Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon črc 08, 2024 9:04 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 9:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Sarka píše:
Mám potažený jazyk už léta, teď jsem ho na sebe šla vypláznout a povlak už není bílý, jako býval, ale takový nenápadně hnědý. Díky za podnět, budu to sledovat. Třeba se rozpouští a budu mít brzy jazyk tak krásně růžový, jako moje fenka \"8)\"

No já opravdu na zubech vnímám razantní ústup plaku, hmatem i vizuálně. Takže se neznepokojuji výpočtem koncentrace MMS, ale raduju z výsledků.
Napadá mne příměr - sklenice vody s 5k rozhodně dělá pořádek v těle ("celém"). Proč by na malinkou ústní dutinu nestačila pětina objemu téhož roztoku?

Ale ne, nechci se zamotávat do počtů a úvah. Přeji ti, aby sis brzy našel koncentraci, která ti bude příjemná i efektivní.

Počet kapek a koncentrace nehraje roli, účinné to bude vždy, akorát rychlost ústupu zubního kamene a plaku je rychlejší při vyšší aplikované koncentraci. Jinak to po delší době zmákne MMS i dost naředěné a dokonce ho stačí pouze kloktat, ani nemusí člověk používat kartáček, takto to dělám třeba na dovolené.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 2:36 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Pán Jarda, sestra kloktala MMS ( takou istou koncentráciou ako ja ) + si s tým umývala zuby - a mala jazyk omnoho menej potiahnutý ako ja ( po použití, lebo ja mám inak jazyk "ružovučký", len po použití MMS zbeleje ) - takže to nemá nič s toxínmi, nakoľko moja sestra, hoci má len 19, musí byť pretoxikovaná ako prasa... nekonzumuje skoro žiadne ovocie, a jej jedálniček tvorí pečivo, zemiaky, cestoviny, mäso, syr a sladkosti ( neviem či si viete predstaviť ak to raní mňa, keď celá moja hlúpa rodina sa takto stravuje... ). Takže ten povlak súvisí s niečim iným - alebo sestra má zablokované vylučovanie nečistôt prostredníctvom MMS cez jazyk ? Nepravdepodobné...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 3:24 pm 
Offline

Registrován: pon úno 15, 2010 9:51 pm
Příspěvky: 58
Každý člověk má úplně jiné projevy detoxu. Nemusí to být u každého jazyk. Někdy nemusí být znatelné žádné příznaky detoxu a přesto se může tělo čistit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 5:57 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Na zastavení průjmu po MMS jednoznačně vetší dávka živočišného uhlí a bílá rýže.

Spravil som tak. Zejdol som celé to balenie, neskor ryžu, no priznám sa, že som tam dal aj trochu zeleniny(chýbala mi).
Už sa to zastavilo.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 8:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Pán Jarda, sestra kloktala MMS ( takou istou koncentráciou ako ja ) + si s tým umývala zuby - a mala jazyk omnoho menej potiahnutý ako ja ( po použití, lebo ja mám inak jazyk "ružovučký", len po použití MMS zbeleje ) - takže to nemá nič s toxínmi, nakoľko moja sestra, hoci má len 19, musí byť pretoxikovaná ako prasa... nekonzumuje skoro žiadne ovocie, a jej jedálniček tvorí pečivo, zemiaky, cestoviny, mäso, syr a sladkosti ( neviem či si viete predstaviť ak to raní mňa, keď celá moja hlúpa rodina sa takto stravuje... ). Takže ten povlak súvisí s niečim iným - alebo sestra má zablokované vylučovanie nečistôt prostredníctvom MMS cez jazyk ? Nepravdepodobné...

Ty reakce jsou velice individuální a to že dobře jíte, ještě neznamená, že nemáte přebytek kyselin, já všude píšu, že se to neodvíjí od subjektivních názorů, ale je třeba si pH pravidelně měřit. Pokud je vaše sestra v pohodě a vy stresák, tak může být i po velice diskutabilní stravě na tom mnohem lépe než vy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 10:43 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : A ked nie som stresák, ale som človek silne nešťastný ? Na čo vplýva nešťastie - čo ničí ? Lebo nešťastnejšieho ako som ja pravdepodobne nepoznáte - to je dan za to, že som pochopil Osha, že sa zdravo stravujem a ľudia sa mi za to smejú, že som v sexe totálne bez zábran ( a takú nenájdem ), že som komplet pochopil psychologiu človeka, a že vidím ako reklama, médiá, lekárstvo atd klamú ľudí - ktorí tomu veria a mne sa smejú. Ja osobne som to nezvládol, tak som nešťastný že to ani neviem vyjadriť, a zdravá strava a detoxikácie sú asi to jediné,, čo ma drží pri živote. Takže aký orgán ničí "veľmi silný smútok", a ako mení určité telesné tekutiny, neviete náhodou ? Dakujem za odpoved.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 10:46 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
ku MMS : stačí na jednu dávku 10 aktivovaných kvapiek ? Lebo dnes som už na 10-tich ( dal som si to 4 krát za deň ) a už cítim MMS všade... už ho začínam piť s trochou odporu... nemám odšťavovač zatiaľ, takže si to musím vytrpieť len s vodou... \":D\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 1:31 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
NOWOCAYN píše:
to Jarda : A ked nie som stresák, ale som človek silne nešťastný ? Na čo vplýva nešťastie - čo ničí ? Lebo nešťastnejšieho ako som ja pravdepodobne nepoznáte - to je dan za to, že som pochopil Osha, že sa zdravo stravujem a ľudia sa mi za to smejú, že som v sexe totálne bez zábran ( a takú nenájdem ), že som komplet pochopil psychologiu človeka, a že vidím ako reklama, médiá, lekárstvo atd klamú ľudí - ktorí tomu veria a mne sa smejú. Ja osobne som to nezvládol, tak som nešťastný že to ani neviem vyjadriť, a zdravá strava a detoxikácie sú asi to jediné,, čo ma drží pri živote. Takže aký orgán ničí "veľmi silný smútok", a ako mení určité telesné tekutiny, neviete náhodou ? Dakujem za odpoved.

Nowocayn, smutok urcite nieco nici, pozri si CTM. Ale celkovo nejde o to, ktory organ to nici, lebo telo je aj tak prepojena sustava... dolezitejsie je to, ze to toho nici po energetickej stranke dost. Vyskusaj si nieco zistit o etikoterapii, minimalne sa viac dozvies o suvislostiach medzi emociami, organmi, a ochoreniami, ktore sposobuju emocne bloky. Ked si smutny, nestastny, tak lahko moze dojst k duseniu nejakych emocii, ktore nedavas najavo, a to urobi v tele energeticku sarapatu.
Poznanie prinasa stastie, Osho ti teda teda vela stastia nepriniesol, takze si ho bud cital zle, malo, alebo si proste nenasal kompletnejsie poznanie. Utrpenie je sucast zivota, a je to tak dobre, nas Stvoritel to tak chcel. Bez zleho totiz nemoze existovat dobre. Nemohol by teda existovat ani raj. Nechaj ich trpiet, nechaj ich nasat aj to zle, utrpenie. Je to tak v poriadku, toto miesto nema byt rajom, tak sa z neho raj nesnaz spravit, inak ides proti prirodnym zakonom, a to, ako je zname, sposobuje utrpenie. Toto ked realizujes, prestanes sa trapit za druhych.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 1:09 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
NOWOCAYN píše:
to Jarda : A ked nie som stresák, ale som človek silne nešťastný ? Na čo vplýva nešťastie - čo ničí ? Lebo nešťastnejšieho ako som ja pravdepodobne nepoznáte - to je dan za to, že som pochopil Osha, že sa zdravo stravujem a ľudia sa mi za to smejú, že som v sexe totálne bez zábran ( a takú nenájdem ), že som komplet pochopil psychologiu človeka, a že vidím ako reklama, médiá, lekárstvo atd klamú ľudí - ktorí tomu veria a mne sa smejú. Ja osobne som to nezvládol, tak som nešťastný že to ani neviem vyjadriť, a zdravá strava a detoxikácie sú asi to jediné,, čo ma drží pri živote. Takže aký orgán ničí "veľmi silný smútok", a ako mení určité telesné tekutiny, neviete náhodou ? Dakujem za odpoved.

NOWOCAYN drže se! Soucítím s tebou a držím palce, ať se tvoje situace zlepší,
já to zvládám celkem v klidu, i když s občasnými hádkami, ale mamka se z toho taky hroutí, protože jí doma docela dělají peklo, jen když si chce udělat blbou šťávu, ach jo, já se jen bojím, až budu mít dítě, jak ho budou babička (s přítelovi strany) a švagrová s rodinou litovat, že mu nedám dortíček, nebo knedlíčky...
doktorka kamarádce radila, aby začala dávat dítěti (1,5 roku) už trochu masa !!! (doktory budu rovnou vraždit...\":-)\")
Je těžké vybočovat, držím palce.
---------------------------
Co se týče MMS, pane Zajíčku, mám dotaz, jestli vyjde na stejno hodit do sebe samotné MMS a zapít ho vodou, nebo to MMS nalít do sklenice vody a to pak ihned vypít?
Děkuji
zdravím
Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 4:52 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Ked mi dávka 40 kvapiek nevyvolá hnačku znamená to snád, že MMS nefunguje ako má alebo funguje bez ohladu na to či hnačku vyvolá alebo nie? Už sa mi stalo, že pri dávke 40 sa dostavila hnačka a aj vobec.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 7:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : A ked nie som stresák, ale som človek silne nešťastný ? Na čo vplýva nešťastie - čo ničí ? Lebo nešťastnejšieho ako som ja pravdepodobne nepoznáte - to je dan za to, že som pochopil Osha, že sa zdravo stravujem a ľudia sa mi za to smejú, že som v sexe totálne bez zábran ( a takú nenájdem ), že som komplet pochopil psychologiu človeka, a že vidím ako reklama, médiá, lekárstvo atd klamú ľudí - ktorí tomu veria a mne sa smejú. Ja osobne som to nezvládol, tak som nešťastný že to ani neviem vyjadriť, a zdravá strava a detoxikácie sú asi to jediné,, čo ma drží pri živote. Takže aký orgán ničí "veľmi silný smútok", a ako mení určité telesné tekutiny, neviete náhodou ? Dakujem za odpoved.

Játra ta ovlivňují to, zda jste prakticky nezničitelný po psychické stránce a nebo v potížích celý život. Ve vašem případe se není čemu divit, stále bazírujete na nesmyslech, jako jsou bílkoviny a tuky v kombinacích s cukry a to játra opravdu nemusí. Vlastně nasíráte svoje játra a pak se nasíráte sám, protože vám to ta narušená játra ráda umožní, aby jste si to taky užil, jako si to musí užívat vaše játra. Navíc si uvědomte, že není cílem člověka předělat svět kolem sebe, ale předělat sebe.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 7:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
ku MMS : stačí na jednu dávku 10 aktivovaných kvapiek ? Lebo dnes som už na 10-tich ( dal som si to 4 krát za deň ) a už cítim MMS všade... už ho začínam piť s trochou odporu... nemám odšťavovač zatiaľ, takže si to musím vytrpieť len s vodou... \":D\"

To je otázka, na co to má stačit. Obecně se doporučuje dojít na cca 36 kapek za den a vy jste už na 40. Nicméně já používám takový jednoduchý týdenní postup kdy končím 60 kapkami za hodinu, ale to se opravdu každému doporučit nedá. Piji to zásadně s vodou a do šťávy jsem to nedával nikdy, takže já třeba nepochopím, že to někomu nechutná. Rozhodně je nesmysl se přemáhat, to je lepší vzít vícekrát deně menší počet kapek, což se obecně lépe snáší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 7:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Co se týče MMS, pane Zajíčku, mám dotaz, jestli vyjde na stejno hodit do sebe samotné MMS a zapít ho vodou, nebo to MMS nalít do sklenice vody a to pak ihned vypít?
Děkuji
zdravím
Jana

Já se domnívám, že po stránce chemické reakce je to naprosto jedno, spíše jde o snášenlivost jednotlivce. Já si aktivované MMS v jakkoliv velké dávce, vždy zaliji cca 0,5 dcl vody a vypiji, poté to zapiji jedním lokem čisté vody, toť vše.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 7:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28316
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ked mi dávka 40 kvapiek nevyvolá hnačku znamená to snád, že MMS nefunguje ako má alebo funguje bez ohladu na to či hnačku vyvolá alebo nie? Už sa mi stalo, že pri dávke 40 sa dostavila hnačka a aj vobec.
Ďakujem

Organizmus se postupně čistí a po určité době budete schopný vypít klidně 100 aktivovaných kapek zcela bez problémů, pokud to bude potřeba. To, že jste jednou po 40 kapkách dostal průjem, neznamená, že se to bude opakovat, protože jste tuto dávku již překonal a dostaví spíše znova po dávce vyšší, nebo třeba již nikdy, pokud jste už vyhubil všechno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 9:29 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Organizmus se postupně čistí a po určité době budete schopný vypít klidně 100 aktivovaných kapek zcela bez problémů, pokud to bude potřeba. To, že jste jednou po 40 kapkách dostal průjem, neznamená, že se to bude opakovat, protože jste tuto dávku již překonal a dostaví spíše znova po dávce vyšší, nebo třeba již nikdy, pokud jste už vyhubil všechno.

Je to zvláštne, naviac ja osobne to robím napr. tak, že si dám 20 kvapiek a po pol hodine dalších 20 a na lačno.
Tá hnačka neprichádza hned, ale po cca 2 hodinách. Nechcem to velmi dávat počas celého dna postupne, pretože to by ma tá hnačka mohla otravovat aj v noci a to by mi fakt vadilo. Úplne zastavovat tú hnačku zase nechcem, lebo to by potom zrejeme tie "zdochliny" zrejme ostali vo mne a opat by sposobili výraznú toxicitu. Potom to samozrejme zastavím tím uhlím, ryžou.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz