Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř črc 03, 2024 4:03 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 2:29 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Predstavuje problem, ked pri kupeli v MMS sa dostane voda do oci a usi? Napr. ked si ponorim hlavu.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 7:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Predstavuje problem, ked pri kupeli v MMS sa dostane voda do oci a usi? Napr. ked si ponorim hlavu.

Ne, to je naprosto bez problémů, to mám osobně vyzkoušené, že to naprosto nic negativního nedělá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 3:33 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
rozumíte někdo tomu, jak hodně záleží na té tříminutové aktivaci mms? ja vždycky počkam prostě chvilku, když spěcham, muže to být jen minuta, někdy se zapomenu a třeba 4 minuty.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 3:44 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Bronek píše:
rozumíte někdo tomu, jak hodně záleží na té tříminutové aktivaci mms? ja vždycky počkam prostě chvilku, když spěcham, muže to být jen minuta, někdy se zapomenu a třeba 4 minuty.

No s týmto by som rozhodne "nespěchal", pretože sa Vám može velmi lahko stat, že povedzme hodinu sa nebude nič diat a napr. v aute cestou do práce alebo rovno v práci sa pose...te alebo vyzvraciate a to nie je zrovna príjemné.
Ale pokial Vám už ani vačšia dávka nesposoboju žiadne ťažkosti a máto už viac krát odskúšané, tak to tak kludne robte.
Tie 3 minúty nie je zas tak vela a kludne by som počkal.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 7:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
rozumíte někdo tomu, jak hodně záleží na té tříminutové aktivaci mms? ja vždycky počkam prostě chvilku, když spěcham, muže to být jen minuta, někdy se zapomenu a třeba 4 minuty.

Ty jsou tam nutné ke spuštění reakce, čili pokud to vypijete dřív reakce není nastartována a děje se to až v žaludku, což mu nemusí prospívat a pokud o dost déle, tak se připravujete o chlordioxid, který jinak můžete využít v těle a on takto vytěká zbytečně do vzduchu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 9:11 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
ted se mi kamarad sveril, ze jeho máma má nádor na žaludku. Prý neoperovatelný, mám doporučit MMS ? nevím, jak to udělat, pošle mě s tím pryč, ale asi bych si vyčítal, kdybych mu to nenabídl


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
ted se mi kamarad sveril, ze jeho máma má nádor na žaludku. Prý neoperovatelný, mám doporučit MMS ? nevím, jak to udělat, pošle mě s tím pryč, ale asi bych si vyčítal, kdybych mu to nenabídl

Na tento druh nádoru je MMS jednoznačně vhodné, vzniká totiž zpravidla z činnosti parazitických bakterií a ty umí MMS lehce zlikvidovat. Pokud se to zkombinuje s velice zásaditou a živou stravou, tak je úspěch celkem reálný i u údajně neřešitelných stavů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 30, 2010 1:04 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Tak ma napadlo spojit Bruessovu kuru (alebo proste kuru na stavach) s MMS. Mohlo by to dost zvysovat ucinok. Na cistu hladovku o vode to bude asi dost sila, aky mate na to nazor? Travenie by to teoreticky nemalo spustit, ale je pravda, ze asi by bolo predsalen lepsie pit cistu vodu. No v tomto pripade by mozno boli prospesne kupele v MMS. Kupele by hladovku nemali nijak narusit.
MMS nestaci na niektore parazity, tak ma napadlo, ze spolu s hladovkou alebo postom by to mozno vymietlo aj tie odolnejsie parazity, ako napr. borelie.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 30, 2010 9:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Tak ma napadlo spojit Bruessovu kuru (alebo proste kuru na stavach) s MMS. Mohlo by to dost zvysovat ucinok. Na cistu hladovku o vode to bude asi dost sila, aky mate na to nazor? Travenie by to teoreticky nemalo spustit, ale je pravda, ze asi by bolo predsalen lepsie pit cistu vodu. No v tomto pripade by mozno boli prospesne kupele v MMS. Kupele by hladovku nemali nijak narusit.
MMS nestaci na niektore parazity, tak ma napadlo, ze spolu s hladovkou alebo postom by to mozno vymietlo aj tie odolnejsie parazity, ako napr. borelie.

Kůru na šťávách a MMS spojit můžete, to není hladovka, pouze specifická dieta, ale do běžné hadovky je to blbost. Ty koupele by možná byly dobré, ale vyzkoušené to nemám, je ale potřeba počítat s tím, že koupel je dost vyčerpávající a to nemusí být u hladovky příjemné. Hladovka je na parazity vždy dobrá, ale musíte počítat, že se ty parchanti dost brání a zpočátku je to na psychiku docela záhul. Určitě bych před tím absolvoval nějakou protiparaztární bylinnou kůru, aby se to lépe snášelo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 4:02 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
ted resim problem, ze se mi MMS zacalo neuveritelne hnusit, bral jsem 8 kapek uplne bez problemu. Ted jsem ale musel snizit na 5, vic nedokazu vipit. Ani vymackanej pomerance nepomaha, zacpanej nos. Kdykoli si ma MMS vzpomenu, přejde mi mráz po zádech. Myslíte, že to může něco znamenat? Taky jsem zjistil, že moje strava se skládá převážně z kyselé stravy. Nečekal jsem, že i většina ovoce je kyselá, zásadité jsou spíše ty méně obvyklé. Jak se dá co nejrychleji alkalizovat tělo?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 7:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
ted resim problem, ze se mi MMS zacalo neuveritelne hnusit, bral jsem 8 kapek uplne bez problemu. Ted jsem ale musel snizit na 5, vic nedokazu vipit. Ani vymackanej pomerance nepomaha, zacpanej nos. Kdykoli si ma MMS vzpomenu, přejde mi mráz po zádech. Myslíte, že to může něco znamenat? Taky jsem zjistil, že moje strava se skládá převážně z kyselé stravy. Nečekal jsem, že i většina ovoce je kyselá, zásadité jsou spíše ty méně obvyklé. Jak se dá co nejrychleji alkalizovat tělo?

To nic neznamená, prostě vám smrdí chlór, nechte to při aktivaci něčím přikryté, potom se nadechněte, odklopte to, šlehnete to do sebe a zapijte čistou vodou, teprve potom vydechněte a mělo by to fungovat. Naprosto nejrychleji to jde roztokem jedlé sody v teplé vodě a vypít, dává se tak 5-8 g do jedné várky na cca 400 ml vody, ale dá se to předávkovat a po delší době to ničí ledviny. Vhodnější jsou monodiety, kdy se jí celý den pouze jedna potravina a pije se šťáva z té samé potraviny. Použít se dá meloun, okurka, jablka, pomeranče a další zásadité potraviny. Z tepelně upravených jídel ostře zásadité jsou fazole a brambory, samozřejmě samotné s řízkem už asi ne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 8:31 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Bronek píše:
, že i většina ovoce je kyselá, zásadité jsou spíše ty méně obvyklé.

Toto si myslim, ze nieje pravda. Ovocie je kyselinotvorne len ked je nezrele, zle skombinovane alebo zle pozuvane. Je to moj nazor, cez pH moci som to este netestoval, ale napriklad ananas sa casto uvadza ako kyselinotvorny (ze vraj kvoli cukru), to som otestoval po dni jedenia ananasu som mal zasaditu moc .

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 8:33 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Tak ma napadlo, ci MMS nezabija laktobacily. Nieje zbytocne vypit 3 dcl kefiru, a po hodine vziat davku MMS? To by nebolo velmi prospesne, keby to vyzabijalo tie bakterie.
Este sa chcem opytat, ci sa chlorella (ta riasa) neznasa s MMS a moze blokovat jeho ucinok.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Toto si myslim, ze nieje pravda. Ovocie je kyselinotvorne len ked je nezrele, zle skombinovane alebo zle pozuvane. Je to moj nazor, cez pH moci som to este netestoval, ale napriklad ananas sa casto uvadza ako kyselinotvorny (ze vraj kvoli cukru), to som otestoval po dni jedenia ananasu som mal zasaditu moc .

To netuším, kde jste vyčetl, že ananas je kyselinotvorný, jde o velice zásadotvornou potravinu s vysokým obsahem enzymů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Tak ma napadlo, ci MMS nezabija laktobacily. Nieje zbytocne vypit 3 dcl kefiru, a po hodine vziat davku MMS? To by nebolo velmi prospesne, keby to vyzabijalo tie bakterie.
Este sa chcem opytat, ci sa chlorella (ta riasa) neznasa s MMS a moze blokovat jeho ucinok.

Ne, není s tím nejmenší problém. U té chlorely to s jistotou nevím, ale domnívám se, že to také nemůže nijak vadit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz