Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 1:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 3:43 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
smajliss píše:
Zkuste na Facebooku najít člověka jménem Vojta Jista Chladek. Nedávno tuto službu nabízel, navíc je vitarián, takže se nemusíte bát bílého pláště \":)\"

Dekuji \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 9:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
aja píše:
Nedávno jsem navštívila obvoďačku s tím, že mám podezření na přemnoženou candidu a ráda bych patřičná vyšetření. Doktorka mi řekla, že to bych primárně musela mít projevy infekce v intimních partiích nebo exémy, případně další vnější postižení. Střevní potíže prý nezpůsobuje, protože ve střevech nemá dostatek kyslíku k existenci \":shock:\" Ale i tak jsem byla na gastroskopii, kde mi zjistili drobné jezírko v žaludku, což prý znamená nadbytek žaludeční kyseliny. Jaké konkrétní, to jsem se nedozvěděla, "kyselin je tam víc". Takže by mě zajímalo, jedná se o projev překyselení nebo naopak nedostatku kyseliny chlorovodíkové? A dá se touhle cestou, kdy vás prozkoumají kamerkou, vlastně zjistit, zdali je candida na sliznici žaludku a tenkého střeva nebo je potřeba i stěr?

Otázka na všechny, kdo se chtějí podělit: jaké máte s candidou většinou potíže?

Od toho není hadice v žaludku, ale krkací test, ten si udělejte a uvidíte, jak si stojíte. Teoreticky se to i tak dá zjistit, ovšem to by musel zkoumat opravdu znalý lékař, což v našem pochroumaném zdravotnictví je spíše výjimka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 12:46 pm 
Offline

Registrován: stř říj 19, 2011 2:47 pm
Příspěvky: 18
Jarda píše:
Od toho není hadice v žaludku, ale krkací test, ten si udělejte a uvidíte, jak si stojíte. Teoreticky se to i tak dá zjistit, ovšem to by musel zkoumat opravdu znalý lékař, což v našem pochroumaném zdravotnictví je spíše výjimka.

Krkací test nic moc, proto mě zarazilo, že mám údajně přebytek kyseliny, z toho důvodu ten dotaz. Zkrátka nevím, zdali překyselení žaludku = nadbytek kyseliny chlorovodíkové v reakci na snědenou potravu nebo tohle spolu vůbec nesouvisí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 7:14 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
aja píše:
Nedávno jsem navštívila obvoďačku s tím, že mám podezření na přemnoženou candidu...

Otázka na všechny, kdo se chtějí podělit: jaké máte s candidou většinou potíže?

Tak věci co mi hrozně vadili-deprese,záchvaty úzkosti,záchvaty hladu,sem tam průjem,denně nadýmání,kandida na piňďouru-ráno sem ho umyl a večer tam byla a takhle pořád dokola

Věci z kterejch jsem si moc nedělal-lupy ve vousech,obočí a vlasech,únava po jídle-řešil jsem to gaučem,zastřená mysl,chuť na alkohol

Teď už z toho nemám nic ale když si dám jabko tak prdim,takže nevim zda je to jabkem nebo kandidou-vyzkouším to v létě až si budu moct utrhnout ze stromu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 7:18 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
RITA píše:
Na protikvasinkové dietě jsem necelých 14 dní a PH mi začalo špatně fungovat,většinou se pohybuje kolem 5,5 max. 6,8 a to po zel.šťávě a čaji bancha hira,sodu zatím nepoužívám.Jím z ovoce jen grepy,citrony a teď i jahody nejsou sladké.Jinak jen zel.saláty(č.zelí,ledový salát,okurka,kapii,kedlubna,červ.cibuli,čili,česnek kombinuji to mezi sebou) zálivka- umeocet,sezam. nebo oliv.olej a mořské řasy,taky jím picles.Chci pomalu přidat vajíčka,možná trochu kvalitního masa a sýry(tvarůžky,parmazán),už mám taky houbičku do mlíka.
Ořechy i semena jsem na chvíli vyřadila kvůli plísním,mám "ekzémy".Beru hořčík,zinek,B-komplex,betakaroten s C a E,Lichořeřišnici kapky.
Včera jsem měla možná reakci na vymírání kvasinky(nejsem si jistá,možná,že to byla spíše chřipka),zimnice, bolest celého těla,hlava,kosti,klouby,svaly,vzala jsem homeopatika,dnes o 80% lépe.

Dříve jsem se snažila dodržovat jídelníček dle rad pana Jardy,ale měla jsem úlety hlavně vánoce,leden,únor.Ale PH mi i přes úlety vcelku
fungovalo,odpoledne vystoupalo až na 7,5 ,sodu jsem vůbec nepoužívala.Pila jsem dost různé štˇávy a dopoledne jen ovoce,odpoledne zel.šťáva a salát a k večeru ořechy,brusinky,datle,fíky a taky byly sem tam úlety.

Podobná zkušenost,někdo další?Ještě seberu pár informací a pak sem hodim na co jsem přišel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 6:09 pm 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 9:29 pm
Příspěvky: 11
Dobrý den pane Zajíčku, mám na Vás dotaz ohledně kvasinek. Léčíme se s přítelem už druhým měsícem, moje mikroflora v moči se zdá být už v pořádku ale přítel má v semeni ještě kvasinky. Držíme se protikvasinkovou dietou, jenže včera se nám protrhnul kondom, mám strach že naše léčba se vrátí na začátek. Myslíte si že nám tato nehoda může znovu nastartovat množení kvasinek??
Děkuji Zuzka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 7:04 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Jak dumyslne mohou koexistovat kvasinky jako zastupci jiste celedi hub s bunkami korenoveho systemu rostlin? obdobne to muze byt i mezi jinymi organismy. Clovek vs kvasinka. nastoleni rovnovahy neni jednoduche. Zde si muzete pocist. MOc toho neni ale pro zevrubnou orientaci staci... Je mozne ze lide nechodi radi na houby jen kvuli houbam...muze to mit i jiny terapeuticky vliv na tu symbiozu, akorat se clovek nesmi bat uspinit "od lesa" a nebat se kdejakych marketinkovych kravin ktere farmaceuticti zmetci produkuji...jako bat se klistat...atd...
http://cs.wikipedia.org/wiki/Endomykorh ... omykorhiza

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 7:13 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Petr 2 píše:
Jak dumyslne mohou koexistovat kvasinky jako zastupci jiste celedi hub s bunkami korenoveho systemu rostlin? obdobne to muze byt i mezi jinymi organismy. Clovek vs kvasinka. nastoleni rovnovahy neni jednoduche. Zde si muzete pocist. MOc toho neni ale pro zevrubnou orientaci staci... Je mozne ze lide nechodi radi na houby jen kvuli houbam...muze to mit i jiny terapeuticky vliv na tu symbiozu, akorat se clovek nesmi bat uspinit "od lesa" a nebat se kdejakych marketinkovych kravin ktere farmaceuticti zmetci produkuji...jako bat se klistat...atd...
http://cs.wikipedia.org/wiki/Endomykorh ... omykorhiza

Jest to tak, patří k tomu i více. Práce na svém duševním vývoji, zbavení se vypěstovaných bloků, práce s dechem, vyřešení vztahu k sobě i ostatním. řešení stravy je ta méně náročnější část, nicméně tohle kromě nastolení rovnováhy s kvasinkou má dalekosáhlé důsledky do celkové životní situace člověka který tyto věci vyřeší


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 7:19 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pavel Veselý píše:
Podobná zkušenost,někdo další?Ještě seberu pár informací a pak sem hodim na co jsem přišel.

Během protikvasnkové diety mé ph kleslo na dost bídné hodnoty a jen velmi těžko jsem jej dostával aspoň nad hodnoty 6. Nepomáhala ani silně zásaditá strava.

Co nakonec zvrátilo stav byl:
- ranní podávání vysokých dávek draslíku a hořčíku
- během dne popíjení čaje bancha (cca litr denně)
- vypití večer citronády ze dvou citronů a xylitolu
- vše v kombinaci s listovou zeleninou a zel. šťávami

Také díky tomuto se hodnoty přes den drží nad 7 i při přísné protikvas. dietě. Daří se mi vystoupat i nad 7,5 ale trvalo to nějaký čas.

Také se mi osvědčilo pít zeleninové vývary. Uvačil jsem opravdu hustý vývar z brokolice, celeru, petržele a další zeleniny a vypil vodu. Vyplavené minerály do vývaru hodně pomáhají ph zvednout


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 04, 2012 6:30 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Jak dumyslne mohou koexistovat kvasinky jako zastupci jiste celedi hub s bunkami korenoveho systemu rostlin? obdobne to muze byt i mezi jinymi organismy. Clovek vs kvasinka. nastoleni rovnovahy neni jednoduche. Zde si muzete pocist. MOc toho neni ale pro zevrubnou orientaci staci... Je mozne ze lide nechodi radi na houby jen kvuli houbam...muze to mit i jiny terapeuticky vliv na tu symbiozu, akorat se clovek nesmi bat uspinit "od lesa" a nebat se kdejakych marketinkovych kravin ktere farmaceuticti zmetci produkuji...jako bat se klistat...atd...
http://cs.wikipedia.org/wiki/Endomykorh ... omykorhiza

to mi připomíná scénku z Monty Pythonů: Hra na schovávanou. Je to o tom, že dva chlapíci hrají hru na schovku, ovšem po celém světě. Jeden je v Japonsku a druhý ho hledá v Kolumbii.
Jeden je v Londýně a druhý ho hledá v Senegalu. Nakonec ten hledající, úplně bezradný, narazí na klabičku od sardinek a rázem mu to docvakne:-) Poslední záběr je, jak toho druhého nachází -
na Sardínii \":lol:\"
Podobné "logické" pochody se odehrávají v tvojí hlavě Petře. Co mají houby v lese společného s candidou albicans? Možná se návod k vyzrání nad candidou nachází tady:
http://www.apetitonline.cz/recepty/1122 ... -kuba.html

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Naposledy upravil Vševěd dne stř dub 04, 2012 7:57 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 04, 2012 6:37 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sakul píše:
Jest to tak, patří k tomu i více. Práce na svém duševním vývoji, zbavení se vypěstovaných bloků, práce s dechem, vyřešení vztahu k sobě i ostatním. řešení stravy je ta méně náročnější část, nicméně tohle kromě nastolení rovnováhy s kvasinkou má dalekosáhlé důsledky do celkové životní situace člověka který tyto věci vyřeší

Naprosto souhlasím, s tím, že psychika je velmi mocná. Myslím, že pokud se člověk "naprogramuje" pro "úspěch", věří ve svoje vyléčení a nemá negativní myšlenky, musí se vyléčit.
Ovšem není mi jasné, proč se ti to nedaří Sakule:-)
A že celé tvoje snažení vyjde naprázdno jedním banánem /když ta strava je ta méně náročná část/ \":twisted:\"
Jinými slovy: z candidy se může vyléčit jedině člověk osvícený, ideálně tibetský mnich. Nám běžným smrtelníkům je to zapovězeno \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 04, 2012 6:17 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
to mi připomíná scénku z Monty Pythonů: Hra na schovávanou. Je to o tom, že dva chlapíci hrají hru na schovku, ovšem po celém světě. Jeden je v Japonsku a druhý ho hledá v Kolumbii.
Jeden je v Londýně a druhý ho hledá v Senegalu. Nakonec ten hledající, úplně bezradný, narazí na klabičku od sardinek a rázem mu to docvakne:-) Poslední záběr je, jak toho druhého nachází -
na Sardínii \":lol:\"
Podobné "logické" pochody se odehrávají v tvojí hlavě Petře. Co mají houby v lese společného s candidou albicans? Možná se návod k vyzrání nad candidou nachází tady:
http://www.apetitonline.cz/recepty/1122 ... -kuba.html

To je marne tobe vysvetlovat. Mas na to preci jiny nazor? zapomnels?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 04, 2012 9:15 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Naprosto souhlasím, s tím, že psychika je velmi mocná. Myslím, že pokud se člověk "naprogramuje" pro "úspěch", věří ve svoje vyléčení a nemá negativní myšlenky, musí se vyléčit.
Ovšem není mi jasné, proč se ti to nedaří Sakule:-)
A že celé tvoje snažení vyjde naprázdno jedním banánem /když ta strava je ta méně náročná část/ \":twisted:\"
Jinými slovy: z candidy se může vyléčit jedině člověk osvícený, ideálně tibetský mnich. Nám běžným smrtelníkům je to zapovězeno \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Ach já sobě v tomto dlužím ještě mnoho, přestože postupně splácím. Nemohu být tedy ukázkovým příkladem že to bezvadně funguje.
Existují však lidé, kteří nezačali splácet ještě vůbec nebo, ještě hůře, si neuvědomili, že si mnohé vůbec dluží. U takových není třeba dělat komplikované testy na přítomnost kvasinky, dá se to lehce diagnostikovat například z jejich projeveného chování. Tito jsou pak velmi neúspěšní i přes značné úsilí, načtené znalosti a vyzkoušené léčiva. Tragédie pak je pokud to ani sami nevidí.

Paradoxně se v jejich přítomnosti ocitám často docela rád (i když je třeba se mít na pozoru kolik času člověk věnuje velkému množství zbytečných diskuzí s nimi). Jsou sice těžko snesitelní a většinou dost otravní, na druhou stranu pomáhá mi to uvědomovat si že jsem nějaký kus cesty už ušel a také se ve svých reakcích na lidi, kteří nezvládají sami sebe a projevují to navenek, dovídám hodně o sobě.

Shrnuto a podtrženo ... jsem rád, že sem chodíš a vážně díky za tvůj čas, který věnuješ mému rozvoji. Doufám, že ti to budu moci někdy oplatit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 6:30 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
kdysi jsem mluvil s MUDr. Nouzou /známý imunolog/ a ten řekl, že jsou prostě lidé, kteří se z candidy nedostanou nikdy, a že to prostě někdy vyléčit nejde.
Což může být i klidně tvůj případ, přijdu jsem za pět let a pořád budeš pracovat na svojí psychice a splácet si:-) Osobně jsem pomohl od candidy minimálně
třem lidem, a nikdo z nich žádnou psychiku neřešil. Ona při nízkosacharidové dietě ani psychika moc řešit nejde.
Ohledně toho, jak jsem "velmi neúspěšný" - já nemám žádné problémy, nebyl jsem nemocný celou zimu /to se mi už dlouho nestalo/, nechodím na malou i velkou
každých pět minut, mám dost energie, cvičím, dělám co mně baví, jediné omezení je, že nestrávím sacharidy. Je to "tragédie"? Asi jo, podle tebe. Já to zase
tak moc neprožívám:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 6:33 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Podle mne se jeste sakul plne nedokazal vyrovnat s pritomnosti lidi typu Vseved (Miguel) ve svem okoli. Na takove lidi mam jednoduchou pomucku, precist si (lepe receno nastudovat si) knihu Nenechte sebou manipulovat, serial Gilmorky, Simpsonovi, Krok za krokem, filmy a serialy alespon prvnich 200 na CSFD. Pak si po par mesicich treninku kontramanipulace s takovymi lidmi vytres...Sakule jestli ti mohu doporucit kontramanipulace znamena co nejkratsi odpoved, jakmile rozvines tak dlouhou odpoved jakou si na kratkou provokativni narazku Vseveda napsal tak si nic z kontramanipulace nepochopil, resp si ji nepouzil.
Takze idealni odpoved na Vseveda je: Dej si pohov! Vyser si. Di si uvarit kosik vajec at mas co snidat. \":)\") Vseved je preci nesmrtelnej? Nebo mas na to preci jiny nazor. Zapomnels? atd atd cim kratsi tim lepsi...jakekoliv rozumne zduvodnovani, zpovidani je akorat voda na jeho mlyn. Vzdy si dokaze vykontstruovat provokativni narazku...a ukajet se tim \":wink:\" \":mrgreen:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz