým jeřábem ) a štáva z okurky - to už chce ale kvalitní odštavnovač šnekový. Toliko z mých vlastních zkušeností. Nakonec jsem ani nemusela použít očistu kloubů bobkovým listem, výše uvedené zabralo znatelně během 3 týdnů pravidelného používání, nutno podotknout, že jsem již druhým rokem na stravě bez 5ti jedů ( rafinovaná sůl, mouka, cukr, bílkovina kravského mléka a kupované maso ), nyní jsem si sehnala MSM ( organická forma síry, možno dávkovat až 6 g denně )
http://www.4fitness.cz/suroviny/msm-1kg ... 60kc-p-51/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s klouby
PříspěvekNapsal: čtv pro 15, 2011 10:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
LTP80 píše:
Pane Jaroslave,rád bych se zeptal,od malička hraji fotbal,od 19 jsem začal cvičit v posilovně,od 26 jsem vykonával fyzicky náročnou práci ( tahal se s plastovýma oknama), ve 28 jsem přestal chodit do posilovny,jinak jsem chodil z práce přímo do posilovny....ted cvičím doma a chodím hrát fotbal rekreačně,je mi 31 a mám problémy se všema kloubama,někdy mě bolí kyčle a to po fatbalu většinou(na druhý den,třetí už to odezní),ale hlavní problém je že mi všechny klouby praskají,lupají,v kolenách přeskakuje,ležím např. na posteli na břiše,ruce mám opříté,zvedám se a praskne mi v loktu docela hlasitě nebo když pohnu nějak do strany chodidlo,tak to rupne hlasitě přes celou místnost,křupne nebo lupne mi v kyčlích,když je nějak vybočím nebo se zohnu pro něco....nevím,čím to je(nebo asi vím - posilovna,přemáhání)......zkoušel jsem Gs condro,spíš to nepomahá,lákadlo na peníze podle mě,v únoru nebo březnu mám začít brát druhou dávku,mám ji dobrat?....můžete mi poradit jak se tohoto problému zbavit?Co jíst na klouby,aby se tzv. promazaly?Děkuji

Členka jani vám to píše správně a dodal bych k tomu, že dobré je si nechat udělat vyšetření na základní minerály, nebo vlasovou analýzu a pak deficity srovnat. Hlavně se zaměřit na vápník, hořčík síru a stroncium.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s klouby
PříspěvekNapsal: čtv pro 15, 2011 10:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Mě jednoznačně na tyto problémy zabralo vaření tzv. kotek - prasečí nožičky, ještě lépe v kombinac s vepř. kůžemi a kolenem, tzv. drkotina, pro chut jsem do ní dala i zeleninu a kousek bílého domácího masa ( krůta, králík... ) nakrájet na dílky a dát zmrazit, každý den kousek sníst, za 3 týdny patrné výsledky při diagnose displazie kyčelních kloubů, lupavá kyčel, artroza... Možná by zabral i přípravek zvaný colafit, ale je to dost o penězích.
K tomu jsem denně jedla lžičku pomletých vařených slepičích skořápek ( 5 minut povařit, usušit na slunci nebo na topení, pomlet v kávomlýnku na prášek ). Můžou se dát rozpustit do citronové štávy, popř. udělat tzv. lék na artrozu ( dobrota,ale nechtělo se mi s tím pořád dělat a také časové a finančně náročnější )
štáva z 5-6 citronů bez pecek, 3-4 celá vejce i se skořápkou. Dát do sklenice a vložit dolů do lednice, každý den obracet
po dobu 12ti dnů.
Poté přidat:
12 dkg cukru
12 dkg medu
0,25l alkoholu ( rumu )
Vše rozmixovat, přecedit přes plátno a uschovat v lednici.
Dávkování:
po večeři vzít jednu polévkovou lžíci každý den ( nebo štamrdli )

také pomáhá cokoliv, co obsahuje bezinky ( štáva, likér ... nejlépe v kombinaci s černým jeřábem ) a štáva z okurky - to už chce ale kvalitní odštavnovač šnekový. Toliko z mých vlastních zkušeností. Nakonec jsem ani nemusela použít očistu kloubů bobkovým listem, výše uvedené zabralo znatelně během 3 týdnů pravidelného používání, nutno podotknout, že jsem již druhým rokem na stravě bez 5ti jedů ( rafinovaná sůl, mouka, cukr, bílkovina kravského mléka a kupované maso ), nyní jsem si sehnala MSM ( organická forma síry, možno dávkovat až 6 g denně )
http://www.4fitness.cz/suroviny/msm-1kg ... 60kc-p-51/

Píšete to správně, ale s vepřovým bych to nepřeháněl, uvedený postup se dá zajistit i z jiných živočišných zdrojů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz