Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 1:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 24, 2013 3:01 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
sakul píše:
Jděte na oční aby se vyloučila infekce. Může to být alergická reakce, kde candida hraje zpravidla svoji roli - zkuste antihistaminická opatření a uvidíte. Pokud nenosíte slunenční brýle může to být podráždění z ostrého slunce, kterého teď bylo více než dost. Dost možná je to to co píše Petr.

K lekařům se mi právě nechce, nerad je podporuji a ještě by mě polekali. A brýle nosím, určitě i s UV fitrem. Spíš byla moje otázka, jak, nejspíš candidu, dostat z oka, zda má někdo zkušenost. Vím, že se takto těžko radí na dálku ... Ale na bělmu mám nějaké výrůstky, tak předpokládám, že to bude má milá kamarádka candida \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 24, 2013 6:45 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
TomIn píše:
K lekařům se mi právě nechce, nerad je podporuji a ještě by mě polekali. A brýle nosím, určitě i s UV fitrem. Spíš byla moje otázka, jak, nejspíš candidu, dostat z oka, zda má někdo zkušenost. Vím, že se takto těžko radí na dálku ... Ale na bělmu mám nějaké výrůstky, tak předpokládám, že to bude má milá kamarádka candida \":-)\"

Symptomy kandidózy mohou a často jsou spojeny s očima a viděním. Objevuje se citlivost očí, svědění, rozmazané vidění, ječná zrna, spekuluje se také o spojení candidy a skvrn na sklivci. Běžným jevem je tzv. "brain fog", kdy člověk má mimo jiné rozmazané vidění. To jsou všechno ale sekundární projevy, tedy důsledky porušené mikroflory ve střevech. Kandida a jiné dysbakterie produkují bohaté koktejly látek, které mají efekt na celé tělo a také nervový systém, což může způsobit právě tyto symptomy.

Ty se ptáš jestli může být kmen kandidy přímo přítomný v oku. Je to teoreticky možné i když vzácné. Pokud by se tě to ale týkalo, zcela jistě by jsi byl postižen systémovou, neboli invazivní kandidózou, kdy se kandida šíří do krve, tkání a orgánů. Tohle je život ohrožující situace, která vyžaduje rychlou lékařskou péči. Než by si ale tohle stalo, pociťoval by si velmi intenzivně řadu bežnějších symptomů spojených s porušenou mikroflorou - a to v oblasti trávení, stavu kůže a vlasů, psychiky a únavy, porušené imunity apod. Kmeny kandidy v očích by byly až vrcholem tohoto řetězce.

Půjde tedy spíše buď o zmíněné sekundární důsledky porušené mikroflóry nebo o něco zcela jiného. Přičemž není možné vyloučit i různé druhy parazitů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 24, 2013 6:49 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
TomIn píše:
K lekařům se mi právě nechce, nerad je podporuji a ještě by mě polekali. A brýle nosím, určitě i s UV fitrem. Spíš byla moje otázka, jak, nejspíš candidu, dostat z oka, zda má někdo zkušenost. Vím, že se takto těžko radí na dálku ... Ale na bělmu mám nějaké výrůstky, tak předpokládám, že to bude má milá kamarádka candida \":-)\"

Teď vidím že píšeš, že máš i výrustky na bělmu. Proboha skoč za lékařem. Pokud tě srazí auto a zláme ti obě nohy, také se nebudeš léčit doma grepovými kapkami a meduňkou. Moderní medicína je skvělá v diagnostice, nech se vyšetřit a podle výsledků se sám rozhodni jestli chceš podstoupit léčbu klasickou medicínou nebo budeš hledat alternativní způsoby. Do jednoho ani druhého tě nemůže nikdo nutit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2013 1:59 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Vševěd píše:
prosím tě
maso a vejce mají jednu velkou výhodu, neobsahují žádné sacharidy. candida ze sacharidů žije. podle mých zkušeností se dá candida
vyléčit jen tak (systémová candida) že se vyloučí všechny sacharidy ze stravy a neexistuje jiná možnost jak to udělat než tato. nikdo
ti nevnucuje abys tak jedla ty káčo pitomá. nikde jsem nenapsal, že by tak měl někdo jíst do konce života. nejsem žádným fanatickým
propagátorem masa, jen je to nutné zlo, které je třeba podstoupit. na určitý čas. navíc, při ketogenní dietě se jí masa opravdu jen velmi
málo, protože pokus si hlídáš bílkoviny, je toho masa co by se za nehet vešlo. a úplně nakonec, každý den se jí vláknina, kterou se střevo
čistí.

Prosím kolik tedy asi masa na den při 6Oti kilech-žena? Hlad dohnat vejci? A vývary také mohu?? Některé tvarohy a sýry jsou bez sacharidů-nebo jen 0,1%-když bych nehlídala bílkoviny,tak bych je mohla-ne? Tohle bych snad dva týdny zvládla,ale jinak bych uvítala tip i na chemickou léčbu,abych se toho zbavila-mám už asi tři měsíce dost bíle potažený jazyk-jiné velké příznaky ne. Po chemii bych zase vyčistila celé tělo,jen aby to bylo pryč!!! Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2013 6:55 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
jajda22 píše:
prosím tě
maso a vejce mají jednu velkou výhodu, neobsahují žádné sacharidy. candida ze sacharidů žije. podle mých zkušeností se dá candida
vyléčit jen tak (systémová candida) že se vyloučí všechny sacharidy ze stravy a neexistuje jiná možnost jak to udělat než tato. nikdo
ti nevnucuje abys tak jedla ty káčo pitomá. nikde jsem nenapsal, že by tak měl někdo jíst do konce života. nejsem žádným fanatickým
propagátorem masa, jen je to nutné zlo, které je třeba podstoupit. na určitý čas. navíc, při ketogenní dietě se jí masa opravdu jen velmi
málo, protože pokus si hlídáš bílkoviny, je toho masa co by se za nehet vešlo. a úplně nakonec, každý den se jí vláknina, kterou se střevo
čistí.

Prosím kolik tedy asi masa na den při 6Oti kilech-žena? Hlad dohnat vejci? A vývary také mohu?? Některé tvarohy a sýry jsou bez sacharidů-nebo jen 0,1%-když bych nehlídala bílkoviny,tak bych je mohla-ne? Tohle bych snad dva týdny zvládla,ale jinak bych uvítala tip i na chemickou léčbu,abych se toho zbavila-mám už asi tři měsíce dost bíle potažený jazyk-jiné velké příznaky ne. Po chemii bych zase vyčistila celé tělo,jen aby to bylo pryč!!! Děkuji[/quote]
Tim ze se strachujes a bojis, neustale, tim ti nejni jidlo lekem. Muzes jist co chces nebo nejnovejsi trendy ale pokud nechapes ze telo ma take psychickou schranku, ma to bezvyznamne vliv. Zamysli se nad psychosomatikou a tim proc ti tady nekdo radi co ti radi.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2013 7:02 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
TomIn píše:
K lekařům se mi právě nechce, nerad je podporuji a ještě by mě polekali. A brýle nosím, určitě i s UV fitrem. Spíš byla moje otázka, jak, nejspíš candidu, dostat z oka, zda má někdo zkušenost. Vím, že se takto těžko radí na dálku ... Ale na bělmu mám nějaké výrůstky, tak předpokládám, že to bude má milá kamarádka candida \":-)\"

Co to vyfotit na makro v detailu a nahodit sem? Podivame se tomu na ocko. \":)\" Ocni lekar by mohl mit vice zkusenosti mozna ti odborne pojmenuje anomalii aby vypadal ze tomu rozum. Pokud pracujes celej den u PC a ctes nebo resis veci ktere te nebavi tak mne by mi oci asi zatrofovali do slepoty do tydne.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 06, 2013 3:29 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
http://www.jajsem.com/parazite-1-dil-ja ... kych-cest/

"CO MŮŽETE OČEKÁVAT PO VYČIŠTĚNÍ OD PARAZITŮ?

- Zbavíte se chronické kvasinkové infekce"

... hned na prvom mieste

neni zac.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 13, 2013 10:58 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 11, 2011 10:19 am
Příspěvky: 5
Zdravím Jardo,

rád bych se Vás zeptal co dělat v situaci kdy jsem na protikvasinkové dietě, jím pouze čerstvou zeleninu,domácí kozí sýr,dom. kozí kefír z houby,sirnou patlanici z dom. kozího tvarohu, dom. syrová vejce,občas čerstvou syrovou rybu,mořské řasy,ořechy,oleje,semena,byliny, piji čerstvě vylisované zeleninové šťávy,zásaditou vodu, občas zelený čaj, zelený nápoj. ořechová mléka,samozřejmě fungicidy atd. Problém ovšem nastal když jsem zjistil, že mám problém s játry a možná je to problém primární a od začátku jsem šel oklikou namísto přímého útoku. Dost pracuji s podvědomím a vypadá to, že prapříčinou mých zdravotních problémů jsou potlačované určité emoce a následná krystalizace v podobě žlučníkových kamenů. Povedlo se mi po dlouhých letech těchto příčin zbavit, ale kameny zůstavají, bylo mi řečeno že mám "pořádně čistit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 14, 2013 12:19 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Mike88 napsal:"celozrná mouka vyzařuje cca 10x více energie než mouka obyčejná (každá potravina vyzařuje energii), kupříkladu vařené jídlo je mrtvé jídlo a nevyzařuje žádnou energii"
Zní to dobře, ale jakmile se začne kvantifikovat, je potřebí to doložit. Bohužel nemáš čím, takováto tvrzení jsou "na vodě".
Já mám velmi rád syrové čerstvé listí z naší zahrady, cokoliv z lesa, celá zrna čehokoliv, celozrné pečivo (ne z Lídlu, proboha, tam ho nemají, neexistuje jediný market, který prodává celozrné věci), kořínky - ty hlavně. Ovšem ty kořínky si dusím či vařím. Energie mají mraky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 14, 2013 3:40 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 11, 2011 10:19 am
Příspěvky: 5
To Martina72: tvé vařené kořínky Ti určitě dodají hromady energie, o tom nepochybuji.Ale já se tady bavím o úplně jiném druhu energie, ten který není jen tak lehce měřitelný a už vůbec ne viditelný normálním okem. Ale je faktem, že se tahle informace zřejmě nehodí sem na fórum a bude to určitě vypadat jako "vaření z vody". Pokud má někdo vyčištěné tělo a umí využívat intuici určitě si udělá vlastní obrázek až ten chleba zkusí. Mimo jiné chleba z obchodu bych si nekoupil ani za zlaté prase ať už by byl z lídlu nebo třeba z měsíce \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 14, 2013 5:30 pm 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Necelé 3 měsíce držím přísnou protikvasinkovou dietu určité příznaky vymizely, ale energie jsem na rozdávání neměla \":-(\" i když předchozí únava vymizela o tom není pochyb \":-)\". (člověk rychle zapomíná na to špatné \":P\" ). Brzy to bude měsíc co jsem zařadila navíc ovoce (ačkoliv vím, že se nedoporučuje- přišlo mi, že mám oslabenou imunitu z jednotvárné stravy-umělým doplňkům jsem na chuť nepřišla), energie mi stoupla, ale začaly se mi dělat dost lupy a padat vlasy, plivací test taky nic moc-nechce se mi věřit, že by jen ovoce způsobilo takovou paseku-jím ho nalačno \":(\" . Zatímco potah na jazyku se mi po ovoci dost zmírnil a menstruační cyklus se ihned upravil. Nějak se v tom nevyznám...už jsem se trápila dost dlouho na to abych si nedala alespoň trochu ovoce. Jím teď prakticky jen syrovou stravu. Neumí mi někdo poradit co dělám špatně? Myslím, že ve stresu taky nejsem \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 14, 2013 7:00 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 11, 2011 10:19 am
Příspěvky: 5
To Janka: já kvasinku přemnoženou mám a dávám si i ovoce, sice většinou s kokosovým tukem, ale občas ho s ním jen tak a problém mi neudělá. Jde o to znát své limity a mít vše vyzkoušené, pak je na tebe kvasinka krátká a klidně si můžeš nějaké to ovoce dopřát, hlavně jde o to nepřehnat to, to je pak vše zpět (čili disciplína). Úplně nejdůležitější je ale mysl, ta určuju vše. Je potřeba stanovit si jasný záměr čímž je uzdravení a přes to prostě vlak nejede, je nutné toto postavit na první místo a neustále se podporovat a věřit si. Mě osobně pomáhají mantry a jiná cvičení, někdo se modlí jiní relaxujou atd. Je prostě bezpodmínečně nutné udržet v mysli jasný obraz zdraví, od toho se vše odvíjí. Dieta, fungicidy, pohyb, sluníčko, kyslík a další faktory jsou až druhořadé a doplňující, ale jsou také potřeba. Co se týče syrové stravy myslím, že stačí 70%, zbytek může být zmiňovaný kefír z houby, sirná patlanice, kozí nebo ovčí sýr, občas pohanku, nebo ovesné otruby, napařenou zeleninku, fazole aj. Dále je důležité správně potraviny kombinovat (nesmí docházet ke kvasu), jídlo si vychutnávat, pořádně žvýkat, lze provádět i rituál eucharistie tzn. poděkování za to co máš na talíři \":-)\". Prostě totálně překopat život, jinak to dle mého názoru nejde. Pak je tu samozřejmě "psychická prapříčina" konkrétní nemoci (nic nevzniká jen tak nahodile), ale tohle jsem tady moc řešit neviděl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon črc 15, 2013 6:26 pm 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
Mike83 píše:
To Janka: já kvasinku přemnoženou mám a dávám si i ovoce, sice většinou s kokosovým tukem, ale občas ho s ním jen tak a problém mi neudělá.

Pokud ti ovoce nedělá zle, tak candidu přemnoženou nemáš. Ovoce je plné cukru a při candidě velmi škodlivé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte črc 16, 2013 8:24 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Willis píše:
Pokud ti ovoce nedělá zle, tak candidu přemnoženou nemáš. Ovoce je plné cukru a při candidě velmi škodlivé.

Jak dělá ovoce při kandidě zle?-zhoršuje se povlak na jayzku,nebopůsobí problémy při zažívání??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2013 8:33 am 
Offline

Registrován: stř kvě 11, 2011 10:19 am
Příspěvky: 5
To Janka: Pokud to přeženu s ovocem dojde bezprostředně na nadýmání a silné křeče ve střevech, jsem unavený a cítím se jak mátoha.Ale reakce můžou být u každého různé nebo i žádné. Jazyk jsem od jisté doby přestal řešit, protože mám moučnivku i kvůli ne zcela 100% funkčním játrům.Kvasinku mám potvrzenou pouze slinovým testem, minimálně 10x. Mám ovšem vysledováno, že pokud si dám některé druhy ovoce s kokosovým tukem neudělá mi žádný problém, mohu například sušené máčené švestky apod. Ráno když si dám jablko, půl hrušky, jeden banán apod. nic se nezhorší, ba naopak stav se postupně zlepšuje. Z mého pohledu je nějaké minimum ovoce při kvasince léčivé. Je potřeba aby si to každý na sobě vytestoval, jak už jsem psal jsme individuality. Zavést si deník a vše si zapisovat,kombinace jídel, druhy jídel, reakce těla apod. Sestavit si jídelníček na míru, případně jíst jen to co dělá vyloženě dobře, samozřejmě s ohledem na správný příjem látek živících. Je hrozně důležité určit v jaké fázi léčby se tělo nachází a co je schopné zvládnout. V úplném začátku léčby by se sacharidy měli vynechat úplně, ale myslím že bohatě stačí 2-3 týdny. Ty píšeš, že jsi držela dietu tři měsíce což je oprvadu dost a tělu určitě chybí nějaké prvky, chodíš někam na krev?

Kdybych měl nějak rozškálovat co je u mne a bylo při léčbě nejvíce efektivní tak je to (sestupně dle účinnosti):

1:brániční dýchání (správné okysličení těla)
2:hladovění
3:klyzmata
3:jóga
4:meditace
5:mms
6:lichořeřišnice tinktura
7:čaj lapacho
8:kokosový tuk
9:urinoterapie
10:ořechové mléko
11:kozí domácí kefír

pak samozřejmě následují další méně účinní pomocníci jako grepové kapky,ořešák,oregáno,skořice,přirodní mýdlo s propolisem aj., existují i další cesty,fungicidy,možnosti - nic není univerzální a je nutné dobře vybírat a zvolit vlastní zlatou střední cestu, rozhodně to není zadarmo a nestačí si jen něco přečíst a myslet si že to bude fungovat.

Zkus si Jani projít ten můj malý seznam a porovnat to s tím co děláš pro léčbu ty. Dieta samotná pro léčbu podle mne nestačí, zejména pokud je kvasinka rozlezlá po celém těle a tento stav byl po dlouhou dobu neřešený. Snad ti mé rady k něčemu budou, přeji hodně zdravíčka \</div

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz