Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 3:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon črc 26, 2010 8:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Zappy píše:
Dobry den,
nakolko sa zatial nikto nevenoval v diskusii obdobi po shanke, chcel by som k tomu polozit par otazok. Shanka u mna prebehla z dvoch pokusov vzdy uspesne, rad by som sa k nej aj v buducnosti vracal, odstrasuje ma vsak problem s naslednym obnovenim pravidelnej stolice. Naposledy som jej pomohol az na konci stvrteho dna vypitim 1L ceskej mineralky Zajecickej, co prerazilo konecne tvrdy „spunt“. Preto mam par otazok k tejto teme:


1. vacsina zahranicnych zdrojov mimo Lysebetha uvadza nutnost zjest prve 2 jedla po shanke vo velkom objeme, aby doslo k uplnemu vyplneniu criev, cim sa ma zachovat ich buduca priechodnost. Udajne sa ma clovek az prejest– co si o tom myslite?


2. dietne restrikcie- opatovne vacsina zdrojov striktne zakazuje pocas prveho tyzdna vsetko surove ovocie, zeleninu, stavy, akekolvek mliecne produkty, pikles a celozrnne produkty. Povoluju vylucne biele pecivo, maslo, ryzu a tepelne upravenu zeleninu so strukovinami. Dovodom ma byt extremna citlivost stien traviaceho ustrojenstva po shanke, ktorej by uvedene potraviny udajne poskodili. Na zaklade tychoto odporucani vsak clovek prijima len potravu braniacu defekacii, cim nasledne potiera cieleny efekt shanka praksalany. Neviem vsak co je mensie zlo- jest pocas prvych dni zakazovanu surovu stravu a kefir alebo ich obetovat a trapit sa so zapchou. Moja otazka preto je, ci vidite nejaky realny dovod na dane dietne restrikcie. Viem, ze vy pokracujete druhy den uz v obvyklej strave, jedna sa mi o vseobecne hladisko

3. kedy sa ma dostavit prva stolica a mala by byt bezproblemova alebo ta prvotna zacpa je normalna vec?

Dakujem za odpovede.

Sám se rozhodně nepřejídám a funguje to, ale nikde nevidím problém se najíst do sytosti, což může být pro každého naprosto jiná dávka. Přejídání se mě nezdá moc rozumné, ale proč ne, já bych spíše zařadil již na druhé jídlo vláknitou potravinu, třeba dobře uvařenou čočku s mrkví a večer totéž, případně již klidně celozrnnou rýži s čočkou a to by zácpu patrně tvořit nemělo.
Já opravdu druhý den již jím naprosto normálně pouze syrovou stravu a piji kefír,což se mě nikdy nijak nepříznivě neprojevilo a domnívám se,že žádný jiný postup není ani potřeba. Obecně uznané postupy se mě zdají nesmyslné a vyrábět si zácpu, nevidím k tomu rozumný důvod. Navíc bezezbytkové potraviny jsou většinou silně kyselinotvorné a hlenotvorné, což je opravdu v konečném důsledku značně kontraproduktivní.
Druhý den je normální stolice a hovínka jsou taková zlatožlutá, jako mají mimina. Pokud se spontánní stolice nedostaví, doporučuji klystýr, protože nechávat hnít stolici ve střevech je naprostá hovadina.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 8:15 pm 
Offline

Registrován: pát črc 30, 2010 7:15 pm
Příspěvky: 2
Na tomto miste muzu snad jen podekovat. Vzdycky jsem provadela sanku tim klasickym zpusobem, s cviky, a vzhledem k tomu jak to cloveka docasne umrtvi, horko tezko jsem prezila tak hodinku a konec. Tj cista voda nehrozila ani nahodou.
Pak jsem to zkusila podle navodu na techto strankach a ejhle. Pokud se presoleny prichciply clovek nemusi moc hybat, da se pit opravdu az do te ciste vody, a tim padem se dosahne uplne jiny efekt nez v tom nedodelanem stadiu \":)\" Jeste jednou dik \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 8:26 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 26, 2010 3:23 pm
Příspěvky: 16
Fio píše:
Na tomto miste muzu snad jen podekovat. Vzdycky jsem provadela sanku tim klasickym zpusobem, s cviky, a vzhledem k tomu jak to cloveka docasne umrtvi, horko tezko jsem prezila tak hodinku a konec. Tj cista voda nehrozila ani nahodou.
Pak jsem to zkusila podle navodu na techto strankach a ejhle. Pokud se presoleny prichciply clovek nemusi moc hybat, da se pit opravdu az do te ciste vody, a tim padem se dosahne uplne jiny efekt nez v tom nedodelanem stadiu \":)\" Jeste jednou dik \":)\"

Můžu potvrdit,vždycky se cviky-dost namáhavý a unavující,podle pana Jardy-o dost snesitelnější a troufám si tvrdit zábavnější,tedy pokud zbyde čas mezi pitím být třeba na počítači \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Fio píše:
Na tomto miste muzu snad jen podekovat. Vzdycky jsem provadela sanku tim klasickym zpusobem, s cviky, a vzhledem k tomu jak to cloveka docasne umrtvi, horko tezko jsem prezila tak hodinku a konec. Tj cista voda nehrozila ani nahodou.
Pak jsem to zkusila podle navodu na techto strankach a ejhle. Pokud se presoleny prichciply clovek nemusi moc hybat, da se pit opravdu az do te ciste vody, a tim padem se dosahne uplne jiny efekt nez v tom nedodelanem stadiu \":)\" Jeste jednou dik \":)\"

Ty cviky jsou nutné pro zcela zacpané jedince, ale pokud se člověk připraví, tak to pravdu není nutné a jde to i rychleji. Celá procedura se dá zmáknout i za neuvěřitelných 30 minut a za tu dobu projde organizmem 7,5 litru tekutiny, to by lékař asi zíral.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
ivvlik píše:
Můžu potvrdit,vždycky se cviky-dost namáhavý a unavující,podle pana Jardy-o dost snesitelnější a troufám si tvrdit zábavnější,tedy pokud zbyde čas mezi pitím být třeba na počítači \":D\"

Sice mě to i po těch letech tréninku zábavné pořád nepřipadá, ale rychlé a efektivní určitě ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 9:18 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:54 pm
Příspěvky: 32
Přeji hezký den. Na fóru jsem nový, ale zaujalo mne, a tak jsem tu:) Je evidetní, že administrátor má velmi hluboké znalosti o lidském zdraví a to mě vede k položení tohoto dotazu a současnému požádání o pomoc, jelikož bych si chtěl dát tělo co nejdříve do pořádku:

před cca 12 dny jsem ukončil svůj první 14ti denní půst, cítil jsem se skvěle, postupoval jsem podle návratové diety(napařená zelenina) a vše šlo výborně. Bohužel moje "hlava hloupá" mi řekla, že už je vše v pořádku, a tak jsem 3tí den snědl studentskou pečeť, bylo mi velmi špatně, ale pokračoval jsem v jídle. Vznikla bohužel zácpa(úplná) a asi po dalších 3 dnech jsem měl již plná střeva a žaludek trávil zeleninový salát 6hodin. Lidověji/pocitově řečeno "se to zaseklo".
Po půl dnu nadávání a zpytování svědomí, jsem se rozhodl nechat celý trávící systém odpočinout, a tak jsem 3 dny dále nejedl a poté velmi opatrně začal. Ovšem situace se vůbec nezlepšila a vše pokračuje zácpou a evidentně velmi línou peristaltikou.

Studuji čínskou medicínu(zatím pouze 1 rok, takže nemůžu říci, že jsem v problematice dobře orientován) a vše nasvědčuje tomu, že se ke střevům dostala škodlivá energie horka, která tvoří zácpu - příznaky - suché ruce, nohy, tvorba lupů, se kterými nikdy nebyl problém. Přeloženo do dnešní mluvy: čokoláda(cukr z ní) zřejmě na nechráněném povrchu střev umožnila prudký rozvoj bakterie/plísně. Toto jsem si vydedukoval až dnes a chci postupovat následovně:

1.provedl jsem hrubé odstranění potravy projímadlem - listem senny a od zítřka přestávám jíst ovoce, které zatím tvořilo základ stravy a zřejmě jen přispívalo k rozvoji potíží
2.nasazuji bylinou směs na rozhýbaní střev a vypuzení horka z drah tenkého i tlustého střeva
3.nasazuji laktobacily sacharomyces boulardii (bohužel jsem si všiml, že se nejedná o klasické laktobacily až po zakoupení:/)

Doufám, že tato opatření povedou k zlepšení oné zácpy a jelikož jsme na fóru o šance, chtěl bych se Vás zeptat:

1.vysvětluji si situaci z Vašeho pohledu správně?
2.v neděli bych chtěl provést šankhaprakšalánu(mám s ní již pozitivní zkušenosti) a poté užívat laktobacily plus pokračovat v zelenino - obilné stravě - je to vhodné?
3.obnoví tento krok střevní mikrofloru?
4.co si obecně o této situaci myslíte, co byste poradil?

Pro kompletní informaci dodám, že jsem mladý muž 22let, před půstem 72Kg, po 61Kg. V mládi jsem trpěl na astma a alergie, kterých jsem se změnou stravy zbavil(vysazení mouka,mléko,cukr) Před půstem jsem neměl žádné fyzické potíže, půst mi sloužil jako výcvik vůle a povznesení ducha nad hmotu/jídlo.

Pokud poradíte budu velmi, velmi vděčný, jelikož už z celé situace začínám být pomalu nešťastný a bezradný.

Děkuji za odpověď.


Naposledy upravil loeX dne ned led 30, 2011 1:30 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
loeX píše:
Přeji hezký den. Na fóru jsem nový, ale zaujalo mne, a tak jsem tu:) Je evidetní, že administrátor má velmi hluboké znalosti o lidském zdraví a to mě vede k položení tohoto dotazu a současnému požádání o pomoc, jelikož bych si chtěl dát tělo co nejdříve do pořádku:

před cca 12 dny jsem ukončil svůj první 14ti denní půst, cítil jsem se skvěle, postupoval jsem podle návratové diety(napařená zelenina) a vše šlo výborně. Bohužel moje "hlava hloupá" mi řekla, že už je vše v pořádku, a tak jsem 3tí den snědl studentskou pečeť, bylo mi velmi špatně, ale pokračoval jsem v jídle. Vznikla bohužel zácpa(úplná) a asi po dalších 3 dnech jsem měl již plná střeva a žaludek trávil zeleninový salát 6hodin. Lidověji/pocitově řečeno "se to zaseklo".
Po půl dnu nadávání a zpytování svědomí, jsem se rozhodl nechat celý trávící systém odpočinout, a tak jsem 3 dny dále nejedl a poté velmi opatrně začal. Ovšem situace se vůbec nezlepšila a vše pokračuje zácpou a evidentně velmi línou peristaltikou.

Studuji čínskou medicínu(zatím pouze 1 rok, takže nemůžu říci, že jsem v problematice dobře orientován) a vše nasvědčuje tomu, že se ke střevům dostala škodlivá energie horka, která tvoří zácpu - příznaky - suché ruce, nohy, tvorba lupů, se kterými nikdy nebyl problém. Přeloženo do dnešní mluvy: čokoláda(cukr z ní) zřejmě na nechráněném povrchu střev umožnila prudký rozvoj bakterie/plísně. Toto jsem si vydedukoval až dnes a chci postupovat následovně:

1.provedl jsem hrubé odstranění potravy projímadlem - listem senny a od zítřka přestávám jíst ovoce, které zatím tvořilo základ stravy a zřejmě jen přispívalo k rozvoji potíží
2.nasazuji bylinou směs na rozhýbaní střev a vypuzení horka z drah tenkého i tlustého střeva
3.nasazuji laktobacily sacharomyces boulardii (bohužel jsem si všiml, že se nejedná o klasické laktobacily až po zakoupení:/)

Doufám, že tato opatření povedou k zlepšení oné zácpy a jelikož jsme na fóru o šance, chtěl bych se Vás zeptat:

1.vysvětluji si situaci z Vašeho pohledu správně?
2.v neděli bych chtěl provést šankhaprakšalánu(mám s ní již pozitivní zkušenosti) a poté užívat laktobacily plus pokračovat v zelenino - obilné stravě - je to vhodné?
3.obnoví tento krok střevní mikrofloru?
4.co si obecně o této situaci myslíte, co byste poradil?

Pro kompletní informaci dodám, že jsem mladý muž 22let, před půstem 72Kg, po 61Kg. V mládi jsem trpěl na astma a alergie, kterých jsem se změnou stravy zbavil(vysazení mouka,mléko,cukr) Před půstem jsem neměl žádné fyzické potíže, půst mi sloužil jako výcvik vůle a povznesení ducha nad hmotu/jídlo.

Pokud poradíte budu velmi, velmi vděčný, jelikož už z celé situace začínám být pomalu nešťastný a bezradný.

Děkuji za odpověď.

Tak nacpat do sebe čokoládu po 14 denním půstu je opravdu hovadina a za blbost se platí. Vaše závěry s namnožením kvasinky jsou asi správné, ale ostatní postup již až tak ne. Osobně bych po takovém excesu již střeva šankaprakšalánou dále nemordoval a šel pouze do klystýrů, ideálně urinových a přešel pouze na syrovou stravu, ideálně pouze ovoce, které ochlazuje, tedy jin. V kombinaci se samostatnou aplikací dostatečné denní dávky domácího kefíru z tibetské houby, třeba místo večeře, se střeva dají do pohybu a předpokládám, že problém bude vyřešen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 10:42 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:54 pm
Příspěvky: 32
Ano, byla to zatím největší blbost co jsem snad za svůj život provedl:/ uznávám. Půst jsem držel poprvé, je to úžasná věc, ale opravdu hodně jsem podcenil jeho nejdůležitější fázi - návratovku.

Takže zácpu řešit klystýry s močí - prozatím jsem zácpu takto řešil, takže budu pokračovat.
Dostatečná dávka kefíru z Tibetské houby je cca kolik?
Ovoce radíte z jakého důvodu? Mám pocit, že právě z cukru v něm obsaženém se ona dysbióza udržuje. Mám právě plnou zahradu dozrávající zeleniny:/ tu tedy nekonzumovat vůbec?
Za jak dlouho by se odhadem dala moje hloupost tímto napravit?
A co dělat než seženu onu houbu a vyrobím kefír? Vyprazďnovat klystýrem a jíst jen syrovou stravu?

Děkuji Vám mockrát za pomoc, svitla mi naděje, že se to konečně v dobré obrátí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát srp 13, 2010 9:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
loeX píše:
Ano, byla to zatím největší blbost co jsem snad za svůj život provedl:/ uznávám. Půst jsem držel poprvé, je to úžasná věc, ale opravdu hodně jsem podcenil jeho nejdůležitější fázi - návratovku.

Takže zácpu řešit klystýry s močí - prozatím jsem zácpu takto řešil, takže budu pokračovat.
Dostatečná dávka kefíru z Tibetské houby je cca kolik?
Ovoce radíte z jakého důvodu? Mám pocit, že právě z cukru v něm obsaženém se ona dysbióza udržuje. Mám právě plnou zahradu dozrávající zeleniny:/ tu tedy nekonzumovat vůbec?
Za jak dlouho by se odhadem dala moje hloupost tímto napravit?
A co dělat než seženu onu houbu a vyrobím kefír? Vyprazďnovat klystýrem a jíst jen syrovou stravu?

Děkuji Vám mockrát za pomoc, svitla mi naděje, že se to konečně v dobré obrátí.

Bohatě stačí 0,5 litru, ale více určitě neuškodí. Ovoce je razantní čistič, to je ten důvod, ale zeleninu vám nezakazuji, klidně ji jezte, ovšem čištění je pak pomalejší. U toho ovoce je naprosto stěžejní jíst pouze jeden druh na jedno jídlo, pak by se mělo trávit bez kvašení a špatné breberky nepodporuje. Pro větší jistotu se můžete vyhnout sladkým variantám, ale obecně by to vadit nemělo. Jste mladý, čili srovnat by se to mělo celkem rychle. Pokud houbu nemáte, tak jezte větší množství probiotik, nebo si kupte Lepicol a do toho urinového klystýru můžete klidně zamíchat prášek z těch kapslí a laktobacilární kulturou, vysypte tam tak 2-5 kapslí a klystýr je potřeba v sobě udržet optimálně 20 minut. Další možnost je vyprázdnit se důkladně samotnou urinou a po celkovém vyprázdnění si dát pouze 0,5 dcl miniklystýr s těmito bakteriemi, ten se již má vstřebat bez odchodu na stolici.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2010 11:45 pm 
Offline

Registrován: stř srp 18, 2010 11:21 pm
Příspěvky: 3
Dobry den Jardo,
jiz po 3. jsem absolvoval Sankhapraksalanu. Po prve, byla velmi kvalitni s kladnymi vysledky. Po druhe, kterou jsem absolvoval asi po mesici od prvni, uz jsem zacinal mit maly problem. Tim zacala byt plynatost, ktera se stavala velmi pachnouci a castejsi. Rozhodl jsem se tedy pro treti, ktera byla absolvovana po dvou tydnech od druhe Sankhapraksalany, s tim, ze se mi ulevi od moznych, nahromadenych kvasinek, ci jinych nezadoucich parazitu ve strevech. Ale bohuzel se tomu tak nestalo. Rano jsem zacal s ocistou na laco, jako obvykle. Pote nasledovala bila ryze s maslem, a to po cely zbytek dne (pokud jsem citil hlad), ale uz asi po 6-7 hodinach se u me opet objevili drive zminene, velmi toxicky pachnouci plyny. Jiz tak brzy? Docela me to vystrasilo! I prvni stolice, ktera opet byla zlutohnedou, ale s doprovazejicim zapachem! Kde se stala chyba? Od teto doby je moje stolice zapachajici, mazlava.
Jiz je tomu skoro mesic a ja se stale trapim timto problemem a je mi jasne, ze je neco v neporadku, ale nevim si rady, co delat? Ze bych mel uplne rozhozenou mikrofloru?
Jelikoz se stravuji podle krevni skupiny, kterou mam 0, neuzivam zadne mlecne vyrobky!!! jako je kefir nebo tak, na obnovu mikroflory.

Prosim poradte, co si myslite, ze by mohlo byt za problem!
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 7:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
good night anderson píše:
Dobry den Jardo,
jiz po 3. jsem absolvoval Sankhapraksalanu. Po prve, byla velmi kvalitni s kladnymi vysledky. Po druhe, kterou jsem absolvoval asi po mesici od prvni, uz jsem zacinal mit maly problem. Tim zacala byt plynatost, ktera se stavala velmi pachnouci a castejsi. Rozhodl jsem se tedy pro treti, ktera byla absolvovana po dvou tydnech od druhe Sankhapraksalany, s tim, ze se mi ulevi od moznych, nahromadenych kvasinek, ci jinych nezadoucich parazitu ve strevech. Ale bohuzel se tomu tak nestalo. Rano jsem zacal s ocistou na laco, jako obvykle. Pote nasledovala bila ryze s maslem, a to po cely zbytek dne (pokud jsem citil hlad), ale uz asi po 6-7 hodinach se u me opet objevili drive zminene, velmi toxicky pachnouci plyny. Jiz tak brzy? Docela me to vystrasilo! I prvni stolice, ktera opet byla zlutohnedou, ale s doprovazejicim zapachem! Kde se stala chyba? Od teto doby je moje stolice zapachajici, mazlava.
Jiz je tomu skoro mesic a ja se stale trapim timto problemem a je mi jasne, ze je neco v neporadku, ale nevim si rady, co delat? Ze bych mel uplne rozhozenou mikrofloru?
Jelikoz se stravuji podle krevni skupiny, kterou mam 0, neuzivam zadne mlecne vyrobky!!! jako je kefir nebo tak, na obnovu mikroflory.

Prosim poradte, co si myslite, ze by mohlo byt za problem!
Dekuji

Nepíšete, zda jste podle návodu aplikoval po proceduře laktobacilární přípravky na nahození správné bakteriální skladby ve střevě. Pokud ne, není se celkem čemu divit a doporučuji si tedy koupit Lepicol a ten užívat, případně Sanogel, nebo Enterosgel, které umějí vychytat toxiny v trávicím traktu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 11:36 am 
Offline

Registrován: čtv srp 19, 2010 11:25 am
Příspěvky: 7
Dobrý deň pán Zajíček,

tak mám za sebou svoju prvú sankhapraksalanu. Nie som si ale istý, či úplne úspešne. Nevychádzali zo mňa žiadne tuhé kaly (s výnimkou prvého vyprázdnenia, ktoré bolo zmiešané so stolicou), tých menších čiastočiek bolo tiež len poskromne. Zväčša zo mňa vychádzala voda žltej až žltohnedej farby, mierne zapáchajúca. Čo ma ale prekvapilo, tak posledná várka nebola už len čistá voda, ale práve vtedy vyšli aj nejaké tie menšie kaly. Procedúru som ale ukončil a vypil harmančekový čaj. Takisto moja procedúra trvala o niečo dlhšie, tú slanú vodu som nedokázal piť na ex a von taktiež nešla von práve najrýchlejšie. Proste to išlo pomalšie z oboch strán. Cítim sa pomerne čerstvo a nie som unavený. Jediné, čo ma trápi, je podráždený konečník (napriek potieraniu olivovým olejom).
Trpím kandidózou, takže som čakal, že tie svine pôjdu zo mňa vo veľkom von. \":(\" Čo si o tom myslíte Vy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 7:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
West píše:
Dobrý deň pán Zajíček,

tak mám za sebou svoju prvú sankhapraksalanu. Nie som si ale istý, či úplne úspešne. Nevychádzali zo mňa žiadne tuhé kaly (s výnimkou prvého vyprázdnenia, ktoré bolo zmiešané so stolicou), tých menších čiastočiek bolo tiež len poskromne. Zväčša zo mňa vychádzala voda žltej až žltohnedej farby, mierne zapáchajúca. Čo ma ale prekvapilo, tak posledná várka nebola už len čistá voda, ale práve vtedy vyšli aj nejaké tie menšie kaly. Procedúru som ale ukončil a vypil harmančekový čaj. Takisto moja procedúra trvala o niečo dlhšie, tú slanú vodu som nedokázal piť na ex a von taktiež nešla von práve najrýchlejšie. Proste to išlo pomalšie z oboch strán. Cítim sa pomerne čerstvo a nie som unavený. Jediné, čo ma trápi, je podráždený konečník (napriek potieraniu olivovým olejom).
Trpím kandidózou, takže som čakal, že tie svine pôjdu zo mňa vo veľkom von. \":(\" Čo si o tom myslíte Vy?

Kandida je prorostlá do střevní stěny a zlikvidovat ji jednou procedurou je naivní názor. Navíc tento druh očisty ani tak kvasinky neřeší, spíše se na to hodí klystýry. Konkrétně fungují jak urinové, tak s jablečným octem a případně se dá aplikovat do klystýru i MMS. Pak je účinnost opravdu dobrá a zpravidla vychcípaných kvasinek vychází docela dost. Nicméně určitě se budete cítit lépe, to poznáte sám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 10:54 pm 
Offline

Registrován: stř srp 18, 2010 11:21 pm
Příspěvky: 3
Jarda píše:
Nepíšete, zda jste podle návodu aplikoval po proceduře laktobacilární přípravky na nahození správné bakteriální skladby ve střevě. Pokud ne, není se celkem čemu divit a doporučuji si tedy koupit Lepicol a ten užívat, případně Sanogel, nebo Enterosgel, které umějí vychytat toxiny v trávicím traktu.

Ano, je tomu tak. Nepouzival jsem zadne laktobacilární přípravky, jelikoz je na Vasich strankach psano, ze to neni nezbytne nutne, tak jsem se jich zdrzel. Ale, jak jsem se jiz sam presvedcil, budou tyto pripravky potreba.
Chtel bych se timto tedy zeptat:

- V jake souslednosti je nejlepsi tyto laktobacilární přípravky (rozhodl jsem se pro Lepicol tablety) uzivat po provedeni Sankhapraksalany a v jakych davkach?

- Predpokladam, ze kdyz jsem se rozhodl pro levnejsi Lepicol, tak snad ani nebude potreba prihlizet k drazsim, ikdyz mozna ucinejsim pripravkum jako je Sanogel a Enterosgel ( s hlediska lepsi detoxikace traviciho traktu), kdyz vim, ze nadale budu pokracovat a provadet Sankhapraksalany, kterymy teto detoxikace docilim take.
Jaky je na toto Vas nazor?

Predem dekuji za odpovedi a dekuji za Vase rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát srp 20, 2010 2:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
good night anderson píše:
Ano, je tomu tak. Nepouzival jsem zadne laktobacilární přípravky, jelikoz je na Vasich strankach psano, ze to neni nezbytne nutne, tak jsem se jich zdrzel. Ale, jak jsem se jiz sam presvedcil, budou tyto pripravky potreba.
Chtel bych se timto tedy zeptat:

- V jake souslednosti je nejlepsi tyto laktobacilární přípravky (rozhodl jsem se pro Lepicol tablety) uzivat po provedeni Sankhapraksalany a v jakych davkach?

- Predpokladam, ze kdyz jsem se rozhodl pro levnejsi Lepicol, tak snad ani nebude potreba prihlizet k drazsim, ikdyz mozna ucinejsim pripravkum jako je Sanogel a Enterosgel ( s hlediska lepsi detoxikace traviciho traktu), kdyz vim, ze nadale budu pokracovat a provadet Sankhapraksalany, kterymy teto detoxikace docilim take.
Jaky je na toto Vas nazor?

Predem dekuji za odpovedi a dekuji za Vase rady

Po každém jídle minimálně dvě a ideálně tři tablety celý první den, čili za ten den sníte 6-9 tablet, což by mělo bohatě stačit. U těch přípravků se zdaleka nejedná o porovnatelné funkce, ten Lepicol plastifikuje stolici a řeší mikroflóru, ale Sanogel, nebo Enterosgel jsou sorbenty, které vychytávají toxiny, což je neporovnatelně účinnější, výrazně to pomáhá všem vylučovacím orgánům a navíc čistí i krev zamořenou kvasinkou, případně nějakou plísní.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz