Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 6:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 31, 2010 9:31 am 
Offline

Registrován: pát črc 30, 2010 8:29 pm
Příspěvky: 2
Díky moc za radu. Prášky již několik měsíců neberu (k veliké nelibosti obvodní lékařky,ovšem tu jsem již změnil). Nedávno jsem také navštívil uznávaného přírodního léčitele pana Jukla, který mi řekl, že mám oslabenou imunitu, což by také myslím mohlo s kandidou souviset. Dneska ráno jsem si plivl do sklenice a ty provázky se tam objevily dost nahusto. No zkusím tedy upravit životosprávu a dodat tělu potřebné látky. Koneckonců budu jíst třeba kozí bobky, jen kdyby už to bylo trochu lepší. Doktoři by nejraději z člověka udělali cvoka, aniž by se pídili po skutečné příčině jeho potíží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: sob črc 31, 2010 10:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
michal píše:
Díky moc za radu. Prášky již několik měsíců neberu (k veliké nelibosti obvodní lékařky,ovšem tu jsem již změnil). Nedávno jsem také navštívil uznávaného přírodního léčitele pana Jukla, který mi řekl, že mám oslabenou imunitu, což by také myslím mohlo s kandidou souviset. Dneska ráno jsem si plivl do sklenice a ty provázky se tam objevily dost nahusto. No zkusím tedy upravit životosprávu a dodat tělu potřebné látky. Koneckonců budu jíst třeba kozí bobky, jen kdyby už to bylo trochu lepší. Doktoři by nejraději z člověka udělali cvoka, aniž by se pídili po skutečné příčině jeho potíží.

Kandida dokáže člověka solidně likvidovat a imunitu určitě oslabí zásadním způsobem. Úprava stravy je naprosto nutná a také je potřeba se dostat do klidu, vyloženě ji podporuje i stálé psychické napětí. Doktoři mají raději magory, než vyléčené pacienty z těch jim totiž nic nekouká, ale magor je stálý zdroj peněz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned srp 01, 2010 8:52 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , je vhodné aplikovat HCl tímto způsobem : naředěnou HCl 1:1 dám do hrníčku , natáhnu do stříkačky 1ccm , stříkačku zasunu do krku a HCl vypustím a polknu , poté troškou vody zakloktám a zapiji . Dávám před jídlem 2x1ccm a po něm také .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned srp 01, 2010 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , je vhodné aplikovat HCl tímto způsobem : naředěnou HCl 1:1 dám do hrníčku , natáhnu do stříkačky 1ccm , stříkačku zasunu do krku a HCl vypustím a polknu , poté troškou vody zakloktám a zapiji . Dávám před jídlem 2x1ccm a po něm také .

Tak asi to také jde, ale vhodnější je iontický roztok v síle zhruba běžné žaludeční kyseliny, čili tekutina velice zředěná a mělo by to mít zhruba koncentraci 3 promile, tedy 0.003%. Zhruba totéž patrně lze docílit i tou vaší metodou, ale chce to vypít adekvátní množství vody, aby se to v žaludku dostatečně naředilo. To množství je zbytečně velké, psal jsem vám 1 ccm, tak proč hned dvojnásobek, to nemá žádný pozitivní vliv, lepší je více malých dávek, než pár velkých.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned srp 01, 2010 2:13 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Dávám 1ccm a asi za 5 - 10 min další .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned srp 01, 2010 5:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Dávám 1ccm a asi za 5 - 10 min další .

Optimální je jeden ccm před jídlem, jeden po jídle a pak případně i mezi jídly, opakované dávkování, třeba před jídlem, nemá smysl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: ned srp 01, 2010 5:49 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Děkuji , špatně jsem to pochopil . Pane Jardo , jakým způsobem dávky navyšovat ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř srp 04, 2010 12:59 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Tak jsem vyzkoušela ze zakázaného ovoce jíst samotné banány vždy k snídani a s 3hodinovým odstupem od dalšího jídla. Nejprve jsem zkusila 5banánů. Nic se nedělo. Ale za dva dny jsem zkusila 8banánů, protože jsem měla velký hlad a pak celé dopoledne jsem byla ospalá, unavená a úplně k nepoužití. Takže banány asi pro mne nejsou vhodné. Zkoušela jsem i meruňky, ale ty mne moc nadýmají


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř srp 04, 2010 7:30 pm 
Offline

Registrován: sob črc 10, 2010 9:15 am
Příspěvky: 97
zuzis píše:
Tak jsem vyzkoušela ze zakázaného ovoce jíst samotné banány vždy k snídani a s 3hodinovým odstupem od dalšího jídla. Nejprve jsem zkusila 5banánů. Nic se nedělo. Ale za dva dny jsem zkusila 8banánů, protože jsem měla velký hlad a pak celé dopoledne jsem byla ospalá, unavená a úplně k nepoužití. Takže banány asi pro mne nejsou vhodné. Zkoušela jsem i meruňky, ale ty mne moc nadýmají

To ste sa(pardon za výraz) prežrali.
Mne sa stalo presne to isté. Najhoršia je práve tá únava.
Z ovocím treba narábat velmi opatrne a hlavne so sladkým, ktoré má tendenciu perfektne zkvasit a ukážkovo prekyslit.
Banány sú sýte a mne osobne stačí 1-2.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř srp 04, 2010 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Děkuji , špatně jsem to pochopil . Pane Jardo , jakým způsobem dávky navyšovat ?

Váš dotaz nechápu, jak navyšovat, psal jsem vám, že maximum je devět dávek a více nemá smysl, navyšování je pouze pro ty, co to zpočátku nesnesou a myšleno bylo třeba tři dávky za den a postupně přidávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř srp 04, 2010 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Tak jsem vyzkoušela ze zakázaného ovoce jíst samotné banány vždy k snídani a s 3hodinovým odstupem od dalšího jídla. Nejprve jsem zkusila 5banánů. Nic se nedělo. Ale za dva dny jsem zkusila 8banánů, protože jsem měla velký hlad a pak celé dopoledne jsem byla ospalá, unavená a úplně k nepoužití. Takže banány asi pro mne nejsou vhodné. Zkoušela jsem i meruňky, ale ty mne moc nadýmají

Sice netuším kolik vážilo těch osm banánů, ale to je tak pro horníka, pro vás platí to, co napsal člen Mat1 a totéž v případě těch meruněk. Prostě zde jednoznačně platí „Všeho s mírou“ a u sladkého ovoce to platí dvakrát. Já na jedno jídlo sním maximálně tři, čili nedokážu pochopit jak jich do sebe dokážete naládovat osm a určitě zde neplatí, že více jídla vám dodá více energie, ba právě naopak, protože se vlastně přiotrávíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř srp 04, 2010 9:59 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Jarda píše:
Váš dotaz nechápu, jak navyšovat, psal jsem vám, že maximum je devět dávek a více nemá smysl, navyšování je pouze pro ty, co to zpočátku nesnesou a myšleno bylo třeba tři dávky za den a postupně přidávat.

Dávám denně 3x3 dávky po 1ccm / před , v průběhu a po jídle ... t.j. snídaně , oběd a večeře je kefír / . Problém s tím nemám a znamená to , že dávky se už nemají navyšovat .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: stř srp 04, 2010 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Dávám denně 3x3 dávky po 1ccm / před , v průběhu a po jídle ... t.j. snídaně , oběd a večeře je kefír / . Problém s tím nemám a znamená to , že dávky se už nemají navyšovat .

Více kyseliny může paradoxně škodit a obecně se to doporučit nedá, sám jsem si také dříve myslel, že více znamená lépe, ale po delších pokusech a zkoumání jsem dospěl k závěru, že tělo si pak dávky začne samo regulovat a vlastní tvorbu naopak dále omezí, což je naprosto nežádoucí, vy ji potřebujete naopak nahodit, aby se nic stále dodávat nemuselo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 05, 2010 6:08 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Jarda píše:
Více kyseliny může paradoxně škodit a obecně se to doporučit nedá, sám jsem si také dříve myslel, že více znamená lépe, ale po delších pokusech a zkoumání jsem dospěl k závěru, že tělo si pak dávky začne samo regulovat a vlastní tvorbu naopak dále omezí, což je naprosto nežádoucí, vy ji potřebujete naopak nahodit, aby se nic stále dodávat nemuselo.

A s ohledem na rychlou likvidaci candidy ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: čtv srp 05, 2010 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
A s ohledem na rychlou likvidaci candidy ?

Candida není pouze o kyselině chlorovodíkové, to je jenom jedna část problému, ale i o draslíku, hořčíku, jódu a selenu v kombinaci s několika vitamíny. Tyto látky je nutné mít srovnané pro ideální činnost žláz a tím se samozřejmě candida donutí stáhnout do normálního stavu, který má každý zdravý člověk. Projděte si minimálně informace o jódu, včetně nutných souvislostí a ten musíte dodávat také. Jinak pro vaši vlastní tvorbu HCl je nutný draslík a pokud ho máte deficitní, tak se vlastní tvorba nenahodí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz