Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát čer 28, 2024 2:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 1:42 am 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
Ještě dotaz ohledně rušívého účinku vit. c na MMS. Jedná se o vitámín c obsažený např v ovoci, nebo o chem tablety vit c.? Musím si tedy dávat pozor co sním abych si neznicil účinek mms?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 11:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Mám zajímavý poznatek. Chytl jsem o svátcích těsně před Vánoci od syna virozu (však jsem ji tu řešil) a léčil jsem ji MMSkem, jinak řečeno, bral jsem MMS několik (málo) dní. Až teď po cca deseti dnech si uvědomuju, že jsem od té doby já vitarián snad nehřešil na sladkém! Nemám chuť! Paráda. Před braním MMS mne honily občas silné chutě, takže jsem dal oplatku, tatranku, čokoládku a podobné tfujtajbloviny, což mne, vitariána (začátečníka), samozřejmě mrzelo. Vypadá to, že to MMS ve mně zneškodnilo nějaké breberky (candida?), které se živí sladkým a vyvolávají na něj chuť. Těma sladkostma samozřejmě míním průmyslově vyráběné sladkosti s rafinovaným cukrem - oplatky, tatranky a podobný sajrajt; raw sladkosti si sem tam dávám pořád, tedy fíky, datle, rozinky. Tam nejsou bílé jedy, takže neškodí. Závěr: ať žije MMS \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 12:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 68
Bydliště: Psáře
Jindra píše:
Až teď po cca deseti dnech si uvědomuju, že jsem od té doby já vitarián snad nehřešil na sladkém! Nemám chuť! Paráda. Před braním MMS mne honily občas silné chutě, takže jsem dal oplatku, tatranku, čokoládku a podobné tfujtajbloviny, což mne, vitariána (začátečníka), samozřejmě mrzelo. Vypadá to, že to MMS ve mně zneškodnilo nějaké breberky (candida?), které se živí sladkým a vyvolávají na něj chuť. Těma sladkostma samozřejmě míním průmyslově vyráběné sladkosti s rafinovaným cukrem - oplatky, tatranky a podobný sajrajt; raw sladkosti si sem tam dávám pořád, tedy fíky, datle, rozinky. Tam nejsou bílé jedy, takže neškodí. Závěr: ať žije MMS \":)\"

Taky "ulítávám" občas na sladkém a po kůře MMS, v loňském roce, mám úplně stejný poznatek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 12:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
Ještě dotaz ohledně rušívého účinku vit. c na MMS. Jedná se o vitámín c obsažený např v ovoci, nebo o chem tablety vit c.? Musím si tedy dávat pozor co sním abych si neznicil účinek mms?

Veškerý vitamín C, který je v ovoci a zelenině je vázán na bioflavonidy a s MMS se nijak neruší, jediný, který vadí, je chemický vitamín C, E300, kyselina L-askorbová. E 300 je ve velikém množství chemicko-potravinářských výrobků a tomu se tedy musíte vyhnout, je to dost těžké, protože kvůli plísním to cpou skoro do všeho. Minimálně po dobu kůry s MMS, doporučuji se těm sajrajtům z obchodní sítě vyhnout, optimálně samozřejmě napořád.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 12:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Mám zajímavý poznatek. Chytl jsem o svátcích těsně před Vánoci od syna virozu (však jsem ji tu řešil) a léčil jsem ji MMSkem, jinak řečeno, bral jsem MMS několik (málo) dní. Až teď po cca deseti dnech si uvědomuju, že jsem od té doby já vitarián snad nehřešil na sladkém! Nemám chuť! Paráda. Před braním MMS mne honily občas silné chutě, takže jsem dal oplatku, tatranku, čokoládku a podobné tfujtajbloviny, což mne, vitariána (začátečníka), samozřejmě mrzelo. Vypadá to, že to MMS ve mně zneškodnilo nějaké breberky (candida?), které se živí sladkým a vyvolávají na něj chuť. Těma sladkostma samozřejmě míním průmyslově vyráběné sladkosti s rafinovaným cukrem - oplatky, tatranky a podobný sajrajt; raw sladkosti si sem tam dávám pořád, tedy fíky, datle, rozinky. Tam nejsou bílé jedy, takže neškodí. Závěr: ať žije MMS \":)\"

Ano, MMS zlikviduje kvasinky a menší parazity, čímž se nepřirozené chutě velice slušně zredukují, ale neusnout na vavřínech, mnohdy stačí vysadit MMS a veškeré breberky se bleskem nastěhují do baráku zpátky. Velice účinné je kůry MMS pravidelně opakovat a mezitím si ládovat do střev policejní jednotky v podobě laktobacilů, které jsou v domácím kefíru, pickles a kysaném zelí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 3:11 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Je zaujímavéako sa dokážu menit chute. Ja tiež nemávm na tieto rafinované sračky chut.
Jediné sladké čo si dávam je chalva(mandlová,sezamová,slnečnicová,) sladšie druhy ovocia.
Na tie rafinované špécie má chute jedine "candiluza".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 3:23 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
Pro jistotu mám jěště dotaz ohledně sklaování. Než se vrátím domů, tak budu muset nechat mms tři týdny v pet lahvi, jak jsem to koupil. Může to tomu za tu chvíli uškodit? Jediné co mě napadlo, že bych to přelil do lahví od piva(tmavé sklo), a zašpuntoval korkem \":lol:\" , ale nevim jestli to je vhodné


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 4:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
Pro jistotu mám jěště dotaz ohledně sklaování. Než se vrátím domů, tak budu muset nechat mms tři týdny v pet lahvi, jak jsem to koupil. Může to tomu za tu chvíli uškodit? Jediné co mě napadlo, že bych to přelil do lahví od piva(tmavé sklo), a zašpuntoval korkem \":lol:\" , ale nevim jestli to je vhodné

Kupte si pár lahví Vincentky, tu vypijte, nebo vylijte a dejte to do nich, jinak tři týdny by to asi v PET lahvi vydrželo, ale chce to tmu. Pokud si nebudete PET lahvemi jistý, tak to po 14 dnech přelijte do nových a ty už vám na tu přepravu vydrží.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 6:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Bronek píše:
Jediné co mě napadlo, že bych to přelil do lahví od piva(tmavé sklo), a zašpuntoval korkem \":lol:\" , ale nevim jestli to je vhodné

Ja by som použila pivovú flašku od Kelta. Má okrem toho, že je tmavá, aj starý dobrý patentný uzáver.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 10:10 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Pokial mi myslím 26 alebo 28 aktivovaných kvapiek vyvolalo hnačku a 24, na ktorých momentálne idem(ráno na lačno do vody/v pohode), tak nemusím hned začínat od úplného začiatku s 1,2,3...? Táto relatívne velká dávka(24) so mnou zatial nič nerobí tak sa pre istotu pýtam aby som náhodu neprestrlelil.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 10:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Pokial mi myslím 26 alebo 28 aktivovaných kvapiek vyvolalo hnačku a 24, na ktorých momentálne idem(ráno na lačno do vody/v pohode), tak nemusím hned začínat od úplného začiatku s 1,2,3...? Táto relatívne velká dávka(24) so mnou zatial nič nerobí tak sa pre istotu pýtam aby som náhodu neprestrlelil.
Ďakujem

To zcela nechápu, proč berete tolik kapek v jedné dávce, ale pokud vám nedělá problém požití 24 kapek, nevidím v tom problém, je to ovšem docela dost a užívat to dlouhodobě se mi zrovna rozumné nezdá. Já pokud jedu nárazové dávky, tak začínám v pondělí na 6 kapkách a končím v neděli na 20 kapkách 3x během hodiny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 10:00 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Ospravedlnujem sa. Zle som sa vyjadril. Tých 24 rozdelím na 3. Vždy po pol hodine, v pol litry vody. 24 naráz som ešte neskúšal.
Dnes rána ako obvykle som si išiel namiešat tento "coktail" a šokovala ma jedna vec. V tej kyseline citrónovej plával nejaká huba alebo plesen alebo čo. Výzorovo ako medúza bielej farby. Taký veľký biely chumáč o priemere cca 1 cm.
Strašne ma do vydesilo, pretože som si tovšimol až teraz. Na ten roztok to asi vplyv nemalo, bol taký ako vždy no neviem či to nemohlo poškodit niečo vo mne. Čo to pre boha bolo. Tú kyselinu skladujem v tme v teplote Cca 20-22 stupňov
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 11:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ospravedlnujem sa. Zle som sa vyjadril. Tých 24 rozdelím na 3. Vždy po pol hodine, v pol litry vody. 24 naráz som ešte neskúšal.
Dnes rána ako obvykle som si išiel namiešat tento "coktail" a šokovala ma jedna vec. V tej kyseline citrónovej plával nejaká huba alebo plesen alebo čo. Výzorovo ako medúza bielej farby. Taký veľký biely chumáč o priemere cca 1 cm.
Strašne ma do vydesilo, pretože som si tovšimol až teraz. Na ten roztok to asi vplyv nemalo, bol taký ako vždy no neviem či to nemohlo poškodit niečo vo mne. Čo to pre boha bolo. Tú kyselinu skladujem v tme v teplote Cca 20-22 stupňov
Ďakujem

Užívání 3x8 kapek ještě není tak mnoho a nijak to tedy nevadí. Já jsem užíval v průběhu svého prvního pokusu 6x8 kapek zcela bez problémů.
Co se týká toho chumáče v kyselině citrónové, to musela být asi nějaká nečistota, protože se jedná o vynikající konzervant a pochybuji, že by v ní mohla nějaká plíseň žít. Podle mého názoru to nemůže pro vaše zdraví znamenat žádný problém, nicméně pro vlastní klid to prostě vylijte a udělejte si novu, zase tolik to nestojí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 12:32 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Tiež si myslím. Zajtra zvýšim tú dávku a uvidíme. Čierne uhlie som už nakúpil, takže som zvedavý.
Čo sa týka tej nečistoty, tiež ma neskor napadlo, že akoby to mohla byt plesen, ked sa bežne používa na ich elimináciu.
Len jedna vec mi vŕta hlavou a to fakt, že tá flaška bola úplne čistá. No vylial som to.
Čím mám teraz vypláchnut tú flašku? Octom alebo niečím iným?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 1:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Tiež si myslím. Zajtra zvýšim tú dávku a uvidíme. Čierne uhlie som už nakúpil, takže som zvedavý.
Čo sa týka tej nečistoty, tiež ma neskor napadlo, že akoby to mohla byt plesen, ked sa bežne používa na ich elimináciu.
Len jedna vec mi vŕta hlavou a to fakt, že tá flaška bola úplne čistá. No vylial som to.
Čím mám teraz vypláchnut tú flašku? Octom alebo niečím iným?
Ďakujem

Vypláchněte to normálně horkou vodou, nic jiného není třeba.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz