Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř črc 03, 2024 8:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned črc 20, 2014 4:25 pm 
Offline

Registrován: stř bře 09, 2011 1:16 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den,

chystám se koupit set pro očistu tlustého střeva pomocí klystýru. Samozřejmě jsem se zde na Vašich stánkách dívala, jak provést očistu tělá pomocí klystýru, kde jste i mimé jiné specifikoval druhy klystýru plastový, s kovovou nádobkou apod. Nicméně jsem se chtěla zeptat, zda byste mně mohl doporučit nějaký konrétní?

předem děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned črc 20, 2014 5:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
verculinek píše:
Dobrý den,

chystám se koupit set pro očistu tlustého střeva pomocí klystýru. Samozřejmě jsem se zde na Vašich stánkách dívala, jak provést očistu tělá pomocí klystýru, kde jste i mimé jiné specifikoval druhy klystýru plastový, s kovovou nádobkou apod. Nicméně jsem se chtěla zeptat, zda byste mně mohl doporučit nějaký konrétní?

předem děkuji za odpověď

To nemohl, já momentální nabídku na trhu nesleduji, tolik času určitě nemám, ale obecně s nějakou ideálně kovovou nádobkou, která se snadno vymývá, což se o různých vacích tvrdit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2014 1:59 pm 
Offline

Registrován: úte črc 22, 2014 3:42 pm
Příspěvky: 7
Ahoj,
včera ráno jsem začal s očistou střeva pomocí Epsomky, dopoledne proběhla opakovaně stolice a vyprázdnění.
Večer před spaním jsem udělal klystýr, nálev voda a citron šťáva cca 2l, napustil jsem do sebe najednou, vše v pohodě a bez bolesti.
Udržel jsem v sobě asi 5 min a poté na WC, začalo postupné vyprazdňování, ale v jedné fázi doprovázené celkem silnou bolestí (křeče) v podbřišku, které poté ustaly při celkovém vyprázdnění.
Nevíte čím to je a mohly tyto bolesti souviset s příliš rychlém napouštění nálevu (2L najednou)?
Díky za postřehy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2014 6:34 pm 
Offline

Registrován: pon srp 19, 2013 12:38 pm
Příspěvky: 44
vikino píše:
Ahoj,
včera ráno jsem začal s očistou střeva pomocí Epsomky, dopoledne proběhla opakovaně stolice a vyprázdnění.
Večer před spaním jsem udělal klystýr, nálev voda a citron šťáva cca 2l, napustil jsem do sebe najednou, vše v pohodě a bez bolesti.
Udržel jsem v sobě asi 5 min a poté na WC, začalo postupné vyprazdňování, ale v jedné fázi doprovázené celkem silnou bolestí (křeče) v podbřišku, které poté ustaly při celkovém vyprázdnění.
Nevíte čím to je a mohly tyto bolesti souviset s příliš rychlém napouštění nálevu (2L najednou)?
Díky za postřehy.

Klystýr s pouhými 2 litry vody se pokládá za maloobjemový a je vyloučeno, že by mohl způsobovat problémy. Příčina Vašich bolestí bude zcela jistě v citronové šťávě, která dráždý střevní sliznici a u mnoha lidí vyvolává problémy. Nezapomeňte, že Dr. Norman Walker, který citronové klystýry vymyslel, je fiktivní osoba, která nikdy nežila. Knihy pod jménem Dr. Norman Walker napsal na zakázku výrobců odšťavňovačů nějaký anonymní novinář, aby podpořil jejich prodej. Stačí trochu použít Google a dáte mi zapravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2014 7:09 pm 
Offline

Registrován: úte črc 22, 2014 3:42 pm
Příspěvky: 7
sestřička píše:
Klystýr s pouhými 2 litry vody se pokládá za maloobjemový a je vyloučeno, že by mohl způsobovat problémy. Příčina Vašich bolestí bude zcela jistě v citronové šťávě, která dráždý střevní sliznici a u mnoha lidí vyvolává problémy. Nezapomeňte, že Dr. Norman Walker, který citronové klystýry vymyslel, je fiktivní osoba, která nikdy nežila. Knihy pod jménem Dr. Norman Walker napsal na zakázku výrobců odšťavňovačů nějaký anonymní novinář, aby podpořil jejich prodej. Stačí trochu použít Google a dáte mi zapravdu.

Co tedy použít místo šťávy z citronů?
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2014 8:37 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
sestřička píše:
Klystýr s pouhými 2 litry vody se pokládá za maloobjemový a je vyloučeno, že by mohl způsobovat problémy. Příčina Vašich bolestí bude zcela jistě v citronové šťávě, která dráždý střevní sliznici a u mnoha lidí vyvolává problémy. Nezapomeňte, že Dr. Norman Walker, který citronové klystýry vymyslel, je fiktivní osoba, která nikdy nežila. Knihy pod jménem Dr. Norman Walker napsal na zakázku výrobců odšťavňovačů nějaký anonymní novinář, aby podpořil jejich prodej. Stačí trochu použít Google a dáte mi zapravdu.

....a tak je to aj s "vysokou dlhovekosťou" vitariánov.......
Inak, načo robiť klystír s citrónovou šťavou ? Buď s urinou (rôzne druhy), alebo s vodou a soľou, prípadne vodou a sódou...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob srp 09, 2014 8:42 pm 
Offline

Registrován: úte črc 22, 2014 3:42 pm
Příspěvky: 7
NOWOCAYN_2 píše:
....a tak je to aj s "vysokou dlhovekosťou" vitariánov.......
Inak, načo robiť klystír s citrónovou šťavou ? Buď s urinou (rôzne druhy), alebo s vodou a soľou, prípadne vodou a sódou...

Kolik potřebuji uriny na nálev s vodou 2L?
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 9:46 pm 
Offline

Registrován: úte říj 22, 2013 8:17 pm
Příspěvky: 11
sestřička píše:
Klystýr s pouhými 2 litry vody se pokládá za maloobjemový a je vyloučeno, že by mohl způsobovat problémy. Příčina Vašich bolestí bude zcela jistě v citronové šťávě, která dráždý střevní sliznici a u mnoha lidí vyvolává problémy. Nezapomeňte, že Dr. Norman Walker, který citronové klystýry vymyslel, je fiktivní osoba, která nikdy nežila. Knihy pod jménem Dr. Norman Walker napsal na zakázku výrobců odšťavňovačů nějaký anonymní novinář, aby podpořil jejich prodej. Stačí trochu použít Google a dáte mi zapravdu.

Přesně tak, já jsem například vygůglila, že Václav Havel je fiktivní osoba, kterou vymysleli novináři na zakázku Václava Klause aby podpořili jeho kandidaturu na prezidenta. Nebo to bylo naopak? Prase aby se v tom vyznalo. Tak jsem gůglila dál a zjistila jsem, že já, Meruzalka jsem taky fiktivní osoba, kterou vymysleli doktoři na zakázku ministerstva zdravotnictví aby podpořili prodej vitamínu C. A vitamín C je fiktivní vitamín, který vymysleli v USA aby nasrali Putina. Tak jsem toho radši nechala a zrušila internet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon srp 11, 2014 9:59 am 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 11:24 pm
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha
Pokud jde o tu citronovou šťávu. Tak i z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že podráždí střeva a vyvolá silnější reakci, než při použití běžné vody. Toho ale chceme většinou při prvním očistném klystýru dosáhnout. Střeva se dají do většího pohybu a vypudí se ven větší obsah střev i s nahromaděnými plyny.

Samozřejmě je pak dobré udělat ještě další klystýr a střeva uklidnit.

Dobré je to s tím citrónem nepřehánět a používat opravdu citrón ne nějaké umělé náhražky. Osvědčilo se mi maximálně na 2l jeden větší citron nebo dva malé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 10:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
vikino píše:
Ahoj,
včera ráno jsem začal s očistou střeva pomocí Epsomky, dopoledne proběhla opakovaně stolice a vyprázdnění.
Večer před spaním jsem udělal klystýr, nálev voda a citron šťáva cca 2l, napustil jsem do sebe najednou, vše v pohodě a bez bolesti.
Udržel jsem v sobě asi 5 min a poté na WC, začalo postupné vyprazdňování, ale v jedné fázi doprovázené celkem silnou bolestí (křeče) v podbřišku, které poté ustaly při celkovém vyprázdnění.
Nevíte čím to je a mohly tyto bolesti souviset s příliš rychlém napouštění nálevu (2L najednou)?
Díky za postřehy.

Většinou má člověk ve střevech lehký zánět, nebo případně i plynovou bublinu, která po napuštění silně zatlačí na střevní stěnu a v kombinaci se zánětem, kdy je stěna střeva extrémně citlivá, se to stát může. Každopádně po opakované aplikaci klystýru se zánět zklidní,plyny odezní a problém je pryč.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 10:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Meruzalka píše:
Přesně tak, já jsem například vygůglila, že Václav Havel je fiktivní osoba, kterou vymysleli novináři na zakázku Václava Klause aby podpořili jeho kandidaturu na prezidenta. Nebo to bylo naopak? Prase aby se v tom vyznalo. Tak jsem gůglila dál a zjistila jsem, že já, Meruzalka jsem taky fiktivní osoba, kterou vymysleli doktoři na zakázku ministerstva zdravotnictví aby podpořili prodej vitamínu C. A vitamín C je fiktivní vitamín, který vymysleli v USA aby nasrali Putina. Tak jsem toho radši nechala a zrušila internet.

No už dlouho jsem se tak dobře nezasmál, asi tak bych to viděl taky. Na to že je vymyšlený, tak má i reálný hrob, tedy ta konspirace výrobců odšťavňovačů je opravdu až nezvykle dokonalá a mimořádně pečlivě propracovaná. Tedy to klobouk dolů, jak se tolik podivně si konkurujících výrobců odšťavňovačů dovedlo snadno dohodnout na vytvoření fiktivního odborníka na šťávy a zdravý životní styl. Co by nakonec bezcharakterní kapitalista neudělal pro mrzký peníz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte zář 23, 2014 7:52 pm 
Offline

Registrován: sob črc 19, 2014 9:03 pm
Příspěvky: 61
Dobry vecer prajem
Zajtra by som si touto ocistou chcela vycistit crevo.Ale nemam klystir,je to mozne aj bez neho?
Mam pravidelnu stolicu aj viac krat za den.Pri sporte musim hned bezat na velku,takze asi netrpim zapchou,skor mam problem ze ma to hocikedy drapne a musim na rychlo hladat WC \":D\"
Neviem ako zareaguje telo,nakolko je to moja prva ocista,ale rada by som ju uz zajtra rano uskutocnila.
Mozem teda aj bez toho klystiru?Ak teda by bol probĺem, ze tekutina nepojde von, mozem sa vygrcat?Tak teda klystir potrebny nebude vsak?
Dakujem za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte zář 23, 2014 8:11 pm 
Offline

Registrován: sob črc 19, 2014 9:03 pm
Příspěvky: 61
Pardon,som v zlej teme \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř zář 24, 2014 3:14 pm 
Offline

Registrován: sob črc 19, 2014 9:03 pm
Příspěvky: 61
Tak dnes som si urobila svoj prvy klystir.Myslela som, ze udrzat vodu v sebe nebude taky velky problem.Bohuzial asi viac ako 4 deci som do seba nedostala.Takze po napusteni som ihned bezala na WC,inak by to bolo na dlazke.Takto som to opakovala asi 4 krat,myslela som si ze dalsie pokusi zvladnem napustit viac a aspon par min vydrzim.Ale bohuzial,hned po napusteni maleho mnozstva cca 3-4 dc som mala co robit az odbehnem z kupelne na zachod,co je asi 2m...
Dala som pre varenu vodu s citronom.Asi som sa velmi neprecistila,kedze som do seba napustila tak malo vody a nasledne to hned aj dala von.Jeden pokus bol taky fatalny,ze som nestihla ani na zachod dobehnut.Nastastie nikto nebol doma \":lol:\"
Co som urobila zle?Napriklad ja mam take creva,ze ked ma chyti na velku,tak proste musim hned ist inak to nedobre konci.Pri sporte to iste,chvala bohu beham v prirode a ak musim,tak musim,pretoze neni sanca tobehnut domov.To iste pri strese.Ked mam stres,hned musim ist na velku.Chcem tym len povedat,ze ja nedokazem hodinu,2 to v sebe drzat alebo cely den ako niekto.Takze nemoze to byt aj tym?Ze neviem tu tekutinu udrzat?
Som z toho trosku smutna a to som sa tak tesila...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř zář 24, 2014 8:33 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
Janula píše:
Tak dnes som si urobila svoj prvy klystir.Myslela som, ze udrzat vodu v sebe nebude taky velky problem.Bohuzial asi viac ako 4 deci som do seba nedostala.Takze po napusteni som ihned bezala na WC,inak by to bolo na dlazke.Takto som to opakovala asi 4 krat,myslela som si ze dalsie pokusi zvladnem napustit viac a aspon par min vydrzim.Ale bohuzial,hned po napusteni maleho mnozstva cca 3-4 dc som mala co robit az odbehnem z kupelne na zachod,co je asi 2m...
Dala som pre varenu vodu s citronom.Asi som sa velmi neprecistila,kedze som do seba napustila tak malo vody a nasledne to hned aj dala von.Jeden pokus bol taky fatalny,ze som nestihla ani na zachod dobehnut.Nastastie nikto nebol doma \":lol:\"
Co som urobila zle?Napriklad ja mam take creva,ze ked ma chyti na velku,tak proste musim hned ist inak to nedobre konci.Pri sporte to iste,chvala bohu beham v prirode a ak musim,tak musim,pretoze neni sanca tobehnut domov.To iste pri strese.Ked mam stres,hned musim ist na velku.Chcem tym len povedat,ze ja nedokazem hodinu,2 to v sebe drzat alebo cely den ako niekto.Takze nemoze to byt aj tym?Ze neviem tu tekutinu udrzat?
Som z toho trosku smutna a to som sa tak tesila...

Hlavně z toho neuď smutná \":-)\"....nic jsi špatně neudělala, kromě toho,že se možná víc uvolnit a tolik to neřešit. Citrón pěkně rozhýbe střeva, takže to že jsi to neudržela není žádný problém. Chce to postupovat po malým krocích a postupně si zvykat. Každopádně ti doporučuji si projít urinové klystýry, což je asi nejpřirozenější a úplně o ničem jiném. Není problém udržet a čistící schopnosti uriny jsou jinde. Až nebo jestli vyzkoušíš tak poznáš sama.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz