Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 12:17 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 6:36 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
kdysi jsem mluvil s MUDr. Nouzou /známý imunolog/ a ten řekl, že jsou prostě lidé, kteří se z candidy nedostanou nikdy, a že to prostě někdy vyléčit nejde.
Což může být i klidně tvůj případ, přijdu jsem za pět let a pořád budeš pracovat na svojí psychice a splácet si:-) Osobně jsem pomohl od candidy minimálně
třem lidem, a nikdo z nich žádnou psychiku neřešil. Ona při nízkosacharidové dietě ani psychika moc řešit nejde.
Ohledně toho, jak jsem "velmi neúspěšný" - já nemám žádné problémy, nebyl jsem nemocný celou zimu /to se mi už dlouho nestalo/, nechodím na malou i velkou
každých pět minut, mám dost energie, cvičím, dělám co mně baví, jediné omezení je, že nestrávím sacharidy. Je to "tragédie"? Asi jo, podle tebe. Já to zase
tak moc neprožívám:-)

Vis cim to je ze si nebyl nemocny...protoze vysavas energii z ostatnich lidi...jako emocni upir! Ale mam pro tebe spatnou zpravu...jednou na to lide v tvem okoli prijdou a splati ti to i s uroky... \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 8:15 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Podle mne se jeste sakul plne nedokazal vyrovnat s pritomnosti lidi typu Vseved (Miguel) ve svem okoli. Na takove lidi mam jednoduchou pomucku, precist si (lepe receno nastudovat si) knihu Nenechte sebou manipulovat, serial Gilmorky, Simpsonovi, Krok za krokem, filmy a serialy alespon prvnich 200 na CSFD. Pak si po par mesicich treninku kontramanipulace s takovymi lidmi vytres...Sakule jestli ti mohu doporucit kontramanipulace znamena co nejkratsi odpoved, jakmile rozvines tak dlouhou odpoved jakou si na kratkou provokativni narazku Vseveda napsal tak si nic z kontramanipulace nepochopil, resp si ji nepouzil.
Takze idealni odpoved na Vseveda je: Dej si pohov! Vyser si. Di si uvarit kosik vajec at mas co snidat. \":)\") Vseved je preci nesmrtelnej? Nebo mas na to preci jiny nazor. Zapomnels? atd atd cim kratsi tim lepsi...jakekoliv rozumne zduvodnovani, zpovidani je akorat voda na jeho mlyn. Vzdy si dokaze vykontstruovat provokativni narazku...a ukajet se tim \":wink:\" \":mrgreen:\"

Takže ty sis na mně vzal knížku? To mi opravdu lichotí \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 12:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Petr 2 nestudoval pořádně. Vševědovy příspěvky u něj pořád vyvolávaj negativní emoce a má kvůli tomu nutkání na příspěvky reagovat. Chudák jeho karma. Vytvářet karmický vazby se Všvědem není žádná sranda \":)\"

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 1:24 pm 
Offline

Registrován: sob říj 15, 2011 6:06 pm
Příspěvky: 60
přátelé (nebo spíš nepřátelé), jsou tyhle půtky na téhle půdě opravdu nutné ? lidé si sem chodí pro informace, aby si pomohli a tohle na zdraví nikomu fakt nepřidá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 5:10 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Připadám si tady jak v mateřské školce. Prosím, nepoškozujte zbytečně toto ojedinělé fórum...

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 5:28 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Xeelee píše:
Petr 2 nestudoval pořádně. Vševědovy příspěvky u něj pořád vyvolávaj negativní emoce a má kvůli tomu nutkání na příspěvky reagovat. Chudák jeho karma. Vytvářet karmický vazby se Všvědem není žádná sranda \":)\"

Spis bych rekl ze se asimilujeme.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 11:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
aja píše:
Krkací test nic moc, proto mě zarazilo, že mám údajně přebytek kyseliny, z toho důvodu ten dotaz. Zkrátka nevím, zdali překyselení žaludku = nadbytek kyseliny chlorovodíkové v reakci na snědenou potravu nebo tohle spolu vůbec nesouvisí?

Pokud nechodí krkací test je jasné, že nemůžete trávit a vše ostatní není podstatné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 11:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
zuzka píše:
Dobrý den pane Zajíčku, mám na Vás dotaz ohledně kvasinek. Léčíme se s přítelem už druhým měsícem, moje mikroflora v moči se zdá být už v pořádku ale přítel má v semeni ještě kvasinky. Držíme se protikvasinkovou dietou, jenže včera se nám protrhnul kondom, mám strach že naše léčba se vrátí na začátek. Myslíte si že nám tato nehoda může znovu nastartovat množení kvasinek??
Děkuji Zuzka.

To se nedomnívám, ty má prostě každý a jejich předávání není problém, problém je ve slabé imunitě, která je neudrží na uzdě. Čili pokud jste vy již imunitu srovnala, není problém, to bych se bál spíše otěhotnění.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 4:46 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
Dobry den,

o vanocich jsem provedl trojcatko a do toho jsem jeste 1x za den pred spanim vypil 1/2 litru tibetskeho kefiru.
Nevim co jsem udelal spatne, ale od te doby se citim mnohem hure.
Hodne me boli ve strevech, mam paleni v podbrisku i u zaludku, mota se mi hlava a boli me hlava, tuhne mi krk i zada.
Rovnez me trapi takove divne ranni probouzeni, jakoby mi adrenalin vystrelil do tela a me se rozbusi srdce (pravidelne v 6.00).
Od doby co jsem provedl trojcatko tak mam na jazyku v oblasti plic velkou skvrnu - dle cinske mediciny.

Mam pocit jako bych rozdrazdil candidu a ta mi ted v tele dela psi kusy. Je to mozne?
Plivaci test mam pozitivni a behem trojcatka s kefirem jsem si zkusil plivaci test a to byla tako katastrofa, co jsem jeste predtim ani potom nevidel - sliny se uplne rozletely ve vode a zamichaly dohromady.
Postupne se muj stav zlepsuje ale jde to strasne pomalu.

Co si o tom myslite?

Diky moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 6:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Nick34 píše:
Dobry den,

o vanocich jsem provedl trojcatko a do toho jsem jeste 1x za den pred spanim vypil 1/2 litru tibetskeho kefiru.
Nevim co jsem udelal spatne, ale od te doby se citim mnohem hure.
Hodne me boli ve strevech, mam paleni v podbrisku i u zaludku, mota se mi hlava a boli me hlava, tuhne mi krk i zada.
Rovnez me trapi takove divne ranni probouzeni, jakoby mi adrenalin vystrelil do tela a me se rozbusi srdce (pravidelne v 6.00).
Od doby co jsem provedl trojcatko tak mam na jazyku v oblasti plic velkou skvrnu - dle cinske mediciny.

Mam pocit jako bych rozdrazdil candidu a ta mi ted v tele dela psi kusy. Je to mozne?
Plivaci test mam pozitivni a behem trojcatka s kefirem jsem si zkusil plivaci test a to byla tako katastrofa, co jsem jeste predtim ani potom nevidel - sliny se uplne rozletely ve vode a zamichaly dohromady.
Postupne se muj stav zlepsuje ale jde to strasne pomalu.

Co si o tom myslite?

Diky moc.

To opravdu vypadá na silnou obrannou reakci parazitů, kterým se zatím u tebe krásně dařilo. Vydrž.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 6:48 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Xeelee píše:
To opravdu vypadá na silnou obrannou reakci parazitů, kterým se zatím u tebe krásně dařilo. Vydrž.

Trošku mi to připomíná jako když někdo píše, že měl silný průjem a že to určitě značí, že se tělo zbavuje candidy. Ano, existuje tzv. Herxheimer-Jarmuschova reakce, kdy se přechodně zdravotní
stav zhorší, aby se následně zlepšil, ale to mi vůbec nepasuje na to, co tady píše kolega...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 8:19 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
Citace:
Trošku mi to připomíná jako když někdo píše, že měl silný průjem a že to určitě značí, že se tělo zbavuje candidy. Ano, existuje tzv. Herxheimer-Jarmuschova reakce, kdy se přechodně zdravotní
stav zhorší, aby se následně zlepšil, ale to mi vůbec nepasuje na to, co tady píše kolega...

Na Herx reakci mi to opravdu pripadne ze to trva hodne dlouho. Ale uz drive jsem neco podobneho zacil se zapperem.
Kdyz jsem pouzil zapper, tak jsem z toho mel asi 3 tydny problemy (zatuhly krk, toceni hlavy atd.).
To jsem udelal pred 2,5 roky.
Od te doby jsem se zappera nedotkl, ale zato jsem sel zdravotne pomalu ale jiste dolu.
Na imunologii nemam zadny nalez (borelie, chlamydie atd.).
Osobne si myslim, ze trojcatko mi nevadilo. Uz jsem ho 1x drzel a bylo to docela v pohode.
Myslim, ze mi nejvice vadil prave ted kefir z tibetske houby.

Ja si o tom myslim toto:
Problem mi zpusobil kefir. Otazka je proc. Cetl jsem, ze pokud je tibetska houba trosku slizka, muze zpusobit zazivaci problemy.
Nektere prispevky na internetu rikaji, ze kefir by se mel pit az po urcite dobe, kdy se drzi dieta. Jinak muze dojit k silne reakci.
Rovnez jsem se docetl, ze pokud ma nekdo tzv. "leaky gut", tak by nemel v prvni fazi pit kefir.
Toto je asi jedine vysvetleni co k tomu mam.

Co se tyka toho ranni buzeni tak si myslim, ze to mam od zaludku. Doktorka mi zjistila malou gastritidu zaludku.
Gastritida se dle Malachova neslucuje s provadenim Trojcatka. Mam pocit, ze jsem si rozdrazdil prave tuto gastritidu trojcatkem.
Vzdycky to probouzeni jakoby bylo impulzem prave od zaludku (nebo ze by nejaka nocni uzkost...).
Dava to smysl?

Diky moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 8:36 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Že by kefír způsoboval takové problémy mi připadá přitažené za vlasy...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 7:36 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Že by kefír způsoboval takové problémy mi připadá přitažené za vlasy...

Ja kefir taky nepozivam, vim proc.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 7:52 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Petr 2 píše:
Ja kefir taky nepozivam, vim proc.

preco?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz