Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 7:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob dub 24, 2010 9:51 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Tak to jsme se nepochopili. Mám do toho dát kefír s laktobacily nebo vodu s kysaného zelí nebo Psylium.... v jaký formě ty laktobacily...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob dub 24, 2010 10:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Tak to jsme se nepochopili. Mám do toho dát kefír s laktobacily nebo vodu s kysaného zelí nebo Psylium.... v jaký formě ty laktobacily...

Osobně to nepoužívám, ale pokud bych to dělal, tak bych do vlažné vody vysypal pár tobolek laktobacilů, vše ostatní se mi příliš nezdá, ale to neznamená, že by to také nešlo použít. Nicméně se mi zdá, že ta voda z kyselého zelí by mohla střeva dost dráždit, ale třeba se mýlím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2010 10:07 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Včera som trochu hrešil s jáhlami, orechmi, večer kyslá kapusta, šalát.cesnak,korenie.
A dnes ráno stolica farby bielej kávy,skoro až úplne biela, hnusná lepkavá, lepilo to aj misu. Proste hnus.
Ked som si pri čistení análu pozrel WC papier tak tam bol taký velký lepkavý kus niečoho, vyzeralo to ako žuvačka a v tom boli vidno ešte zvyšky potravy. Inak den pred tým som robil klystýr urina+MMS/15 kvapiek/.
Napdlo ma, či to nemohla byt koža z análu pretože som ho mal príšrne podráždený pri tom defekovaní alebo to bol zhluk kvasinek alebo čo teda?
Ešte nikdy zo mna niečo také nevyšlo.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 7:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Včera som trochu hrešil s jáhlami, orechmi, večer kyslá kapusta, šalát.cesnak,korenie.
A dnes ráno stolica farby bielej kávy,skoro až úplne biela, hnusná lepkavá, lepilo to aj misu. Proste hnus.
Ked som si pri čistení análu pozrel WC papier tak tam bol taký velký lepkavý kus niečoho, vyzeralo to ako žuvačka a v tom boli vidno ešte zvyšky potravy. Inak den pred tým som robil klystýr urina+MMS/15 kvapiek/.
Napdlo ma, či to nemohla byt koža z análu pretože som ho mal príšrne podráždený pri tom defekovaní alebo to bol zhluk kvasinek alebo čo teda?
Ešte nikdy zo mna niečo také nevyšlo.
Ďakujem

To máte to trávení zase solidně rozhozené a je třeba trochu se krotit. Ta žvýkačka jsou patrně hlenovité zbytky kvasinek, které MMS ve střevě zlikviduje a řeknu na rovinu, že 15 kapek se mi na klystýr zdá docela dost. Musíte si pomocí kefíru nastartovat střeva a nyní se na to MMS chvilku vyprdněte ať se vám střevní bakterie trochu porovnají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 10:19 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
To máte to trávení zase solidně rozhozené a je třeba trochu se krotit. Ta žvýkačka jsou patrně hlenovité zbytky kvasinek, které MMS ve střevě zlikviduje a řeknu na rovinu, že 15 kapek se mi na klystýr zdá docela dost. Musíte si pomocí kefíru nastartovat střeva a nyní se na to MMS chvilku vyprdněte ať se vám střevní bakterie trochu porovnají.

No to aj spravím.

Zvláštne je, že som mal pocit, že to MMS nefunguje, pretože som čakal, že ma napr. bude prehánat a nič sa počas tých MMs klystýrov nedialo, nič neobvyklé v porovnaní so samotnou urinou. Tak zrejeme zafungovalo a chvalabohu bez bolesti.

Už prakticky nejem nič vareného a tie jáhly to bola taká chvílková slabost.
Jem hlavne ovcie,zeleninu a orechy a stačí mi to.

Možem teda pokračovat po tejto skúsenosti v jedení ovcia pri súčasnom dodávní laktobacilov(zo všetkých foriem) alebo radšej sa na určitú dobu vrátit ku varnemu napr. zemiakom?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
No to aj spravím.

Zvláštne je, že som mal pocit, že to MMS nefunguje, pretože som čakal, že ma napr. bude prehánat a nič sa počas tých MMs klystýrov nedialo, nič neobvyklé v porovnaní so samotnou urinou. Tak zrejeme zafungovalo a chvalabohu bez bolesti.

Už prakticky nejem nič vareného a tie jáhly to bola taká chvílková slabost.
Jem hlavne ovcie,zeleninu a orechy a stačí mi to.

Možem teda pokračovat po tejto skúsenosti v jedení ovcia pri súčasnom dodávní laktobacilov(zo všetkých foriem) alebo radšej sa na určitú dobu vrátit ku varnemu napr. zemiakom?
Ďakujem

MMS nemůže nefungovat, to prostě nejde. To vařené jídlo klidně sem tam můžete, ale neměl by to být nosný objem, horní hranice je tak 25 % celkové stravy. Samozřejmě pokud vydržíte čistě na syrové stravě a udržíte si při tom správné pH, tak jenom lépe. Myslím, že můžete klidně pokračovat a v občasné konzumaci vařeného jídla zase nehledejte takový problém, ono to vadí hlavně při pravidelné denní aplikaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 10:40 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
MMS nemůže nefungovat, to prostě nejde. To vařené jídlo klidně sem tam můžete, ale neměl by to být nosný objem, horní hranice je tak 25 % celkové stravy. Samozřejmě pokud vydržíte čistě na syrové stravě a udržíte si při tom správné pH, tak jenom lépe. Myslím, že můžete klidně pokračovat a v občasné konzumaci vařeného jídla zase nehledejte takový problém, ono to vadí hlavně při pravidelné denní aplikaci.

Tak to som rád.
Ja proste to varené nemusím, nech objem varenj stravy tvorí kludne 0%.
Nejak mi to nesedí, síce tie orechy a ovocie zrejme zatial nezvláda sliznica a pečen,ale verím že sa to časom upraví.
Inak pred konzumáciou ovocia pijem MMS(voda), a aj počas dna tak verím, že sa to optimálne vybalancuje.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 10:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="Mat":1wwoms1v]Tak to som rád.
Ja proste to varené nemusím, nech objem varenj stravy tvorí kludne 0%.
Nejak mi to nesedí, síce tie orechy a ovocie zrejme zatial nezvláda sliznica a pečen,ale verím že sa to časom upraví.
Inak pred konzumáciou ovocia pijem MMS(voda), a aj počas dna tak verím, že sa to optimálne vybalancuje.
Ďakujem[/quote:1wwoms1v]
Netuším zda jste to již dělal, ale

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned kvě 02, 2010 11:26 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
16 dní za sebou každé ráno klystýr s urinou a aktivovaným MMS. Dostala jsem se až ke 14 kapkám na 1,5 l uriny. Od desátého dne už probíhalo vše bez problémů, předtím občas nějaký ten hlen a problémy s vyprazdnováním při klystýru. Po celou dobu protikandidová dieta dle zdravého jídelníčku, ve které budu muset pokračovat nadále, jelikož se u mne neobjevila žádná změna ve zdravotním stavu. Dodávám k tomu lactobacily, občas horčík, vit.C, připravuji se na domácí kefír,ph moče se během dne pohybuje od 6 do 8. Když to završím ted šankou, mohu považovat střeva za kvalitně už pročištěné? Pokud ano, jakým způsobem nadále si udržovat čistá střeva? Stačí už pak jen občas třeba klystýr a někdy šanka? Nebo se po čase musí zase dělat tato zdlouhavá procedura? (Podotýkám, že do budoucna plánuji, že bych na zdravém jídelníčku už zůstala, jen vyjímečně ze společenských důvodů by byla vařená strava). Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned kvě 02, 2010 12:32 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
[quote="Jarda":3w4cuk2o]Netuším zda jste to již dělal, ale

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned kvě 02, 2010 9:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
16 dní za sebou každé ráno klystýr s urinou a aktivovaným MMS. Dostala jsem se až ke 14 kapkám na 1,5 l uriny. Od desátého dne už probíhalo vše bez problémů, předtím občas nějaký ten hlen a problémy s vyprazdnováním při klystýru. Po celou dobu protikandidová dieta dle zdravého jídelníčku, ve které budu muset pokračovat nadále, jelikož se u mne neobjevila žádná změna ve zdravotním stavu. Dodávám k tomu lactobacily, občas horčík, vit.C, připravuji se na domácí kefír,ph moče se během dne pohybuje od 6 do 8. Když to završím ted šankou, mohu považovat střeva za kvalitně už pročištěné? Pokud ano, jakým způsobem nadále si udržovat čistá střeva? Stačí už pak jen občas třeba klystýr a někdy šanka? Nebo se po čase musí zase dělat tato zdlouhavá procedura? (Podotýkám, že do budoucna plánuji, že bych na zdravém jídelníčku už zůstala, jen vyjímečně ze společenských důvodů by byla vařená strava). Děkuji za odpověď

Tak střeva takto za pročištěná asi považovat lze, ale nedělejte si velké iluze o kvalitě pročištění. Já mám osobně vyzkoušené klystýry denně v délce více jak 60 dní, čili to, co jste zatím provedla, je opravdu tak akorát slušný začátek. Čemu se divím, je to, že nenastala žádná změna stavu, protože pokud z vás již nejde hlen, tak se střeva zdají čistá a kvasinky tam patrně nejsou. Teoreticky by stačilo nyní klystýry konat podle potřeby, ale já bych to tak rychle nebrzdil, spíše se dostaňte ke změně zdravotního stavu a teprve poté uberte na iniciativě. Kvasinky mohou být totiž rozlezlé kdekoliv po těle a velice rychle se dokáží do vyklizených pozic vrátit, pak začínáte znovu od nuly o což asi nestojíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned kvě 02, 2010 9:31 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Tak střeva takto za pročištěná asi považovat lze, ale nedělejte si velké iluze o kvalitě pročištění. Já mám osobně vyzkoušené klystýry denně v délce více jak 60 dní, čili to, co jste zatím provedla, je opravdu tak akorát slušný začátek. Čemu se divím, je to, že nenastala žádná změna stavu, protože pokud z vás již nejde hlen, tak se střeva zdají čistá a kvasinky tam patrně nejsou. Teoreticky by stačilo nyní klystýry konat podle potřeby, ale já bych to tak rychle nebrzdil, spíše se dostaňte ke změně zdravotního stavu a teprve poté uberte na iniciativě. Kvasinky mohou být totiž rozlezlé kdekoliv po těle a velice rychle se dokáží do vyklizených pozic vrátit, pak začínáte znovu od nuly o což asi nestojíte.

Děkuji za odpověď. Ale nepotěšil jste mne. Hodně brzké vstávání kvůli ranním klystýrům jsem se už chtěla zbavit. Takže bych měla pokračovat v nich? I s MMS a urinou? Já měla dojem, že jste někde psal, že 14 stačí aplikovat klystýry a šanka už očistu dokonale udělá. Jestli mám kvasinku rozlezlou všude, tak mohu každodenní klystýry aplikovat i měsíce. To potom když si přečtu něco o šance, tak mi připadá, že tam jsou lži. Že to tak jednoduché není, že stačí udělat šanka a má hned tak blahodárné účinky jak se všude píše. Ještě mne zarazila věta, klystýry aplikovat dle potřeby. Jak budu vědět, že je to potřeba? Do střev si nevidím. Myslíte tím třeba po nějaké špatném jídle?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned kvě 02, 2010 10:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Děkuji za odpověď. Ale nepotěšil jste mne. Hodně brzké vstávání kvůli ranním klystýrům jsem se už chtěla zbavit. Takže bych měla pokračovat v nich? I s MMS a urinou? Já měla dojem, že jste někde psal, že 14 stačí aplikovat klystýry a šanka už očistu dokonale udělá. Jestli mám kvasinku rozlezlou všude, tak mohu každodenní klystýry aplikovat i měsíce. To potom když si přečtu něco o šance, tak mi připadá, že tam jsou lži. Že to tak jednoduché není, že stačí udělat šanka a má hned tak blahodárné účinky jak se všude píše. Ještě mne zarazila věta, klystýry aplikovat dle potřeby. Jak budu vědět, že je to potřeba? Do střev si nevidím. Myslíte tím třeba po nějaké špatném jídle?

Kvasinky se nedají zcela zlikvidovat, ty v nás normálně žijí, pouze je musíte udržet pomocí svého imunitního systému jaksi v normě. Pokud je jimi tělo zcela prorostlé, tak to samozřejmě dost dlouho trvá a není vhodné jim dávat čas na další útok. Tak vyzkoušejte ty klystýry dělat obden a uvidíte. Šankaprakšalána dokonale vyčistí střeva, ale další orgány určitě ne, čili žádné lži tam nejsou, to bych vás musel vidět a pokusit se zjistit, co vše již máte zasažené. Potřeba vychází z vnímání stavu těla a na to musíte primárně znát jaký stav je u vás plné zdraví, od čehož se může teprve odvíjet stav vnímání nepohody a nutkání provádět další očistné kroky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon kvě 03, 2010 8:33 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
[quote="Jarda":g111nwqp]Kvasinky se nedají zcela zlikvidovat, ty v nás normálně žijí, pouze je musíte udržet pomocí svého imunitního systému jaksi v normě. Pokud je jimi tělo zcela prorostlé, tak to samozřejmě dost dlouho trvá a není vhodné jim dávat čas na další útok. Tak vyzkoušejte ty klystýry dělat obden a uvidíte. Šankaprakšalána dokonale vyčistí střeva, ale další orgány určitě ne, čili žádné lži tam nejsou, to bych vás musel vidět a pokusit se zjistit, co vše již máte zasažené. Potřeba vychází z vnímání stavu těla a na to musíte primárně znát jaký stav je u vás plné zdraví, od čehož se může teprve odvíjet stav vnímání nepohody a nutkání provádět další očistné kroky.[/quote:g111nwqp]
Zdraví člověk podle mně je ten, že ho nic nebolí a prostě se cítí dobře. Což se u mne říct nedá. A když se podívám na své výsledky testů .... Tak je možné, že už to nejsou kvasinky, co mne trápí. Třeba nikdy jsem neměla ženské problémy ani bilý jazyk, jak to bývá. Tak mne jde jen o to, abych mohla na chvíli střeva uzavřít, a říct si, tak a to bychom měli a ted se mohu vrhnout zas na další orgány. Mně jen připadá, že člověk by nedělal nic jiného než jenom čistil a čistil. Ted

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon kvě 03, 2010 8:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="zuzis":33ejrcyd]Zdraví člověk podle mně je ten, že ho nic nebolí a prostě se cítí dobře. Což se u mne říct nedá. A když se podívám na své výsledky testů .... Tak je možné, že už to nejsou kvasinky, co mne trápí. Třeba nikdy jsem neměla ženské problémy ani bilý jazyk, jak to bývá. Tak mne jde jen o to, abych mohla na chvíli střeva uzavřít, a říct si, tak a to bychom měli a ted se mohu vrhnout zas na další orgány. Mně jen připadá, že člověk by nedělal nic jiného než jenom čistil a čistil. Ted

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz