Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv črc 04, 2024 2:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 11:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
ls.lucki píše:
Pokud i přesto chcete polykat chloritan sodný aktivovaný buď kys.citr. nebo kys. chlorovod. nikdy nepoužívejte technický chloritan sodný z Fichemy! Vždy se musí používat jen takový chloritan, který je na to určený a to netuším jaký, kromě toho od Jima H. Chloritan sodný z Fichemy, tedy ten technický můžeme použít pouze na výrobu CDS ! Pan Jarda je sice velmi hodný, že tyto fóra založil, ale měl by dohlédnout na to, aby zde byly informace všechny, aby si lidé neublížili, trochu mi vstávají vlasy na hlavě, paní Katko, doufám že to MMS z toho technického chloritanu do sebe opravdu nelejete!!!
Totéž platí o aktivaci jakéhokoliv chloritanu citronem!!! Nezmění to barvu, ani se to nevyreaguje a spolknete jedovatý chloritan sodný, který vám může ublížit!!!! Lidi proboha, přestaňte experimentovat, než si někdo ublížíte a pak budeme mít s MMS, VMS i CDS všichni zaděláno na průser!!!

No, pokud chcete lidi jenom strašit, tak by to fungovat mohlo, ale pokud jim chcete smysluplně poradit, tak uveďte jaký konkrétní rozdíl je v těch zmíněných chloritanech. Myslím že to bude docela problém, ale dávám vám prostor.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 11:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
ls.lucki píše:
Mnohem lepší je chloritan sodný aktivovat nikoliv kyselinou citronovou ale kyselinou chlorovodíkovou (solnou), která je naším důležitým trávicím enzymem. Pak se již nejedná o MMS nýbrž o VMS. Proti VMS nic nenamítám, protože při reakci chloritanu sodného s kyselinou chlorovodíkovou vzniká oxid chloričitý a kuchyňská sůl. Naopak, lidé, kteří mají trávení v nepořádku, pokud si přidávají tuto kyselinu ( pár kapek 3% kyseliny solné)do nápoje 2-3x denně, pomůže jim to upravit zažívání. Tedy VMS je něco jiného a daleko přijatelnějšího, nežli MMS. Pro MMS nepřijmu žádný argument, protože citran sodný a volný sodík, který zůstane po reakci chlor. sod. s kys.cit. , je záhul pro celý organizmus. Citrany úspěšně blokují správné metabolické procesy, při budování tkání v těle jako jsou šlachy, chrupavky, úpony a také i cévy. Pokud si někdo myje MMS zuby, můžou mu kyseliny rozleptávat sklovinu. Ano vznikající chlordioxid je léčivě působící, ale to ostatní z toho je prostě odpad. Léčit se MMS je jako jezdit autem se zataženou ruční brzdou. Proto vůbec nechápu, když je už na světě CDS, z jakého důvodu lidi pořád nechtějí opustit ten "pracovní mezičlánek" nazvaný MMS. Chutná i smrdí příšerně a rozhazuje acidobazickou rovnováhu v těle. Čistit si například zuby CDS je mnohem účinnější a taky mnohem příjemnější.

Od kdy je HCl enzym, neměl by jste si to trochu projít.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 11:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
pecador píše:
Dovoluji si shrnout s několika poznámkami:

1. Cl je vysoce reaktivní plyn, který je velmi nestálý a ochotně slučuje s většinou prvků. Vůči organismům je vysoce toxický a proto zde vesměs hovoříme o jeho sloučeninách s H2, O2 event. o solích, nikoli o čistém prvku.

2. Aktivace MMS je v podstatě reakce zásaditého NaClO2 s kyselinou (lhostejno jakou). Přitom se vyvíjí ClO2, který je vysoce toxický, zejména vůči mikroorganismům. O působení chlordioxidu na buňky lidského těla je nutno připustit, že samozřejmě i ty jsou volnými radikály poškozovány, avšak důležitou úlohu tu vždy hraje koncentrace, na což mnozí oponenti s oblibou zapomínají. (Na druhé misce vah jsou antioxidanty, např. β-karoten, vitamin C a E a flavonoidy atd...)

3. Čím MMS aktivovat je předmětem mnoha diskusí, jedni vyzdvihují výhody kys. citronové, jiní naopak chlorovodíkové. Jim Humle kdysi poznamenal, že u statisíců vyléčených z malárie byla použita kys. citronová a že nelze vyloučit, že ty citrany tam měly svůj význam. U CDS je to samozřejmě jedno.

Dobré postřehy, opravdu je třeba zvážit, zda oxidanty jsou to pravé ořechové, co když to pravé ořechové jsou právě antioxidanty, nebo něco mezi tím. Důležitá bude patrně rovnováha, ne jednostranné přetížení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 3:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
[quote="Katka2":9e18b0j2]Milan, Saurah: zatím si díky Jardově fóru zjišťuju a čtu sama, konzultuju se svým léčitelem, s kterým nějaký pomalý šetrný plán už máme, v případě nejasností si pak dovolím se Jardy zeptat. Zatím to nechávám všechno uklidnit a po návratu z nemocnice se pokusím dát opatrně do pořádku střevo (asi jen klystýry, šanku za tím raději ne, 3 týdenní kůru Sanogelem asi raději znovu, Laktobacily), zajet se v nějaké stravě, která mi momentálně bude vyhovovat (zkusím bez pečiva, dělám si naděje, že to krátké užívání MMS možná trochu vybilo kvasinku, tak ji nechci hned zas vítat zpátky domů), doplním vitamíny, jednodenní půsty dle pocitu, Lepicol, dojedu doporučené čajové směsi na ledviny a kapky na

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 3:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Petra321 píše:
Dobry den, pise se tu o kapkach aktivovanebo MMS. To znamena uz namichaneho MMS, ne kapka cisteho MMS? Kdyz mam 50% roztok kys. citronove, tak to aktivuju 1:1, tj. 1 kapka MMS a jedna kapka citronove stavy = 2 kapky aktivovaneho MMS? Jak tedy udelam 3, anebo 5 kapek ? Anebo si muzu namichat a aktivovat klidne celou sklenicku MMS s kys. citronovou ? Nemusi to byt cerstve? Musim se poradne ujistit, nez zacnu kuru, chystam se na ni ted v tydnu. Predem dekuji.

Správně vám odpovídá členka Katka2, prostě počítá se pouze první složka, tedy chloritan sodný a ne aktivátor, který může být různý a také v různém množství.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 3:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Katka2 píše:
Petro:
1 kapka aktivovaneho MMS rovna se 1 kapka chloritanu sodneho ve spravne koncentraci + 1 kapka 50% kyseliny citronove.
Pote zamichat, cekat 20 sekund, zacne zloutnout a smrdet, dolit vodou a vypit. To je jedna kapka MMS.

Anebo 1 kapka chloritanu sodneho + 5 kapek 10% roztoku kyseliny citronove/stavy z citronu, zamichat, cekat 3 minuty, dolit a vypit.

To vse se pocita jako jedna kapka MMS.

Osobne bych nepripravovala davky kazdou zvlast, protoze vyroba jedne kapky mi neni moc jasna, vzhledem k tomu, ze dve kapky tekutiny je tak malo, ze se to v podstate neda na dne poharu zamichat.
Takze si urcete davku treba na cely den a ve vyse uvedenem pomeru nakapejte nejdrive urceny pocet kapek chloritanu a do toho pote primereneny pocet kyseliny citronove. Tekutiny na dne poharu bude dostatek, tak aby se Vam bezpecne smichala. Po urcene dobe dolejete a cele vlijete do lahve s merkou a zbytek je myslim jasny. Zavrit, aby smradek zbytecne neunikal a behem dne si odlivat.
Takto aktivovane MMS vydrzi udajne nekolik dni ucinne.

Pokud jsem to spravne pochopila, tak MMS je az smes chloritanu a kyeliny c., ne samotny chloritan.

MMS je opravdu až výsledná směs látek, nicméně určující pro počet kapek je pouze čistý chloritan sodný, aktivátor se nepočítá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 3:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
indiga píše:
Ahojte, chcem sa spýtať na pár vecí ohľadom MMS, ak by ste mi niekto vedel poradiť.
1. Ak aktivujem roztok MMS a čakám 3 minúty(mám 10 perc. roztok kys. citrónovej)má byť pohár zakrytý alebo odokrytý, prípadne čo je lepšie. Na obrázkoch v knihe je pohár nezakrytý ale v knihe som sa dočítala že keď je pohár prikrytý tak je roztok silnejší.
2. Pri MMS1 sa uvádzajú ako pozitívne prejavy detoxikácie možná hnačka , vracanie. Pri CDS sa tieto veci nevyskytujú. Tak nerozumiem pri CDS neprebieha detoxikácia týmito prejavmi?Ako sa potom pri CDS telo čistí?
3. Beriem MMS1 prvý týždeň(8 hodín á 3 kvapky). V pondelok mám ísť na vyšetrenie krvi(chcú ma kvôli cystám na vaječníkoch operovať, mala som zvýšené onkomarkery). Dúfam že sa tomu vďaka MMs vyhnem. Ale otázka: Čítala som že počas užívania MMS sú krvné výsledky mätúce kvôli vyplavovaniu škodlivých buniek, vírusov, plesní a že výsledky sú dosť pozvyšované.Máte s tým niekto skúsenosť?
Ďakujem indiga

1)Tak pokud to nebudete nechávat dlouho otevřené zase takový rozdíl tam není, ale můžete ho zakrýt.
2)MMS může průjmy vytvářet i jinak než pouze tím že tělo čistí, nicméně většinou je to tím a CDS tělo čistí výrazně pomaleji, ale bez těchto příznaků, protože vylučovací orgány stíhají bordel vyplavit.
3)Nějakém ovlivnění je určitě možné, nicméně se nedomnívám, že půjde o zásadní rozdíly.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 09, 2013 6:08 am 
Offline

Registrován: stř dub 18, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 37
Dobry den, pisete, ze pri odstraneni dysbakteriozy je treba se vyhybat kyseline citronove. Ja jsem si dysbakteriozu docela dost upravila, ale zacala jsem uzivat mms s kyselinou citronovou. K tomu beru vetsi davky probiotik. Mam se obavat, se se mi dysbakterioza vrati? \":(\"( jsem mimo republiku na 3 tydny a nemam moznost si tu sehnat kyselinu chlorovodikovou. Az se vratim domu, mela bych nahradit kyselinu citrovonou cerstvou citronovou stavou anbo kyselinou chlorovodikovou? Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2013 4:27 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Prosím ještě o názor, mám s MMS poněkud problém.
V lednu jsem prodělala herpes virus v ekzému, přeléčen ATB, poté pohoda, v únoru jsem začala s MMS (poněkud ukvapeně, jak jsem výše psala), skončila jsem v nemocnici s tělem posetým hnisavými boláky, diagnostikováno opět jako herpetický ekzém, mikrobi se ze stěru nepotvrdili. Přeléčení opět ATB. Po návratu z nemocnice jsem začla s MMS koupelemi, dělala jsem je týden, vše ok (resp. žádná změna ani k lepšímu ani k horšímu), tak jsem se na několik dní odhodlala brát jednu kapku denně večer vnitřně (zaregistruje tělo vůbec takové množství?) - a začaly se mi ty boláky objevovat zase. V mnohem menší míře, ale už je to dlouho, obtěžuje mě to, většina se nehojí a pořád bolí a pomalu se přidávají nové. Včera jsem byla na stěru, prokázal se streptokok, vypadá to na další ATB \":-(\"

Absolutně nechápu co se děje a zda to nějak souvisí s MMS, nedává mi to smysl. Ekzém mám roky a nikdy jsem takovéhle infekce neprodělávala, maximálně jednou za dva roky něco menšího, co zvládla antibiotická mast. Teď mi od začátku roku hrozí už třetí ATB celkově. V říjnu jsem začala s očistou, v únoru s MMS a teď toho začínám litovat, protože ty následky v podobě antibiotik jsou snad ještě horší, než kdybych se do žádné očisty nepustila. Tak nevím, kde je chyba. Nevím, jestli za to nemůže třeba oslabení, kdy jsem kvůli klystýrům, půstům a omezení žravosti zhubla na podzim o skoro 10 kilo a zdá se mi, že už to bylo moc (vymizela mi menstruace a nemám ji doteď). Nerozumím každopádně tomu, proč by MMS tyhle infekce vyvolávalo, místo aby ty hnusáky ničilo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2013 8:10 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="Katka2":1bwyiwrw]Prosím ještě o názor, mám s MMS poněkud problém.
V lednu jsem prodělala herpes virus v ekzému, přeléčen ATB, poté pohoda, v únoru jsem začala s MMS (poněkud ukvapeně, jak jsem výše psala), skončila jsem v nemocnici s tělem posetým hnisavými boláky, diagnostikováno opět jako herpetický ekzém, mikrobi se ze stěru nepotvrdili. Přeléčení opět ATB. Po návratu z nemocnice jsem začla s MMS koupelemi, dělala jsem je týden, vše ok (resp. žádná změna ani k lepšímu ani k horšímu), tak jsem se na několik dní odhodlala brát jednu kapku denně večer vnitřně (zaregistruje tělo vůbec takové množství?) - a začaly se mi ty boláky objevovat zase. V mnohem menší míře, ale už je to dlouho, obtěžuje mě to, většina se nehojí a pořád bolí a pomalu se přidávají nové. Včera jsem byla na stěru, prokázal se streptokok, vypadá to na další ATB \":-(\"

Absolutně nechápu co se děje a zda to nějak souvisí s MMS, nedává mi to smysl. Ekzém mám roky a nikdy jsem takovéhle infekce neprodělávala, maximálně jednou za dva roky něco menšího, co zvládla antibiotická mast. Teď mi od začátku roku hrozí už třetí ATB celkově. V říjnu jsem začala s očistou, v únoru s MMS a teď toho začínám litovat, protože ty následky v podobě antibiotik jsou snad ještě horší, než kdybych se do žádné očisty nepustila. Tak nevím, kde je chyba. Nevím, jestli za to nemůže třeba oslabení, kdy jsem kvůli klystýrům, půstům a omezení žravosti zhubla na podzim o skoro 10 kilo a zdá se mi, že už to bylo moc (vymizela mi menstruace a nemám ji doteď). Nerozumím každopádně tomu, proč by MMS tyhle infekce vyvolávalo, místo aby ty hnusáky ničilo.[/quote:1bwyiwrw]
Katko, muj znamy hodne leci obkladama z MMS a myslim ze i s MMS uzivanym vnitrne. pokud se pamatuju, tak mi rikal, ze pri tech obkladech se dela vyrazka nebo neco jako koprivka a nejake puchyrky. A ze to chce vydrzet, ze po tydnu se to ztrati. Mozna se detoxikujes rychleji nez to staci telo odbouravat. Doporucoval bych soucasne cistit streva a pripadne na 2 dny MMS vysadit a dat ocistu jater.

A i mimo MMS, telo se dokaze ze vseho vylecit, kdyz mu das sanci. Ale ma mechanizmy, ktere vidi medicina jako nepritele a pri tom je to znamka lecby. jak treba horecka tak mozna tve bolaky. Predpokladam, ze kdybys tyden vydrzela a delala ocisty, ze by to bylo mnohem lepsi nez hned bolaky pitvat a hledat tam mikroby a bojovat proti nim antibiotikama.
Boj proti mikrobum je podle rady knih co jsem cetl nesmysl. je treba se vycistit a odstranit priciny, napriklad blby jidlo a blby zivotni styl a prestanes mit s mikrobama problemy.

Mam zname, kteri nejdou k doktorovi ani pri vysokych horeckach, jeden nedavny pripad. A po par dnech horecky zmizely a je zas jak rybicka.

Ja jsem byl pred nejakou dobou taky samy bolak:

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1bwyiwrw


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2013 9:06 pm 
Offline

Registrován: stř bře 13, 2013 8:49 pm
Příspěvky: 1
Máte někdo zkušenosti s plněním mms2 do tobolek?Kolik do jedné,jaké množství brát při léčbě rakoviny?Mms1 beru.Prosím poraďte co nejdříve.Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2013 9:16 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
josef00 píše:
Máte někdo zkušenosti s plněním mms2 do tobolek?Kolik do jedné,jaké množství brát při léčbě rakoviny?Mms1 beru.Prosím poraďte co nejdříve.Děkuji.

Zde je popsáno vše o MMS2 http://www.czmms.info/index.php/nove-aplikace-mms


Naposledy upravil Dagmara dne čtv bře 14, 2013 8:44 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2013 10:21 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
[quote="pv33":74h22vc9]Katko, muj znamy hodne leci obkladama z MMS a myslim ze i s MMS uzivanym vnitrne. pokud se pamatuju, tak mi rikal, ze pri tech obkladech se dela vyrazka nebo neco jako koprivka a nejake puchyrky. A ze to chce vydrzet, ze po tydnu se to ztrati. Mozna se detoxikujes rychleji nez to staci telo odbouravat. Doporucoval bych soucasne cistit streva a pripadne na 2 dny MMS vysadit a dat ocistu jater.

A i mimo MMS, telo se dokaze ze vseho vylecit, kdyz mu das sanci. Ale ma mechanizmy, ktere vidi medicina jako nepritele a pri tom je to znamka lecby. jak treba horecka tak mozna tve bolaky. Predpokladam, ze kdybys tyden vydrzela a delala ocisty, ze by to bylo mnohem lepsi nez hned bolaky pitvat a hledat tam mikroby a bojovat proti nim antibiotikama.
Boj proti mikrobum je podle rady knih co jsem cetl nesmysl. je treba se vycistit a odstranit priciny, napriklad blby jidlo a blby zivotni styl a prestanes mit s mikrobama problemy.

Mam zname, kteri nejdou k doktorovi ani pri vysokych horeckach, jeden nedavny pripad. A po par dnech horecky zmizely a je zas jak rybicka.

Ja jsem byl pred nejakou dobou taky samy bolak:


Naposledy upravil MSN NewsBlogs dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 12:34 am 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Ještě jsem se chtěla zeptat, jde odstranit ten streptokok i jinak než MMS a antibiotiky? Něčím, co nemá vedlejší/detoxikační účinky?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 12:51 am 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Katka2 píše:
Ještě jsem se chtěla zeptat, jde odstranit ten streptokok i jinak než MMS a antibiotiky? Něčím, co nemá vedlejší/detoxikační účinky?

Na to by mohla být výborná namletá lichořešnice.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz