Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte zář 24, 2024 8:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon pro 21, 2009 9:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Asi tak.
Tá kombinácia cibula/mrkva to robím bežne, jablko som vyskúšal a nič moc teda.
Ale účinok to malo.
Dnes som do seba vrazil 26 kvapiek. Na lačno. Najprv10, po 30min 8, po ´dalších 30min 8.
Predtým som spravil urino/klystýr. Nedialo sa nič. Nemal som pocit diskomfortu.
Približne 45min po poslednej aplikácii som sa najedol. 3 jablká konkrétne.
Po cca 1h prišla razantná hnačka. Toto sa opakovalo ešte asi 4x.
Celkom ma mrzí, že už MMs používam relatívne dlho a ešte som sa nedopracoval ku taktejto dávke.
Proste som mal strach, čo sa udeje. Teraz už na to hladím inak.
Ďakujem

To signalizuje, že jste tím zlikvidoval nějaké větší množství breberek a tělo je dostalo ven. Já si mohu dovolit vypít za 1 hodinu 60 kapek, rozdělených do třech dávek a neděje se nic, ale ani to neznamená, že tělo je čisté a třeba při nějaké ještě vyšší dávce by podobný problém mohl také nastat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 10:08 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Bola to fakt sila.
Príšerná hnačka.
V momente, ked som niečo zjedol, tak to zo mna vyšlo cca po 2min.
Zo zúfalstva som do seba nacpal sušienky z listového cesta. Babka mi tvrdila, že to zastaví.
Teraz nad tým krútim hlavou. Nuž mozok mi v tej chvíli nefungoval.
Už to ustalo. Dal som si s tým na chvílu pauzu.
Je to skutočne individuálne. Tipujem, že vačšina ludí(čo konzumujú maso,mlieko,vajcia a kombinujú všetko spolu) by sa zvíjalo už pri jednej kvapke.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 11:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Bola to fakt sila.
Príšerná hnačka.
V momente, ked som niečo zjedol, tak to zo mna vyšlo cca po 2min.
Zo zúfalstva som do seba nacpal sušienky z listového cesta. Babka mi tvrdila, že to zastaví.
Teraz nad tým krútim hlavou. Nuž mozok mi v tej chvíli nefungoval.
Už to ustalo. Dal som si s tým na chvílu pauzu.
Je to skutočne individuálne. Tipujem, že vačšina ludí(čo konzumujú maso,mlieko,vajcia a kombinujú všetko spolu) by sa zvíjalo už pri jednej kvapke.

Jediné vhodné jídlo, při těchto komplikacích, je živočišné uhlí a nic jiného. To do sebe naváže toxiny vzniklé z rozpadu mrtvých tělíček zabitých breberek a odvede je z těla docela příjemným postupem, bez velikého průjmu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 1:11 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
A co tak zivocisne uhlie s trochou rozvarenej bielej ryze? Ci zbytocne tu ryzu?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 2:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
A co tak zivocisne uhlie s trochou rozvarenej bielej ryze? Ci zbytocne tu ryzu?

To určitě není problém, bílá rýže staví i tak jak je jenom samotná, ale pokud při tom i zvracíte, tak to moc vhodné není, značně to zvedá žaludeční šťávy a dráždí celý trávící systém. V takovém případě pouze voda a uhlí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 2:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jindra píše:
Jaroslave dobrý den, se mnou je zle. Oba synové jsou dost nachrmlaní (kašel, horečky... chřipka), dnes ráno vidím, že jsem to chytil od nich, takže je zle. Mám kašel, který pěkně řeže v krku. Moje teplota zatím zvýšená jen zanedbatelně. Ihned jsem teď nasadil 100% reverzi uriny (což je dle knihy Partyková: Urinoterapie a nemoci výborná věc), dal 1000 mg vit. C se šípkem a uvažuji o jídle - zda dát urinový půst, nebo mírně jíst. Samozřejmě, hlavní zbraní bude MMS, ale nemá se dávat nalačno, tak bych měl prvně něco sníst?
Prosím Vás, pár otázek:
- vitamín C (tablety 1000 mg se šípkem) mám brát jak často? Sice účinkuje 12 hodin, ale tělo určitě céčko potřebuje, takže... po 2 hodinách?
- nevadí výše uvedená urinoterapie s uvedeným braním vitamínu C?
- jak mám při své postavě 186cm/73kg dávkovat MMS? Kolik kapek a jak často? Mám nějak počet kapek v nějakém intervalu zvyšovat? Samozřejme se teď vrhám na MMS fórum hledat info.
- ohledně jídla: mám střídmě jíst, nebo pouze pít čerstvé šťávy a na hlad bych si dal dávečku sirné patlaniny, lze to?
- sirnou patlaninu raději s ovocem nebo zeleninou?
- jestli sirná patlanina v mém stavu nevadí, normálně bych ji rád 2x nebo 3x denně jedl, však očista krevního řečiště uškodit nemůže?
- co bych měl ještě dále dělat proti té mojí viróze?
Prosím Vás, dejte mi nástřel akcí, které mám proti chřipce s kašlem podnikat. Moooc děkuji! Jindra

Jindra píše:
Po telefonické konzultaci s Jaroslavem jsem provedl:
- výplach žaludku a klystýr
- najel jsem na půst o urině a vodě
- vitamín C žádný neberu
- a to hlavní, MMS. Jaroslave doporučil jste 2 kapky, za hodinu 4 kapky a za další hodinu 6 kapek, dále již nestupňovat, tj. každou hodinu 6 kapek. Je mi pořád moc bídně (slabost, lehké motání a bolest hlavy, jakýsi tlak v očích, nepříjemný kašel, střední bolest zádového a lýtkového svalstva i asi ledvin; teplotu ani rýmu nemám, studené ruce), tak jsem neukázněně najel až na 8 kapek, které teď periodicky beru.
- manželka teď koupila ananasy, tak najedu na ananasové ščávy kvůli doplnění enzymů, jak jste říkal. Neznám dávkování, tak na šnekovém lisu odščavím půlku ananasu a za důkladného proslinění si ščávu vychutnám. Další půlku ananasu buď večer nebo až ráno na dopoledne s sebou do práce. Škoda, že se ananasovou ščávou asi nastartuje trávení? To mne pak asi přepadne pořádnej hlad.
- při každém pití vody mám lehké pocity na zvracení, tak asi snížím dávkování na Vámi doporučených 6 kapek... ano, pokračuji jen se šesti kapkami každou hodinu
- no a říkám si, že mi asi navzdory vitariánství chybí spousta draslíku a minerálů, když tak čtu na MMS fóru toto pojednání... Dneska už asi vážně jsou kupované ovoce a zelenina na tyto složky velmi, velmi chudé a vlastní zahrádku teď samozřejmě máme zazimovanou. Proto bych měl s Jaroslavem probrat, jaké doplňky pravidelně (možná jen přes zimu) brát, abych tento deficit srovnal.

Jarda píše:
Co se týká MMS, jsou reakce velice různé, ale pokud to nevyřeší 6 kapek každou hodinu, tak bych druhý den MMS vysadil a nasadil bych megadávky vitamínu C, kde v takovémto případě vidím jako použitelnou dávku alespoň 10000 mg rozdělených do celého dne. Takové množství vitamínu C ovšem není dobré brát při hladovce a viděl bych vhodné lehké ovocné, nebo zeleninové saláty v nějakém rozumném množství. Vitariánství zdaleka není schopno zajistit vše potřebné pro zdravý organizmus a pokud se kouknete jenom na vitamín C, tak tušíte jak to asi vypadá s jinými látkami. To, co píše PavelZ, bych nepodceňoval a právě víra ve schopnosti vlastního organizmu nepochybně zabírá velice dobře. Také vám jeho příspěvek mimo jiné potvrzuje tu moji radu vyčistit se a hladovět, čímž se dá chřipka zlikvidovat za 24 hodin.

Jarda píše:
Nepíšete, kolik kapek MMS jste již v průběhu dne zkonzumoval, ale při vyšších dávkách jsou ledviny i játra hodně cítit, než se vyčistí. Navíc je to zásada a dost podstatné je tedy i pH moče, pokud jste již moc vysoko, myšleno 8 pH a více, tak to logicky nahazuje i stresový stav organizmu a na 9 pH se již omdlívá. Stres se dá celkem slušně blokovat hořčíkem a pokud ho doma máte, tak ho aplikujte v docela koňské dávce, klidně i 600 mg naráz. Jediné co hrozí při předávkování je průjem a to vás zase pouze vyčistí. Pokud alkalóza trvá déle, je potřeba vysoké pH snížit něčím ostře kyselinotvorným, jinak se velice zatěžují právě ledviny, které jsou postaveny jako filtr kyselin a ne zásad.

Jindra píše:
Tak mám "parádní" průjem. Zhruba v intervalu po dvou hodinách se opakovaně probouzím a ženu na toaletu s průjmem, valí toho ze mne celkem dost. Taky pocit na zvracení, ale ten je zcela zvládnutelný, zvracet nejspíš nebudu. Průjem je ale značný a tak bych měl asi hodně pít, aby nehrozila dehydratace?
Pokračuji v půstu bez uriny a bez MMS, jsem naprosto oslabený a malátný. Mám celkem solidní tlak v ledvinách. Moči je jen málo a vypadá "zdravě", tedy je bezbarvá a bez zápachu (což mne překvapuje, protože poslední hodiny skoro nepiju, abych se taky vyspal).

Jarda píše:
To je po tom MMS, prostě jste toho v sobě zlikvidoval naráz moc, nyní již nebrat MMS, hodně pít, optimálně ledvinový čaj a pokud by průjem pokračoval, tak to zarazit živočišným uhlím, které do sebe absorbuje toxiny vzniklé rozpadem zabitých breberek. Dle mého názoru, pokud vám bude lépe, tak již můžete jíst lehké syrové saláty a brát pro zlepšení energie organizmu vitamín C, doplňte také ve slušné dávce hořčík, který vás celkově dostane do pohody.

Tato konverzace proběhla teď od neděle do úterý (20-22/12). V neděli jsem dal urinový půst s MMS, v pondělí již MMS ne a byly megadávky vitamínů (pondělí a úterý 8 g C během celého dne). V neděli i pondělí mi bylo moc bídně, ale včera jsem se cítil velmi dobře, už jsem tedy normálně zahájil den 1,5 litrem mrkvové šťávy, pak jedl saláty a vitamíny (8 g céčka, 600 mg E, 1000 mg hořčík a 12 tbl pangaminu, kde je spousta vitaminů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin).
Věřil jsem, že jsem "za vodou", ale ouha. Dnes ráno jsem se probudil špatnej, moc špatnej (neříkejte mi, že takový propad zavinilo asi 10 vánočních zákusků, které jsem, blbec, večer dal, takové ty nejhorčí - bílá mouka, cukr, máslové náplně... no, neudržel jsem se, když jsem zákusky viděl). Jako by chřipka začínala znovu, jsem na tom jak v neděli ráno. Mám kašel, který šíleně řeže v krku, jsem ukázkově zahleněnej, slabost, hlava se motá, tlak v očích. Trochu cítím játra (divné, ještě neberu MMS). Teplota zvýšená. Proto dnes dám MMS, ale nechci nalačno (to MMS fórum zakazuje), tak jsem si vylisoval šťávu z jednoho ananasu kvůli enzymům (s trochou mrkve, lis se pouhým ananasem ucpával, mrkev to "prošťouchla"). Jsem doma sám s dětmi, takže jsem musel zatopit apod, až teď jsem začal s MMS (měl 2 kapky, za chvíli dám 4, pak 6 a po třičtvrtě hodině budu dávat 6 kapek celé odpoledne, tím do sebe dnes za odpoledne dostanu 70 kapek MMS). Jak bude urina (zatím mám málo), nasadím 100% reverzi uriny (což je dle knihy Partyková: Urinoterapie a nemoci výborná věc).

Takže to je plán na dnešní odpoledne - voda, 100% urinoreverze, MMS; jinak půst.

Ještě nikdy se mi chřipka takhle nevrátila, tak doufám, že ten průběh nebude zlý. Mám obavy - říká se, že když se chřipka přechodí a vrátí se, už jsou značná zdravotní rizika. To je teď můj případ, ikdyž jsem tu první chřipku snad nepřechodil.
Jéje zapomněl jsem na klystýr... za chvíli ho tedy dám. Ten neuškodí.
Jaroslave prosím Vás mám něco dělat jinak, než jsem tu popsal, nebo to takhle ujde? Prosím poraďte, je mi moc bídně. Ach jo \":(\" \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 8:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Tato konverzace proběhla teď od neděle do úterý (20-22/12). V neděli jsem dal urinový půst s MMS, v pondělí již MMS ne a byly megadávky vitamínů (pondělí a úterý 8 g C během celého dne). V neděli i pondělí mi bylo moc bídně, ale včera jsem se cítil velmi dobře, už jsem tedy normálně zahájil den 1,5 litrem mrkvové šťávy, pak jedl saláty a vitamíny (8 g céčka, 600 mg E, 1000 mg hořčík a 12 tbl pangaminu, kde je spousta vitaminů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin).
Věřil jsem, že jsem "za vodou", ale ouha. Dnes ráno jsem se probudil špatnej, moc špatnej (neříkejte mi, že takový propad zavinilo asi 10 vánočních zákusků, které jsem, blbec, večer dal, takové ty nejhorčí - bílá mouka, cukr, máslové náplně... no, neudržel jsem se, když jsem zákusky viděl). Jako by chřipka začínala znovu, jsem na tom jak v neděli ráno. Mám kašel, který šíleně řeže v krku, jsem ukázkově zahleněnej, slabost, hlava se motá, tlak v očích. Trochu cítím játra (divné, ještě neberu MMS). Teplota zvýšená. Proto dnes dám MMS, ale nechci nalačno (to MMS fórum zakazuje), tak jsem si vylisoval šťávu z jednoho ananasu kvůli enzymům (s trochou mrkve, lis se pouhým ananasem ucpával, mrkev to "prošťouchla"). Jsem doma sám s dětmi, takže jsem musel zatopit apod, až teď jsem začal s MMS (měl 2 kapky, za chvíli dám 4, pak 6 a po třičtvrtě hodině budu dávat 6 kapek celé odpoledne, tím do sebe dnes za odpoledne dostanu 70 kapek MMS). Jak bude urina (zatím mám málo), nasadím 100% reverzi uriny (což je dle knihy Partyková: Urinoterapie a nemoci výborná věc).

Takže to je plán na dnešní odpoledne - voda, 100% urinoreverze, MMS; jinak půst.

Ještě nikdy se mi chřipka takhle nevrátila, tak doufám, že ten průběh nebude zlý. Mám obavy - říká se, že když se chřipka přechodí a vrátí se, už jsou značná zdravotní rizika. To je teď můj případ, ikdyž jsem tu první chřipku snad nepřechodil.
Jéje zapomněl jsem na klystýr... za chvíli ho tedy dám. Ten neuškodí.
Jaroslave prosím Vás mám něco dělat jinak, než jsem tu popsal, nebo to takhle ujde? Prosím poraďte, je mi moc bídně. Ach jo \":(\" \":(\"

Pokud se týká vitamínu C, tak po oslabení nějakým virem je vhodné vzít tak vysokou dávku, až se dostaví průjem, druhý den trochu ubrat, aby nebyl průjem a jet pár dní na této dávce. Bývá to dávka překvapivě vysoká, já ji odhaduji na 12-18000 mg v některých případech i 30000 mg, čili 8000 mg se mi zdá docela málo. Zase se mi zdá divné, že by jste nedostal průjem po snědení 1000 mg hořčíku, to by deficit musel být opravdu značný, většinou se průjem dostaví na 800 mg čistého hořčíku, což představuje 16 tablet té varianty, co zde doporučuji.
Bílá mouka, cukr, máslové náplně, jsou ideální startér pro virózu a když už to jíte v tomto období, tak je nezbytné k tomu alespoň jíst dvakrát denně křenovou kašičku s citrónem, která vznikající hleny rozpustí, breberky se potom nemají kde stravovat a tak se nenakazíte. Byl to celkem nerozumný krok, ale nedomnívám se, že by vám z toho plynulo nějaké významné zdravotní riziko.
Dostat do sebe 70 kapek za odpoledne, když na MMS nejste zvyklý, je docela dost, tak uvidíte jak to vaše tělo schroupe. Jinak ten postup je v pořádku, ale chce to hodně pít ať se proplachují ledviny, optimálně ledvinový čaj.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 24, 2009 9:35 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Pokud se týká vitamínu C, tak po oslabení nějakým virem je vhodné vzít tak vysokou dávku, až se dostaví průjem, druhý den trochu ubrat, aby nebyl průjem a jet pár dní na této dávce. Bývá to dávka překvapivě vysoká, já ji odhaduji na 12-18000 mg v některých případech i 30000 mg, čili 8000 mg se mi zdá docela málo. Zase se mi zdá divné, že by jste nedostal průjem po snědení 1000 mg hořčíku, to by deficit musel být opravdu značný, většinou se průjem dostaví na 800 mg čistého hořčíku, což představuje 16 tablet té varianty, co zde doporučuji.
Bílá mouka, cukr, máslové náplně, jsou ideální startér pro virózu a když už to jíte v tomto období, tak je nezbytné k tomu alespoň jíst dvakrát denně křenovou kašičku s citrónem, která vznikající hleny rozpustí, breberky se potom nemají kde stravovat a tak se nenakazíte. Byl to celkem nerozumný krok, ale nedomnívám se, že by vám z toho plynulo nějaké významné zdravotní riziko.
Dostat do sebe 70 kapek za odpoledne, když na MMS nejste zvyklý, je docela dost, tak uvidíte jak to vaše tělo schroupe. Jinak ten postup je v pořádku, ale chce to hodně pít ať se proplachují ledviny, optimálně ledvinový čaj.
Jardo děkuji Vám. Dnes ráno je mi líp, to jsem šťastnej, ale rozhodně nemíním situaci podcenit, jak při první chřipce před 4 dny. Včera jsem tedy měl půst jen o vodě a MMS. Sedmdesáti kapek jsem nedosáhl, bral jsem po třičtvrtě hodině 6 kapek a večer, to jsem měl nabráno celkem 40 kapek, jsem zvracel a průjem (ale nic hrozného). Bylo mi už blbě a šel jsem spát, takže za včerejší odpoledne jsem dal 40 (možná 44?) kapek. Dnes nevím, jak pokračovat... zda ještě dopoledne to samé (půst a MMS) a po poledni najet na vitaminové megadávky, nebo vitaminy najet hned teď od rána? No, než si udělám zeleninový salát (na ukončení půstu a ať nejím vitaminy nalačno), tak ještě budu dávat MMS po 6 kapkách. Pak ten zelesalát a poté mega vitaminy, ještě víc než před třemi dny. Každopádně teď dám klystýrek, vhodnou očistu. A ještě se chci zeptat: když zakašlu, odplivnu škaredé hleny, ale jen málo, cítím, že jich v sobě mám hromádku - jakpak ten neřád dostat ven? V tom se musí živit pěkných breberek, tfuj. Proti tomu použít křenovou kašičku s citrónem, jak jste teď psal?
Děkuji!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 24, 2009 10:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Jardo děkuji Vám. Dnes ráno je mi líp, to jsem šťastnej, ale rozhodně nemíním situaci podcenit, jak při první chřipce před 4 dny. Včera jsem tedy měl půst jen o vodě a MMS. Sedmdesáti kapek jsem nedosáhl, bral jsem po třičtvrtě hodině 6 kapek a večer, to jsem měl nabráno celkem 40 kapek, jsem zvracel a průjem (ale nic hrozného). Bylo mi už blbě a šel jsem spát, takže za včerejší odpoledne jsem dal 40 (možná 44?) kapek. Dnes nevím, jak pokračovat... zda ještě dopoledne to samé (půst a MMS) a po poledni najet na vitaminové megadávky, nebo vitaminy najet hned teď od rána? No, než si udělám zeleninový salát (na ukončení půstu), tak ještě budu dávat MMS po 6 kapkách. Pak ten zelesalát a poté mega vitaminy, ještě víc než před třemi dny. Každopádně teď dám klystýrek, vhodnou očistu. A ještě se chci zeptat: když zakašlu, odplivnu škaredé hleny, ale jen málo, cítím, že jich v sobě mám hromádku - jakpak ten neřád dostat ven? V tom se musí živit pěkných breberek, tfuj. Proti tomu použít křenovou kašičku s citrónem, jak jste teď psal?
Děkuji!!

Klidně hned od rána se pořádně nacéčkujte, jednorázově se dá vzít klidně i 6000 mg, ovocné, nebo zeleninové šťávy nevidím jako problém, hlavně do sebe neládujte to cukroví. Jinak ta křenová kašička hleny celkem slušně rozpouští. Pouze jemně nastrouhejte křen, optimálně vhodný je silnější tak 2,5 cm, ten má nejvíce účinných látek a do něj nalijete čerstvou citrónovou šťávu. Smícháte tak, aby vznikla kašička hustá zhruba jako hořčice a 1 kávovou lžičku, 2x denně, požvýkáte v ústech a spolknete. Zpočátku můžete i více, ale dlouhodobě to může ve větším množství dráždit ledviny, takže nepřehánět. Vhodná je i cibule, nebo šťáva ze syrové cibule, ta taky dobře odhleňuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 24, 2009 11:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Klidně hned od rána se pořádně nacéčkujte, jednorázově se dá vzít klidně i 6000 mg, ovocné, nebo zeleninové šťávy nevidím jako problém, hlavně do sebe neládujte to cukroví. Jinak ta křenová kašička hleny celkem slušně rozpouští. Pouze jemně nastrouhejte křen, optimálně vhodný je silnější tak 2,5 cm, ten má nejvíce účinných látek a do něj nalijete čerstvou citrónovou šťávu. Smícháte tak, aby vznikla kašička hustá zhruba jako hořčice a 1 kávovou lžičku, 2x denně, požvýkáte v ústech a spolknete. Zpočátku můžete i více, ale dlouhodobě to může ve větším množství dráždit ledviny, takže nepřehánět. Vhodná je i cibule, nebo šťáva ze syrové cibule, ta taky dobře odhleňuje.
Ne ne, cukroví do sebe ládovat nemíním, ba co víc, cukroví nechci ani vidět. Nevím, proč jsem ochutnával tohle krajně nezdravé domácí, když máme koupena dvě kila cukroví nepečeného, bez bílých jedů. Už si dám jedině tohle neškodné cukroví, ale stejně až tak za dva dny, teď nemám chutě.
Moc děkuji za návod na křenovou kašičku, to samozřejmě udělám. Ani cibuli se nevyhýbám, takže ji budu příležitostně přes den pojídat. No a abych nerozjel vitaminy nalačno, dám mrkvovou šťávu a pak trochu zeleniny s cibulí.
Děkuji Vám Jardo!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 24, 2009 11:33 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jindra píše:
Nevím, proč jsem ochutnával tohle krajně nezdravé domácí, když máme koupena dvě kila cukroví nepečeného, bez bílých jedů. Už si dám jedině tohle neškodné cukroví, ale stejně až tak za dva dny, teď nemám chutě.

Ja viem. Pretoze myslienkovy parazit sa potreboval najest, a tak zneuzil tvoju zavislost, a ovladol ti myslienky, aby ta prekyselil, a potom sa najedol z negativnych emocii, ktore pri chorobe a intoxifikacii organizmu prijdu lahko. Cim viac je clovek panom svojej mysle, tym menej sa mu taketo nieco stava. Parazit nema rad lasku, takze cim sa ma clovek radsej, tym skor to neurobi, a vyhra tvoje skutocne ja, ktore ma poznanie, ze to nieje dobre a nebude to robit. Dobre to popisuje literatura z tolteckeho poznania, napriklad Don Miguel Ruiz.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2009 12:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Xion píše:
Ja viem. Pretoze myslienkovy parazit sa potreboval najest, a tak zneuzil tvoju zavislost, a ovladol ti myslienky, aby ta prekyselil, a potom sa najedol z negativnych emocii, ktore pri chorobe a intoxifikacii organizmu prijdu lahko. Cim viac je clovek panom svojej mysle, tym menej sa mu taketo nieco stava. Parazit nema rad lasku, takze cim sa ma clovek radsej, tym skor to neurobi, a vyhra tvoje skutocne ja, ktore ma poznanie, ze to nieje dobre a nebude to robit. Dobre to popisuje literatura z tolteckeho poznania, napriklad Don Miguel Ruiz.
Toto je pro mne opravdu námět k zamyšlení, souhlasím s Tebou, Xione, díky za příspěvek. Stejně přemýšlím - a to opakovaně - nad příspěvkem, který připsal PavelZ, když psal: "a co Víra a pokora? buď rád za svou "nemoc", donutí tě se zastavit a přemýšlet, Ježíš by řekl: "malověrný, proč pochybuješ!?" Kluci oběma Vám děkuji, nakopli jste mne jistým směrem a to je dobře, budu se muset začít zabývat i duchovnem, emocemi, láskou apod. Sám na sobě totiž sleduju, že poslední měsíce asi nějak citově chladnu, taky se málo směju, stává se ze mne prostě bezcitný chladný otrava, mám dojem. Ale to bych řekl, že platí jen navenek, protože v nitru prožívám city intenzivně. Každopádně souhlasím, že bídné citové rozpoložení napomáhá breberkám a člověk se uzdravuje mnohem hůř.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2009 1:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Klidně hned od rána se pořádně nacéčkujte, jednorázově se dá vzít klidně i 6000 mg, ovocné, nebo zeleninové šťávy nevidím jako problém, hlavně do sebe neládujte to cukroví. Jinak ta křenová kašička hleny celkem slušně rozpouští. Pouze jemně nastrouhejte křen, optimálně vhodný je silnější tak 2,5 cm, ten má nejvíce účinných látek a do něj nalijete čerstvou citrónovou šťávu. Smícháte tak, aby vznikla kašička hustá zhruba jako hořčice a 1 kávovou lžičku, 2x denně, požvýkáte v ústech a spolknete. Zpočátku můžete i více, ale dlouhodobě to může ve větším množství dráždit ledviny, takže nepřehánět. Vhodná je i cibule, nebo šťáva ze syrové cibule, ta taky dobře odhleňuje.
Tak jo, děkuji, dělám tak. Každou hodinu dnes beru 2000 C, 200 E, 4 tbl Pangaminu - to za celý den hodí slušnou dávku. Budu rád, když přijde průjem, to by snad znamenalo, že má tělo konečně céčka dostatek. Ráno a večer 500 mg hořčíku.
Cítím se pořád celkem blbě, mám naprostou nechuť, ale zas nechci vitaminy brát nalačno, tak jsem ráno dal kousek ananasu, zkouším mrkvovou šťávu, ale nechutná mi stejně jako voda, to je u mne nezvyk. Nechutná mi nic. Vlastně.... večer jsem dal a teď k obědu dám zas trochu manželčina bramborového salátu, ten mi jakš takš jde a jsem rád, že mi trochu dodá sílu, jsem slabý a malátný. Ten bramborový salát doplňuji hromadou odhleňující cibule, tak to takhle snad ujde, taky přikusuju syrovou bramboru a zeleninu, ať k tomu mám něco fakt živého. Taky jsem před chvílí snědl asi osm kešu ořechů a šest sušených švestek, tak zas aspoň troška energie do těla. Už jsem zhubl za pět dní pět kilo. Jardo ujde to takhle? No mám dojem, že něco lepšího stejně těžko dokážu, nemám na nic chuť, ale nechci vitaminy brát nalačno...
Jo a večer jsem měl docela chuť na pivo, ale pozor, pivo syrové, nepasterované nefiltrované, živé. V něm doufám krom toho alkoholu nic špatného není. Sice jsem si nedal, ne ne, ale jestli budu mít dnes chuť zase, můžu tělo poslechnout? Takové živé pivo není pro zdraví hrůza, že ne? Nebo jo?? Co jsem tenhle Kvasar poznal, jiné pivo nedávám, doufám je pro tělo lepší, když už... ale stejně je to jen sem tam, málo. Nejsem pivař.
Jaroslave děkuji Vám předem za názor k těm několika otázkám. Jste opravdu laskav.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2009 6:41 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jindra píše:
Toto je pro mne opravdu námět k zamyšlení, souhlasím s Tebou, Xione, díky za příspěvek. Stejně přemýšlím - a to opakovaně - nad příspěvkem, který připsal PavelZ, když psal: "a co Víra a pokora? buď rád za svou "nemoc", donutí tě se zastavit a přemýšlet, Ježíš by řekl: "malověrný, proč pochybuješ!?" Kluci oběma Vám děkuji, nakopli jste mne jistým směrem a to je dobře, budu se muset začít zabývat i duchovnem, emocemi, láskou apod. Sám na sobě totiž sleduju, že poslední měsíce asi nějak citově chladnu, taky se málo směju, stává se ze mne prostě bezcitný chladný otrava, mám dojem. Ale to bych řekl, že platí jen navenek, protože v nitru prožívám city intenzivně. Každopádně souhlasím, že bídné citové rozpoložení napomáhá breberkám a člověk se uzdravuje mnohem hůř.

No vidis, tak tato Tvoja choroba nebola zbytocna, lebo si to lepsie pochopil, a toto poznanie uz budes mat na cely zivot a vdaka nemu bude Tvoja cesta zivotom lepsie osvetlena. Skutocne, clovek by mal byt vdacny aj za svoju chorobu. Casom, ked pochopi dost, uz ziadnej nebude treba.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2009 7:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Tak jo, děkuji, dělám tak. Každou hodinu dnes beru 2000 C, 200 E, 4 tbl Pangaminu - to za celý den hodí slušnou dávku. Budu rád, když přijde průjem, to by snad znamenalo, že má tělo konečně céčka dostatek. Ráno a večer 500 mg hořčíku.
Cítím se pořád celkem blbě, mám naprostou nechuť, ale zas nechci vitaminy brát nalačno, tak jsem ráno dal kousek ananasu, zkouším mrkvovou šťávu, ale nechutná mi stejně jako voda, to je u mne nezvyk. Nechutná mi nic. Vlastně.... večer jsem dal a teď k obědu dám zas trochu manželčina bramborového salátu, ten mi jakš takš jde a jsem rád, že mi trochu dodá sílu, jsem slabý a malátný. Ten bramborový salát doplňuji hromadou odhleňující cibule, tak to takhle snad ujde, taky přikusuju syrovou bramboru a zeleninu, ať k tomu mám něco fakt živého. Taky jsem před chvílí snědl asi osm kešu ořechů a šest sušených švestek, tak zas aspoň troška energie do těla. Už jsem zhubl za pět dní pět kilo. Jardo ujde to takhle? No mám dojem, že něco lepšího stejně těžko dokážu, nemám na nic chuť, ale nechci vitaminy brát nalačno...
Jo a večer jsem měl docela chuť na pivo, ale pozor, pivo syrové, nepasterované nefiltrované, živé. V něm doufám krom toho alkoholu nic špatného není. Sice jsem si nedal, ne ne, ale jestli budu mít dnes chuť zase, můžu tělo poslechnout? Takové živé pivo není pro zdraví hrůza, že ne? Nebo jo?? Co jsem tenhle Kvasar poznal, jiné pivo nedávám, doufám je pro tělo lepší, když už... ale stejně je to jen sem tam, málo. Nejsem pivař.
Jaroslave děkuji Vám předem za názor k těm několika otázkám. Jste opravdu laskav.

S tím vitamínem E to nepřehánějte, ten se dá předávkovat. Toho hořčíku je akorát, pokud jde o čistý ionizovatelný hořčík, ale bacha, to nijak nesouvisí se skutečnou váhou tablet, takže si to zkontrolujte. U té trvalé nevolnosti, to může také souviset s vysokým pH tělních tekutin, doporučuji si to průběžně kontrolovat a případné vysoké pH snížit na tělu prospěšné hodnoty. Pokud není chuť na jídlo, není vhodné jíst, organizmus to sám odmítá, ale člověk v naivní představě, že musí jíst, aby byl silný si dál poškozuje orgány. To pivo asi zase tak špatné není, ale může obsahovat plísně, které se vyskytují skoro ve všech druzích piva a rozhodně moc prospěšné nejsou. Mnohem lepší je kvalitní červené, suché, jednodruhové víno.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz