Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 01, 2024 6:43 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob led 16, 2010 6:47 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Bronek píše:
tak uz mam taky trochu zkusenosti s mms, uz jsem na sedmi kapkách v docela krátkých intervalech, protoze mi nedelá zádné problémy s nevolností nebo neco podobného. A musím potvrdit pozitivní výsledky, protoze jsem si poslední dobou stezoval na bolest ramena způsbenou nejspíš brigádou v kovárně a nyní není nejmenšího náznaku, dobré, uvidím, až zase budu makat, jestli se to nevrátí. Taky mě trápil dlouhodobý kašel, někdy mě to v noci budilo, také vyřešeno. Atd.. vše po krátké době užívání, někdy rozepíšu více poznatků. Teď mám ale spíš dotaz.
Jedna vec zarazila, během kůry na mě přišlo nachlazení, mám rýmu jak trám, náznak kašle, myslím, že když mám tak nabuzenou imunitu, tak bych se neměl tak lehko nachladit ne? Napadlo mě, že třeba ze to je jakýsi proces vyplavovaní škodlivin, ale nevím, nerozumím tomu. Nevíte, jestli třeba nemůžu něco dělat špatně? No, pravda, že kvuli zkouškovému nestíhám a chodím jenom na nejlevnější jídla do menzy, to asi nebude to pravé ořechové, když chci být zdravý...

Strava z menzy, no comment...
Ja by som nejdol nič celý deň a bol iba na MMS.
Tým sá dá docielit celkom dost v priebehu krátkej doby.
Mimochodom tá chut sa dá celkom dobre oklamat tým, že si jednoducho stlačíte nos a tým nebudete cítit tú chut.
Nie každému to "chutí".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 16, 2010 7:08 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
hmm, dyž pročítám stránky, takmě láká, tedy z důvodu učinku proplach střev pomocí pití slané vody, a pak se zařeknu a pojedu na zdravé strave, pac posledni dobou se celkove necitim dobre.. Ta metoda mi připomíná neco, co mi popisoval bratr a to se zas vylouci vsechen binec z játer, myslím, ze se ráno vypije deci oleje se stávou z citronu, ale tim si nejsem jist.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 16, 2010 9:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
....Teď mám ale spíš dotaz. Jedna vec zarazila, během kůry na mě přišlo nachlazení, mám rýmu jak trám, náznak kašle, myslím, že když mám tak nabuzenou imunitu, tak bych se neměl tak lehko nachladit ne? Napadlo mě, že třeba ze to je jakýsi proces vyplavovaní škodlivin, ale nevím, nerozumím tomu. Nevíte, jestli třeba nemůžu něco dělat špatně? No, pravda, že kvuli zkouškovému nestíhám a chodím jenom na nejlevnější jídla do menzy, to asi nebude to pravé ořechové, když chci být zdravý...

hmm, dyž pročítám stránky, takmě láká, tedy z důvodu učinku proplach střev pomocí pití slané vody, a pak se zařeknu a pojedu na zdravé strave, pac posledni dobou se celkove necitim dobre.. Ta metoda mi připomíná neco, co mi popisoval bratr a to se zas vylouci vsechen binec z játer, myslím, ze se ráno vypije deci oleje se stávou z citronu, ale tim si nejsem jist.

To nemá s užíváním MMS žádnou souvislost a jak píše Xion jde o detox organizmu, kdy se tělo zbavuje hlenů pomocí bakterií. Tyto bakterie jsou všudypřítomné a objevují se v našem těle pouze pokud se zahleníme. Víceméně nám pomáhají nastřádané hleny naředit a vyloučit z organizmu dalším odpadním kanálem, protože střevo je zanesené a nestíhá to vyloučit. Očista střev šankaprakšalána je sice podobná očistě jater, ale pouze zdánlivě a jediné co mají obě očisty společné je vyvolaný průjem. Jinak jde o naprosto odlišné procedury, ať již provedením, nebo účinky na stav organizmu. Také je důležité jejich pořadí, vždy první musí být čistá střeva a teprve poté se dají vyčistit játra. Jestliže se necítíte dobře a jste jako vypnutý, tak je čištění střev ideální procedura na získání původního stavu a zapnutí mozku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 21, 2010 11:21 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Moc zdravím. Ráda bych se zeptala, zda se dá MMS použít i jako prostředek na prevenci malárie (tedy jako profylaxe).Vím, že se používá na léčbu, ale nevím, zda je účinný i při prevenci. Pokud ano, jaká forma je vhodnější: MMS1 nebo MMS2? Co jsem se dočetla, tak MMS1 se zdá být efektivnější, MMS2 je zase praktičtější na cesty,ale nevím,jak dalece je účinné, pokud by bylo užíváno samo o sobě, bez MMS1. Děkuji moc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2010 8:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Moc zdravím. Ráda bych se zeptala, zda se dá MMS použít i jako prostředek na prevenci malárie (tedy jako profylaxe).Vím, že se používá na léčbu, ale nevím, zda je účinný i při prevenci. Pokud ano, jaká forma je vhodnější: MMS1 nebo MMS2? Co jsem se dočetla, tak MMS1 se zdá být efektivnější, MMS2 je zase praktičtější na cesty,ale nevím,jak dalece je účinné, pokud by bylo užíváno samo o sobě, bez MMS1. Děkuji moc.

Jako prevence se dá MMS použít pouze při pravidelném denním používání po dobu pobytu v rizikových oblastech a volil bych asi MMS 1. V těchto oblastech je ale mnoho neřádů i v pitné vodě a zde bych asi volil zase MMS 2. Musíte si vždy uvědomit, že ochrana bude poměrně krátkodobá a je tedy nezbytně nutná denní aplikace, která podle mého názoru stačí jednorázově cca 6 aktivovaných kapek, ale vyzkoušené a ověřené to samozřejmě nemám. To by chtělo zapátrat na serverech s informacemi ze zamořených oblastí, kde s tím budou určitě lepší zkušenosti. Je potřeba si uvědomit, že velikou roli hraje silný imunitní systém a pak je nákaza málo pravděpodobná i bez ochrany.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2010 8:23 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Děkuji moc za rychlou reakci. Asi tedy budu užívat to MMS1 podle dávkování,které uvádíte. Zkusím také ještě pročíst zahraniční servery. Dočetla jsem se také, že jako ochrana může sloužit i koloidní stříbro, ale to se nesmí údajně užívat zároveň s MMS, jelikož koloidní stříbro neutralizuje účinky MMS. Co byste jako profylaxi spíše doporučil: Koloidní stříbro nebo MMS?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2010 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Děkuji moc za rychlou reakci. Asi tedy budu užívat to MMS1 podle dávkování,které uvádíte. Zkusím také ještě pročíst zahraniční servery. Dočetla jsem se také, že jako ochrana může sloužit i koloidní stříbro, ale to se nesmí údajně užívat zároveň s MMS, jelikož koloidní stříbro neutralizuje účinky MMS. Co byste jako profylaxi spíše doporučil: Koloidní stříbro nebo MMS?

Zároveň to skutečně užívat nejde, MMS je v podstatě i chelační prostředek a odstraňuje z těla těžké kovy, čili stříbro taky. Tím se vlastně účinky jednotlivých látek ruší mezi sebou a pro vás to nemá žádný význam. Pro váš účel se mi zdá vhodnější MMS, ale ochrana je krátkodobá, naopak u stříbra máte po jeho dobrání zajištěnou ochranu ještě na cca 30 dní, než se hladina v těle sníží pod účinnou mez. Vhodné dávkování stříbra pro tento konkrétní problém, ale opravdu neznám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 24, 2010 5:31 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Rozumím, tak půjdu do toho MMS. Ještě bych se ráda zeptala na jednu věc. Chystám se nyní udělat si detoxikační kúru s MMS zde v ČR. Na serveru upramene jsem se dočetla, že se nesmí jíst alespoň 3hod před a po požití MMS pomeranče, jelikož v nich je nějaká složka, která blokuje vývin chlordioxidu z MMS. U jiných citrusových plodů toto riziko údajně neplatí (i když někdo tam psal, že snad vadí ještě mandarinky). Pak jsem ale zase jinde četla, že ani pomeranče nevadí, že vadí jen syntetický vitamín C. Nevíte, jak to je? Jsem na vitariánské stravě a pomeranče jím v tomto období poměrně dost, tak nevím, zda je nutné je úplně vyřadit nebo se jejich konzumace nemusím obávat. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 24, 2010 7:46 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Inka píše:
Rozumím, tak půjdu do toho MMS. Ještě bych se ráda zeptala na jednu věc. Chystám se nyní udělat si detoxikační kúru s MMS zde v ČR. Na serveru upramene jsem se dočetla, že se nesmí jíst alespoň 3hod před a po požití MMS pomeranče, jelikož v nich je nějaká složka, která blokuje vývin chlordioxidu z MMS. U jiných citrusových plodů toto riziko údajně neplatí (i když někdo tam psal, že snad vadí ještě mandarinky). Pak jsem ale zase jinde četla, že ani pomeranče nevadí, že vadí jen syntetický vitamín C. Nevíte, jak to je? Jsem na vitariánské stravě a pomeranče jím v tomto období poměrně dost, tak nevím, zda je nutné je úplně vyřadit nebo se jejich konzumace nemusím obávat. Děkuji.

Presne toto iste by rad vedel aj ja.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 24, 2010 9:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Rozumím, tak půjdu do toho MMS. Ještě bych se ráda zeptala na jednu věc. Chystám se nyní udělat si detoxikační kúru s MMS zde v ČR. Na serveru upramene jsem se dočetla, že se nesmí jíst alespoň 3hod před a po požití MMS pomeranče, jelikož v nich je nějaká složka, která blokuje vývin chlordioxidu z MMS. U jiných citrusových plodů toto riziko údajně neplatí (i když někdo tam psal, že snad vadí ještě mandarinky). Pak jsem ale zase jinde četla, že ani pomeranče nevadí, že vadí jen syntetický vitamín C. Nevíte, jak to je? Jsem na vitariánské stravě a pomeranče jím v tomto období poměrně dost, tak nevím, zda je nutné je úplně vyřadit nebo se jejich konzumace nemusím obávat. Děkuji.

Mandarinky by se neměly jíst vůbec a na MMS to opravdu nezáleží. U ostatních citrusů se mi to zdá nesmysl, protože MMS se pere pouze se syntetickou formou vitamínu C a ten se samozřejmě v pomerančích nenachází, tam je vázán na bioflavonidy a s MMS se nepere.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Mandarinky
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 2:16 am 
Offline

Registrován: pát říj 02, 2009 4:54 am
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Jarda píše:
Mandarinky by se neměly jíst vůbec...

Muzete to rozvest?Nasla jsem odkaz pouze v Jidelnicku [Já sám mandarinky nejím a mám názor, že celkově oslabují organizmus a vyvolávají chřipku].Myslela jsem,ze mandarinky a pomerance jsou si velmi podobne (ne jen vzhledove).Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mandarinky
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 9:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
ditac píše:
Muzete to rozvest?Nasla jsem odkaz pouze v Jidelnicku [Já sám mandarinky nejím a mám názor, že celkově oslabují organizmus a vyvolávají chřipku].Myslela jsem,ze mandarinky a pomerance jsou si velmi podobne (ne jen vzhledove).Dekuji

Vzhledově si opravdu docela podobné jsou, ale co se týká obsažených látek, tak zde již je dost velký rozdíl a celkem snadno se dá vysledovat přímá souvislost chřipky s vyšší konzumací mandarinek. To je také důvod, proč je sám nejím a ani je nikomu jíst nedoporučuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mandarinky
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 11:27 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
ditac píše:
Muzete to rozvest?Nasla jsem odkaz pouze v Jidelnicku [Já sám mandarinky nejím a mám názor, že celkově oslabují organizmus a vyvolávají chřipku].Myslela jsem,ze mandarinky a pomerance jsou si velmi podobne (ne jen vzhledove).Dekuji

Zaroven, zamorenie pesticidami je absolutne najvyssie zo vsetkych ovoci.
http://dnes.atlas.sk/ekonomika/614512/n ... -pomarance

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 11:32 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda, tak ked som vacsinu dna na ovoci, bezne sa mi stane, ze by som mal zobrat davku MMS a naraz mam nejak blby pocit naliat do seba vodu po tom ovoci. Traveniu ovocia dalsia voda asi prospievat nebude. Zatial som to vyskusal na 2 jablka s trochou kokosovej drte, zapil som to deci vody s MMS, nic sa nestalo. Ale pri vyssich davkach budem asi potrebovat viac vody na rozriedenie.

Zaroven sa chcem opytat, ci mozem s MMS rovno zacinat rano po zobudeni ked nalacno pijem 0,75l-1l vody. Uz som si do tejto rannej vody zacal pridavat himalajsku sol, tak sa chcem opytat, ci mozem rovno s tym uzit prvu rannu davku MMS rozmiesanu v tejto vode. Snad take velke mnozstvo vody a nalacno nebude vadit.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 11:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Jarda, tak ked som vacsinu dna na ovoci, bezne sa mi stane, ze by som mal zobrat davku MMS a naraz mam nejak blby pocit naliat do seba vodu po tom ovoci. Traveniu ovocia dalsia voda asi prospievat nebude. Zatial som to vyskusal na 2 jablka s trochou kokosovej drte, zapil som to deci vody s MMS, nic sa nestalo. Ale pri vyssich davkach budem asi potrebovat viac vody na rozriedenie.

Zaroven sa chcem opytat, ci mozem s MMS rovno zacinat rano po zobudeni ked nalacno pijem 0,75l-1l vody. Uz som si do tejto rannej vody zacal pridavat himalajsku sol, tak sa chcem opytat, ci mozem rovno s tym uzit prvu rannu davku MMS rozmiesanu v tejto vode. Snad take velke mnozstvo vody a nalacno nebude vadit.

Pokud to snesete chuťově, tak není důvod to více ředit a já běžně dokážu vypít i 20 aktivovaných kapek v 1 dcl vody, ale někomu to může dost vadit. Takto malé množství vody nijak trávení nezhorší a domnívám se, že to nemůže představovat zásadní problém.
Naprosto normálně jsem to pil i nalačno a nic to nedělalo, ale i v tomto případě to může být dosti individuální. Jediné, co mi tam nesedí, je ta himálajská sůl, ta obsahuje kovy a s těmi se může MMS prát, protože funguje i jako chelační prostředek, čili teoreticky může tato sůl snížit účinnost dávky, ale významný rozdíl to zřejmě nebude.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz