Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř črc 03, 2024 4:13 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 9:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
mkatka píše:
Jardo, dnes jsme byli na kontrole u alergologa a podle testů se mu potvrdila alergie na lísku, jelši a břízu, roztoče a venkovní plísně (takové ty na podzim). Řekla jsem doktorce, zda se dá zjistit z rozboru krve výskyt plísní a ona že ne, za normálních okolností prý v krvi plísně nejsou, že by muselo jít o otravu krve, potom by byl nález pozitivní. Jestliže ale ty plísně v krvi má, proč by se v krvi neukázaly? Nebo to nikdo nezkoušel nebo nepředpokládají, že by tam byly? Zbavit krve plísní....co tedy konkrétně udělat? Můžete mě někam nasměrovat? Upravit jídelníček, vynechat 5 bílých jedů? Sanhu mu asi neudělám, ale na klystýr by se možná ukecat dal. Největší nápor čekáme teď v dubnu, no ráda bych vyzkoušela jiný způsob než nasadit Aerius.
Ještě jsem slyšela o metodě gemoterapie. Zjišťuji podrobnosti, kdy se to dá aplikovat vzhledem k jeho věku a výskytu alergenů.
Předem děkuji za reakci.

To, že je tam lékaři nevidí, nebo spíše vidět nechtějí, je jedna věc a zbavit se jich věc druhá, tu můžete prostě udělat, ať tam jsou, či nejsou a uvidíte. Spousta opatření je zde popsána, stačí pouze číst. Základem je většinou bezsacharidová dieta a očisty střeva a jater.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: bolavá nosní sliznice
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 1:28 pm 
Offline

Registrován: pon bře 05, 2012 12:57 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den Jardo, můj přítel má již cca 2 roky bolavou sliznici v nose. Momentálně ho bolí jen jedna dírka, jindy obě. Můžete mi poradit, co s tím? Uvnitř nosu se mu dělají strupy, které se nechtějí hojit. Bolí ho, když smrká a bolest se zhoršuje, pokud pracuje v prašném prostředí. Také se mu špatně dýchá, často je nucený dýchat pusou. Kapky ani mastě z lékárny nezabírají, naopak, takže léčbu touto cestou již vzdal. Hledala jsem na internetu a dočetla se, že by to mohl být streptokok nebo polypy, ale nechci tím nijak ovlivnit stanovení Vaší diagnózy. Poradíte, jakým způsobem by se svých potíž mohl zbavit? Předem děkuji za odpověď. Jitka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bolavá nosní sliznice
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 9:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
jitka86 píše:
Dobrý den Jardo, můj přítel má již cca 2 roky bolavou sliznici v nose. Momentálně ho bolí jen jedna dírka, jindy obě. Můžete mi poradit, co s tím? Uvnitř nosu se mu dělají strupy, které se nechtějí hojit. Bolí ho, když smrká a bolest se zhoršuje, pokud pracuje v prašném prostředí. Také se mu špatně dýchá, často je nucený dýchat pusou. Kapky ani mastě z lékárny nezabírají, naopak, takže léčbu touto cestou již vzdal. Hledala jsem na internetu a dočetla se, že by to mohl být streptokok nebo polypy, ale nechci tím nijak ovlivnit stanovení Vaší diagnózy. Poradíte, jakým způsobem by se svých potíž mohl zbavit? Předem děkuji za odpověď. Jitka

Za uvedených podmínek bych viděl jako velice rozumné provádět néti prakticky denně a ideálně vlastní urinou, případně se dá použít i koloidní stříbro, nebo ředěné MMS, což zlikviduje jakékoliv breberky a další možnost je použití čaje z lichořeřišnice, ale to bude docela silná káva, je dost štiplavý. Jinak rozhodně odkyselit tělo a vyčistit střeva, protože jakékoliv problémy vršku vždy plynou ze zaneseného spodku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 9:57 am 
Offline

Registrován: pon bře 05, 2012 12:57 pm
Příspěvky: 2
Děkuji za rady. Dnes je začneme praktikovat. Jitka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 4:05 am 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 6:01 pm
Příspěvky: 8
Ahoj Jardo, už několik dní mám bolestivé ucpání lícních dutin. Provádím několik dní očistu dutin urinou, ale nějak mi pořád odkapává tekutina z nosní dírky, kterou čistím a jen po kapkách urina odtéká druhou nosní dírkou. Nevím jakou dělám chybu a můžu vůbec tuhle techniku provádět při zmíněných problémech s čelistními dutinami.Nos mi to trochu propláchne, ale čelistní dutiny -mám pocit jako bych tam měla zátku, že to nejde-urina do těch lícních dutin.Jak zjistím, jestli pokračovat v této technice nebo jít k lékaři, když mám zvýšenou teplotu a dělá mi problém otevřít pusu, mám tlak.......křenovou kašičku také pojídám, ale pořád nejde prorazit tu zátku v lícních dutinách. Děkuji...ele


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 12:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
ele píše:
Ahoj Jardo, už několik dní mám bolestivé ucpání lícních dutin. Provádím několik dní očistu dutin urinou, ale nějak mi pořád odkapává tekutina z nosní dírky, kterou čistím a jen po kapkách urina odtéká druhou nosní dírkou. Nevím jakou dělám chybu a můžu vůbec tuhle techniku provádět při zmíněných problémech s čelistními dutinami.Nos mi to trochu propláchne, ale čelistní dutiny -mám pocit jako bych tam měla zátku, že to nejde-urina do těch lícních dutin.Jak zjistím, jestli pokračovat v této technice nebo jít k lékaři, když mám zvýšenou teplotu a dělá mi problém otevřít pusu, mám tlak.......křenovou kašičku také pojídám, ale pořád nejde prorazit tu zátku v lícních dutinách. Děkuji...ele

Urinou se nic pokazit nedá, možná bych to prostřídal s koloidním stříbrem a na tváře aplikovat nějaký zásaditý obklad, vnitřně větší dávky lichořeřišnice, nebo vitamínu C, případně oboje najednou a vyčistit střeva. Doktor vám na ten problém stejně dá akorát antibiotika, nebo by vám musel do toho šťourat a tam nejde o nic příjemného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 6:37 pm 
Offline

Registrován: sob úno 11, 2012 11:32 pm
Příspěvky: 15
Zdravím všechny, dnes jsem poprvé zkusil Neti se slanou vodou. Jako nádobu jsem použil petku s pítkem uvedenou v návodu. Je to jednoduché a nečekaně příjemné, stačí se uvolnit a jde to samo. Takhle dokonale se mi ještě v životě nedýchalo. Cítím neskutečnou lehkost a úlevu. Když si vzpomenu, jak mi coby pětiletému dítěti strkali do nosu dráty napuštěné jakousi chemikálií a já řval strachy a znechucením, nemám slov. Každopádně pane Jardo, obrovské díky za tento volně přístupný zdroj informací. Vážím si toho, neb jste mi změnil život k lepšímu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 10:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
brk píše:
Zdravím všechny, dnes jsem poprvé zkusil Neti se slanou vodou. Jako nádobu jsem použil petku s pítkem uvedenou v návodu. Je to jednoduché a nečekaně příjemné, stačí se uvolnit a jde to samo. Takhle dokonale se mi ještě v životě nedýchalo. Cítím neskutečnou lehkost a úlevu. Když si vzpomenu, jak mi coby pětiletému dítěti strkali do nosu dráty napuštěné jakousi chemikálií a já řval strachy a znechucením, nemám slov. Každopádně pane Jardo, obrovské díky za tento volně přístupný zdroj informací. Vážím si toho, neb jste mi změnil život k lepšímu.

Děkuji za uznání, není to tak často a vždy potěší, ovšem zásluhy jsou i na vaší straně, právě to pochopení jednoduchosti je cesta k vítězství.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2012 2:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob dub 07, 2012 4:39 pm
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha
Dobrý den! Bylo by vhodné na výplach dutin používat namísto slané vody Vincentku, nebo zředěnou Vincentku? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 28, 2012 9:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
tin píše:
Dobrý den! Bylo by vhodné na výplach dutin používat namísto slané vody Vincentku, nebo zředěnou Vincentku? Děkuji

To je také slaná voda, nic jiného, akorát je drahá, ale jinak určitě ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát čer 22, 2012 6:29 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
Džala néti sa mi zapáčila. Chcel by som sa ale spýtať, ako preplachujte nosnú dierku, ktorá je úplne zapchaná a voda cez ňu neprejde? Dik.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2012 12:18 am 
Offline

Registrován: úte dub 03, 2012 5:11 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
Chtěl jsem se zeptat, zda je při této technice vhodná i epsomská sůl?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř čer 27, 2012 9:02 am 
Offline

Registrován: sob črc 09, 2011 5:14 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Haná
bombay píše:
Džala néti sa mi zapáčila. Chcel by som sa ale spýtať, ako preplachujte nosnú dierku, ktorá je úplne zapchaná a voda cez ňu neprejde? Dik.

Pokud mám ucpanou nosní dírku, používám jednoduchý trik. Přiložím na ucpanou dírku prst, abych jí úplně uzavřel. Počkám několik minut (dvě-tři). Poté dírku uvolním a je hotovo. Devětkrát z deseti se uvolní, nebo alespoň částečně. Pokud potřebuji, tak celý postup zopakuji. Ještě se mě nestalo, aby to nepomohlo. Měj se pěkně. Josef


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2012 11:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Callas píše:
Chtěl jsem se zeptat, zda je při této technice vhodná i epsomská sůl?

Ideální je vlastní urina, nebo běžná sůl, nicméně používat se dá opravdu ledasco, pokud vám to bude vyhovovat. Epsomku jsem sice nikdy nezkoušel, ale neměla by představovat žádný problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 11:29 am 
Offline

Registrován: úte dub 03, 2012 5:11 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
Jarda píše:
Ideální je vlastní urina, nebo běžná sůl, nicméně používat se dá opravdu ledasco, pokud vám to bude vyhovovat. Epsomku jsem sice nikdy nezkoušel, ale neměla by představovat žádný problém.

Vlastní urina? Takže, to co na záchodě vyčurám mám v zápětí prohnat nosními dutinami? v čem je to lepší než sůl? Měl jsem za to, že to čeho se tělo chce zbavit bych mu vracet neměl...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz