Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob črc 06, 2024 3:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 12:46 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Katko, myslím na Vás, jak jste dopadla? Puchýře nebyl následek čištění pomocí MMS- naopak, Vy jste ho začala brát jako poslední záchranu, než půjdete do nemocnice, že? Já bych určitě zašla, aby Vás alespoň zkouknul nějaký odborník. Vždyť se potom můžete sama rozhodnout co dál. Ale nejistota je vždy horší, nahlodá Vám navíc psychiku.
Na CDS už nedám dopustit, MMS jsem nezkusila. CDS mě zbavilo během dvou dnů virózy ( nosohltan, průdušky, dutiny... ) Vždy na mě děti ve škole něco prsknou a já to kurýrovala vším možným, většinou marně, stejně se to rozjelo... Ale Vás by měl určitě někdo povolaný vidět... neodkládejte to- stud určitě není na místě.
Co na to Jarda?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 7:08 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Saurah, nene, do nemocnice jsem určitě jít neplánovala, ty puchýře začaly opravdu až několik dní po začátku užívání MMS - a to po docela hezkém ústupu svědivosti a lehkém zlepšení ekzému, což věřím, že byl výsledek působení MMS.
Jak to dopadlo - diagnóza je herpetický ekzém - prostě virus herpesu v ekzému. Nějak tomu ale nerozumím. Dává mi smysl to, že by to přetížený organismus tlačil takto přes kůži ven (mokvání, hnis), nedává mi smysl, že v tom je virus, který měl být koupelemi i vnitřním užitím MMS přece okamžitě zklikvidován a neměl se takto masivně rozšířit. Diagnóza je nicméně zatím jen ze vstupního vyšetření, doktorka mi neřekla, že by ji potvrdily stěry a odběry. Tak nevím.
Každopádně po ATB, kortikoidech a antiviroticích to pomalu splaskává, ustupuje a zasychá.
Svůj podíl má i ten klid a odpočinek co tu mám, doslova si to po roce a půl docela únavné rodičovské užívám. To bude po návratu též věc k řešení, najít nějakou změnu a najít si pro sebe víc klidu a odpočinku.

Ano, je mi nanic z toho množství medikamentů, z toho, jak dlouho zas budu muset ubohý organismus dávat do pořádku, hlavně střevo po ATB (průjem mi skončil až včera a třídenní množství nemocničního jídla včetně masa mám zatím někde v břiše, stolice nikde, začínám z toho být nervózní, ještě že tu oficiálně vedou klystýry).
Ale stav těsně před hospitalizací už se nedal prostě zvládnout doma, nemohla jsem se skoro bolestí hýbat, mokvající kůže se mi lepila na oblečení a při zaschnutí a strhnutí šla kůže a krev. Dělat šanku nebo klystýry v tomto stavu bych opravdu nezvládla a byla jsem psychicky úplně v háji, do nemocnice jsem se fakt těšila a brala bych snad i chemoterapii, kdyby mi ji nabídli jako okamžitou pomoc.

Beru to jako přiměřeně velkou platbu za přiměřeně velkou zkušenost. Obecně to co se stalo vidím POZITIVNĚ, dost mi to dalo.

Poučení mi z toho plyne to, že se uklidním, MMS budu s respektem obcházet, nechám organismus odpočinout (i za cenu léků), psychicky se dám do pořádku a pomalu začnu s normalizací svých životních pochodů a velmi jemným čistěním. Doplním Céčko a jiné nezbytnosti. A pak si jednoho dne začnu dělat třeba MMS koupele nohou či rukou. Delší dobu a budu pozorovat. Nikam nechvátat, moje tělo evidentně všechny negativní projevy posunulo hezky o pár dní. Pak možná koupele celého těla a pokud i ty budou ok, tak třeba MMS klystýry. Až se třeba po delší době (ráda bych se donutila to vydržet třeba pár měsíců) dopracuju k naprosto bezpečnému (PRO MĚ BEZPEČNÉMU) užíváním vnitřně a to setsakramentsky pomalu a zvolna. Nemůžu si dovolit, aby to tělo muselo tlačit kůží. Nevolnosti a průjem u mě evidentně přichází až po kůži a to teda NEE, to už nechci nkdy dopustit. Vyzkoušela jsem si hezkou stupnici svých osobních detox příznaků, někam si to snad napíšu a budu postupovat při všech očistách tak, aby nenastalo víc než ten první, což je únava.

Kvůli tomu herpes viru (měla jsem ho v ekzému poprvé v životě tento leden a evidentně se ten šmejd ve mě zabydlel natrvalo) si nemůžu dovolit mít otevřený ekzém a to bohužel teď zajistí jen léky. Možná mi klidnější stav za pomoci léků dovolí i větší podíl vitastravy.

Osobně bych tento extrémně opatrný přístup radila všem těžším ekzematikům či lidem s nějakými obtížnými problémy, protože na českých diskuzích o MMS se bohužel moc nepíše o jiných scénářích, než nevolnost/průjem.
A to je možná velká chyba.

Díky za odkaz na Lysebetha, mrknu na jeho popis, inspiruju se.
Co se týče očist, mám za sebou půl roku docela aktivního čistění střeva, s ekzémem mi to nikdy nehlo a když tak spíš ke zhoršení. Před tímto extempore už jsem měla pocit, že střevo hezky šlape jak hodinky, osídlené laktobacily, podporované Lepicolem jsem ho chtěla nechat odpočívat a pracovat. Nu což, tak znova \":-)\"
Potřebovala bych nicméně i očisty a podporu jiných důležitých orgánů, především ledvin a jater. A tady ale tápu. Nechci už žádný extrém, žádné zhoršování - jsou i nějaké postupné pomalé způsoby? Snad bylinky, ostropestřec? Po této zkušenosti už do oleje s grepem nejdu. Půsty jen do pocitu únavy a nepohodlí, maximálně jednodenní. Je ještě něco, co bych mohla dělat?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 8:44 pm 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Katka2 píše:
Saurah, nene, do nemocnice jsem určitě jít neplánovala, ty puchýře začaly opravdu až několik dní po začátku užívání MMS - a to po docela hezkém ústupu svědivosti a lehkém zlepšení ekzému, což věřím, že byl výsledek působení MMS.
Jak to dopadlo - diagnóza je herpetický ekzém - prostě virus herpesu v ekzému. Nějak tomu ale nerozumím. Dává mi smysl to, že by to přetížený organismus tlačil takto přes kůži ven (mokvání, hnis), nedává mi smysl, že v tom je virus, který měl být koupelemi i vnitřním užitím MMS přece okamžitě zklikvidován a neměl se takto masivně rozšířit. Diagnóza je nicméně zatím jen ze vstupního vyšetření, doktorka mi neřekla, že by ji potvrdily stěry a odběry. Tak nevím.
Každopádně po ATB, kortikoidech a antiviroticích to pomalu splaskává, ustupuje a zasychá.
Svůj podíl má i ten klid a odpočinek co tu mám, doslova si to po roce a půl docela únavné rodičovské užívám. To bude po návratu též věc k řešení, najít nějakou změnu a najít si pro sebe víc klidu a odpočinku.

Ano, je mi nanic z toho množství medikamentů, z toho, jak dlouho zas budu muset ubohý organismus dávat do pořádku, hlavně střevo po ATB (průjem mi skončil až včera a třídenní množství nemocničního jídla včetně masa mám zatím někde v břiše, stolice nikde, začínám z toho být nervózní, ještě že tu oficiálně vedou klystýry).
Ale stav těsně před hospitalizací už se nedal prostě zvládnout doma, nemohla jsem se skoro bolestí hýbat, mokvající kůže se mi lepila na oblečení a při zaschnutí a strhnutí šla kůže a krev. Dělat šanku nebo klystýry v tomto stavu bych opravdu nezvládla a byla jsem psychicky úplně v háji, do nemocnice jsem se fakt těšila a brala bych snad i chemoterapii, kdyby mi ji nabídli jako okamžitou pomoc.

Beru to jako přiměřeně velkou platbu za přiměřeně velkou zkušenost. Obecně to co se stalo vidím POZITIVNĚ, dost mi to dalo.

Poučení mi z toho plyne to, že se uklidním, MMS budu s respektem obcházet, nechám organismus odpočinout (i za cenu léků), psychicky se dám do pořádku a pomalu začnu s normalizací svých životních pochodů a velmi jemným čistěním. Doplním Céčko a jiné nezbytnosti. A pak si jednoho dne začnu dělat třeba MMS koupele nohou či rukou. Delší dobu a budu pozorovat. Nikam nechvátat, moje tělo evidentně všechny negativní projevy posunulo hezky o pár dní. Pak možná koupele celého těla a pokud i ty budou ok, tak třeba MMS klystýry. Až se třeba po delší době (ráda bych se donutila to vydržet třeba pár měsíců) dopracuju k naprosto bezpečnému (PRO MĚ BEZPEČNÉMU) užíváním vnitřně a to setsakramentsky pomalu a zvolna. Nemůžu si dovolit, aby to tělo muselo tlačit kůží. Nevolnosti a průjem u mě evidentně přichází až po kůži a to teda NEE, to už nechci nkdy dopustit. Vyzkoušela jsem si hezkou stupnici svých osobních detox příznaků, někam si to snad napíšu a budu postupovat při všech očistách tak, aby nenastalo víc než ten první, což je únava.

Kvůli tomu herpes viru (měla jsem ho v ekzému poprvé v životě tento leden a evidentně se ten šmejd ve mě zabydlel natrvalo) si nemůžu dovolit mít otevřený ekzém a to bohužel teď zajistí jen léky. Možná mi klidnější stav za pomoci léků dovolí i větší podíl vitastravy.

Osobně bych tento extrémně opatrný přístup radila všem těžším ekzematikům či lidem s nějakými obtížnými problémy, protože na českých diskuzích o MMS se bohužel moc nepíše o jiných scénářích, než nevolnost/průjem.
A to je možná velká chyba.

Díky za odkaz na Lysebetha, mrknu na jeho popis, inspiruju se.
Co se týče očist, mám za sebou půl roku docela aktivního čistění střeva, s ekzémem mi to nikdy nehlo a když tak spíš ke zhoršení. Před tímto extempore už jsem měla pocit, že střevo hezky šlape jak hodinky, osídlené laktobacily, podporované Lepicolem jsem ho chtěla nechat odpočívat a pracovat. Nu což, tak znova \":-)\"
Potřebovala bych nicméně i očisty a podporu jiných důležitých orgánů, především ledvin a jater. A tady ale tápu. Nechci už žádný extrém, žádné zhoršování - jsou i nějaké postupné pomalé způsoby? Snad bylinky, ostropestřec? Po této zkušenosti už do oleje s grepem nejdu. Půsty jen do pocitu únavy a nepohodlí, maximálně jednodenní. Je ještě něco, co bych mohla dělat?

Přeji jen dobré, zdraví a držím palce. Mám dotaz. Konzultovala jste to s Jardou? A co on radil?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 10:34 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
...má někdo osobní zkušenost s léčbou aftů nebo alergie

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 16, 2013 1:38 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Pro RaDu: Na afty jsem trpěla celý život, naskákaly mně i po ošetření u zubaře; s CDS do druhého dne pryč.
Pro Katku: Očistu bych určitě konzultovala s Jardou, také se na to chystám \":-)\".
Je mi Vás líto, Katko, ale na druhé straně vzpomínám, že jsem měla kdysi podobné problémy. Jsem velmi nedisciplinovaná, co se týče stravování: celý život se pohybuji mezi pangejty: studium a striktní dodržování toho, co si myslím, že je prospěšné x totální závislost na sladkém, pečivu, žádná zelenina atd... Synové se mně narodili téměř ve 30ti po státnicích; byla jsem na ně sama, mladší po rizikovém těhotenství s ADHD - dříve lehká mozková dysfunkce; manžel mladší, nezralý, hysterické a žárlivé scény od rána do večera - těžký rozvod a kluci k němu nechtěli ani na odpoledne nebo neděli- jak já bych si ráda odpočinula... Já rozložená, nevyspalá - max. 4h ( mladší syn noční děsy atd. ) uštvaná ( alimenty na oba dohromady 750,- ), depresivní... pár dnů v nemocnici pomalu spása. Herpes každý rok, zlatý stafylokok škodil, kde se dalo ( a škodí každou chvíli dodnes ). No, to by bylo dlouhé povídání \":-)\". Ale stále se alespoň nárazově snažím ( vím, že to není ideální ), své zdraví zlepšit. Nejlepším tahem bylo, že jsem se odstěhovala před 7mi lety na polosamotu, blízko k přírodě a obloze... to uklidnilo podstatně mou melancholickou rozervanou duši ( synům už táhne taky na 30, mladší však stále problémy ). Ono to všechno souvisí... hlavně s psychikou a uměním najít si čas pro regeneraci... stále se to učím a stále zcela neumím... ale lepším se \":-)\".
Tak: nedělejte to jako já dřív, kdy jsem si neuměla říct o radu a pomoc a myslela, že zvládnu vše a nejlépe a sama \":-)\". Ale to si Vy určitě nemyslíte... Promluvit si s Jardou ohledně očisty by bylo určitě pro nás obě přínosem: má zkušenosti a nepodléhá extrémům jako já \":-)\"... hlídání si PH mně připadá velmi rozumné... Ať je Vám lépe a lépe, Katko... Dag.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 16, 2013 1:56 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Milan, Saurah: zatím si díky Jardově fóru zjišťuju a čtu sama, konzultuju se svým léčitelem, s kterým nějaký pomalý šetrný plán už máme, v případě nejasností si pak dovolím se Jardy zeptat. Zatím to nechávám všechno uklidnit a po návratu z nemocnice se pokusím dát opatrně do pořádku střevo (asi jen klystýry, šanku za tím raději ne, 3 týdenní kůru Sanogelem asi raději znovu, Laktobacily), zajet se v nějaké stravě, která mi momentálně bude vyhovovat (zkusím bez pečiva, dělám si naděje, že to krátké užívání MMS možná trochu vybilo kvasinku, tak ji nechci hned zas vítat zpátky domů), doplním vitamíny, jednodenní půsty dle pocitu, Lepicol, dojedu doporučené čajové směsi na ledviny a kapky na

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 16, 2013 2:07 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Určitě, Katko... odbourala jsem postupně všechny léky, co jsem kdy brala... ale antidepresiva snižuji velmi pomalu- vím, že jakmile spadnu psychicky na úplné dno, těžko budu hledat sílu něco pro sebe dělat... Takže nejdřív se snažím postupně zlepšovat zdraví - a ne skokem jako dřív \":-)\"- a potom zlikviduji i ta antidepresiva. Po desítkách let, no, to se opravdu těším!!! \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 16, 2013 2:20 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Pro Saurah: zajímalo by mě jestli MMS řeší příčinu vzniku aftů a už se po léčbě neobjevují...Musí se MMS pít nebo stačí vyplachovat ústa.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 16, 2013 2:38 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
RaDu, užívám pouze CDS a to ne tak dlouho, abych posoudila, jestli se afty nevrátí- najdete možná někde na fórech o MMS/CDS. Ale neléčila jsem pomocí CDS afty; ty jen překvapivě zmizely, jak jsem ho začla pít ( manžel si s CDS čistí zuby ). Příčinu by sice CDS léčit mělo, ale asi jen částečně; posílit imunitu - nejsem letitý praktik jako někteří zde na fóru... Jen jsem Vám chtěla sdělit tip z vlastní zkušenosti na rychlou úlevu...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 16, 2013 2:50 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Já bych si tipla, že MMS/CDS je zničí a pokud nic nezměníte, tak to afty trvale nevyřeší a zcela samozřejmě se po určité době vrátí. Takhle tedy já osobně vnímám MMS. Někde je problém (u aftů se i oficiálně zmiňuje imunita, nedostatek B) a MMS zničí příznaky, je třeba pátrat po problému a nasadit všechny ostatní přirozenější páky, aby problém nevznikal.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 18, 2013 12:01 am 
Offline

Registrován: stř dub 18, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 37
Dobry den, pise se tu o kapkach aktivovanebo MMS. To znamena uz namichaneho MMS, ne kapka cisteho MMS? Kdyz mam 50% roztok kys. citronove, tak to aktivuju 1:1, tj. 1 kapka MMS a jedna kapka citronove stavy = 2 kapky aktivovaneho MMS? Jak tedy udelam 3, anebo 5 kapek ? Anebo si muzu namichat a aktivovat klidne celou sklenicku MMS s kys. citronovou ? Nemusi to byt cerstve? Musim se poradne ujistit, nez zacnu kuru, chystam se na ni ted v tydnu. Predem dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 18, 2013 1:04 am 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Petro:
1 kapka aktivovaneho MMS rovna se 1 kapka chloritanu sodneho ve spravne koncentraci + 1 kapka 50% kyseliny citronove.
Pote zamichat, cekat 20 sekund, zacne zloutnout a smrdet, dolit vodou a vypit. To je jedna kapka MMS.

Anebo 1 kapka chloritanu sodneho + 5 kapek 10% roztoku kyseliny citronove/stavy z citronu, zamichat, cekat 3 minuty, dolit a vypit.

To vse se pocita jako jedna kapka MMS.

Osobne bych nepripravovala davky kazdou zvlast, protoze vyroba jedne kapky mi neni moc jasna, vzhledem k tomu, ze dve kapky tekutiny je tak malo, ze se to v podstate neda na dne poharu zamichat.
Takze si urcete davku treba na cely den a ve vyse uvedenem pomeru nakapejte nejdrive urceny pocet kapek chloritanu a do toho pote primereneny pocet kyseliny citronove. Tekutiny na dne poharu bude dostatek, tak aby se Vam bezpecne smichala. Po urcene dobe dolejete a cele vlijete do lahve s merkou a zbytek je myslim jasny. Zavrit, aby smradek zbytecne neunikal a behem dne si odlivat.
Takto aktivovane MMS vydrzi udajne nekolik dni ucinne.

Pokud jsem to spravne pochopila, tak MMS je az smes chloritanu a kyeliny c., ne samotny chloritan.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 28, 2013 9:54 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Ahojte, chcem sa spýtať na pár vecí ohľadom MMS, ak by ste mi niekto vedel poradiť.
1. Ak aktivujem roztok MMS a čakám 3 minúty(mám 10 perc. roztok kys. citrónovej)má byť pohár zakrytý alebo odokrytý, prípadne čo je lepšie. Na obrázkoch v knihe je pohár nezakrytý ale v knihe som sa dočítala že keď je pohár prikrytý tak je roztok silnejší.
2. Pri MMS1 sa uvádzajú ako pozitívne prejavy detoxikácie možná hnačka , vracanie. Pri CDS sa tieto veci nevyskytujú. Tak nerozumiem pri CDS neprebieha detoxikácia týmito prejavmi?Ako sa potom pri CDS telo čistí?
3. Beriem MMS1 prvý týždeň(8 hodín á 3 kvapky). V pondelok mám ísť na vyšetrenie krvi(chcú ma kvôli cystám na vaječníkoch operovať, mala som zvýšené onkomarkery). Dúfam že sa tomu vďaka MMs vyhnem. Ale otázka: Čítala som že počas užívania MMS sú krvné výsledky mätúce kvôli vyplavovaniu škodlivých buniek, vírusov, plesní a že výsledky sú dosť pozvyšované.Máte s tým niekto skúsenosť?
Ďakujem indiga


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 11:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28315
Bydliště: Poděbrady
sarita píše:
Ja by som sa chcela opýtať, ak aktivujem chloritan sodný citrónovou šťavou, či bude mať roztok rovnakú účinnosť ako pri aktivácii kyselinou citrónovou. 1kvapku chl.sodného som aktivovala 5 kv.citronovej šťavy a nechala 3 minúty posobiť, ale farbu roztok vobec nezmenil, zápach sa dal cítiť, ale zostalo to bezfarebné, kdežto pri aktivácii kys.citrónovou sa farba zmení na oranžovo-hnedú. Bežne by som použila kys.citrónovú, ale z vlasovej diagnostiky mi stanovili citlivosť na hubu aspergilus niger, kt. sa bežne používa pri výrobe tejto kyseliny, tak ju radšej nechcem použiť na aktiváciu. ďakujem za odpoved

Tak citrón doporučuje i vynálezce tohoto prostředku, nicméně obtížně se odhaduje jeho množství, čili zde bych to raději přehnal, aby k aktivaci vůbec došlo. Nijak si větším množstvím citrónové šťávy uškodit nemůžete, zde bych problém neviděl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 11:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28315
Bydliště: Poděbrady
Katka2 píše:
Ještě jednou moc prosím o radu, budu se ptát jako hotentot, ale upřímně se toho chloritanu sodného pořád dost bojím, tak nechci nic zpackat a uškodit si...
Mám ten z Fichemy, používáte ho někdo též? Jak postupovat po otevření té lahve? To už je ten roztok, co má být, není třeba dál ředit? Kápnout jednu kapku tohoto + 5 kapek 10% kyseliny citronové (píšou to na mmskapky.cz, vyrobím z jedné lžičky prášku a 10 lžiček vody?), počkat 3 minuty, dolít 2 dl vody a vyzunknout? Je tohle ten správný postup, kterým si neublížím? Už chci odpoledne začít, dnes mi chloritan přišel, tak mám trochu obavy... omlouvám se za úplně pitomý dotaz, ale fakt si chci být úplně jistá, že to chápu správně.

Máte to naprosto správně, tedy se bát nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz