Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř črc 03, 2024 4:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 11:48 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Tak, to bych vyhodnotil jako na velice dobrý a inspirativní postup, já jsem zatím vyzkoušel několikrát koupel v dávce 100 aktivovaných kapek a super, ale jít do takhle vysoké koncentrace jsem zatím zkoušel pouze u koupele nohou, kde jsem se od vojenské služby cca 1980 trápil s plísní na levé noze, kterou jsem nebyl schopen umořit ani čistým vitamínem E, který zabije skoro všechno. Chytil jsem to z kanad po nějakém východoslovenském cikánovi a ti jsou tedy sakramentsky odolní, asi jako ta získaná plíseň. Výsledek té koupele, kdy jsem na lavor dal 50 aktivovaných kapek byl obdivuhodný. Na dva pokusy ta potvora chcípla a nyní mám od ní pokoj i když stále nosím stejné boty a dokonce jsem je ani nijak nedezinfikoval.

Zjavne je Vasa imunita teraz v lepsom stave, ako vtedy, a tu plesen si tam uz nepusti.
Ozaj, co sposobuje taka mala plesen na nohe. (povedzme 1cm2) Je jasne, ze vypusta do krvi toxiny, ale neviem odhadnut, ci je to pre telo bez problemov zvladnutelne, alebo je toho az tolko, ze je to ucititelne (teda, po zbaveni sa aj takej malej plesne, clovek uciti rozdiel).

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 12:14 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
milda píše:
Čajová lžička je cca 60 kapek. Poměr může být 1:5, ale i 1:4. Je to funkčně celkem jedno, ale 1:4 je méně kyselé.

Takže já si dávám vlastně 3 lžičky (180 kapek MMS) + 12 lžiček (720 kapek) kyseliny citronové. Je toho přes půl číše vína pěkně zlatohnědé kapaliny. Lze si k tomu i OPATRNĚ přičichnout. \":wink:\" \":D\"

Inhalace spolu s vodní párou je pro průdušky příjemná. Jenom když je moc horká voda, je v počátku příliš cítit chrordioxid, tak minutku vyvětrám a pak vlezu s novinama do vany... \":D\"

Milda, vsak ty sa zachvilu budes kupat v cistom chlore \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 12:44 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
A nasiel som nieco, taketo nieco som hladal. \":-)\"
Cibuľa proti hlienu
Ak máte v hrdle plno hlienu, pomáha cibuľa. Postrúhajte ju a zmiešajte s medom. Užívajte viackrát denne polievkovú lyžicu. Dýchacie cesty sa uvoľnia.

len odstavovat sa mi ju nechcelo. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 1:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Zjavne je Vasa imunita teraz v lepsom stave, ako vtedy, a tu plesen si tam uz nepusti.
Ozaj, co sposobuje taka mala plesen na nohe. (povedzme 1cm2) Je jasne, ze vypusta do krvi toxiny, ale neviem odhadnut, ci je to pre telo bez problemov zvladnutelne, alebo je toho az tolko, ze je to ucititelne (teda, po zbaveni sa aj takej malej plesne, clovek uciti rozdiel).

Imunita pořídí udržet na uzdě stav až po vlastní aplikaci MMS, jinak by se to patrně vrátilo. Rozdíl ve zdravotním stavu jsem nijak nepocítil, ale je holým faktem, že určitě nic dobrého se od kožní plísně čekat nedá. Určitě to zatěžuje játra, ale pokud je pravidelně čistíte, tak to celkem zvládají.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 1:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
A nasiel som nieco, taketo nieco som hladal. \":-)\"
Cibuľa proti hlienu
Ak máte v hrdle plno hlienu, pomáha cibuľa. Postrúhajte ju a zmiešajte s medom. Užívajte viackrát denne polievkovú lyžicu. Dýchacie cesty sa uvoľnia.

len odstavovat sa mi ju nechcelo. \":-)\"

To máte naprosto stejné jako to, co jsem vám napsal, akorát ten med trochu snižuje vysoké pH cibule, čímž se postup stává méně efektivní, je to spíše postup pro aplikaci cibule dětem. Já jsem vám to doporučil s okurkou a ta právě vysokým pH naopak účinky ještě umocní, což je mnohem lepší. Mimo jiné to umí velice rychle srovnat vysoký tlak.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 2:00 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
To máte naprosto stejné jako to, co jsem vám napsal, akorát ten med trochu snižuje vysoké pH cibule, čímž se postup stává méně efektivní, je to spíše postup pro aplikaci cibule dětem. Já jsem vám to doporučil s okurkou a ta právě vysokým pH naopak účinky ještě umocní, což je mnohem lepší. Mimo jiné to umí velice rychle srovnat vysoký tlak.

Problem je skor ten, ze je zima a ja som uhorky na zimu neriesil a ani nechcem. Zato cibula aj med su zimne zalezitosti, preto sa mi zda tato varianta nejak tak lepsia, energeticky mi to viac pasuje do zimneho obdobia. \":-)\"
Inak pomohlo to, odislo par hlienov, ktore som nemohol vykaslat, a uz sa citim lepsie.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 4:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Problem je skor ten, ze je zima a ja som uhorky na zimu neriesil a ani nechcem. Zato cibula aj med su zimne zalezitosti, preto sa mi zda tato varianta nejak tak lepsia, energeticky mi to viac pasuje do zimneho obdobia. \":-)\"
Inak pomohlo to, odislo par hlienov, ktore som nemohol vykaslat, a uz sa citim lepsie.

Cibule je vyloženě ideální rozpouštědlo hlenů, ale ten křen je v dlouhodobém pohledu ještě daleko lepší, nemá sice tak rychlý nástup, ale výsledky jsou mnohem trvalejšího rázu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 10:28 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Tak kupil som si chren, mali len taky dost velky. Vy ho ako skladujete? Lebo ked je taky silny, tak ten koren by ma mohol zasobovat aj 2 mesiace.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 10:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Tak kupil som si chren, mali len taky dost velky. Vy ho ako skladujete? Lebo ked je taky silny, tak ten koren by ma mohol zasobovat aj 2 mesiace.

Dejte ho do mikrotenového sáčku, dolu do ledničky, takto vydrží opravdu dost dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 11:37 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ako rychlo sa MMS vstrebe na prazdny zaludok? Tak ma napadlo, ze ranne pitie vody budem robit tymto sposobom, aby nedoslo ku kontaktu himalajskej soli a MMS.
Najprv si dam MMS, spolu s 3/4 litrom vody. Pockam, kym sa vstrebe. Potom vypijem salku vody s himalajskou solou.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 5:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ako rychlo sa MMS vstrebe na prazdny zaludok? Tak ma napadlo, ze ranne pitie vody budem robit tymto sposobom, aby nedoslo ku kontaktu himalajskej soli a MMS.
Najprv si dam MMS, spolu s 3/4 litrom vody. Pockam, kym sa vstrebe. Potom vypijem salku vody s himalajskou solou.

To bych udělal obráceně, co do objemu použité vody. Nejprve MMS do cca 1-2 dcl vody a teprve potom solanku ve velkém objemu vody. Tím se MMS prakticky okamžitě vstřebá a voda tomu již nijak nevadí, odstup stačí podle mě tak cca 15-20 min.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2010 2:24 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 09, 2009 5:11 pm
Příspěvky: 50
Bydliště: Zlín
tak napisu svou prvni zkusenost s MMS.
muj problem je suchy svedivy ekzem na celem tele a v poslednich tydnech se mne zacaly mnozit furunkly na brichu, hyzdich, vnitrni strane leveho stehna a ojedinele se vyskytly i na jinych mistech. me furunkly jsou male povrchove vridky, nektere hnisave a bolestive, v uvedenych mistech se vyrojily ve skupinach. hlavne kvuli furunklum jsem se odhodlal zkusit povrchovou aplikaci MMS a proto jsme si za uplynulych 7 dni dal 2x 30minutovou koupel s MMS (50 a 60 kapek) a jednou jsem zkusil pokusni pocet furunklu potrit aktivovanym a neaktivovanym MMS. prubeh:
- po prvni koupeli se pocet furunklu zvysil. ekzem nereagoval nijak, kuze byla akorat znacne vysusena, nicmene jsem sel hned spat, tak jsem si namazal jen nejkritictejsi mista a zbytek zkusil nechat nenamazany. rano jsem se ale uz musel namazat komplet, abych z te suchosti nezesilel.
- 3 dny po prvni koupeli jsem zkusil na furunkly aplikovat aktivovane a neaktivovaneho MMS. furunkly osetrene neaktivovanym MMS se zmenily v cervene fleky vetsi nez puvodne, suche, olupujici se, jakoby poleptane, po poskrabani snadno krvacejici. bohuzel nektere z nich jsou hnisave i dnes, 4 dny po, kuze porad cervena. potreni aktivovanym MMS nedela s kuzi tak drasticke veci, vetsina furunklu se "zklidnila", pouze jedno misto se podoba prvne zminenym, tj. suchy cerveny flek, olupujici se kuze, po odloupnuti kuze krev.
- po druhe koupeli se furunkly tak zjevne nerozmnozily, jejich hojeni probiha podle mne standardne. nicmene kuze s ekzemem jiz byla vysusena mnohem vic a tak neslo se pred spanim nenamazat.
dojmy:
z aplikace MMS primo na kuzi mam negativni dojem, hojeni furunklu nic extra, po neaktivovanem MMS docela vyrazne zhorseni. u ekzemu po koupelich nenastala zadna zmena, ktera by mne umoznila hodnotit, 2 koupele jsou nejspis malo. muj problem je nasledna silna vysusenost kuze, ktera je pri danem rozsahu "na palici".

jeste mne napadla mozna pricina furunklu: cetl jsem (asi v knize M. O. Brukera - Musime trpet alergii?), ze hnis a hnisave vyrazky zpusobuje skrob, ktereho se telo timto zpusobem zbavuje. a bramborovy skrob je pomocna latka v tabletach magnesi lactici, ktere uzivam... nevim, mozna zcestna uvaha.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2010 12:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
haddock píše:
tak napisu svou prvni zkusenost s MMS.
muj problem je suchy svedivy ekzem na celem tele a v poslednich tydnech se mne zacaly mnozit furunkly na brichu, hyzdich, vnitrni strane leveho stehna a ojedinele se vyskytly i na jinych mistech. me furunkly jsou male povrchove vridky, nektere hnisave a bolestive, v uvedenych mistech se vyrojily ve skupinach. hlavne kvuli furunklum jsem se odhodlal zkusit povrchovou aplikaci MMS a proto jsme si za uplynulych 7 dni dal 2x 30minutovou koupel s MMS (50 a 60 kapek) a jednou jsem zkusil pokusni pocet furunklu potrit aktivovanym a neaktivovanym MMS. prubeh:
- po prvni koupeli se pocet furunklu zvysil. ekzem nereagoval nijak, kuze byla akorat znacne vysusena, nicmene jsem sel hned spat, tak jsem si namazal jen nejkritictejsi mista a zbytek zkusil nechat nenamazany. rano jsem se ale uz musel namazat komplet, abych z te suchosti nezesilel.
- 3 dny po prvni koupeli jsem zkusil na furunkly aplikovat aktivovane a neaktivovaneho MMS. furunkly osetrene neaktivovanym MMS se zmenily v cervene fleky vetsi nez puvodne, suche, olupujici se, jakoby poleptane, po poskrabani snadno krvacejici. bohuzel nektere z nich jsou hnisave i dnes, 4 dny po, kuze porad cervena. potreni aktivovanym MMS nedela s kuzi tak drasticke veci, vetsina furunklu se "zklidnila", pouze jedno misto se podoba prvne zminenym, tj. suchy cerveny flek, olupujici se kuze, po odloupnuti kuze krev.
- po druhe koupeli se furunkly tak zjevne nerozmnozily, jejich hojeni probiha podle mne standardne. nicmene kuze s ekzemem jiz byla vysusena mnohem vic a tak neslo se pred spanim nenamazat.
dojmy:
z aplikace MMS primo na kuzi mam negativni dojem, hojeni furunklu nic extra, po neaktivovanem MMS docela vyrazne zhorseni. u ekzemu po koupelich nenastala zadna zmena, ktera by mne umoznila hodnotit, 2 koupele jsou nejspis malo. muj problem je nasledna silna vysusenost kuze, ktera je pri danem rozsahu "na palici".

jeste mne napadla mozna pricina furunklu: cetl jsem (asi v knize M. O. Brukera - Musime trpet alergii?), ze hnis a hnisave vyrazky zpusobuje skrob, ktereho se telo timto zpusobem zbavuje. a bramborovy skrob je pomocna latka v tabletach magnesi lactici, ktere uzivam... nevim, mozna zcestna uvaha.

To s tím MMS je dost divné, protože MMS má špičkové desinfekční účinky a na zánětlivá ložiska běžně zabírá. Na promaštění a hydrataci pokožky můžete vyzkoušet kokosový olej. Co se týká toho škrobu to je pravda, ale tak malé množství jako je v tabletách, to se mi moc nezdá. Nicméně můžete vyzkoušet jinou formu příjmu hořčíku, ve větších dávkách, zcela bez jakékoliv přísady. V Latinské Americe je běžné používat k tomuto účelu chlorid hořečnatý hexahydrát, který můžete užívat jako práškový hořčík s vodou. Nechte to chvíli ustát, ta bělost pak zmizí a dostanete mírně bělavou vodu, čímž pak máte samotné ionty a téměř vše se vstřebá. Můžete to klidně dochutit lehce citrónovou šťávou a je to celkem dobré. Užívá se to zase v takové dávce, která těsně nevyvolává průjem. Problém je sehnat to v malém balení, ale nijak se to nekazí a pokud to nenecháte zvlhnout, tak to má životnost prakticky neomezenou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2010 10:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 09, 2009 5:11 pm
Příspěvky: 50
Bydliště: Zlín
no jako bych to zarekl, dneska zaznamenavam opet rozmnozeni furunklu i na nova mista. myslite, ze mam pokracovat v MMS koupelich?
co tak zjistuji, tak jsem si v uplynulych dnech (rekneme od prvni MMS koupele), zrejme intenzivnim nocnim skrabanim, zpusobil na tele hodne drobnych poraneni/oderku a proto mam docela obavu kuzi znovu rozmocit a vysusit...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 12:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28313
Bydliště: Poděbrady
haddock píše:
no jako bych to zarekl, dneska zaznamenavam opet rozmnozeni furunklu i na nova mista. myslite, ze mam pokracovat v MMS koupelich?
co tak zjistuji, tak jsem si v uplynulych dnech (rekneme od prvni MMS koupele), zrejme intenzivnim nocnim skrabanim, zpusobil na tele hodne drobnych poraneni/oderku a proto mam docela obavu kuzi znovu rozmocit a vysusit...

MMS zlikviduje zánět a případné parazity, ale neumí odstranit zdroj problému, to vyžaduje pravidelné čištění tlustého střeva a o něm se nezmiňujete. Pokud chcete pokračovat s koupelemi, tak každopádně denně čistěte střeva, ideálně pomocí urinových klystýrů. Určitě by bylo vhodné ve větších dávkách dodat křemík, třeba z přesličky a železo, ideální zdroj je melasa, také jsou vhodné vitamíny skupiny B.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz