Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 12:17 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2011 2:08 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Různé himalájské čaje chutnají různě. Třeba nejhnusnější je jaterní, naopak na paměť je vysloveně chutný.
Ten protiplísňový se podle mě dá, nepřipadá mi nijak strašný.

Já už taky vyzkoušela dost hom.léků bez úspěchu, ale toto zkusím, je to levné když si to člověk naordinuje sám.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2011 2:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Kometa píše:
Různé himalájské čaje chutnají různě. Třeba nejhnusnější je jaterní, naopak na paměť je vysloveně chutný.
Ten protiplísňový se podle mě dá, nepřipadá mi nijak strašný.

Já už taky vyzkoušela dost hom.léků bez úspěchu, ale toto zkusím, je to levné když si to člověk naordinuje sám.

Tak přesně ten jaterní jsem měla \":)\" A pak jsem zkusila ještě nějaký na posílení životní energie a ten jsem vyhodila.

S tou homeopatií prosím pak napiš, jestli to něco dělá. To mně hodně zajímá, protože nějak nevím, co si o té metodě myslet \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2011 3:00 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
No, chápu, že ten jaterní člověka odradí \":D\"
Protiplísňák chutná přijatelně.
Asi by šlo střídat po 3 týdnech lapacho+uňa de gato a tenhle himalájskej. Ale já se teď potřebuju rychle dát dohromady, tak to vařím obojí naráz.

Já taky nevím, co si o homeopatii myslet. Mojí mamince to hodně pomohlo s nachlazeníma a dermatitidou, ta to pořád zkouším. Někdy jsem třeba měla pocit, že to se mnou něco dělá, ale nikdy mě to prokazatelně nevyléčilo.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2011 10:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
No, chápu, že ten jaterní člověka odradí \":D\"
Protiplísňák chutná přijatelně.
Asi by šlo střídat po 3 týdnech lapacho+uňa de gato a tenhle himalájskej. Ale já se teď potřebuju rychle dát dohromady, tak to vařím obojí naráz.

Já taky nevím, co si o homeopatii myslet. Mojí mamince to hodně pomohlo s nachlazeníma a dermatitidou, ta to pořád zkouším. Někdy jsem třeba měla pocit, že to se mnou něco dělá, ale nikdy mě to prokazatelně nevyléčilo.

Obávám se, že toto snažení je pouze zbožným snem a že by se dala kvasinka likvidovat tak, jak popisujete, je asi nesmysl. Je to vlastně mrchožrout a pokud má co žrát, což představují nezpracované cukry, tak prostě stále bují. Teprve pokud cukry dostanete do buněk a na kvasinku nezbudou, tak máte vyhráno a to i bez čajů a homeopatik.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 3:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned led 23, 2011 8:05 pm
Příspěvky: 9
dobrý den, muze byt nedostatek energie (síly) v prubehu dne zpusoben i nedostatkem energie v potravě, přestože si tělo hladem o více jídla neříká? nebo byste to spise svedl na candidu, proti ktere drzim dietu? (jím cca. 5000kJ denne, oproti svému předchozímu režimu 16000kJ- síli jsem mival drive na rozdavani) doporučil byste me zvisit prijem energie v jidle, nebo mam spise cekat az vyresim komplet candidu?

_________________
Víťa/rian


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 7:59 pm 
Offline

Registrován: pon led 17, 2011 1:20 pm
Příspěvky: 34
Zdravím
před časem jsem se ptala na Váš názor na test
http://www.food-detective.cz/intolerance-potravin
Tak dnes jsme test dělali s doktorkou a výsledek - nesnášenlivost -alergie nejvíc na para ořechy a pak pšenice žito kukuřice rýže droždí- bez čeho se dá žít .Plivací test býva celkem dobrý jen občas provázky .Ekzém je na ústupu Ale kůže je stále drsná a hodně suchá ,drobné šupinky , co byste ještě poradil? Svědění je velké a nejvíc v noci kdy toho moc nenaspím . Budím se kolem 12 usínám tak kolem 3h .Kefír i sirnou patlanici dělám beru vitamíny ,zeleninu spíše mírně dušenou . díky za Vaše rady a odpovědi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 10:15 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
slunce píše:
Zdravím
před časem jsem se ptala na Váš názor na test
http://www.food-detective.cz/intolerance-potravin
Tak dnes jsme test dělali s doktorkou a výsledek - nesnášenlivost -alergie nejvíc na para ořechy a pak pšenice žito kukuřice rýže droždí- bez čeho se dá žít .Plivací test býva celkem dobrý jen občas provázky .Ekzém je na ústupu Ale kůže je stále drsná a hodně suchá ,drobné šupinky , co byste ještě poradil? Svědění je velké a nejvíc v noci kdy toho moc nenaspím . Budím se kolem 12 usínám tak kolem 3h .Kefír i sirnou patlanici dělám beru vitamíny ,zeleninu spíše mírně dušenou . díky za Vaše rady a odpovědi

Pšenici a žito stejně nejezte, měla byste být alespoň po dobu nejakutnější léčby na bezlepkové a bezmléčné dietě, stejně tak vynechte vejce. Nepíšete co děláte pro střeva, pokud jsou zanesená tak pouhá úprava stravy bude mít menší nebo pomalý účinek. A dále játra, to je další orgán který má u ekzému extrémní význam a kde často bývají značné problémy - prostudujte stránky http://www.dedekkorenar.cz konkretne je tam dobry clanek o jatrech s nazvem JON

S tou mírně dušenou zeleninou děláte asi dobře, nicméně jisté to není, Už delší dobou se zajímám o to, zdali je pro ekzematika vhodnější méně dráždivá lehce vařená strava bez enzymů anebo potencionálně dráždivá čerstvá zelenina a ovoce plná vitamínů a enzymů. Už jsem ohledně tohoto přečetl řadu analýz a konzultoval řadu odborníků většina prostě krčí rameny a přiznává že neví. Můj názor je zkusit vynechat ovoce úplně a zeleninu dusit v páře po dobu akutních problémů. Ty jakmile zmizí tak pomalu zařazovat čerstvou zeleninu a to předevšímu tu zelenou - špenát, saláty a vyvarovat se rajčat, mrkve apod. No a pak nezbývá než zkoušet, testovat, potraviny zařazovat a vyřqazovat. Cílem by měl být stav kdy tělo se vyladí a přestane reagovat podrážděně na syrové potraviny. To ale může trvat roky.

Je fajn že se vám daří lépe. Držte se a pokud možno pište na toto téma do vlákna o atopickém ekzému které je tu založené.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 10:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Rugrodh píše:
dobrý den, muze byt nedostatek energie (síly) v prubehu dne zpusoben i nedostatkem energie v potravě, přestože si tělo hladem o více jídla neříká? nebo byste to spise svedl na candidu, proti ktere drzim dietu? (jím cca. 5000kJ denne, oproti svému předchozímu režimu 16000kJ- síli jsem mival drive na rozdavani) doporučil byste me zvisit prijem energie v jidle, nebo mam spise cekat az vyresim komplet candidu?

Tady pozor, kandidy se zbavit nelze, tu prostě nejde vyhladovět. Je normální součástí kultur ve střevě a jde pouze o to, zda je v rovnováze, nebo se vymkne kontrole. Ona žije z nestráveného jídla a na to jsou potřeba některé prvky, hlavně chrom, vanad a další, které umožní dodat do buněk energii a nekrmit kandidu. Ideální je vlasová analýza, která vám poví co vám chybí a pak deficity srovnat. Objem jídla není zase tak podstatný, tělo vyžije i z mála, ale musí to být schopno jídlo zpracovat a využít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2011 10:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
slunce píše:
Zdravím
před časem jsem se ptala na Váš názor na test
http://www.food-detective.cz/intolerance-potravin
Tak dnes jsme test dělali s doktorkou a výsledek - nesnášenlivost -alergie nejvíc na para ořechy a pak pšenice žito kukuřice rýže droždí- bez čeho se dá žít .Plivací test býva celkem dobrý jen občas provázky .Ekzém je na ústupu Ale kůže je stále drsná a hodně suchá ,drobné šupinky , co byste ještě poradil? Svědění je velké a nejvíc v noci kdy toho moc nenaspím . Budím se kolem 12 usínám tak kolem 3h .Kefír i sirnou patlanici dělám beru vitamíny ,zeleninu spíše mírně dušenou . díky za Vaše rady a odpovědi

Vyzkoušel bych lichořeřišnici a nějaké čaje čistící krev. Jinak srovnat deficity minerálů a stopových prvků a jako další možnost je Godzila o níž zde již také něco padlo, tak to vyzkoušejte dohledat. Základ jsou ovšem střeva a o nich se vůbec nezmiňujete, čili jednoznačně čistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2011 4:56 pm 
Offline

Registrován: pon led 17, 2011 1:20 pm
Příspěvky: 34
Lichořeřišnici užívám už dva a půl měsíce před tím jsem ji používala taky . Mám udělát přestávku aby si tělo na ni nezvyklo ? Beru ji v kapkách po jaké době můžu ji znovu nasadit? Beru i ostropestřec i vlaštovičnikovou tinkturu .
Klystýr dělám v prvním týdnu denně v druhém týdnu co dva dny a ted každý týden jednou s jablečným octem nebo urinou . Jak často mužu dělat klystýr? jaký čísticí čaj byste doporučil? ted když budou kopřivy začnu kopřivama . Děkuji za rychlou odpověd .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2011 8:43 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
slunce píše:
Lichořeřišnici užívám už dva a půl měsíce před tím jsem ji používala taky . Mám udělát přestávku aby si tělo na ni nezvyklo ? Beru ji v kapkách po jaké době můžu ji znovu nasadit? Beru i ostropestřec i vlaštovičnikovou tinkturu .
Klystýr dělám v prvním týdnu denně v druhém týdnu co dva dny a ted každý týden jednou s jablečným octem nebo urinou . Jak často mužu dělat klystýr? jaký čísticí čaj byste doporučil? ted když budou kopřivy začnu kopřivama . Děkuji za rychlou odpověd .

S kopřivou při ekzémech opatrně, je to výborné čistič ale zároveň může hodně dráždit a ekzém zhoršovat. Klystýry dělejte v prvních měsících klidně denně, ale ten postup jak máte je dobrý. Nepodceňujte játra, ostropestřec samotný je na rychlou regeneraci myslím málo, zkuste jej doplnit kapkami regalen, ty u mne fungovaly velmi dobře, případě z homeopatie je na posílení jater Hepeel - obojí volně prodejné


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2011 11:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
slunce píše:
Lichořeřišnici užívám už dva a půl měsíce před tím jsem ji používala taky . Mám udělát přestávku aby si tělo na ni nezvyklo ? Beru ji v kapkách po jaké době můžu ji znovu nasadit? Beru i ostropestřec i vlaštovičnikovou tinkturu .
Klystýr dělám v prvním týdnu denně v druhém týdnu co dva dny a ted každý týden jednou s jablečným octem nebo urinou . Jak často mužu dělat klystýr? jaký čísticí čaj byste doporučil? ted když budou kopřivy začnu kopřivama . Děkuji za rychlou odpověd .

Jak vám píše sakul, tak to celkem máte nastudované a lze s postupem souhlasit, pokud jde o tu lichořeřišnici, tak se dá užívat i dlouhodobě. Játra opravdu nepodceňovat, je to přeci jenom filtr a velice účinný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 14, 2011 3:15 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 2:33 am
Příspěvky: 55
sakul píše:
...
Ty jakmile zmizí tak pomalu zařazovat čerstvou zeleninu a to předevšímu tu zelenou - špenát, saláty a vyvarovat se rajčat, mrkve apod.
...

Mohu se zeptat proc se vyvarovavat rajcatum a mrkvi? Nejak jsem hledal spatne vlastnosti a nic jsem nenasel. Snad jen to, ze se daji poradne natravit pouze s kapickou oleje. Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 14, 2011 7:35 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jirka 2 píše:
Mohu se zeptat proc se vyvarovavat rajcatum a mrkvi? Nejak jsem hledal spatne vlastnosti a nic jsem nenasel. Snad jen to, ze se daji poradne natravit pouze s kapickou oleje. Diky

Obojí jsem uváděl ve vztahu k ekzémům, kde syrové potraviny mohou působit problémy. Obecně u lidi, kteří mohou mít problémy se syrovou stravou, je lepší jíst když už tak zelenou zeleninu a například mrkev nebo rajčata povařit. U rajčat tím jako drobnou výhodu získáte lykopen a u mrkve áčko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Candida
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2011 3:22 pm 
Offline

Registrován: stř pro 01, 2010 5:44 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Hranice
Dobrý den, jsem přesvědčená a i jsme se na tom shodli v dřívejším příspěvku, že taky patřím nezi ty, co bojují s kvasinkou (migrény, cysty na vaječnících, bolestivá menstruace). Poměrně často se mi stává, že se v noci probudím s pocitem, že nemůžu dýchat - pocit velmi reálný, pak sedím na posleli a lapu po dechu - může i toto souviset s kvasinkou? Něco je špatně, snažím se dodržovat stravu alenadýmá mě třeba i pohanka se zeleninou - klystýrovou kůru jsem dělala, teď aplikuji klystýr zhruba 1x za 14 dnů, denně jím jako doplněk apo.lactobacilus - a stejně jsem večně nafouklá. Pravděpodobně to bude chtít vyhlásit kvasince ostřejší válku. Kde ještě může být chyba, pokud za tím není candida? Děkuji, jana


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz