Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob črc 06, 2024 4:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 3:42 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Katko, Fichema funguje spolehlivě, u pana Fialy bez nejmenších problémů objednávám i já. Firmu najdete i na FB \":-)\" Ať se Vám daří, Dag.
Jinak: užívám CDS a na internetu je žalostně málo informací...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 3:43 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Technická specifikace:
Chloritan sodný (NaClO2) Min. 300 g/l / Min. 24,5%
Dusičnan sodný (NaNO3) Max. 0,03%
Chlorečnan sodný (NaClO3) Max. 0,45%
Arzén (As) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Chrom (Cr) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Rtuť (Hg) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Nikl (Ni) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Olovo (Pb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Antimon (Sb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Selen (Se) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného

toto je uvedeno přímo v popisu u chloritanu na fichema.cz, jestli jsem to špatně pochopila, tak mě prosím opravte, moc ráda bych objednala odsud kvůli ceně (a pocitu, že ze mě někdo nedělá blbce). Zatím mám objednáno z czCHEM (klidně stornuju), doufaje, že chloritan odsud je čistější, v laboratorní kvalitě, když je tedy schválený Humblem.

Fakt jsem z toho zmatená.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 4:05 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Katka2 píše:
Technická specifikace:
Chloritan sodný (NaClO2) Min. 300 g/l / Min. 24,5%
Dusičnan sodný (NaNO3) Max. 0,03%
Chlorečnan sodný (NaClO3) Max. 0,45%
Arzén (As) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Chrom (Cr) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Rtuť (Hg) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Nikl (Ni) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Olovo (Pb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Antimon (Sb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Selen (Se) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného

toto je uvedeno přímo v popisu u chloritanu na fichem.cz, jestli jsem to špatně pochopila, tak mě prosím opravte, moc ráda bych objednala odsud kvůli ceně (a pocitu, že ze mě někdo nedělá blbce). Zatím mám objednáno z czCHEM, doufaje, že chloritan odsud je čistější, v laboratorní kvalitě, když je tedy schválený Humblem.

Fakt jsem z toho zmatená.

Tak tohle neni pomluva, ale specifikace, ktera rika, ze tam je naprosto zanedbatelne mnozstvi tech latek, v podstate ze tam ty latky s 0,1 mg/kg, jestli neblbnu, je jedna desetimiliontina vahy. Kdyz to srovnas s amalgamem kteryho mam plnou usta, tak tam je rtuti 50%. Jestli mas jenom takoveto starosti, tak gratuluju \":lol:\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne stř led 30, 2013 6:21 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 4:12 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
A ještě pro Katku: koho znám a MMS užívá, jen si ho chválí. Hlavně ti, co pracují s dětmi a s lidmi vůbec a chytili od nich každou " potvoru ". Kamarád, co se potácel z nemoci do nemoci, je už rok bez problémů. Jen ten žaludek po delší době užívání někoho začne zlobit... I já se odhodlávala dlouho, i když o MMS jsem věděla. Jenže mám od mala různá trápení s trávicí soustavou ( moc si všechno beru \":-)\")- obavy z překyselení. Moje osobní zkušenosti Vám tedy napsat nemohu; pouze to, že do druhého dne po užívání CDS jsem zahnala afty v ústech ( dříve se držely vždy týdny ), po těžké viróze se zápalem plic a zánětem uší jsem bez rýmy ( ale bohužel jsem před Vánocemi skončila na ATB... a také denně prolévám dutiny litrovou konvičkou vody s mořskou solí - naučila jsem se kdysi díky Jardovi \":-)\" ). Negativního nepociťuji nic.
Jen si vůbec nejsem jista, jak CDS přesně užívat, třeba mně tu někdo poradí ( děkuji ! ): piji po hodině decku CDS s nejvyšší doporučenou koncentrací ( investovala jsem i do proužků na měření ), celkem 10x od rána, vitamíny apod. až večer, aby se spolu nepopraly; ani koncentrovanější roztok mě nepálí. Ale třeba jak a nakolik zvýšit dávky na detox zatím stále hledám. Pít větší množství? Častěji? Ale kolik??? Příjemný den, Dag.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 4:14 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
No tak právě nevím, jaké množství je ještě ok a jaké není, u něčeho je ok gram, u něčeho už není ok ani mg navíc když se to bere dlouhodoběji, může to být normální množství, jaké je třeba v potravě, nemusí, je to přece jen určeno pro technické účely... prostě nevím, mám jen starost o svoje zdraví, toť vše, radši se budu v něčem chvíli hnípat a pochybovat, než slepě hned věřit \":-)\"
Dobrá, jdu do toho, neboť peněz fakt nazbyt nemám a za těmi ostatními chloritany čuchám výdělečnost (navíc to může být to samé, tady to prodejce aspoň přizná kompletně).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 10:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28315
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Nemyslim, ze to je neznalost. Spis je to manipulace cilena na lidi co nemysleji, a tech je vetsina. Dementni argumentaci nemusela ani vymyslet, takovych clanku je na webu spousta. Jen k tomu propujcila sve tituly, fakt se divim, ze ji to neni trapny, ale asi to za to stoji. Jinak i tento clanecek potvrzuje, ze je asi MMS opravdu neskodne, jinak by mohli proti nemu uvadet skutecne argumenty a ne tyto trapnosti.

Tak nějak to vidím také, pokud by bylo něco, co by stálo za zveřejnění, určitě by s tím někdo na světlo světa vylezl a zatím jenom kecy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 11:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28315
Bydliště: Poděbrady
Katka2 píše:
No tak právě nevím, jaké množství je ještě ok a jaké není, u něčeho je ok gram, u něčeho už není ok ani mg navíc když se to bere dlouhodoběji, může to být normální množství, jaké je třeba v potravě, nemusí, je to přece jen určeno pro technické účely... prostě nevím, mám jen starost o svoje zdraví, toť vše, radši se budu v něčem chvíli hnípat a pochybovat, než slepě hned věřit \":-)\"
Dobrá, jdu do toho, neboť peněz fakt nazbyt nemám a za těmi ostatními chloritany čuchám výdělečnost (navíc to může být to samé, tady to prodejce aspoň přizná kompletně).

No, gratuluji ke správnému rozhodnutí, jinak by jste za velké peníze koupila patrně totéž. Navíc si uvědomte, že uvedená množství látek jsou na kilo výrobku a vy si dáte pár kapek. Zde upozorním, že litr roztoku má 20000 kapek a to nespotřebujete možná ani do konce svého života.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 11:25 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Ok, děkuji moc, až to přijde, jdu na to \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 2:49 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 30, 2010 3:22 pm
Příspěvky: 5
Ja by som sa chcela opýtať, ak aktivujem chloritan sodný citrónovou šťavou, či bude mať roztok rovnakú účinnosť ako pri aktivácii kyselinou citrónovou. 1kvapku chl.sodného som aktivovala 5 kv.citronovej šťavy a nechala 3 minúty posobiť, ale farbu roztok vobec nezmenil, zápach sa dal cítiť, ale zostalo to bezfarebné, kdežto pri aktivácii kys.citrónovou sa farba zmení na oranžovo-hnedú. Bežne by som použila kys.citrónovú, ale z vlasovej diagnostiky mi stanovili citlivosť na hubu aspergilus niger, kt. sa bežne používa pri výrobe tejto kyseliny, tak ju radšej nechcem použiť na aktiváciu. ďakujem za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 12:58 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Ještě jednou moc prosím o radu, budu se ptát jako hotentot, ale upřímně se toho chloritanu sodného pořád dost bojím, tak nechci nic zpackat a uškodit si...
Mám ten z Fichemy, používáte ho někdo též? Jak postupovat po otevření té lahve? To už je ten roztok, co má být, není třeba dál ředit? Kápnout jednu kapku tohoto + 5 kapek 10% kyseliny citronové (píšou to na mmskapky.cz, vyrobím z jedné lžičky prášku a 10 lžiček vody?), počkat 3 minuty, dolít 2 dl vody a vyzunknout? Je tohle ten správný postup, kterým si neublížím? Už chci odpoledne začít, dnes mi chloritan přišel, tak mám trochu obavy... omlouvám se za úplně pitomý dotaz, ale fakt si chci být úplně jistá, že to chápu správně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 1:02 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
sarita píše:
Ja by som sa chcela opýtať, ak aktivujem chloritan sodný citrónovou šťavou, či bude mať roztok rovnakú účinnosť ako pri aktivácii kyselinou citrónovou. 1kvapku chl.sodného som aktivovala 5 kv.citronovej šťavy a nechala 3 minúty posobiť, ale farbu roztok vobec nezmenil, zápach sa dal cítiť, ale zostalo to bezfarebné, kdežto pri aktivácii kys.citrónovou sa farba zmení na oranžovo-hnedú. Bežne by som použila kys.citrónovú, ale z vlasovej diagnostiky mi stanovili citlivosť na hubu aspergilus niger, kt. sa bežne používa pri výrobe tejto kyseliny, tak ju radšej nechcem použiť na aktiváciu. ďakujem za odpoved

Četla jsem, že v citronové šťávě je mnohem menší koncentrace kyseliny citronové, takže je potřeba větší množství. Na mmskapky.cz píšou i o tom, že se dá aktivovat octem, což mě osobně přijde zdaleka nejlepší, ale nevím, jaký ocet je potřeba, jestli tím myslí běžný kvasný... taky je prý možnost aktivovat kyselinou chlorovodíkovou (to ale nevím, jestli si správně pamatuju), ale o tom už tuplem nic nevím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 2:22 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Katko, než Vám odpoví někdo s většími zkušenostmi: používáme vše z Fichemy, ale myslím- tedy nejen já \":-)\", že lepší a šetrnější k zažívacímu traktu je CDS. Píše tady o něm a má ho i na svých stránkách také Is.lucki . Jak ho připravujeme doma, jsem zkopírovala v tematu o CDS. Ale najděte si nějaké video na YouTube a stačí probublávat pouze do jedné lahve ( tam jsou ukázky se třemi ). Fakt je, že kamarádka, co užívala dlouhodobě MMS a přestalo jí vyhovovat kvůli žaludku a chtěla si CDS po Vánocích také vyrábět, poslala k nám na instruktážní zkouknutí manžela- jí se to několikrát nepovedlo. Zjistili jsme, že problém byl pouze v příliš úzkém průměru hadičky, takže to zvládne každý \":-)\". Ať se podaří... \":-)\" ale čtěte - na "Stahuj.cz" je spousta literatury včetně poslední knihy J.Humbla...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 10:51 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
Lidi myslete, naučte se chloritan sodný buď aktivovat kyselinou chlorovodíkovou (VMS), nebo si ji probublejte do vody a udělejte si CDS - http://tachyon-ostrava.webnode.cz/mms-a ... yroba-cds/. Kyselina citronová a její deriváty po reakci s Chloritanem sodným je neskutečný záběr pro tělo. Proto průjmy, protože to neskutečně překyseluje organismus, nejprve trávení, dále citrany, a sodík, který se uvolňuje jsou záběr na ledviny i

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 10:58 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
Pokud i přesto chcete polykat chloritan sodný aktivovaný buď kys.citr. nebo kys. chlorovod. nikdy nepoužívejte technický chloritan sodný z Fichemy! Vždy se musí používat jen takový chloritan, který je na to určený a to netuším jaký, kromě toho od Jima H. Chloritan sodný z Fichemy, tedy ten technický můžeme použít pouze na výrobu CDS ! Pan Jarda je sice velmi hodný, že tyto fóra založil, ale měl by dohlédnout na to, aby zde byly informace všechny, aby si lidé neublížili, trochu mi vstávají vlasy na hlavě, paní Katko, doufám že to MMS z toho technického chloritanu do sebe opravdu nelejete!!!
Totéž platí o aktivaci jakéhokoliv chloritanu citronem!!! Nezmění to barvu, ani se to nevyreaguje a spolknete jedovatý chloritan sodný, který vám může ublížit!!!! Lidi proboha, přestaňte experimentovat, než si někdo ublížíte a pak budeme mít s MMS, VMS i CDS všichni zaděláno na průser!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 12:40 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
ls.lucki píše:
Pokud i přesto chcete polykat chloritan sodný aktivovaný buď kys.citr. nebo kys. chlorovod. nikdy nepoužívejte technický chloritan sodný z Fichemy! Vždy se musí používat jen takový chloritan, který je na to určený a to netuším jaký, kromě toho od Jima H. Chloritan sodný z Fichemy, tedy ten technický můžeme použít pouze na výrobu CDS ! Pan Jarda je sice velmi hodný, že tyto fóra založil, ale měl by dohlédnout na to, aby zde byly informace všechny, aby si lidé neublížili, trochu mi vstávají vlasy na hlavě, paní Katko, doufám že to MMS z toho technického chloritanu do sebe opravdu nelejete!!!
Totéž platí o aktivaci jakéhokoliv chloritanu citronem!!! Nezmění to barvu, ani se to nevyreaguje a spolknete jedovatý chloritan sodný, který vám může ublížit!!!! Lidi proboha, přestaňte experimentovat, než si někdo ublížíte a pak budeme mít s MMS, VMS i CDS všichni zaděláno na průser!!!

Tak dík \":(\" Je mi blbě, MMS už beru jako poslední možnost, jak se z toho dostat, na chloritan z Fichemy mám doporučení, že to lidi berou a dobrý, včera po jedné kapce a koupeli pohoda, zreagovalo to ukázkově, smrad jak z horského sluníčka, tak jsem celá natěšená, že to dnes budu 8 hodin užívat a teď mi tady napíšete toto. Já fakt nevím, čemu mám věřit. Uškodit si nechci, ale jako člověka, který docela trpí mě už celkem štvou ty abolutně protichůdné názory, za kterými nevím co je - zkušenosti, znalosti, nebo peníze? Docela mě to nervuje.
Chci to brát podle doporučení 3 týdny, dostat se za 3 dny na 30 kapek za den - zabije mě to? Poškodí mě to hodně? Poškodí mě to víc, než mě poškozuje hodně těžký atopický ekzém a kortikoidy?
Já nemám při svých problémech čas, energii a už ani sílu pořád studovat pro a proti, utrácet peníze pořád za něco nového.
Prosím, napište mi někdo, že MMS vyráběné z chloritanu z Fichemy berete, žijete a pomohlo vám to. Já už nevím, co si mám myslet a co mám dělat. Už jsem se na to vnitřně nastavila a sebrala odvahu to pít.
Za 3 týdny mi MMS buď pomůže nebo si jdu na kožní pro imunosupresiva Cyklosporin, už fakt nemám čas řešit nějakou jinou variantu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz