Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 2:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 16, 2010 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Ananas, grep, kiwi ... sušené švestky a fíky ... mandle, sezam ... kokos, mák ... olivový olej a skořice --- je to vhodná kyselá kombinace nebo něco z toho je třeba vyřadit , a co sirná patlanina ? Melounová šťáva je vhodná na candidu ? Kombinace kefír + rozmixované lněné semínko je vhodná ?

Většinou ano, až snad na ten ananas a fíky, ale neberte to doslova, to se takto určit nedá a každému funguje něco jiného. Je potřeba si stravu nějakou dobu zapisovat a vypozorovat, co konkrétně vám škodí a co ne. Sirná patlanice nevadí a meloun většinou také ne, ale musí se jíst jako samostatné jídlo. Kefír kandidu likviduje a lněné semínko určitě nevadí, ale opravdu musíte svoji stravu chvilku pozorovat a sledovat třeba různé kombinace a hlavně přidané tuky, co vám to dělá s trávením.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 12:37 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Slavek Krepelka pise:
S tím plivacím testem je to ještě trochu na prd. On ukáže, jestli to máš v ústní dutině. To ještě neznamená, že je to systémové(*), i když tam je velká pravděpodobnost. Nicméně pokud to v puse je, je zase šance, že se to zahnízdí, obvykle přes mandle a zase je průšvih. Ono to nezbytně nejde jenom ze střeva. Lidí s Candidou v ústní dutině jsou spousty a pozná se to i podle zkaženého dechu. Ve faldech mandlí se tvoří takzvané mandlové kameny (žlutavé hrudky). Když jsou velké, začne je být vidět i na povrchu. MMS to z pusy vymlátí téměř okamžitě při správném postupu, ale rádo se to vrací, díky nedostatečnosti imunního systému.
Takže jako jedinný krátkodobý boj se mi jeví HCl.

(*)vyse uvedeny citat je odpovedi na nasledujici prispevek:
Kdo si neni jist at VCAS udela plivaci test, pokud se to chytne vcas a candida je pouze ve streve(celularni candidoza), da se pomerne rychle a bezproplemove dostat do zdravych limitu, ale pokud to zanedbate nebo o tom dlouha leta nevite (jako ja), je to velky pruser..!! Vznikne tzv.systemova candidoza ktera jak se pise v clanku proroste jako plisnove houby prakticky do celeho tela(dostane se a doslova proroste "koreny"skrz strevni stenu) a to je pak tezky a umorne vycerpavajici dlouhodoby boj...!!!
------
Candida Albigans -Tento původně neškodný jednobuněčný mikroorganizmus může začít narůstat a stává se dokonce extrémně nebezpečnou patogenní houbou s hlubokými kořeny, jimiž pevně zakoření v kterémkoli tělesném orgánu. Tato houba posléze provrtá svými kořeny otvůrky do střevní výstelky, kudy pak vypouští toxíny svého metabolizmu do krevního řečiště.

Jak se vlastně stane, že se zprvu neškodná kvasinka změní v nebezpečný patogen?
Taková změna se obvykle děje z mnoha příčin, jež způsobí, že se v těle vytvoří nevyvážený stav. Mezi hlavní popudy této změny patří popíjení alkoholu, užívání antibiotik, rekreačních drog, hormonální antikoncepce, stejně jako dlouhodobější pociťování stresu, přítomnost záření, chemoterapie, užívání steroidů a samozřejmě špatné stravování.

Rozmnožená kvasinka je jako nezmar, který všem přináší velké utrpení. Může člověka podlomit následnou slizniční systémovou infekcí, sníženou hladinou cukru v krvi. Mohou být projevy na pokožce - akné, porucha funkce štítné žlázy, vyroste myom, změní se psychika - přibude úzkost, rozvine se deprese, imunitní systém začne reagovat poplašeně a nastartuje tvorbu protilátek, které pak ovšem při dalších krocích útočí - zmateně - na různé tkáně vlastního těla, které měl za úkol chránit, nyní však chybně vyvíjí snahu "domnělého nepřítele" zničit: Jedná se již o projev sebedestruktivní, to jest autoimunitní proces. Příkladem jsou např. lupus erythomatodes, roztroušená skleróza, autismus, duševní nemoci, ba dokonce rakovina.
Ta je léčena chemoterapií, při ní se však navíc totálně potlačí zbývající imunita a každý si asi domyslí, jak tato situace přispěje k dalšímu rozmnožení kvasinky.

A přitom jsme na začátku měli šanci udržovat obtížný mikroorganizmus pod kontrolou. Pokazili jsme si to svým přispěním, stresy, užívanými léky, kortikoidy, sexuálním(promiskuitním nebo i věrným sexem s nakaženým partnerem!!) a chybnou stravou. Kvasinky přerůstají zdravou míru v prostředí stravy s vysokým obsahem rafinovaných cukrů, mléčných výrobků, alkoholu, synteticky upravených potravin a hormonů vylučovaných do svaloviny konzumovaných zvířat z důvodu vysoké hladiny stresu před porážkou aj.

Kvasinka Candida Albigans produkuje tzv. mykotoxiny, jsou to neurotoxiny (nervové jedy), které způsobují narušení buněčné komunikace, ničí a rozkládají tkáně a orgány a jejich vlivem je tělo slabé a náchylné k infekcím a zánětům, protože mykotoxiny oslabují imunitní systém, naruší syntézu RNA a DNA, poškozují a ničí neurony, jsou karcinogenní, narušují koordinaci mezi jednotlivými systémy těla natolik, že imunitní systém útočí sám proti vlastním tkáním těla.

A to je onen autoimunitní princip, o kterém byla zmínka výše.
Tělesné orgány a také například mozek jsou přirozeně chráněny proti mykotoxínům prostřednictvím sliznice střevní a správné funkce jater.
Špatná strava přispívá k naplnění jater toxíny a snižuje jimi počet přátelských bakterií ve střevu. To je charakteristické pro známou dysbiózu. A to vše umožní mykotoxinům, aby pronikly až do míst, jako je mozek, nervový systém, klouby a kůže.
Naproti tomu potrava organická(pozn:-a já bych dodal-ŽIVÁ-NIKOLI VAŘENÁ...!!), převážně rostlinná, chemicky nezpracovaná udržuje játra zdravá, bez toxinů a podporuje přátelské bakterie ve střevu na vysoké úrovni. Známe účinek probiotik a prebiotik.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 5:26 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Tak to jsou ty hrudky co se mi dělaj v puse!Já si to myslel že je to ta potvora.Pane Jardo včera mi přišel čaj lapacho a ta lichořeřišnice.Dá se to lapacho pít bez omezení?Je totiž velmi chutné,ale na stránkách kde jsem ho koupil píšou 4 lžičky do litru vody apít max 3 týdny.A ta lichořeřišnice namlít,pak polovrchovatou lžičku vařit 5 minut,zbytek rozžvýkat a zapít čajem.Toto mám dělat nalačno nebo kdykoli během dne?A ten zázvor do ovoce je také bez omezení nebo je nějaká max dávka?
Děkuji!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 7:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Slavek Krepelka pise:
S tím plivacím testem je to ještě trochu na prd. On ukáže, jestli to máš v ústní dutině. To ještě neznamená, že je to systémové(*), i když tam je velká pravděpodobnost. Nicméně pokud to v puse je, je zase šance, že se to zahnízdí, obvykle přes mandle a zase je průšvih. Ono to nezbytně nejde jenom ze střeva. Lidí s Candidou v ústní dutině jsou spousty a pozná se to i podle zkaženého dechu. Ve faldech mandlí se tvoří takzvané mandlové kameny (žlutavé hrudky). Když jsou velké, začne je být vidět i na povrchu. MMS to z pusy vymlátí téměř okamžitě při správném postupu, ale rádo se to vrací, díky nedostatečnosti imunního systému.
Takže jako jedinný krátkodobý boj se mi jeví HCl.

(*)vyse uvedeny citat je odpovedi na nasledujici prispevek:
Kdo si neni jist at VCAS udela plivaci test, pokud se to chytne vcas a candida je pouze ve streve(celularni candidoza), da se pomerne rychle a bezproplemove dostat do zdravych limitu, ale pokud to zanedbate nebo o tom dlouha leta nevite (jako ja), je to velky pruser..!! Vznikne tzv.systemova candidoza ktera jak se pise v clanku proroste jako plisnove houby prakticky do celeho tela(dostane se a doslova proroste "koreny"skrz strevni stenu) a to je pak tezky a umorne vycerpavajici dlouhodoby boj...!!!
------
Candida Albigans -Tento původně neškodný jednobuněčný mikroorganizmus může začít narůstat a stává se dokonce extrémně nebezpečnou patogenní houbou s hlubokými kořeny, jimiž pevně zakoření v kterémkoli tělesném orgánu. Tato houba posléze provrtá svými kořeny otvůrky do střevní výstelky, kudy pak vypouští toxíny svého metabolizmu do krevního řečiště.

Jak se vlastně stane, že se zprvu neškodná kvasinka změní v nebezpečný patogen?
Taková změna se obvykle děje z mnoha příčin, jež způsobí, že se v těle vytvoří nevyvážený stav. Mezi hlavní popudy této změny patří popíjení alkoholu, užívání antibiotik, rekreačních drog, hormonální antikoncepce, stejně jako dlouhodobější pociťování stresu, přítomnost záření, chemoterapie, užívání steroidů a samozřejmě špatné stravování.

Rozmnožená kvasinka je jako nezmar, který všem přináší velké utrpení. Může člověka podlomit následnou slizniční systémovou infekcí, sníženou hladinou cukru v krvi. Mohou být projevy na pokožce - akné, porucha funkce štítné žlázy, vyroste myom, změní se psychika - přibude úzkost, rozvine se deprese, imunitní systém začne reagovat poplašeně a nastartuje tvorbu protilátek, které pak ovšem při dalších krocích útočí - zmateně - na různé tkáně vlastního těla, které měl za úkol chránit, nyní však chybně vyvíjí snahu "domnělého nepřítele" zničit: Jedná se již o projev sebedestruktivní, to jest autoimunitní proces. Příkladem jsou např. lupus erythomatodes, roztroušená skleróza, autismus, duševní nemoci, ba dokonce rakovina.
Ta je léčena chemoterapií, při ní se však navíc totálně potlačí zbývající imunita a každý si asi domyslí, jak tato situace přispěje k dalšímu rozmnožení kvasinky.

A přitom jsme na začátku měli šanci udržovat obtížný mikroorganizmus pod kontrolou. Pokazili jsme si to svým přispěním, stresy, užívanými léky, kortikoidy, sexuálním(promiskuitním nebo i věrným sexem s nakaženým partnerem!!) a chybnou stravou. Kvasinky přerůstají zdravou míru v prostředí stravy s vysokým obsahem rafinovaných cukrů, mléčných výrobků, alkoholu, synteticky upravených potravin a hormonů vylučovaných do svaloviny konzumovaných zvířat z důvodu vysoké hladiny stresu před porážkou aj.

Kvasinka Candida Albigans produkuje tzv. mykotoxiny, jsou to neurotoxiny (nervové jedy), které způsobují narušení buněčné komunikace, ničí a rozkládají tkáně a orgány a jejich vlivem je tělo slabé a náchylné k infekcím a zánětům, protože mykotoxiny oslabují imunitní systém, naruší syntézu RNA a DNA, poškozují a ničí neurony, jsou karcinogenní, narušují koordinaci mezi jednotlivými systémy těla natolik, že imunitní systém útočí sám proti vlastním tkáním těla.

A to je onen autoimunitní princip, o kterém byla zmínka výše.
Tělesné orgány a také například mozek jsou přirozeně chráněny proti mykotoxínům prostřednictvím sliznice střevní a správné funkce jater.
Špatná strava přispívá k naplnění jater toxíny a snižuje jimi počet přátelských bakterií ve střevu. To je charakteristické pro známou dysbiózu. A to vše umožní mykotoxinům, aby pronikly až do míst, jako je mozek, nervový systém, klouby a kůže.
Naproti tomu potrava organická(pozn:-a já bych dodal-ŽIVÁ-NIKOLI VAŘENÁ...!!), převážně rostlinná, chemicky nezpracovaná udržuje játra zdravá, bez toxinů a podporuje přátelské bakterie ve střevu na vysoké úrovni. Známe účinek probiotik a prebiotik.

Nic nemáte nikdy jisté a co se týká spolehlivosti tohoto testu, tak ta je velice slušná, rozhodně lepší než klasika v laboratořích, kde to stojí hromadu peněz a zjistí starou belu. Je holým faktem, že někdy se může mýlit, ale lepší falešně pozitivní výsledky a pár dní asketického života, než negativní výsledky z laborky a člověk se narve v převelikém nadšení optimálně nějakou sladkou srágorou a zapijete to samoserným pivem. Srovnání HCl pochopitelně srovná i kvasinky, je to asi opravdu jediná skutečně spolehlivá metoda, která vychází z přirozené imunity. Tyto kvasinky ve skutečnosti zabíjí obrovská množství lidí a nesmyslné diagnózy se slovem rakovina by se měly jmenovat přemnožená kvasinka, nebo parazit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 8:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Tak to jsou ty hrudky co se mi dělaj v puse!Já si to myslel že je to ta potvora.Pane Jardo včera mi přišel čaj lapacho a ta lichořeřišnice.Dá se to lapacho pít bez omezení?Je totiž velmi chutné,ale na stránkách kde jsem ho koupil píšou 4 lžičky do litru vody apít max 3 týdny.A ta lichořeřišnice namlít,pak polovrchovatou lžičku vařit 5 minut,zbytek rozžvýkat a zapít čajem.Toto mám dělat nalačno nebo kdykoli během dne?A ten zázvor do ovoce je také bez omezení nebo je nějaká max dávka?
Děkuji!

Pokud ty čaje budete střídat, tak se dají používat prakticky nepřetržitě a u té lichořeřišnice třikrát denně tu dávku, ideálně před jídlem. Zázvor naprosto dle chuti, v zemích kde se běžně vyskytuje ho jedí nahusto a zase tak nemocní nejsou i když hygiena je tam dost zoufalá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 8:58 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Jaký je postup léčení pomocí HCl ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 10:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Jaký je postup léčení pomocí HCl ?

Je zde k tomuto tématu celé vlákno a prostě se v rozumném zředění pije.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned črc 18, 2010 7:23 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Tak mě překvapil test, který mi jeden ukázal, že ani snad po půl hodině nebo hodině, sliny neklesají a vše je v pořádku. Dnes jsem si ho udělal znova a sliny jely za chvíli dolů v provázkách jako v dzungli. Co to má sakra znamenat? \":-D\" Jsem na jiný stravě, není snad nic, čím bych je podpořil a k tomu ještě používám do jídla chilli a kurkumu, někdy česnek a tak.... Možná jen, že by v těch rybičkách v salátu.... To mě napadá jako jediná varianta... Ale co by tam dělaly?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned črc 18, 2010 8:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Tak mě překvapil test, který mi jeden ukázal, že ani snad po půl hodině nebo hodině, sliny neklesají a vše je v pořádku. Dnes jsem si ho udělal znova a sliny jely za chvíli dolů v provázkách jako v dzungli. Co to má sakra znamenat? \":-D\" Jsem na jiný stravě, není snad nic, čím bych je podpořil a k tomu ještě používám do jídla chilli a kurkumu, někdy česnek a tak.... Možná jen, že by v těch rybičkách v salátu.... To mě napadá jako jediná varianta... Ale co by tam dělaly?

Ano u zdravého člověka se sliny opravdu nehnou a dost záleží na tom, jak moc je organizmus kvasinkou zamořen. Jde zde sice primárně o kvasinky v ústní dutině, ale zpravidla je výsledek objektivní i pro zbytek těla a určitě je test srovnatelný, ne li lepší, než standardní lékařské vyšetřovací postupy a to ani nemluvím o jeho ceně. Vyzkoušejte nejíst na noc, to také dost pomáhá omezit kvasinky a dodržte minimálně 4 hodiny před spaním, optimálně i 5 hodin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned črc 18, 2010 9:20 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Jarda píše:
Ano u zdravého člověka se sliny opravdu nehnou a dost záleží na tom, jak moc je organizmus kvasinkou zamořen. Jde zde sice primárně o kvasinky v ústní dutině, ale zpravidla je výsledek objektivní i pro zbytek těla a určitě je test srovnatelný, ne li lepší, než standardní lékařské vyšetřovací postupy a to ani nemluvím o jeho ceně. Vyzkoušejte nejíst na noc, to také dost pomáhá omezit kvasinky a dodržte minimálně 4 hodiny před spaním, optimálně i 5 hodin.

Zkusím a uvidíme. Možná i ten olejový klystýr jim dost znepříjemnil život a mám pocit, že stále mám problém v tlustém střevě, možná i tenkém... Ale to chce čas, možná občasné olejové klystýry by to pomohly vyřešit. Přijde mi tento klystýr jako výborný a možná lepší jak klasický s vodou nebo vodou a citronem. Přijde mi míň agresivní na střevo a přitom více účinný. Ono v podstatě pochází od jogínů a ty vědí jak na to... \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2010 8:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
muflon píše:
Mohou být projevy na pokožce - akné, porucha funkce štítné žlázy, vyroste myom, změní se psychika - přibude úzkost, rozvine se deprese, imunitní systém začne reagovat poplašeně a nastartuje tvorbu protilátek, které pak ovšem při dalších krocích útočí - zmateně - na různé tkáně vlastního těla, které měl za úkol chránit, nyní však chybně vyvíjí snahu "domnělého nepřítele" zničit: Jedná se již o projev sebedestruktivní, to jest autoimunitní proces. Příkladem jsou např. lupus erythomatodes, roztroušená skleróza, autismus, duševní nemoci, ba dokonce rakovina.

Tak to je přesně můj případ! Aspoň to mám potvrzené, že můj autoimunitní zánět štítné žlázy způsobuju kvasinka.

3 měsíce nejím cukr a sacharidy, 6 týdnů jsem na protikvasinkové dietě a plivací test je pořád pozitivní, ani trošku se nezlepšil. Už mě to nebaví, zato moje kvasinka by si zasloužila Bobříka hladu \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2010 9:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Zkusím a uvidíme. Možná i ten olejový klystýr jim dost znepříjemnil život a mám pocit, že stále mám problém v tlustém střevě, možná i tenkém... Ale to chce čas, možná občasné olejové klystýry by to pomohly vyřešit. Přijde mi tento klystýr jako výborný a možná lepší jak klasický s vodou nebo vodou a citronem. Přijde mi míň agresivní na střevo a přitom více účinný. Ono v podstatě pochází od jogínů a ty vědí jak na to... \":-)\"

Olejové klystýry jsou určitě vhodné a velice dobré výsledky přináší také MMS. Možná by nebylo od věci vyzkoušet i klystýry s česnekem, což kvasinky a jiné střevní mrchy vyloženě nesnáší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2010 9:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Tak to je přesně můj případ! Aspoň to mám potvrzené, že můj autoimunitní zánět štítné žlázy způsobuju kvasinka.

3 měsíce nejím cukr a sacharidy, 6 týdnů jsem na protikvasinkové dietě a plivací test je pořád pozitivní, ani trošku se nezlepšil. Už mě to nebaví, zato moje kvasinka by si zasloužila Bobříka hladu \":)\"

Omezte na rozumné minimum tuky a přidejte na očistách, hlavně střeva, pokud ani to nezabere, tak se začněte zabývat kyselinou chlorovodíkovou a patrně jí budete mít nedostatek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Postoj obv.doktoru ke candidoze
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2010 10:45 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Musel jsem se smát(ale smutným bezmocným smíchem), kdyz jsme cela rodina sli na pravidelnou 2-rocni preventivní prohlidku k obvodnimu lekari.....
- kdyz jsem zjistili postoj lekaru ke kvasinkovym infekcim...(na kterou jsme si udelali levny domaci test samovysetrenim a chteli si to nechat potvrdit...) - proste to je tak bezne u mnoha lidi, ze kvasinky většina lékařů asi ani neřeší-pouze ti hodne osvícení lékaři či INFORMOVANÍ PACIENTI...a kdyz si hodne dupnete a pozadujete konkretni specielni vystreni(ale kolik lidi vlastne ví co jim je a vysetrovani na co chtit-od toho tu je prece lekar...).

Promořenost populace na candidozu je pritom obrovská:
http://zdravi.doktorka.cz/candidozou-tr ... komentare/
-odhad je cca kazdy 4 clovek ji má(neboť imunitu ma dnes oslabenou kdekdo, spouštěčem jsou stresy, nevhodná a uspěchaná strava, antibiotika a kortikoidy, sexualni prenos, hektický způsob života atd). Otazkou pak už jen je v jak vazne fázi to kdo u sebe zjistí(pokud to vůbec zjistí!!) - pokud má někdo silnou imunitu tak DLOUHO tu candidozu nebude řešit a bude mít méně závažné a pomaleji postupuijící průvodní projevy, které však bude připisovat jak on tak lékař něčemu úplně jinému než candidoze! .Navíc je velky rozdil mezi candidou pouze v trávicím traktu a přilehlém močopohlavním systému, a candidou ktera se už dostala do krve a ostatnich organu v tele(=systemová candidoza...)- a to uz je pak hodne vazne onemocneni s velkými následky pokud se VCAS NEDIAGNOSTIKUJE A VCAS NERESI( \":!:\" zkuste se schvalne preptat sveho lekare co vam doporuci na lecbu candidozy \":idea:\" a pak to porovnejte se zkusenostmi s touto zakernou nemoci na vlakne o Candidoze(a s radami p.Jardy Zajicka):


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 569
1279552427


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Postoj obv.doktoru ke candidoze
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2010 10:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
muflon píše:
Musel jsem se smat, kdyz jsem zjistil ze ani na vystreni krve ani na moci, proste NEMAJI ZADNOU KOLONKU NA VYSETRENI CANDIDOZY...proste to je tak bezne u lidi ze kvasinky asi ani neresi-pouze ti hodne osvicení...a kdyz si hodne dupnete...ale antibiotika ci chemie Vas odrovnaji nejspis jeste vice...(promořenost populace je velká-odhad je cca kazdy 4 clovek jima, otazka v jak vazne fázi-je velky rozdil mezi candidou pouze ve streve, a candidou ktera se dostala do krve a ostatnich organu v tele(=systemova candidoza...).!

DIKY opravdu ze tady existuji takove informace jake poskytuje pan Jarda na tomto foru, kdo si to neuvedomuje a pripadaji mu nektere rady pana Jardy extremni nebo "ulítlé" a hodně netradicni, at si zjisti par takovych nemoci jako je treba candidoza a jine...a srovna vysledky a postup ortodoxni mediciny(alopaticke) a techto rad pana Jardy....

Ovsem pokud sam clovek(nebo někdo blízký) neonemocni nejakou zavaznejsi chorobou, tak teoreticky těžko docení jak prospesne rady pana Jardy jsou....

SYTÝ HLADOVÉMU NEUVĚŘÍ....A Z CIZÍHO KREV NETEČE...(lidove cesky : kdyz mne to neboli tak co mi je do druhych...) \":oops:\" \":(\"


Přesně tak!
Když jsem šla ke své doktorce, tak mě vyhodila, co jí otravuju s nějakou kvasinkou. Jako kdyby o ní v životě neslyšela.

Když jsem dneska četla muflonův příspěvek, úplně mě polilo horko. Od podzimu do zimy se mi sypal jeden orgán za druhým. Kdybych se spolehla na doktory, včetně homeopatie a akupunktury, kde mi taky nepomohli, tak jsem nejspíš za pár let mrtvá.

Připojuji se, velké DÍKY Jardovi za tyhle stránky!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz