Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 01, 2024 6:54 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 1:40 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Dekuji za vysvetleni. S temi mandarinkami jsem to vubec netusila, vyhnu se tedy radeji jejich konzumace a nahradim je jinym citrusy, treba temi pomeranci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 3:05 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
zdravím, Dotaz ohledne chuti, mms pouzivam, ale ta chut je mi zacina byt neprijemna. Cetl jsem ze to muzu pit treba ze stavou z jablek, nebo z ananasu, ale to neudelam bez odstavnovace. Stacily by pomerance? ty jdou vymackat lehko

A mám tady dotaz trochu mimo mísu, ale jinde se mi nedostává odpovědí a je to pro me pomerne dulezite, protoze minule me to vyšlo na 4000kč. Zkrátka, vím, že se dá mms aplikovat i zvířatům. Nemoc u koně, může být podobně založená jako u člověka. Můj kůň má strašně oteklou nohu (pravděpodobně lymfatický zánět cév, zvěrolékaři nazýváno sloní noha..), myslíte že by mu to mohlo pomoct? Jinak dávkování jsem se jakš takš dočetl. Hlavně se chci poptat ohledně aktivování, když to nechám hodinu odstát ve vodě, tak se to aktivuje samo ne? bez kys c. Zatím to tak dělám, hodinu odstát a pak to během chvilky vypije.. (zajímavé je, že normálně hned nepije, ale u MMS s pitím neváhá, třeba cítí, že mu to pomáhá)
Předem díky za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 3:11 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
Inka píše:
Dekuji za vysvetleni. S temi mandarinkami jsem to vubec netusila, vyhnu se tedy radeji jejich konzumace a nahradim je jinym citrusy, treba temi pomeranci.

Dobrý den, vy jste tady psala, že máte malárii. Jak vám MMS zabralo, už je to v pořádku? Omlouvám se jestli jsem dotěrný, ale hrozně by mě to zajímalo, jestli to je skutečně tak učinné... Kamarad to zkousel na anginu, a nic.. Ale já s tím zase mám dobré zkušenosti..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 5:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
zdravím, Dotaz ohledne chuti, mms pouzivam, ale ta chut je mi zacina byt neprijemna. Cetl jsem ze to muzu pit treba ze stavou z jablek, nebo z ananasu, ale to neudelam bez odstavnovace. Stacily by pomerance? ty jdou vymackat lehko

A mám tady dotaz trochu mimo mísu, ale jinde se mi nedostává odpovědí a je to pro me pomerne dulezite, protoze minule me to vyšlo na 4000kč. Zkrátka, vím, že se dá mms aplikovat i zvířatům. Nemoc u koně, může být podobně založená jako u člověka. Můj kůň má strašně oteklou nohu (pravděpodobně lymfatický zánět cév, zvěrolékaři nazýváno sloní noha..), myslíte že by mu to mohlo pomoct? Jinak dávkování jsem se jakš takš dočetl. Hlavně se chci poptat ohledně aktivování, když to nechám hodinu odstát ve vodě, tak se to aktivuje samo ne? bez kys c. Zatím to tak dělám, hodinu odstát a pak to během chvilky vypije.. (zajímavé je, že normálně hned nepije, ale u MMS s pitím neváhá, třeba cítí, že mu to pomáhá)
Předem díky za odpověď

Podle mého názoru by to nemělo představovat žádný problém, ale ještě jednodušší a levnější je rozmixovat půl jablka, nebo kousek ananasu s trochou vody, čímž vám vznikne skoro stejná šťáva, jako z odšťavňovače a v té to pak vypít.
Pomoci by to mělo, záněty to celkem dobře umí, ale v tomto případě se mi zdá vhodnější dostat aktivované MMS do té nohy pomocí přidaného DMSO, než klasicky pitím ve vodě. Vyzkoušené to ovšem nemám, koně již nevlastním, ale DMSO veterináři u koní běžně používají pro vpravení léčiva přes kůži do tkáně a i samo DMSO má velice dobré protizánětlivé účinky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 6:18 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
DMSO , to vůbec netuším co to je a kde to seženu. Používá se to teda jako mast smíchaná s akt. mms, v jakém poměru?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 6:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
DMSO , to vůbec netuším co to je a kde to seženu. Používá se to teda jako mast smíchaná s akt. mms, v jakém poměru?

DMSO není mast, ale tekutina, která má nízký bod varu a velice dobře proniká do tkání, kam je schopna velice rychle natáhnout i aktivované MMS. Mimořádně slušné výsledky to má například u rakoviny kůže, kterou to zlikviduje na jeden, či dva pokusy, podle velikosti ložiska. Zeptejte se na to veterináře a také na internetu není problém se k těmto informacím dopracovat. Používá se to tak, že aktivujete MMS a po těch třech minutách aktivace přikápnete DMSO promícháte a do 5 vteřin to musíte dostat na postižené místo. Klidně to lze provádět holou rukou, protože zdravé tkáně si to nevšímá, ale pokud se budete bát, tak si vemte chirurgickou rukavici. Na velké plochy to je mnohem vhodnější aplikovat postupně po menších dávkách, protože co do 5 vteřin nepoužijete, je již na vyhození.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 9:48 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Chcem sa opytat, ci predstavuje problem aktivovat MMS v umelohmotnom pohari. Myslim, na cestach, skleneny nechcem so sebou vlacit. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 10:48 pm 
Offline

Registrován: pon led 25, 2010 3:09 pm
Příspěvky: 7
dobrý večer ,moghu se zeptat,co vlastně to mms je akde sedá sehnat??? Připadám si hloupě ,ale nějka jsem to nevystudoval,děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 11:57 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Opravdu jsem mela malarii a chtela ji lecit MMS, bohuzel jsem to jiz nestihla. Poridila jsem si totiz MMS az ve velmi pokrocilem stadiu nemoci a v den, kdy jsem vzala prvni davku, jsem musela do nemocnice.Takze jem ucinnost nestacila overit. Nicmene pevne v ni verim, kdyz, jak zde i psal Jarda, MMS byl puvodne vymyslen prave na lecbu malarie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 26, 2010 9:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Chcem sa opytat, ci predstavuje problem aktivovat MMS v umelohmotnom pohari. Myslim, na cestach, skleneny nechcem so sebou vlacit. \":-)\"

To by, podle mého názoru, nemělo představovat žádný problém. Umělé hmoty leptá pouze čistý chloritan sodný, ale po aktivaci kyselinou citrónovou, to již umělé hmotě nijak zásadně nevadí. Nakonec kapátka, myšleno pipety, jsou také plastové a nic se jim nestane.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 26, 2010 9:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
[quote="stistko":wyauecwd]dobrý večer ,moghu se zeptat,co vlastně to mms je akde sedá sehnat??? Připadám si hloupě ,ale nějka jsem to nevystudoval,děkuji[/quote:wyauecwd]
Na této stránce je vše popsáno,

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 26, 2010 7:41 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
To by, podle mého názoru, nemělo představovat žádný problém. Umělé hmoty leptá pouze čistý chloritan sodný, ale po aktivaci kyselinou citrónovou, to již umělé hmotě nijak zásadně nevadí. Nakonec kapátka, myšleno pipety, jsou také plastové a nic se jim nestane.

Dakujem, to som rad. Ja mam kvapkatka sklenene, ale ako vidim, je to jedno.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 26, 2010 10:45 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Začala jsem s kúrou MMS a stala se mi hned na začátku malá nehoda: při přelévání do menších hnědých lahviček se mi trochu vylilo. Následně jsem zjistila, že koberec je na těch místech úplně vybílený a taky jsem si zničila kalhoty, které jsou teď legračně skvrnité. Už teď nevím, zda to byl roztok chloritanu nebylo kyselina citronová, asi ten chloritan, ale překvapilo mě, že to má tak drastické účinky. Nemůže to nadělat v těle nějaké neplechy?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 26, 2010 11:22 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Inka píše:
Začala jsem s kúrou MMS a stala se mi hned na začátku malá nehoda: při přelévání do menších hnědých lahviček se mi trochu vylilo. Následně jsem zjistila, že koberec je na těch místech úplně vybílený a taky jsem si zničila kalhoty, které jsou teď legračně skvrnité. Už teď nevím, zda to byl roztok chloritanu nebylo kyselina citronová, asi ten chloritan, ale překvapilo mě, že to má tak drastické účinky. Nemůže to nadělat v těle nějaké neplechy?

To nieje nijak prekvapujuce, ked si precitas co pise wiki http://cs.wikipedia.org/wiki/Chloritan_sodn%C3%BD
Použití
Hlavní oblastí použití chloritanu sodného je generování oxidu chloričitého pro bělení textilu, buničiny a papíru.


Ty ale nebudes pit chloritan sodny, ale oxid chloricity ClO2, ktory z chloritanu vznikne po aktivacii kyselinou citronovou. Ale ani vypitie chloritanu sodneho v nizkych davkach nepredstavuje problem, ved v knizke sa pise, ze predtym, kym dosli na oxid chloricity, pouzivali stabilizovany kyslik, co je 3,5% roztok chloritanu sodneho. V tele sa v dosledku kontaktu s kyselinami chloritan sodny postupne meni na oxid chloricity, avsak proces je pomaly, a preto su vysledky slabsie, ako po aktivacii.

Inak z toho odkazu je zaujimave, ako ten chloritan sodny vyrabaju. Vyrabaju to z chlorecnanu sodneho, z ktoreho sa uvolni prave oxid chloricity a ten potom zachytavaju a redukuju na chloritan sodny. A my potom zase uvolnujeme ten oxid chloricity. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 7:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28312
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Začala jsem s kúrou MMS a stala se mi hned na začátku malá nehoda: při přelévání do menších hnědých lahviček se mi trochu vylilo. Následně jsem zjistila, že koberec je na těch místech úplně vybílený a taky jsem si zničila kalhoty, které jsou teď legračně skvrnité. Už teď nevím, zda to byl roztok chloritanu nebylo kyselina citronová, asi ten chloritan, ale překvapilo mě, že to má tak drastické účinky. Nemůže to nadělat v těle nějaké neplechy?

Nesmíte se zase tak bát, lidské tělo snese mnohdy opravdu neuvěřitelné psí kusy. Vždy je potřeba se nad věcmi zamýšlet logicky a pokud přijmu relativně silný louh v malém množství, tak je víceméně jasné, že v žaludku, kde je relativně silná kyselina solná, dojde k reakci, kterou jste v 6 třídě probírali jako neutralizaci a jejím výsledkem je prakticky voda. Tu předpokládám za smrtelně jedovatou považovat nelze i když za určitých okolností lidé umírají i na předávkování vody. Mimochodem zkuste si nastudovat bezpečnostní list pro obyčejnou kuchyňskou sůl a zjistíte, že to je také prudký jed a přitom to nikdo neřeší. Naprostá většina i těch zdánlivě neškodných léků z lékárny, jsou pouze správně dávkované prudké jedy a lidé u toho logiku prostě nepoužijí, to co mi podá přes pult lékárník, musí být zdravé a co si koupím v drogerii, musí být nebezpečné. Bohužel dost často je to i opačně, ale to chce používat mozek a to většinu lidí opravdu bolí. Naši předci na to neměli logiku, ale instinkty jako třeba pes a budete se divit, pokud to svým třem psíčkům kápnu neaktivované do misky s vodou, tak to hned pijí jako velikou lahůdku, instinkt jim prostě říká, že to je pro ně prospěšné, tak nad tím neuvažují a pijí. Udělejte to stejně a budete velice spokojena.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz