Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 9:42 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 12:24 am 
Offline

Registrován: úte kvě 11, 2010 10:18 pm
Příspěvky: 53
Dobrý večer, potřebovala bych rychlou radu, diskuzi o MMS mám sice přečtenou, nicméně si teď stejně nejsem jistá, jak pokračovat. Projevily se u mně příznaky angíny, knedlík v krku, červenající mandle, .., nasadila jsem MMS, nejprve 6kp, asi po 2 h, následně 10 kp. , celkem za den cca 30 kp, druhý den ráno žádné zlepšení, tak jsem do sebe kopla 15 kp. po nějaké době mi začlo být špatně od žaludku, dobrovolně jsem se vyzvracela a odpoledne už mi začínalo být lépe, další den ráno se stav celkem lepšil a i během dne lépe a lépe, ale teď večer cítím jakoby se to vracelo. ˇUdělala jsem chybu, že jsem s MMskem přestala? Mám ho zase nasadit? Vzhledem k tomu, že mi po něm bylo špatně, tak jen představa další dávky mi opět zvedá žaludek. Jistě se to tu již probíralo, nicméně nemám čas celé vlákno projíždět znovu, poradíte, zda jsem měla vytrvat a pomalu zase dávky snižovat, či udržovat, dokud příznaky angíny úplně nevyzmizí? Pravděpodobně to zabralo, ale nyní již účinek zmizel a tak asi zase nastupují bakterie angíny, chápu to správně? Jinak poctivě kloktám Lugol a mandle potírám. Díky za rady. Hezký večer.
Pavluša


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 6:25 am 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 8:28 am
Příspěvky: 13
Pavluša píše:
Dobrý večer, potřebovala bych rychlou radu, diskuzi o MMS mám sice přečtenou, nicméně si teď stejně nejsem jistá, jak pokračovat. Projevily se u mně příznaky angíny, knedlík v krku, červenající mandle, .., nasadila jsem MMS, nejprve 6kp, asi po 2 h, následně 10 kp. , celkem za den cca 30 kp, druhý den ráno žádné zlepšení, tak jsem do sebe kopla 15 kp. po nějaké době mi začlo být špatně od žaludku, dobrovolně jsem se vyzvracela a odpoledne už mi začínalo být lépe, další den ráno se stav celkem lepšil a i během dne lépe a lépe, ale teď večer cítím jakoby se to vracelo. ˇUdělala jsem chybu, že jsem s MMskem přestala? Mám ho zase nasadit? Vzhledem k tomu, že mi po něm bylo špatně, tak jen představa další dávky mi opět zvedá žaludek. Jistě se to tu již probíralo, nicméně nemám čas celé vlákno projíždět znovu, poradíte, zda jsem měla vytrvat a pomalu zase dávky snižovat, či udržovat, dokud příznaky angíny úplně nevyzmizí? Pravděpodobně to zabralo, ale nyní již účinek zmizel a tak asi zase nastupují bakterie angíny, chápu to správně? Jinak poctivě kloktám Lugol a mandle potírám. Díky za rady. Hezký večer.
Pavluša

Zdravím
já jsem na angínu použil 3 aktivované kapky každou hodinu, 8-10 hodin za sebou a 2 hodiny po poslední dávce MMS dávku vitamínu C. A vydržel bych dokud příznaky anginy uplně nezmizí. Lepší by tedy bylo CDS, po něm by vám asi blbě nebylo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 1:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28375
Bydliště: Poděbrady
Pavluša píše:
Dobrý večer, potřebovala bych rychlou radu, diskuzi o MMS mám sice přečtenou, nicméně si teď stejně nejsem jistá, jak pokračovat. Projevily se u mně příznaky angíny, knedlík v krku, červenající mandle, .., nasadila jsem MMS, nejprve 6kp, asi po 2 h, následně 10 kp. , celkem za den cca 30 kp, druhý den ráno žádné zlepšení, tak jsem do sebe kopla 15 kp. po nějaké době mi začlo být špatně od žaludku, dobrovolně jsem se vyzvracela a odpoledne už mi začínalo být lépe, další den ráno se stav celkem lepšil a i během dne lépe a lépe, ale teď večer cítím jakoby se to vracelo. ˇUdělala jsem chybu, že jsem s MMskem přestala? Mám ho zase nasadit? Vzhledem k tomu, že mi po něm bylo špatně, tak jen představa další dávky mi opět zvedá žaludek. Jistě se to tu již probíralo, nicméně nemám čas celé vlákno projíždět znovu, poradíte, zda jsem měla vytrvat a pomalu zase dávky snižovat, či udržovat, dokud příznaky angíny úplně nevyzmizí? Pravděpodobně to zabralo, ale nyní již účinek zmizel a tak asi zase nastupují bakterie angíny, chápu to správně? Jinak poctivě kloktám Lugol a mandle potírám. Díky za rady. Hezký večer.
Pavluša

Dobře vám to píše člen MarOs a určitě to chce spíše malé dávky mnohokrát denně a vydržet do odeznění příznaků.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2013 9:13 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 11, 2010 10:18 pm
Příspěvky: 53
Děkuji za rychlou radu, začla jsem podle MarOse 3 kp. po hodině včera celý den, dnes také, odpoledne již už tak po 45 minutách, nicméně stav se od včerejšího rána zhoršil a dnes po celý den stále knedl v krku, červené mandle, na nich bílý flek (asi hnisavá angína, nedokážu to určit), tak váhám, zda stále vydržet na stejném dávkování nebo přitvrdit, špatně od žaludku necítím, i přestože jen za dnešek mám v sobě odhadem 30-40 kp. Jinak skoro nejím, hodně piju, proplachuju a kloktám urinou (Lugol už příliš pálí), dávám křenovou kašičku, na noc Céčko, jinak jsem všechny doplňky vynechala, nijak zvlášť blbě, kromě toho knedle, mi neni. Zajímalo by mě, jak by jste na mém místě pokračovali. Váhám jestli nedávat raději 3kp již po půl hodině. Čekala jsem, že MMsko zafunguje rychleji .... Nemocná jsem už hodně dlouho nebyla, tak si teď, i přes ty všechny přečtený diskuze, nevím moc rady.
Předem díky. Pavluša


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2013 9:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28375
Bydliště: Poděbrady
Pavluša píše:
Děkuji za rychlou radu, začla jsem podle MarOse 3 kp. po hodině včera celý den, dnes také, odpoledne již už tak po 45 minutách, nicméně stav se od včerejšího rána zhoršil a dnes po celý den stále knedl v krku, červené mandle, na nich bílý flek (asi hnisavá angína, nedokážu to určit), tak váhám, zda stále vydržet na stejném dávkování nebo přitvrdit, špatně od žaludku necítím, i přestože jen za dnešek mám v sobě odhadem 30-40 kp. Jinak skoro nejím, hodně piju, proplachuju a kloktám urinou (Lugol už příliš pálí), dávám křenovou kašičku, na noc Céčko, jinak jsem všechny doplňky vynechala, nijak zvlášť blbě, kromě toho knedle, mi neni. Zajímalo by mě, jak by jste na mém místě pokračovali. Váhám jestli nedávat raději 3kp již po půl hodině. Čekala jsem, že MMsko zafunguje rychleji .... Nemocná jsem už hodně dlouho nebyla, tak si teď, i přes ty všechny přečtený diskuze, nevím moc rady.
Předem díky. Pavluša

Tak vyšší dávkování by se ještě doporučit dalo, pokud vám není blbě, ale zase to nehnat do extrému, to toho můžete vymlátit moc najednou a bude vám dost zle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 05, 2013 7:58 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
Mám problem z candidov.Som na nizkosacharidovej diete,robievam denne klystiry z urinov 2 litre nalevu.
Otazka znie možem pridať do klystiru aktivne mms ?
Ak ano tak kvapka na liter ,alebo na dva litre a postupne denne navyšovanie?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 05, 2013 11:13 pm 
Offline

Registrován: sob led 05, 2013 11:06 pm
Příspěvky: 3
[quote="Jarda":2ehlteo9]Na můj vkus dost drahé, chloritan sodný si kupte zde

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2ehlteo9


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 9:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28375
Bydliště: Poděbrady
adrian píše:
Mám problem z candidov.Som na nizkosacharidovej diete,robievam denne klystiry z urinov 2 litre nalevu.
Otazka znie možem pridať do klystiru aktivne mms ?
Ak ano tak kvapka na liter ,alebo na dva litre a postupne denne navyšovanie?

Tak můžete a dá se jít až na deset kapek na litr, což jsem zde již psal, ale rozhodně doplňujte probiotika.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28375
Bydliště: Poděbrady
jaroslavs píše:
Já si pro začátek koupím chloritan sodný zde: http://www.vylecse.cz/2-chloritan-sodny z důvodu toho, že nemám nádobky, kapátka, apod. Později bych ale samozřejmě rád přešel na nákup v drogerii (popř. na Vámi doporučovaném e-shopu) kvůli ceně. Chtěl bych se v této souvislosti zeptat, jak docílit toho, abych měl "správný" (24,5%) roztok chloritanu sodného. V jakém poměru to smíchat s vodou? Musí být destilovaná? U té kyseliny citronové předpokládám, že už se jako 50% popř. 10% roztok prodává... Dějuji za informace!

To je blbost, jde o tak nesmyslnou cenu, že ty lahvičky po desetikoruně to nemohou nijak vylepšit. Jinak nemícháte nic, přijde vám 25%tní roztok, tedy přesně to co by jste nehorázně předražené koupil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 12:07 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
Jarda píše:
Tak můžete a dá se jít až na deset kapek na litr, což jsem zde již psal, ale rozhodně doplňujte probiotika.

Dakujem.Takže môžem kludne do toho môjho nalevu pridať ešťe dve kvapky. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 12:30 am 
Offline

Registrován: sob led 05, 2013 11:06 pm
Příspěvky: 3
Jarda píše:
To je blbost, jde o tak nesmyslnou cenu, že ty lahvičky po desetikoruně to nemohou nijak vylepšit. Jinak nemícháte nic, přijde vám 25%tní roztok, tedy přesně to co by jste nehorázně předražené koupil.

Ok, tak propříště... Ksyelinu citronovou mám v práškové podobě, lze ji smíchat s průměrnou kohoutkovou vodou bez dopadu na kvalitu? 50% roztokem se míní 50/50 co do poměru hmosnosti? Děkuji za Váš názor.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 2:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28375
Bydliště: Poděbrady
jaroslavs píše:
Ok, tak propříště... Ksyelinu citronovou mám v práškové podobě, lze ji smíchat s průměrnou kohoutkovou vodou bez dopadu na kvalitu? 50% roztokem se míní 50/50 co do poměru hmosnosti? Děkuji za Váš názor.

Ano, to je bez problémů a poměry se berou objemové, prostě panák a panák.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 2:51 pm 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Jarda píše:
Jak píše milda lékem, nebo jedem je vlastně cokoliv, co vypijeme a sníme, vždy jde dle mého názoru o vhodné dávkování a o nic jiného. V lécích se běžně užívají smrtelné jedy a při vhodném dávkování naopak léčí, ale dáte více a je konec. Léčba sloučeninami chlóru má tu výhodu, že jde o prvek značně těkavý, velice rychle se z organizmu vytratí bez sedimentace v tkáních a případného dlouhodobého působení, které se vždy špatně odhaduje. Pokud Vám tedy po sloučeninách chlóru nebude blbě okamžitě, pak po delší době určitě ne, protože již žádný v organizmu nemáte. Tato doba je velice krátká, tak cca 2 hodiny a zcela čistý jste do 12 hodin. Dokonce i většina bylin má dlouhodobější působení a odbourává se déle. Navíc si na ně tělo nezvyká a působí vždy naprosto stejně.

V této nesourodé a téměř všezahrnující diskuzi o MMS se velmi těžko orientuji. Můžete mi prosím Jardo napsat, zda MMS, MMS1 MMS2 a CDS mají stejné mimořádné léčebné účinky, popř. kterou z těchto variant je nejlepší používat na většinu zde vyskytujících se nemocí a co z toho je nejvhodnější na relativně snadnou přípravu a bezproblémové užívání? Co by jste z vašeho odborného hlediska, eventuelně z praxe doporučoval Vy? Děkuji, Milan.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 10:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28375
Bydliště: Poděbrady
Milan píše:
V této nesourodé a téměř všezahrnující diskuzi o MMS se velmi těžko orientuji. Můžete mi prosím Jardo napsat, zda MMS, MMS1 MMS2 a CDS mají stejné mimořádné léčebné účinky, popř. kterou z těchto variant je nejlepší používat na většinu zde vyskytujících se nemocí a co z toho je nejvhodnější na relativně snadnou přípravu a bezproblémové užívání? Co by jste z vašeho odborného hlediska, eventuelně z praxe doporučoval Vy? Děkuji, Milan.

Z čeho usuzujete, že diskuze je nesourodá, myslím, že lepší budete hledat jen ztuha. Navíc na takto položený dotaz není možné dát odpověď, uvědomte si, že každá z uvedených variant se jinak připravuje, jinak používá, má jiný záběr a jiný účinek, čili už toto vylučuje jednoznačnou unifikovanou odpověď, pokud nenapíšete, co tím vlastně chcete řešit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 10:58 am 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Jarda píše:
Z čeho usuzujete, že diskuze je nesourodá, myslím, že lepší budete hledat jen ztuha. Navíc na takto položený dotaz není možné dát odpověď, uvědomte si, že každá z uvedených variant se jinak připravuje, jinak používá, má jiný záběr a jiný účinek, čili už toto vylučuje jednoznačnou unifikovanou odpověď, pokud nenapíšete, co tím vlastně chcete řešit.

Omlouvám se za nekonkrétní dotaz. Myslel jsem ale všeobecně, na většinu nemocí a zdr. problémů, zda je třeba silnější a vhodnější MMS či MMS2, nebo CDS. Píše se zde že MMS působí radikálně a téměř na vše, (čemuž věřím, i když nemám osobně vyzkoušeno). Co je tedy silnější a co slabší? Co je vhodnější pro radikální očistu a radikální léčení? Asi jak na co. Někde jsem se dočetl, že CDS je slabší než MMS a proto k dosažení stejných účinků je potřeba větší množství. Třeba na záněty v těle, candidu, klouby. a podobné i jiné nemoce. Jistý léčitel z Ostravy totiž nabízí vyrobený CDS, což mě zaujalo, jelikož na výrobu MMS,1,2, a CDS si jaksi netroufám a mám z toho trochu obavy. Píše ale, že jeho CDS je stejně účinné jako MMS, tak nevím. Zde je kopie části jeho vyjádření:
Inovace v podobě CDS
CDS je název pro Chlorine Dioxide Solution a jedná se o rozpuštěný chlordioxid (účinná látka z MMS) v pitné vodě. Andreas Kalcker, spolupracovník Jima Humbla vyvinul metodu, jak oxidem chloričitým nasytit pitnou vodu, kterou pak po zředění můžeme použít pro užívání a pro léčení. Tato voda nasycená plynem oxidem chloričitým je oproti užívání MMS o mnoho příjemnější a se stejnými čistícími účinky jako originální MMS!
Odpadají však nevolnosti, bolesti žaludku, průjmy jsou minimální, protože CDS nezpůsobuje po delším užívání acidózu (překyselení žaludku, střev, organizmu). Průjem bývá znatelný pouze v případě, že dochází k čištění jater a střev.

Další výhoda je, že se plyn dá volně z láhve z naředěné CDS nadechnout, což není nijak nepříjemné, jen to lehce v nose zaštípe, jako při šňupnutí šňupacího tabáku. Takto jsem si vyléčil průdušky a léčím si tak každý kašel, chřipky či jiné onemocnění dýchacích cest. Všechny takové malé obtíže jsou spolehlivě za dva, tři dny pryč. S CDS je vhodné provádět i intimní hygienu, ředění nechť si každý zvolí, podle potřeby. Výplachy ústní dutiny jsou spolehlivou zbraní proti krvácivosti dásní a výborný lék na paradentozu atd.
Kdokoliv bude mít zájem o CDS, určitě mi zavolejte, nebo se ozvěte na E-mail, domluvíme se na podmínkách, mohu CDSku poslat v pet láhvi poštou (2l CDS - 200Kč+150 poštovné), s návodem jak si připravit dávku na 20 dní. Přeji všem zdraví , L.S.
Více zde: http://tachyon-ostrava.webnode.cz/mms-a ... yroba-cds/
A tak jsem chtěl vědět jak si to stojí v porovnání třeba s MMS1, MMS2. Děkuji a ještě jednou se omlouvám za nekonkrétnost. Milan.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz