Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 4:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 4:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Dokonce se ještě doporučuje jíst společně obiloviny a luštěniny. To by mohlo být taky v pořádku, pokud se to dobře stráví.

Tak zde se obávám, že to už se vůbec dobře nestráví, ale klidně si to vyzkoušejte, jde již o příliš koncentrovanou stravu a málo kdo je to schopen strávit bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 6:19 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pročítal jsem celé vlákno , ale mám z toho už guláš . Může prosím někdo napsat stručně celkové shrnutí léčby / zejména osoby , kteří se candidy zbavily / .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 8:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pročítal jsem celé vlákno , ale mám z toho už guláš . Může prosím někdo napsat stručně celkové shrnutí léčby / zejména osoby , kteří se candidy zbavily / .

Kandidy se zcela zbavit nelze a nic takového vám nikdo napsat nemůže, protože na to působí mraky faktorů a například psychika je jeden z nich, tak jak to chcete přebírat. Prostě pochopte, že kvasinka je normální všudypřítomný likvidátor odpadu a pokud ji nezajistíte odpady-hleny, tak se zase stáhne do normálu. Nejde o nic cizorodého, prostě jste si tu svoji vlastní více vykrmil toť vše. Dokonce nevadí ani zakázané druhy ovoce, ale nesmíte je s ničím míchat, prostě sníte jeden druh a nic jiného, například 0,5 kg meruněk. Teprve na další jídlo dejte něco jiného a uvidíte ty pokroky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 8:23 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Kandidy se zcela zbavit nelze a nic takového vám nikdo napsat nemůže, protože na to působí mraky faktorů a například psychika je jeden z nich, tak jak to chcete přebírat. Prostě pochopte, že kvasinka je normální všudypřítomný likvidátor odpadu a pokud ji nezajistíte odpady-hleny, tak se zase stáhne do normálu. Nejde o nic cizorodého, prostě jste si tu svoji vlastní více vykrmil toť vše. Dokonce nevadí ani zakázané druhy ovoce, ale nesmíte je s ničím míchat, prostě sníte jeden druh a nic jiného, například 0,5 kg meruněk. Teprve na další jídlo dejte něco jiného a uvidíte ty pokroky.

Tak ted se ztrácím i já. Takže zakázané ovoce jako třeba meruňky a banány se jíst můžou, když se budou jíst samotné? Třeba dva banány nebo těch 0,5 kg meruněk a další jídlo třeba za tři hodiny něco jiného nevadí proti candidě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 8:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Tak ted se ztrácím i já. Takže zakázané ovoce jako třeba meruňky a banány se jíst můžou, když se budou jíst samotné? Třeba dva banány nebo těch 0,5 kg meruněk a další jídlo třeba za tři hodiny něco jiného nevadí proti candidě?

V naprosté většině případů ano, právě takto to funguje a pro jistotu bych si ke každému jídlu dal trochu kokosového oleje, případně česnek, nebo zázvor, či skořici a důležité je jídlo velice dokonale rozžvýkat, tak 50-70 kousnutí na sousto. Za těchto podmínek se kvasný proces prakticky nemá šanci rozeběhnout a tělo si kvasinku postupně srovná do přijatelných mezí. Jediné, co se naprosto nesmí, jsou umělé cukry a tepelně upravené škroby, ty ji přímo vyprovokují a zase jede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 9:28 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
V naprosté většině případů ano, právě takto to funguje a pro jistotu bych si ke každému jídlu dal trochu kokosového oleje, případně česnek, nebo zázvor, či skořici a důležité je jídlo velice dokonale rozžvýkat, tak 50-70 kousnutí na sousto. Za těchto podmínek se kvasný proces prakticky nemá šanci rozeběhnout a tělo si kvasinku postupně srovná do přijatelných mezí. Jediné, co se naprosto nesmí, jsou umělé cukry a tepelně upravené škroby, ty ji přímo vyprovokují a zase jede.

Tak to jste mne potěšil. Banány a meruňky zbožňuji a když vidím, jak krásně dozrávají a okolo se tím jen cpou, tak je to pro mne velké odříkání. No já když si dám ovoce, a to je ráno k snídani a k večeři, tak si vždy k tomu dám česnek, ráno i zázvor a skořici. To pro jistotu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 9:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Tak to jste mne potěšil. Banány a meruňky zbožňuji a když vidím, jak krásně dozrávají a okolo se tím jen cpou, tak je to pro mne velké odříkání. No já když si dám ovoce, a to je ráno k snídani a k večeři, tak si vždy k tomu dám česnek, ráno i zázvor a skořici. To pro jistotu.

Tak to vyzkoušejte a vždy s tím můžete přestat, čili nic špatného se patrně nestane a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Candida a CELER
PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2010 12:37 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Kutil píše:
Když sem hledal protikvasinkouvou dietu, zaujalo mě jediné slovíčko, že celer je pro Candii zabiják.
Tak nyní asi týden křópu syrové celler, po kousíčkách jak si vzpomenu a světe div se, ono se něco děje
Hlavní problémy s refluxem ustoupily hned po očistné kůře s MMS, ale zbytek Candie odolává Po týdenní kůře s celerem odezněly i ty zbytky problémů s refluxem a některé doprovodné problémy kandidózy. Ještě ne úplně ale je vidět že su na dobré cestě a že se postupně té kandidózy zbavím

Celerek doporučuji všem, enem vydržať

. http://www.fiftyfifty.cz/Celer-neni-jen ... 239160.php .

Uvažujem, či tento účinok, by nemalo aj pravidelné chrúpanie, akejkoľvek inej surovej zeleniny. Surová zelenina posúva Ph organizmu do zásaditých polôh a to sa candide, ale aj iným potvorkám nepáči.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a CELER
PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2010 7:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Kutil píše:
Když sem hledal protikvasinkouvou dietu, zaujalo mě jediné slovíčko, že celer je pro Candii zabiják.
Tak nyní asi týden křópu syrové celler, po kousíčkách jak si vzpomenu a světe div se, ono se něco děje
Hlavní problémy s refluxem ustoupily hned po očistné kůře s MMS, ale zbytek Candie odolává Po týdenní kůře s celerem odezněly i ty zbytky problémů s refluxem a některé doprovodné problémy kandidózy. Ještě ne úplně ale je vidět že su na dobré cestě a že se postupně té kandidózy zbavím

Celerek doporučuji všem, enem vydržať

. http://www.fiftyfifty.cz/Celer-neni-jen ... 239160.php .

Uvažujem, či tento účinok, by nemalo aj pravidelné chrúpanie, akejkoľvek inej surovej zeleniny. Surová zelenina posúva Ph organizmu do zásaditých polôh a to sa candide, ale aj iným potvorkám nepáči.

Celer je nepochybně mimořádně zdravý a svým komplexem obsažených látek vlastně velice slušně podporuje tvorbu žaludečních kyselin, tím rovná pH a to se samozřejmě nelíbí kvasinkám. Nejde tedy o žádné převratné zjištění, ale o naprosto přirozenou vlastnost celeru, který je právě kvůli této čistící schopnosti považován i za slušné afrodiziakum a upravuje mnoho pochodů v organizmu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2010 8:03 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
A co sirná patlanina se zeleninou / více druhů / a nebo zeleninové saláty jak sirové tak lehce dušené např. s jáhly nebo pohankou ? Pane Jardo piji kolem 22 h kefír 1l , je to vhodné ? Po večeří t.j. po 18 h cítím jak se občas proženou bubliny ve střevě , způsobují to kvasinky ? Cítím únavu / ospalost / , ale tělo není unavené .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2010 8:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
A co sirná patlanina se zeleninou / více druhů / a nebo zeleninové saláty jak sirové tak lehce dušené např. s jáhly nebo pohankou ? Pane Jardo piji kolem 22 h kefír 1l , je to vhodné ? Po večeří t.j. po 18 h cítím jak se občas proženou bubliny ve střevě , způsobují to kvasinky ? Cítím únavu / ospalost / , ale tělo není unavené .

Tak to již moc vhodné není a veškeré jídlo by se mělo ukončit optimálně 5 hodin před spaním v nejhorším případě alespoň 3 hodiny a kefír vlastně je lehké jídlo, čili minimálně ty tři hodiny bych doporučil, ale větší odstup bude určitě lepší. Sirná patlanice se zeleninou je velice chutné jídlo a jednoznačně ano, totéž platí pro kombinace jáhly, pohanka a zelenina. Snažte se večeřet co nejdříve, třeba v 17 hodin a ještě velice málo, já buď nevečeřím, nebo sním třeba trochu samotné okurky a polévkovou lžíci dýňového semínka, což bohatě stačí. Za těchto podmínek sice asi budete mít zpočátku hlad, ale tělo bude čilé a únava žádná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2010 8:35 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Je vhodné dát kefír 1 l kolem 17 h místo večeře / četl jsem , že je nejvhodnější před spaním / ? Tepelně upravené škroby ... které zejména ?


Naposledy upravil sad dne pát črc 23, 2010 9:09 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2010 9:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Je vhodné dát kefír 1 l kolem 17 h místo večeře ? Tepelně upravené škroby ... které zejména ?

Ano s tím není problém a tepelně upravené škroby jsou vlastně jakékoliv výrobky pekařů a naprostá většina běžných jídel, jako rýže, brambory a mnoho dalších vařených příloh. Jejich škodlivost se samozřejmě dost liší a srovnávat třeba běžný chleba z obchoďáku, který není vhodný ani pro prase s vařenou bramborou opravdu nejde, ale škodí oboje, pouze to první extrémně a to druhé celkem málo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2010 9:23 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , kdy je nejvhodnější pít kefír / četl jsem , že je nejúčinější pít před spaním / ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2010 10:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , kdy je nejvhodnější pít kefír / četl jsem , že je nejúčinější pít před spaním / ?

Ano večer, ale ne těsně před odchodem do postele, je to prostě potravina a jako potravina se i chová. Kyseliny v žaludku okamžitě vysráží obsaženou bílkovinu a tu pak tráví, navíc při relativně značném naředění, čili to opravdu nějakou dobu trvá. Lidé s dobrým trávením si mohou dovolit ho pít těsně před odchodem do postele, ale ve vašem případě bych to asi neviděl jako ideální postup, nicméně pokud vám to evidentně nevadí, tak proč ne, ale u kvasinek to patrně nebude ono.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz