Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 12:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 10:00 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
včera velikonoční návštěva, říkal jsem si no tak co, maximálně se poseru, jedl jsem co mně napadlo, koláče, uzené,
vypil jsem dvě kafe, přibral jsem 5 kg za pár hodin \":lol:\" večer jsem přijel domů, říkám když už tak už, dožral jsem se čokoládou
a oplatkama - dnes ráno - trošku špatně z přežrání, ale stolice jedna a vcelku... v dietě samozřejmě pokračuju, ale myslím,
že začnu dávat aspoň batáty a rýži natural, protože už mi to nedělá problém.
tak takhle nějak vypadá TRAGÉDIE \":wink:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 11:45 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
včera velikonoční návštěva, říkal jsem si no tak co, maximálně se poseru, jedl jsem co mně napadlo, koláče, uzené,
vypil jsem dvě kafe, přibral jsem 5 kg za pár hodin \":lol:\" večer jsem přijel domů, říkám když už tak už, dožral jsem se čokoládou
a oplatkama - dnes ráno - trošku špatně z přežrání, ale stolice jedna a vcelku... v dietě samozřejmě pokračuju, ale myslím,
že začnu dávat aspoň batáty a rýži natural, protože už mi to nedělá problém.
tak takhle nějak vypadá TRAGÉDIE \":wink:\"

To jsou skvělé zprávy, doufám, že to půjde dál dobře. Podle toho co píšeš v posledních dnech tak se mi zdáš víc v pohodě, třeba to bude mít souvislost.

Taky jsem zvolníl dietu. Žeru jako čuně, dopřál jsem si více piv než obvykle, nějakou kávu a chipsy (na které ale kupodivu reaguji poměrně dobře) a zhoršení je minimální. Dokonce mám už několik dní negativní salvia test (nebyl negativní od doby kdy jej dělám, tzn. cca dva roky). Trávení je vícemnéně OK, ekzém téměř zmizel, svědění minimální, pouze jsou mírné projevy alergie.Snížení množství candidy bylo zřejmé i na temném poli.

Nicméně u mě zpravidla na jaře a létě přijde výrazné zlepšení, tím jak mám více slunce, vzduchu, pohybu a celkově jaro i léto je pro mě období kdy naberu hodně psychických sil a candida je na ústupu. Můžu si tedy dovolit více věcí s menšími následky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 12:00 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Hej pisu vam velikonocne naladen, posilnen, ve slivovici je pravda. Reknu to uprimne: jste banda si silmulantu! Je to o psychice, jidlo je ale po tom vsem dost dulezite, srovnejte psychiku, zapracujte na ni a jidlo vam bude lekem, jinak pochybuju ze bez toho to pujde, konec hlaseni v ruskem jazyce. \":)\")))

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 12:13 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Podle mně to má jedinou souvislost v tom, že jsem dietu držel dostatečně dlouho a tvrdě...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 12:30 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Vševěd píše:
včera velikonoční návštěva, říkal jsem si no tak co, maximálně se poseru, jedl jsem co mně napadlo, koláče, uzené,
vypil jsem dvě kafe, přibral jsem 5 kg za pár hodin \":lol:\" večer jsem přijel domů, říkám když už tak už, dožral jsem se čokoládou
a oplatkama - dnes ráno - trošku špatně z přežrání, ale stolice jedna a vcelku... v dietě samozřejmě pokračuju, ale myslím,
že začnu dávat aspoň batáty a rýži natural, protože už mi to nedělá problém.
tak takhle nějak vypadá TRAGÉDIE \":wink:\"

no, ja som mala podobne cez vianoce, predtym takmer vita strava, obcas zivocisne, naduvalo ma, proste neprijemne stavy.
cez vianoce som jedla vsetko zaradom, kvanta kolacov, maso, salat s falosnou majonetou, rezne tusim tiez a cuduj sa svete, mala som sa lepsie!! no a samozrejme nocne zranie kvanta cokolady.
naduvanie takmer vymizlo, nalada z pochopitelnych dovodov skvela \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 12:33 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Podle mně to má jedinou souvislost v tom, že jsem dietu držel dostatečně dlouho a tvrdě...

Možné to je, důležité je že to funguje


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 8:44 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 28, 2011 11:59 am
Příspěvky: 32
Dobrý den pane Zajíček,
Potřeboval bych poradit v mojí situaci. Doufám, že to už je naposled co Vás otravuji, ale měl bych pár otázek, ve kterých si už moc sám neporadím. Už jsme si několikrát volali (případ brániční kýly atd.)

1) Určitě mám vysledované kvasinky. Snažím se dodržovat dietu, ale zjistil jsem že se mi dělá špatně po tuku a špatně ho nějak trávím (hodně krkám a není mi dobře od žaludku, což mi vždycky naštve tu kýlu atd.) Takže je to celkem problém na dietě o tuku. Může to být žlučník nebo slinivka? Popřípadě jak to spravit? (nedělá se mi i dobře po oříškách) Divné je, že mi tuk předtím problémy nedělal, ale tím jak jsem ho měl celkem dost zvýšený příjem při protikvas. dietě, tak se to nějak rozhasilo. Napadlo mě si udělat jaterní, ale nevím jestli je to problém nebo naopak to prospěje.

2)Pak bych se chtěl zeptat jestli je problém když se nedodržuje ten poměr hořčík:vápník 1:2. Protože tím, že mi zjistili hypolaktázii, tak jsem uplně vysadil mléčné výrobky i kozí pak i kefír (což mě dost mrzí) atd. Jak by bylo popřípadě nejlepší vápník doplnit (mák?)

3) Uz nejakou delsi dobu ale ne pravidelne beru zvýsene davky B1 a B5 (100mg a 1000mg). Chci se zeptat jestli to nemuze byt problem. Jsem blbej, takze to jsem to bral dost nepravidelne. Chtel bych zase najet na tu kuru (nadledvinky), ale nevim jestli to na chvili nevysadit a pak nezacit nebo jestli to nemuzu rozjet znovu. Popripade jestli se nemuze stat neco negativniho.

4)Radsil jste mi si nechat zjistit hladinu homocysteinu, jestli nemam rohazene B vitaminy. Z jaky hodnot se to pozna a kdy tohle rozházení může vzniknout?

Opravdu uvitam vasi pomoc. Hlavne s tou prekerni situaci kdy na diete ktera se sklada o tuku a zelenine se mi z tuku nedela dobre, tak vlastne uz nevim ani co mam jist.
Moc dekuji za vase rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2012 12:38 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
HAKmet píše:
1) Určitě mám vysledované kvasinky. Snažím se dodržovat dietu, ale zjistil jsem že se mi dělá špatně po tuku a špatně ho nějak trávím (hodně krkám a není mi dobře od žaludku, což mi vždycky naštve tu kýlu atd.) Takže je to celkem problém na dietě o tuku. Může to být žlučník nebo slinivka? Popřípadě jak to spravit? (nedělá se mi i dobře po oříškách) Divné je, že mi tuk předtím problémy nedělal, ale tím jak jsem ho měl celkem dost zvýšený příjem při protikvas. dietě, tak se to nějak rozhasilo. Napadlo mě si udělat jaterní, ale nevím jestli je to problém nebo naopak to prospěje.

2)Pak bych se chtěl zeptat jestli je problém když se nedodržuje ten poměr hořčík:vápník 1:2. Protože tím, že mi zjistili hypolaktázii, tak jsem uplně vysadil mléčné výrobky i kozí pak i kefír (což mě dost mrzí) atd. Jak by bylo popřípadě nejlepší vápník doplnit (mák?)

Ahoj,

1) Jaký tuky, s čím a v jakém množství konzumuješ? Zkus si vyrobit přepuštěný máslo. (Jde o čistej tuk, nezpůsobuje alergický reakce.) Jistý zdroje uvádí, že jde o nejvstřebatelnější tuk vůbec a že dokonce nevyžaduje při trávicím procesu v těle emulgátor žluč, protože se plně vstřebá. Za pokus by to myslím stálo.

2) Nevím o tom, že by někdo měl problémy po vysazení veškerejch mléčnejch výrobků. Tady se spíš doporučuje je vynechat.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2012 12:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
ovekyska píše:
no, ja som mala podobne cez vianoce, predtym takmer vita strava, obcas zivocisne, naduvalo ma, proste neprijemne stavy.
cez vianoce som jedla vsetko zaradom, kvanta kolacov, maso, salat s falosnou majonetou, rezne tusim tiez a cuduj sa svete, mala som sa lepsie!! no a samozrejme nocne zranie kvanta cokolady.
naduvanie takmer vymizlo, nalada z pochopitelnych dovodov skvela \":lol:\"

\":lol:\" Taky jsem byla přes Velikonoce pěkný čuně \":oops:\" ! Dorty - 5 kusů, večer 4 vodky s pivem \":lol:\" ale kupodivu bez následků na trávení. Dnes už jsem zase "hodná" \":wink:\" ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 10:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Nick34 píše:
Dobry den,

o vanocich jsem provedl trojcatko a do toho jsem jeste 1x za den pred spanim vypil 1/2 litru tibetskeho kefiru.
Nevim co jsem udelal spatne, ale od te doby se citim mnohem hure.
Hodne me boli ve strevech, mam paleni v podbrisku i u zaludku, mota se mi hlava a boli me hlava, tuhne mi krk i zada.
Rovnez me trapi takove divne ranni probouzeni, jakoby mi adrenalin vystrelil do tela a me se rozbusi srdce (pravidelne v 6.00).
Od doby co jsem provedl trojcatko tak mam na jazyku v oblasti plic velkou skvrnu - dle cinske mediciny.

Mam pocit jako bych rozdrazdil candidu a ta mi ted v tele dela psi kusy. Je to mozne?
Plivaci test mam pozitivni a behem trojcatka s kefirem jsem si zkusil plivaci test a to byla tako katastrofa, co jsem jeste predtim ani potom nevidel - sliny se uplne rozletely ve vode a zamichaly dohromady.
Postupne se muj stav zlepsuje ale jde to strasne pomalu.

Co si o tom myslite?

Diky moc.

Člen Xeelee vám to píše správně bylo by patrně vhodné projet kompletní antihelmintickou léčbu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 10:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
včera velikonoční návštěva, říkal jsem si no tak co, maximálně se poseru, jedl jsem co mně napadlo, koláče, uzené,
vypil jsem dvě kafe, přibral jsem 5 kg za pár hodin \":lol:\" večer jsem přijel domů, říkám když už tak už, dožral jsem se čokoládou
a oplatkama - dnes ráno - trošku špatně z přežrání, ale stolice jedna a vcelku... v dietě samozřejmě pokračuju, ale myslím,
že začnu dávat aspoň batáty a rýži natural, protože už mi to nedělá problém.
tak takhle nějak vypadá TRAGÉDIE \":wink:\"

Ono to většinou jedno takové obžerství vydrží, ale na delší podobné excesy bych raději zapomněl, to by se mohlo vymstít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 12:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
HAKmet píše:
Dobrý den pane Zajíček,
Potřeboval bych poradit v mojí situaci. Doufám, že to už je naposled co Vás otravuji, ale měl bych pár otázek, ve kterých si už moc sám neporadím. Už jsme si několikrát volali (případ brániční kýly atd.)

1) Určitě mám vysledované kvasinky. Snažím se dodržovat dietu, ale zjistil jsem že se mi dělá špatně po tuku a špatně ho nějak trávím (hodně krkám a není mi dobře od žaludku, což mi vždycky naštve tu kýlu atd.) Takže je to celkem problém na dietě o tuku. Může to být žlučník nebo slinivka? Popřípadě jak to spravit? (nedělá se mi i dobře po oříškách) Divné je, že mi tuk předtím problémy nedělal, ale tím jak jsem ho měl celkem dost zvýšený příjem při protikvas. dietě, tak se to nějak rozhasilo. Napadlo mě si udělat jaterní, ale nevím jestli je to problém nebo naopak to prospěje.

2)Pak bych se chtěl zeptat jestli je problém když se nedodržuje ten poměr hořčík:vápník 1:2. Protože tím, že mi zjistili hypolaktázii, tak jsem uplně vysadil mléčné výrobky i kozí pak i kefír (což mě dost mrzí) atd. Jak by bylo popřípadě nejlepší vápník doplnit (mák?)

3) Uz nejakou delsi dobu ale ne pravidelne beru zvýsene davky B1 a B5 (100mg a 1000mg). Chci se zeptat jestli to nemuze byt problem. Jsem blbej, takze to jsem to bral dost nepravidelne. Chtel bych zase najet na tu kuru (nadledvinky), ale nevim jestli to na chvili nevysadit a pak nezacit nebo jestli to nemuzu rozjet znovu. Popripade jestli se nemuze stat neco negativniho.

4)Radsil jste mi si nechat zjistit hladinu homocysteinu, jestli nemam rohazene B vitaminy. Z jaky hodnot se to pozna a kdy tohle rozházení může vzniknout?

Opravdu uvitam vasi pomoc. Hlavne s tou prekerni situaci kdy na diete ktera se sklada o tuku a zelenine se mi z tuku nedela dobre, tak vlastne uz nevim ani co mam jist.
Moc dekuji za vase rady

1)Vyzkoušejte po jídle HCl, pankreatické enzymy a digestivní enzymy, to by mohlo fungovat.
2)Můžete dávat ten mák, nebo askorbát vápenatý, ale stěžejní je dostatek vitamínu D3, jinak nefunguje skoro nic.
3)Béčka se v těle nekumulují, čili toho se bát nemusíte, v tom není problém.
4)Hladina vyšší než 8 je špatná a je třeba to srovnat protokolem na homocystein. Jinak než z krve se to nepozná, to nemusíte řešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 5:53 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Dneska jsem se bavil s člověkem, který mi tvrdil, že lidi s amalgámovými plombami se nikdy nemůžou zbavit candidy nadobro. Že prý ta candida chrání tělo před těmi těžkými kovy. Zajímavá informace, která se moc často nezmiňuje řekl bych.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 7:28 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 5:20 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Bratislava
smajliss píše:
Dneska jsem se bavil s člověkem, který mi tvrdil, že lidi s amalgámovými plombami se nikdy nemůžou zbavit candidy nadobro. Že prý ta candida chrání tělo před těmi těžkými kovy. Zajímavá informace, která se moc často nezmiňuje řekl bych.

Áno, čítal som už túto informáciu, ale podľa mňa neplatí na každého. Ústa mám plné amalgámu, ale podľa slinového testu nemám candidu. Rovnako poznám viacero ľudí, ktorí majú plomby a candidu nemajú.
Podľa slinového testu som mal candidu, ale relatívne jednoducho som ju vyhnal počas pečeňových očíst klystírom s MMS. Podľa vlasovej analýzy mám minimum ortute, ale sú názory, že vlasová analýza nedáva pri ortuti relevantné výsledky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 8:47 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
smajliss píše:
Dneska jsem se bavil s člověkem, který mi tvrdil, že lidi s amalgámovými plombami se nikdy nemůžou zbavit candidy nadobro. Že prý ta candida chrání tělo před těmi těžkými kovy. Zajímavá informace, která se moc často nezmiňuje řekl bych.

niekto to tu na fore pisal, ale neviem si spomenut kto.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz