Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 1:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 7:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Irigátor jsem po použití vyplachoval horkou vodou. Po půl roce se v hadičce utvořil tmavě hnědý film, který jsem v podobě hromádek nečitot nedávno vyklepal. Nevěděl jsem o něm. Může se hadička vyvařovat nebo jak se toho zbavovat? Tento typ.
http://www.zdravsen.cz/zdravy-zivotni-s ... igator/160
.

Dělejte to tak, jak píše členka zuzis, je to vyzkoušené a již jsem to zde zmiňoval v hadičce takovou koupel nepřežije opravdu nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte srp 31, 2010 10:24 am 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Dobře. Díky. A když člověk nemá MMS?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte srp 31, 2010 7:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Dobře. Díky. A když člověk nemá MMS?

Vzhledem k tomu, že celá sada, mimo vlastního kohoutku, kde si nejsem jistý, lehce snese kyselinu chlorovodíkovou, tak kohoutek vyjměte a zbytek na noc napusťte 3,5%tní kyselinou, což také nepřežije žádný šmejd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř zář 01, 2010 2:11 pm 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Tak kyselinu v lékárně neměli a že už se neprodává.
Je možné ji nahradit např Savem nebo něčím jiným?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř zář 01, 2010 7:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Tak kyselinu v lékárně neměli a že už se neprodává.
Je možné ji nahradit např Savem nebo něčím jiným?

Kyselinu na vypláchnutí irigátoru neshánějte v lékárně, ale v drogerii a na mytí záchodů se předpokládám stále prodává, čili s tím by neměl být problém. Savo vhodné není, to vám to pak bude dlouho Savem načichlé a nejsem schopen odhadnout zda to nemůže nějak vadit. Sice by to teoreticky vadit nemělo, ale zcela jistý si nejsem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát zář 03, 2010 2:59 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 01, 2009 1:17 pm
Příspěvky: 39
Dobrý den, lze moč zmrazit v plastové láhvi a použít ji ke klystýru až za několik dní? (s přidáním teplé vody)

Předem díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát zář 03, 2010 8:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zdravyzivot píše:
Dobrý den, lze moč zmrazit v plastové láhvi a použít ji ke klystýru až za několik dní? (s přidáním teplé vody)

Předem díky za odpověď.

Určitě to jde a dokonce to urinu aktivuje, čili její očistné schopnosti solidně vzrůstají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát zář 10, 2010 2:20 pm 
Offline

Registrován: pát zář 10, 2010 1:32 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den pane Jardo,
v první řadě se omlouvám, že jsem svůj dotaz nedala rovnou sem, tak to nyní napravím a také zaktualizuji.
Před dvěma dny jsem poprvé aplikovala klystýr mírně naředěnou urinou - vlastně můj vůbec první klystýr. Vše proběhlo celkem v normě, ale odlehčeně jsem se necítila, můj stav by se dal popsat jako po větším průjmu /jako na vodě/ a odpoledne se přidala bolest břicha a v noci podél celé páteře. Strava po klystýru - rýže, banán, jablečná a mrkvová šťáva, kefír, semínka, zelený nápoj, nastrouhaná mrkev s jablkem - to vše samozřejmě v průběhu celého dne doplněné heřmánkovým čajem a vodou.
Ačkoli jsem další den měla naplánováno s klystýrem pokračovat, raději jsem si dala pauzu, nicméně bolesti nepolevily, v noci se přidala bolest žaludku a pyroza, cítila jsem

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát zář 10, 2010 9:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="levandule":1g7bs8ty]Dobrý den pane Jardo,
v první řadě se omlouvám, že jsem svůj dotaz nedala rovnou sem, tak to nyní napravím a také zaktualizuji.
Před dvěma dny jsem poprvé aplikovala klystýr mírně naředěnou urinou - vlastně můj vůbec první klystýr. Vše proběhlo celkem v normě, ale odlehčeně jsem se necítila, můj stav by se dal popsat jako po větším průjmu /jako na vodě/ a odpoledne se přidala bolest břicha a v noci podél celé páteře. Strava po klystýru - rýže, banán, jablečná a mrkvová šťáva, kefír, semínka, zelený nápoj, nastrouhaná mrkev s jablkem - to vše samozřejmě v průběhu celého dne doplněné heřmánkovým čajem a vodou.
Ačkoli jsem další den měla naplánováno s klystýrem pokračovat, raději jsem si dala pauzu, nicméně bolesti nepolevily, v noci se přidala bolest žaludku a pyroza, cítila jsem

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 2:06 pm 
Offline

Registrován: pát zář 10, 2010 1:32 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
očkování byl rozhodně můj nejdebilnější čin v mém životě, ani nevíte, co jsem dostala jmen od mé lékařky a mé matky - zdr. sestra. Nyní mám zakázáno jakékoli očkování, bohužel mi doběhl tetanus, tak jsem na rozpacích.
Tak tedy doplním informace. Kvasinkový test pozitivní, test na žaludeční šťávy nedokážu vyhodnotit, říhla jsem si až po 8 minutách a pak vlastně říhala celé dopoledne. Nevím, zda test nemohl ovlit přípravek na pálení žáhy míchaný v lékárně, který jsem předchozí den vzala. PH se pohybuje od 7 do 7,5.
Snažila jsem udělat očistu žaludku, ale nepodařily se 2 pokusy /každý v jiný den/, nejvýše jsem vyzvracela tak 3 dcl, a to jsem se trápila skutečně dlouho. Tudy asi cesta nepovede, neboť jsem ještě nikdy nezvracela, mě se jen tak žaludek nezvedne, asi jsem nějaká divná, kdyby na to přišlo sním i ta zmiňovaná slepičí hovínka a nic. Mohla by to vyřešit sanka?
Vzhledem k tomu, že bolesti břicha neustávaly, zkusila jsem nasadit po jídlech pankreolan, ten na to břicho zabral tak s ním pokračuji.
Stále ale trvají bolesti v podžebří - obě strany a žaludek mám jakoby nafouklý, odpoledne se přidá plynatost se škrundáním v břiše. Občas mám pocit knedlíku v krku a v noci při polykání mi jakoby ucházejí bublinky ze žaludku nahoru.
Pokračuji s klystýry urinou, ty jsou bez problému. Samovolná stolice zanechává stopy na WC. Díky podezření na slinivku vynechávám raději tuk a kefír.
Teplota pod jazykem včera 36,5 , dnes 36,7 . Nicméně již jsem zakoupila řasy a dnes již použila do jídla.
Snad vám tyto informace trochu pomohou.
Třísla už nebolí, zůstává bolest v jedné kyčli.
Jo a jsem strašnej nervák, no spíš katastrofický typ /sklenku nevidím poloprázdnou, ale už rozbitou,vylitou a všichni jsou pořezaní. \":(\" Ráda bych to změnila, ale s tím jsem se zřejmě narodila/
Děkuji a přeji příjemný den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 4:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
levandule píše:
Dobrý den,
očkování byl rozhodně můj nejdebilnější čin v mém životě, ani nevíte, co jsem dostala jmen od mé lékařky a mé matky - zdr. sestra. Nyní mám zakázáno jakékoli očkování, bohužel mi doběhl tetanus, tak jsem na rozpacích.
Tak tedy doplním informace. Kvasinkový test pozitivní, test na žaludeční šťávy nedokážu vyhodnotit, říhla jsem si až po 8 minutách a pak vlastně říhala celé dopoledne. Nevím, zda test nemohl ovlit přípravek na pálení žáhy míchaný v lékárně, který jsem předchozí den vzala. PH se pohybuje od 7 do 7,5.
Snažila jsem udělat očistu žaludku, ale nepodařily se 2 pokusy /každý v jiný den/, nejvýše jsem vyzvracela tak 3 dcl, a to jsem se trápila skutečně dlouho. Tudy asi cesta nepovede, neboť jsem ještě nikdy nezvracela, mě se jen tak žaludek nezvedne, asi jsem nějaká divná, kdyby na to přišlo sním i ta zmiňovaná slepičí hovínka a nic. Mohla by to vyřešit sanka?
Vzhledem k tomu, že bolesti břicha neustávaly, zkusila jsem nasadit po jídlech pankreolan, ten na to břicho zabral tak s ním pokračuji.
Stále ale trvají bolesti v podžebří - obě strany a žaludek mám jakoby nafouklý, odpoledne se přidá plynatost se škrundáním v břiše. Občas mám pocit knedlíku v krku a v noci při polykání mi jakoby ucházejí bublinky ze žaludku nahoru.
Pokračuji s klystýry urinou, ty jsou bez problému. Samovolná stolice zanechává stopy na WC. Díky podezření na slinivku vynechávám raději tuk a kefír.
Teplota pod jazykem včera 36,5 , dnes 36,7 . Nicméně již jsem zakoupila řasy a dnes již použila do jídla.
Snad vám tyto informace trochu pomohou.
Třísla už nebolí, zůstává bolest v jedné kyčli.
Jo a jsem strašnej nervák, no spíš katastrofický typ /sklenku nevidím poloprázdnou, ale už rozbitou,vylitou a všichni jsou pořezaní. \":(\" Ráda bych to změnila, ale s tím jsem se zřejmě narodila/
Děkuji a přeji příjemný den.

Tetanus bych asi viděl jako vhodný tam jde o reálnou ochranu a ne o šílený biznis farmaceutických žonglérů se zdravím člověka. Já to vidím tak, že kvasinky máte a kyselinu nemáte, což je celkem v souladu s vaší zdravotní problematikou. Tak můžete to zkusit propláchnout šankaprakšalánou, ale pokud se zvracení chvilku trénuje, tak to jde opravdu snadno, mě na to stačí tak dvě, až tři minuty, tam i ven. Pokud vám uleví Pancreolan, tak to souvisí se slinivkou a je vhodné se na ní zaměřit, hlavně správné tuky, například kokosový olej je vhodný a současně likviduje kvasinky, tedy dvě mouchy jednou ranou. Ty problémy s plynatostí jsou patrně od kvasinek a mazlavá stolice to potvrzuje. Co se týká nervů, tak kvanta hořčíku a obecně doplnit deficitní minerály a prvky s tím jste se sice asi narodila, ale umřít s tím nemusíte, jde to určitě srovnat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 8:31 pm 
Offline

Registrován: pát zář 10, 2010 1:32 pm
Příspěvky: 4
To znamená, že bych měla kyselinu doplňovat? Budu muset pohledat, jak na to. Popravdě jsem si to myslela. Akorát mi je divné, že to tak kolísá, je mi půl roku fajn, pak kolem mne něco proletí a kyselina není? I když pravda, když je v nepohodě žaludek, je i slinivka, zřejmě je to i naopak.
Kokosový olej jsem dnes zakoupila, panenský, myslíte, že ho mohu začít jíst i při současných potížích?
Hořčík - doma mám tablety dohromady hořčík- vápník- zinek, mohu je použít, nebo raději jinou formu?
Mám nějakou naději se té slinivky někdy nadobro zbavit? Mé potíže způsobí většinou stres nebo nějaký virus, který sedne rovnou tam, zřejmě zůstala oslabená. Nikdy jsem nepila alkohol, ani jsem neholdovala tučnému a smaženému, mléko nepiju od doby, co si pamatuju.
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 8:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
levandule píše:
To znamená, že bych měla kyselinu doplňovat? Budu muset pohledat, jak na to. Popravdě jsem si to myslela. Akorát mi je divné, že to tak kolísá, je mi půl roku fajn, pak kolem mne něco proletí a kyselina není? I když pravda, když je v nepohodě žaludek, je i slinivka, zřejmě je to i naopak.
Kokosový olej jsem dnes zakoupila, panenský, myslíte, že ho mohu začít jíst i při současných potížích?
Hořčík - doma mám tablety dohromady hořčík- vápník- zinek, mohu je použít, nebo raději jinou formu?
Mám nějakou naději se té slinivky někdy nadobro zbavit? Mé potíže způsobí většinou stres nebo nějaký virus, který sedne rovnou tam, zřejmě zůstala oslabená. Nikdy jsem nepila alkohol, ani jsem neholdovala tučnému a smaženému, mléko nepiju od doby, co si pamatuju.
Děkuji.

Ano doplňovat tu kyselinu je nutné, většinou na rozhození stačí větší stres a je to na dlouhou dobu podělané. Kokosový olej v rozumné dávce, by nijak vadit neměl. Ty tablety jsou k ničemu, to musí být samotný hořčík a v tabletách je to zbytečně drahé, vhodnější je chlorid hořečnatý, který vám mohu poslat, nahlédněte do inzerce na konci fóra. Operativně ne, to by bylo po vás a pokud je to myšleno jako pouze problémů se slinivkou, tak určitě ano, ale chce to doplnit vše, co je pro zdravé žlázy potřeba. Alkohol zase není takový problém, dost záleží na tom jaký a kolik, ale stres odstraňuje velice dobře. Tím ho nechci obecně doporučovat, ale takový problém, jak je hlásáno, zase nepředstavuje, pokud ho máte pod kontrolou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 7:48 am 
Offline

Registrován: pát zář 10, 2010 1:32 pm
Příspěvky: 4
Operativně jsem ani nemyslela, to snad ani nejde. Určitě vám napíšu soukromou zprávu s prosbou o zaslání chloridu hořečnatého. Zat@­m jsem nenašla, jak doplnit kyselinu a jak ji sehnat, nejsem schopna hledání věnovat tolik času, forum je docela obsáhlé.
Včera mi PH kleslo na 6, 7.5, 7 , nevím jak to zvýšit, soda mi přijde špatně při nedostatku žaludeční kyseliny, nebo uvažuji nesprávně? Bylo mi ale poprvé celou noc i den celkem dobře za podpory pancreolanu , zatím mám strach ho vysadit. Večer jsem poprvé přidala do strouhaných jablek s mrkví kokosový olej /mimochodem lahůdka/. V noci mi vzbudilo pálení podél žeber a žaludku, bubliny v krku a zvýšená potřeba polykání slin. PH ráno 6,8. V noci jsem se přemlouvala, že bolest způsobují naštvané kvasinky \":D\" , ráno už jen bublinky a mírné pálení v podžebří.
Vím, že křivka PH je správná, ale na vyhnání breberek doporučujete vyšší, ale čím ji tedy zvýšit, mohu tu sodu, nebo jinak?
Člověk si myslí, jak už ví, co a jak funguje a ono je vše mnohem složitější, čím více čtu Vaše stránky, vidím, jak se musím ještě moc učit.
Jaké minerály jste ještě myslel, že bych měla doplnit?
Každopádně Vás obdivuji, že takto nezištně pomáháte lidem. Při Vašem podnikání to určitě není zrovna jednoduché, vím o čem mluvím z vlastní zkušenosti, naše společnost se nachází v hrozném balastu, kde neplatí nic a nedá se nikomu věřit. Čím dál tím víc máme chuť se s mužem na vše vykašlat a žít už jen se svými psy úplně v ústraní. Ale vyskočte z rozjetého vlaku.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 8:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
levandule píše:
Operativně jsem ani nemyslela, to snad ani nejde. Určitě vám napíšu soukromou zprávu s prosbou o zaslání chloridu hořečnatého. Zatím jsem nenašla, jak doplnit kyselinu a jak ji sehnat, nejsem schopna hledání věnovat tolik času, forum je docela obsáhlé.
Včera mi PH kleslo na 6, 7.5, 7 , nevím jak to zvýšit, soda mi přijde špatně při nedostatku žaludeční kyseliny, nebo uvažuji nesprávně? Bylo mi ale poprvé celou noc i den celkem dobře za podpory pancreolanu , zatím mám strach ho vysadit. Večer jsem poprvé přidala do strouhaných jablek s mrkví kokosový olej /mimochodem lahůdka/. V noci mi vzbudilo pálení podél žeber a žaludku, bubliny v krku a zvýšená potřeba polykání slin. PH ráno 6,8. V noci jsem se přemlouvala, že bolest způsobují naštvané kvasinky \":D\" , ráno už jen bublinky a mírné pálení v podžebří.
Vím, že křivka PH je správná, ale na vyhnání breberek doporučujete vyšší, ale čím ji tedy zvýšit, mohu tu sodu, nebo jinak?
Člověk si myslí, jak už ví, co a jak funguje a ono je vše mnohem složitější, čím více čtu Vaše stránky, vidím, jak se musím ještě moc učit.
Jaké minerály jste ještě myslel, že bych měla doplnit?
Každopádně Vás obdivuji, že takto nezištně pomáháte lidem. Při Vašem podnikání to určitě není zrovna jednoduché, vím o čem mluvím z vlastní zkušenosti, naše společnost se nachází v hrozném balastu, kde neplatí nic a nedá se nikomu věřit. Čím dál tím víc máme chuť se s mužem na vše vykašlat a žít už jen se svými psy úplně v ústraní. Ale vyskočte z rozjetého vlaku.
Děkuji

Jakýkoliv odkyselovač jede proti přirozené logice, ale jinou možnost nyní nemáte. O kyselině je zde celé vlákno, tak tam nahlédněte, případně se mě ozvěte. Na noc bych jedl spíše jídla zeleninová, ta minimálně kvasí a nejpozději 4 hodiny před spaním, pak už pouze pití. Nyní sodu zatím musíte, nic jiného nezbývá, ale snažte se na to jít spíše zásaditým jídlem. Ono je to složité pouze zdánlivě, snažte se to pochopit a pak už vám to bude vše připadat směšně jednoduché. Minerály jsem myslel obecně, jde o stavební materiál pro orgány a bez toho nemohou fungovat správně, jediná spolehlivá cesta ke zjištění deficitu konkrétních látek, je vlasová analýza. Tyto pocity z podnikání, mám již mnoho let a postupně svoje podnikání vedu ke zdárnému konci, předpokládám tak rok, možná dva a jsem z toho venku, dnes prostě v naší republice plné dementních úředníků podnikání představuje masochistickou zábavu a to není můj šálek kávy. Starat se o debily je vždy problém, ale pokud za jejich kretenizmus musíte nést i zodpovědnost, to je již nad lidské síly. Jediné spolehlivé podnikání je prodej vlastních znalostí, na tom si dnes lze vybudovat skoro monopol a nikdo vám to neukradne, ani nezdaní. Stejně jednou vyskočíte, buď z toho rozjetého vlaku prostě vystoupíte, nebo na to natáhnete brka a to velice dobře vím o čem mluvím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz