Nějakou dobu se už zajímám o "Rife technologii", na které frekvenční léčba stojí, takže bych se rád podělil o své zkušenosti.
Napřed se ale musím zmínit o tom, že úspěch, či neúspěch terapie, záleží velmi na tom, jakým způsobem frekvence vytváříme a jakým do těla dopravujeme.
V první řadě bych si nekupoval velmi předražené zappery, mohou sice fungovat dobře, ale jsou opravdu mnohonásobně předražené. Ani bych nestavěl nic analogového, založeného např. na zmíněném obvodu 555 a to z toho důvodu, že nemáte pod kontrolou přesné nastavení kmitočtu, ani jeho stabilitu. Na tom samozřejmě záleží.
Proto doporučuji zakoupit tzv. "generátor funkcí" se syntézou DDS, který mívá dva nezávislé kanály nastavitelné až na tři desetinná čísla, které využijeme například ke generování nosné vlny a modulační frekvence zároveň, navíc bývá přítomen i vstup pro měření frekvence. Samozřejmostí je možnost volby různých parametrů, průběhu, amplitudy signálu a podobně.
Cena takového přístroje je řádově nižší, než je cena různých zapperů, začíná někde okolo 4000kč.
Alternativně lze použít program Frex16 pro Windows, který už obsahuje sady frekvencí pro konkrétní organizmy a možnost naprogramování vlastních sad. Ve Free verzi je program každých 6 minut přerušen a je nutno ručně potvrdit pokračování. Umožňuje pouze aplikaci nf frekvencí, v kombinaci s generátorem funkcí je možno vytvořit i nosnou vlnu, např. pro plazmový přístroj.
Ke generátoru funkcí, nebo PC, již můžeme připojit výkonový prvek dle volby způsobu přenosu signálu do těla.
Existuje několik způsobů přenosu a každý může mít jinou účinnost, či naprostou neúčinnost.
Prvním způsobem je kontaktní "zapping", který je asi nejjednodušším způsobem přenosu, dalším je magnetický přenos, který zasahuje i méně vodivé tkáně, kterým se kontaktní zapping vyhýbá, konkrétní provedení pro "homemade" bastlení najdete pod názvem Doug coil, např. zde
https://coilmachinesnw.com/. Problémem je tady potřeba rozměrné cívky a VN kondenzátorů, které je potřeba pro každou frekvenci přepínačem navolit do rezonance se zvoleným kmitočtem.
Dalším projektem pro domácí tvorbu je skupina přístrojů nazývaných EMEM.
http://www.dragonfly75.com/book/EMEM2plans.pdfTy jsou založeny na využití automobilové zapalovací cívky s příslušným ovladačem, připojitelným opět ke zvolenému zdroji signálu. EMEM přístroje jsou určeny k využití nf signálů, což vyplývá z možností použité zapalovací cívky.
K VN výstupu cívky je připojena většinou neonová trubice, v nouzi lze ale s úspěchem využít i osvětlovacích zářivek. Trubice se může použít dvojím způsobem, buď kontaktním, kdy se rukama dotýkáme trubice spolu s "mínusovou" kostřící elektrodou pod nohama, kdy se výkon reguluje zařazením odporu,
nebo druhým způsobem, bezkontaktním, kdy zapojíme trubici k živému konci cívky jedním koncem, přičemž necháme druhý konec trubice volný, případně osazený kapacitním kloboukem.
V tomto režimu generuje trubice silné elektrické pole.
První způsob zapojení si pochvalují lidé s boreliózou, kdy snad údajně ani nejde tolik o konkrétní frekvenci, jako o likvidaci mikroorganizmů průchodem proudu, osobně mám ale silnou reakci na boreliózu i s použitím bezkontaktní metody s příslušnou frekvencí.
Frekvence lze najít na netu hlavně na seznamu CAFL
https://www.cafl.cz/cafl, nebo v seznamech Dr Huldy Clarkové, které jsou ovšem v řádu stovek kHz.
Mnohé jsou integrovány ve zmíněném software Frex16.
Další metody, jako Beckův čistič krve, nebo Godzilu, sestávající se z devítivoltové baterie a odporu, nemám vyzkoušené.
Klasická plazmová jednotka s VF nosnou vlnou je nákladná na stavbu a znalosti v oboru, samotná trubice, či tzv. Phanatron, vyjde velmi draho, řádově desítky tisíc Kč, proto se zde jimi nezabývám.
Třeba to někomu pomůže, budu rád, pokud někomu usnadním rozhodování, nebo ušetřím nějakou tu korunu