Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 08, 2024 7:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 1:51 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 1:43 am
Příspěvky: 1
Dobrý den.
Doporučuji všem stránky: www.emms.cz a přečtení knihy od Jima Humbla - MMS-Zásady používání zázračného minerálního roztoku. Možnost zakoupit třeba na www.natural-products.cz.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 3:11 am 
Offline

Registrován: pon úno 15, 2010 9:51 pm
Příspěvky: 58
Jarda píše:
Čerstvý kefír, je domácí živý kefír, ideálně z nepasterizovaného kozího mléka, případně nepasterizovaného kravského mléka a v nouzi i z plnotučného selského mléka z obchodu. Vyrábí se pomocí kefírové tibetské houby a obsahuje 32 kultur živých bakterií, jak říkám kefírek, které jsou našimi kamarády a starají se o naší dobrou imunitu. Tento nápoj ve správných dávkách a kombinacích, dokáže odstranit i většinu nádorů a drobnější zdravotní potíže odstraní o to lépe.

Zatím nemám tu houbu a netuším, kde sehnat nepasterizované mléko, ale to je vedlejší, proč píšu: koupila jsem si snad po dvou letech klasický výrobek z KM "kefír". Ostatní strava zůstala stejná jako jiné dny. Po několika hodinách se dostavilo značné nadýmání a ty větry páchnou tak, že jsem to snad ještě nezažila \":shock:\" \":lol:\"
Mám to chápat tak, že kefír z KM z obchodu je pro tělo nevhodná potravina, nebo naopak pracuje správně, vybíjí nevhodné bakterie ve střevě a po pár dnech konzumace nadýmání a puch ustoupí a střevo bude kolonizované lepšími bakteriemi?
(Nevím, jak moc to spolu souvisí, ale užívám i MMS, už 7 dní, první den 3*2k, druhý den více a už 4 nebo 5 dní jedu okolo 25k na den ve 4-6 dávkách.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 10:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Sarka píše:
Dnes mi přišla nově petlahev MMS od Pala. Zítra koupím Vincentku, protože jinou skleněnou láhev nemám. A tak bych se chtěla zeptat, jestli můžu Vincentku nějakou dobu skladovat v petce (ve tmě) a nesnížím tak její kvalitu. A hlavně, co s ní??? Minerálky nepiju vůbec a nemocná bývám málo, tak netuším, jak to zužitkovat.

Néti?
Potírat pleť a dodat jí trochu minerálů?
Pít denně třeba deci, dokud nebude litr a půl pryč???

Pokud řešíte obsah těch lahví, tak si kupte pivo, pokud možno v hnědé lahvi s takovým patentním uzávěrem, například tento typ http://www.chodovar.cz/navic/download/w ... b3580539e2 a třeba pro vás bude tento obsah lépe využitelný. Jinak tyto lahve se hodí ke skladování ještě lépe a jsou dokonce vratné, takže po spotřebování obsahu ji můžete zase pustit do oběhu. Vincentka je výborná na inhalování při rýmě a dá se do nosu stříkat takovým rozprašovačem. Na néti je samozřejmě bez problémů využitelná, ale zbytečně drahá. Pokud ji přelijete do PET lahve třeba od magnézie a uskladníte ve tmě, tak vydrží stejně jako v tom původním obalu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 10:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Milan13 píše:
Dobrý den.
Doporučuji všem stránky: http://www.emms.cz a přečtení knihy od Jima Humbla - MMS-Zásady používání zázračného minerálního roztoku. Možnost zakoupit třeba na http://www.natural-products.cz.

To je nesmyslně drahé a zdroje, které zde doporučuji, MMS dodávají za zlomeček ceny uvedené na vámi uvedených stránkách. MMS je naprosto stejné a od tohoto se opravdu liší pouze dobrou cenou a trochu méně bombastickou reklamou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 10:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Sarka píše:
Zatím nemám tu houbu a netuším, kde sehnat nepasterizované mléko, ale to je vedlejší, proč píšu: koupila jsem si snad po dvou letech klasický výrobek z KM "kefír". Ostatní strava zůstala stejná jako jiné dny. Po několika hodinách se dostavilo značné nadýmání a ty větry páchnou tak, že jsem to snad ještě nezažila \":shock:\" \":lol:\"
Mám to chápat tak, že kefír z KM z obchodu je pro tělo nevhodná potravina, nebo naopak pracuje správně, vybíjí nevhodné bakterie ve střevě a po pár dnech konzumace nadýmání a puch ustoupí a střevo bude kolonizované lepšími bakteriemi?
(Nevím, jak moc to spolu souvisí, ale užívám i MMS, už 7 dní, první den 3*2k, druhý den více a už 4 nebo 5 dní jedu okolo 25k na den ve 4-6 dávkách.)

Zápach prdíků v prvních dnech užívání kefíru je přirozeně normální, protože kefírky pozabíjí ve střevě kvanta patogenních breberek a jejich mrtvá tělíčka, kterých může být i 1,5 kg se rozkládají a při tom také trochu páchnou. Patrně jste náhodou narazila na produkt, kde živé bakterie opravdu jsou, což se často nestává a po pár dnech se to skutečně porovná, zápach zmizí a s ním i mnohé zdravotní potíže. Aplikace MMS na to nemá žádný vliv, akorát to kefírkám trochu pomáhá v jejich čistící činnosti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 2:03 pm 
Offline

Registrován: pon úno 15, 2010 9:51 pm
Příspěvky: 58
Jardo, moc Vám děkuji.

Pivo nepiju, asi koupím Vincentku a větší množství někomu dám. Sama si nechám pár deci na případné vystříkávání nosu při rýmě...

Kefír jsem koupila od Kunínu, kdyby to někoho zajímalo, ale chápu, že produkt z kozího nebo alespoň nepasterizovaného KM za použití tibetské houby by byl lepší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 8:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Sarka píše:
Jardo, moc Vám děkuji.

Pivo nepiju, asi koupím Vincentku a větší množství někomu dám. Sama si nechám pár deci na případné vystříkávání nosu při rýmě...

Kefír jsem koupila od Kunínu, kdyby to někoho zajímalo, ale chápu, že produkt z kozího nebo alespoň nepasterizovaného KM za použití tibetské houby by byl lepší.

Ten kefír je vždy vhodnější čerstvý, doma vyrobený, kde máte záruku toho, co se tam vůbec vyskytuje a po stránce zdravotní jistotu, že vám opravdu pomáhá, což se o produktech chemicko-potravinářského průmyslu rozhodně tvrdit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 9:00 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Mám otázky na MMS :
1. na umývanie zubov používam 6 aktivovaných kvapiek v 1dcl vody ( najprv vykloktám hrdlo a potom si umývam zuby asi s 20ml "zbytkom" ), pričom mi to pripadá silne kyslé na zuby ( po umytí sú také stvrdnuté ako keď človek vypije citrónovú šťavu. MÁ TO TAK BYŤ či niečo robím zle ?
2. koľko ml vody pripadá na 7, 10 či 15 kvapiek MMS, keď to chcem piť ? Pýtam sa na čo najmenšie množstvo vody ktoré je možné použiť, keďže ja pijem väčšie množstvo vody až 2-3 hodiny po jedle, a tak nechcem narušiť trávenie potravy používaním MMS ( narušiť trávenie kvôli vode, v ktorej je MMS rozrobené ). Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 9:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
Mám otázky na MMS :
1. na umývanie zubov používam 6 aktivovaných kvapiek v 1dcl vody ( najprv vykloktám hrdlo a potom si umývam zuby asi s 20ml "zbytkom" ), pričom mi to pripadá silne kyslé na zuby ( po umytí sú také stvrdnuté ako keď človek vypije citrónovú šťavu. MÁ TO TAK BYŤ či niečo robím zle ?
2. koľko ml vody pripadá na 7, 10 či 15 kvapiek MMS, keď to chcem piť ? Pýtam sa na čo najmenšie množstvo vody ktoré je možné použiť, keďže ja pijem väčšie množstvo vody až 2-3 hodiny po jedle, a tak nechcem narušiť trávenie potravy používaním MMS ( narušiť trávenie kvôli vode, v ktorej je MMS rozrobené ). Ďakujem za odpoveď.

Já tady již poněkolikáté píšu, že zuby si čistím přímo neředěným aktivovaným MMS. Pokud je po čištění přejedete jazykem, tak jsou nádherně hladké a zubní kámen zcela zmizí.
Já piji jakékoliv množství aktivovaného MMS, klidně i 20 kapek, cca v 0,5-1 dcl vody a jedním polknutím čisté vody to zapiji. Netvrdím, že to ideální postup a každý ho nesnese, to budete muset vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 11:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Sarka píše:
Zatím nemám tu houbu a netuším, kde sehnat nepasterizované mléko
Šárko řeším stejný problém, ale jsem patrně trochu dál, tak Vám napíši, jak kefír míním řešit já, třeba Vám pomohu. Tak za prvé, sehnat houbu - mám ji slíbenou tady od jednoho člena z fóra, takže na ni dychtivě čekám. Pak budu dělat kefír ze syrového mléka, o němž netušíte, kde jej sehnat. Koukněte na web www.tmleko.cz a tam je mapa, kde všude lze syrové mléko koupit. Samozřejmě poptejte se v okolních vesnicích Vašeho bydliště, jistě seženete někoho, kdo má doma krávu a mléko Vám prodá, samozřejmě nepasterované nehomogenizované.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 11:24 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Mám jeden dotaz v souvislosti s pH moči. Nevím, zda to zařazuji do správného vlákna, ale již jsme zde pH řešili v souvislosti s užíváním MMS. Na fóru u pramene jsem našla tento názor:
Mnoho lidí se mylně domnívá, a zaznělo to i tady, že pálení žáhy je důsledek kyselé stravy. Nemusí to být tak! Žaludek z nějakého důvodu dostává nadměrné množství kyseliny (ta nevzniká v žaludku, ale v krvi, odkud ji žaludek extrahuje) především tehdy, když žaludek musí snižovat kyselost krve při nadměrném užívání zásad. Používání jedlé sody tedy může být vyháněním čerta ďáblem. Lepší je jíst něco, co vyžaduje k natrávení hodně kyseliny a naopak snížit příjem zásad. Pak se proces zvýšeného množství kyseliny v krvi zastaví a zmizí i překyselení žaludku, aka pálící "žáha". (A pozor! Je docela možné, že k takovému stavu může dojít i při nerozumném, dlouhodobém vysokém dávkování MMS. Jeho rozpadem se v krvi může vytvořit zásoba látek, meziproduktů, z nichž tělo produkuje kyselinu solnou, kterou pak musí extrahovat žaludek. Jinou cestou tělo neopustí. Nic se nemá přehnat – excesy nezřídka vedou k excesům na jiné, často neočekávané straně.)
Pravidlo zní - kyselost žaludku a moči je vždy zrcadlově obrácená vůči kyselosti krve a lymfy.

Jsem z toho tak teď nějak zmatená? Znamená to tedy, že čím kyselejší moč, tím zásaditější krev a lymfa?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 2:02 pm 
Offline

Registrován: pon úno 15, 2010 9:51 pm
Příspěvky: 58
Jindro, díky, koukám, že automat na mléko mám asi hodinu a kousek cesty mhd, to je fajn.

Zuby si čistím MMS teprve počtvrté (aktivovaný roztok ředím vodou cca 1:2, časem chci bez vody) a rozhodně vnímám změny k lepšímu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 4:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Mám jeden dotaz v souvislosti s pH moči. Nevím, zda to zařazuji do správného vlákna, ale již jsme zde pH řešili v souvislosti s užíváním MMS. Na fóru u pramene jsem našla tento názor:
Mnoho lidí se mylně domnívá, a zaznělo to i tady, že pálení žáhy je důsledek kyselé stravy. Nemusí to být tak! Žaludek z nějakého důvodu dostává nadměrné množství kyseliny (ta nevzniká v žaludku, ale v krvi, odkud ji žaludek extrahuje) především tehdy, když žaludek musí snižovat kyselost krve při nadměrném užívání zásad. Používání jedlé sody tedy může být vyháněním čerta ďáblem. Lepší je jíst něco, co vyžaduje k natrávení hodně kyseliny a naopak snížit příjem zásad. Pak se proces zvýšeného množství kyseliny v krvi zastaví a zmizí i překyselení žaludku, aka pálící "žáha". (A pozor! Je docela možné, že k takovému stavu může dojít i při nerozumném, dlouhodobém vysokém dávkování MMS. Jeho rozpadem se v krvi může vytvořit zásoba látek, meziproduktů, z nichž tělo produkuje kyselinu solnou, kterou pak musí extrahovat žaludek. Jinou cestou tělo neopustí. Nic se nemá přehnat – excesy nezřídka vedou k excesům na jiné, často neočekávané straně.)
Pravidlo zní - kyselost žaludku a moči je vždy zrcadlově obrácená vůči kyselosti krve a lymfy.

Jsem z toho tak teď nějak zmatená? Znamená to tedy, že čím kyselejší moč, tím zásaditější krev a lymfa?

Dalo by se to interpretovat i takto, ale jenom v hrubě zjednodušené rovině. Rozhodně není vhodné to tak i zkoušet v praxi, protože to vlastně spousta lidí dělá a právě proto onemocní. Křivka pH tělních tekutin musí mít normální denní průběh a sledovat jasně danou křivku, která právě dokazuje, že vše v těle chodí tak jak má. Pokud tělo bude vyplavovat přebytek kyselin, tak sice budete mít pH moče nízké, ale to ještě automaticky neznamená zásaditou krev a tělo to pak řeší i jinak. Například pokud není schopno kyseliny vyplavit, tak tvoří vnitřní skládky a to jsou například zdroje pro rakoviny a jiné vážné choroby. Nepíšete sice proč to řešíte, ale vždy se držte normálního denního průběhu pH moče a slin z čehož vám musí vyjít průměrné denní pH 6,4-6,8, vše ostatní je špatně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 7:23 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Děkuji za vysvětlení, jen mě to zaujalo v souvislosti s diskuzí o pH zde. Nicméně raději do toho tedy nebudu více zabředávat a začnu si měřit skutečné pH. Již jsem si nakoupila i papírky na měření, tak hned po jaterní kúře s tím začnu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 7:43 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Já tady již poněkolikáté píšu, že zuby si čistím přímo neředěným aktivovaným MMS. Pokud je po čištění přejedete jazykem, tak jsou nádherně hladké a zubní kámen zcela zmizí.
Já piji jakékoliv množství aktivovaného MMS, klidně i 20 kapek, cca v 0,5-1 dcl vody a jedním polknutím čisté vody to zapiji. Netvrdím, že to ideální postup a každý ho nesnese, to budete muset vyzkoušet.

Vadí, ked si po vyčistení zubov kefkou čistím medzizubné priestory dentálnou nitou a medzizubnými kefkami?
Myslím konk. tú nit, pretože je voskovaná a s mentolovou príchutou a neviem či to nejako novplyvnuje účinok MMS.
Ruší sa to teda?
Mimochodom pokial si úplne vyčistím zuby kefkou tak to trvá cca 10 min.
Dúfam, že to nejako neznižuje účinok MMS.
Alebo áno?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz