Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 9:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 9:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Užívám MMS2 a to určitě zabíjí laktobacily. S jakým odstupem prosím můžu pít kefír, abych z něj měla nějaký užitek? Je lepší ho pít před a nebo po MMS2?

Ono je dost diskutabilní zda MMS2 opravdu zabíjí laktobacily, ale pokud to připustíme, tak je vhodnější pít kefír po aplikaci MMS2, tak s odstupem 2 hodiny. Dle mého názoru pouze reguluje stavy bakterií jak na jedné, tak na druhé straně a ani jedna převaha neznamená zdraví, to je pouze stav rovnováhy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 1:58 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
(mocna) FDA nas varuje, aby sme MMS prestali okamzite uzivat, a vyhodili ho.

http://www.fda.gov/NewsEvents/Newsroom/ ... 220747.htm

Takisto distribucia tejto latky za ucelom oralneho uzitia moze byt povazovana ako trestny cin, aby ochranila verejnost pred touto potencialne nebezpecnou latkou.
Tak, kto ma pocit, ze to do 2012 vydrzime bez rozvratu tejto spolocnosti?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 11:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
(mocna) FDA nas varuje, aby sme MMS prestali okamzite uzivat, a vyhodili ho.

http://www.fda.gov/NewsEvents/Newsroom/ ... 220747.htm

Takisto distribucia tejto latky za ucelom oralneho uzitia moze byt povazovana ako trestny cin, aby ochranila verejnost pred touto potencialne nebezpecnou latkou.
Tak, kto ma pocit, ze to do 2012 vydrzime bez rozvratu tejto spolocnosti?

Já určitě ne, protože lobistické zájmy a diktát mamonu jsou vždy na prvním místě, daleko před zdravím populace. V některých státech se dokonce zavádí jako trestný čin poskytnutí rady a to už opravdu dost vypovídá, jak velký je zájem udržet tu masu v naivní nevědomosti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 1:27 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Chcem sa opytat, ci ide MMS pouzit aj na dezinfekciu otvorenych ran, ked hrozi infekcia (napriklad clovek sa doreze na skle, prelieza plot a doskrabe sa na hrdzavom plote) a podobne, aby sa nemuseli pouzit antibiotika.
Dal by sa pouzit kupel v MMS s nizkou koncentraciou kvapiek (napriklad 15 na celu vanu), popripade nizkou koncentraciou niekolkokrat za den v rozprasovaci postriekat rany a MMS uzivat preventivne aj vnutorne?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 6:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Chcem sa opytat, ci ide MMS pouzit aj na dezinfekciu otvorenych ran, ked hrozi infekcia (napriklad clovek sa doreze na skle, prelieza plot a doskrabe sa na hrdzavom plote) a podobne, aby sa nemuseli pouzit antibiotika.
Dal by sa pouzit kupel v MMS s nizkou koncentraciou kvapiek (napriklad 15 na celu vanu), popripade nizkou koncentraciou niekolkokrat za den v rozprasovaci postriekat rany a MMS uzivat preventivne aj vnutorne?

Aktivované MMS je ideální desinfekce, která vysoce předčí cokoliv jiného, včetně jakýchkoliv antibiotických mastí. Dokonce jsem sám vyzkoušel aplikovat přímo do rány i neaktivované MMS, nebo kyselinu chlorovodíkovou v rozumné koncentraci, sice to značně pálí, ale krev to zastaví prakticky okamžitě, rána je sterilní a rozhodně se nezanítí. Také se následně dá použít roztok na omývání, nebo postřikování a funguje to výborně. Užívání MMS vnitřně asi nutné není, ale uškodit to rozhodně nemůže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: mms Aktivované pomocí HCL
PříspěvekNapsal: úte srp 17, 2010 11:15 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
citace:
Ta 3,5%HCL se dá použít 1:1 k aktivaci úplně stejně jako kys.citrónová a 3min.aktivovat a pak zalít vodou do sklenice ?

děda Slavík napsal(a):
Je to tak jak píšeš. Pro mne ale poměr 1:1 nabyl dobrý (pobolíval žaludek) a proto dávám jen 5:1. To znamená, na 5 kapek NaCl2 (=MMS1) jen jednu kapku HCl (3,5%). Bohatě to v mém případě stačí. Svou dávku by si asi měl každý vyzkoušet. Je to ale jen můj názor.

Kyselinu citronovou jsem pro odpor těla a celkové nechutenství musel vyřadit.



Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
a070a0d51b2dc15f0d03c5fd8df07d54


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mms Aktivované pomocí HCL
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2010 8:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":14vu6331]citace:
Ta 3,5%HCL se dá použít 1:1 k aktivaci úplně stejně jako kys.citrónová a 3min.aktivovat a pak zalít vodou do sklenice ?

děda Slavík napsal(a):
Je to tak jak píšeš. Pro mne ale poměr 1:1 nabyl dobrý (pobolíval žaludek) a proto dávám jen 5:1. To znamená, na 5 kapek NaCl2 (=MMS1) jen jednu kapku HCl (3,5%). Bohatě to v mém případě stačí. Svou dávku by si asi měl každý vyzkoušet. Je to ale jen můj názor.

Kyselinu citronovou jsem pro odpor těla a celkové nechutenství musel vyřadit.



Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
14vu6331


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 18, 2010 10:00 pm 
Offline

Registrován: sob črc 10, 2010 9:15 am
Příspěvky: 97
Jarda píše:
Aktivované MMS je ideální desinfekce, která vysoce předčí cokoliv jiného, včetně jakýchkoliv antibiotických mastí. Dokonce jsem sám vyzkoušel aplikovat přímo do rány i neaktivované MMS, nebo kyselinu chlorovodíkovou v rozumné koncentraci, sice to značně pálí, ale krev to zastaví prakticky okamžitě, rána je sterilní a rozhodně se nezanítí. Také se následně dá použít roztok na omývání, nebo postřikování a funguje to výborně. Užívání MMS vnitřně asi nutné není, ale uškodit to rozhodně nemůže.

Funguje to výborne. S ničím lepším, čo sa zastavenia krvácania a hojenia nestretol.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 8:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Užívám MMS2. Nejdříve se vůbec nic nedělo, akorát chvíli po užití se mi trochu točila hlava. Třetí týden jsem začla být unavená a nálada šla dolu, až jsem v sobotu několik hodin už jen seděla a koukala do zdi \":)\" Vynechala jsem, pak jsem z 3 kapslí snížila na 1, ale pořád mi to způsobuje únavu. Měla bych prosím vytrvat aspoň na ty 4 týdny a nebo to už tělo nechce?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 7:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Užívám MMS2. Nejdříve se vůbec nic nedělo, akorát chvíli po užití se mi trochu točila hlava. Třetí týden jsem začla být unavená a nálada šla dolu, až jsem v sobotu několik hodin už jen seděla a koukala do zdi \":)\" Vynechala jsem, pak jsem z 3 kapslí snížila na 1, ale pořád mi to způsobuje únavu. Měla bych prosím vytrvat aspoň na ty 4 týdny a nebo to už tělo nechce?

U aplikace MMS se nemá překonávat odpor, čili rozumné by bylo asi přestat a po odeznění detoxikačních projevů se k němu zase vrátit. Zdá se mě to mnohem rozumnější, než si vyvolat nepřekonatelný odpor, nebo nějaké zdravotní potíže.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 23, 2010 12:29 am 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Rád bych věděl jestli není problém když nanáším na pokožku MMS a potom chlorid hořečnat. Jestli je nutné dělat odstup hodinu nebo to nevadí


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 23, 2010 8:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Rád bych věděl jestli není problém když nanáším na pokožku MMS a potom chlorid hořečnat. Jestli je nutné dělat odstup hodinu nebo to nevadí

Podle mého názoru by to vadit nemělo a ten hodinový odstup je asi dostatečný, ale vyzkoušené to nemám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 23, 2010 9:11 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Beladona píše:
Užívám MMS2. Nejdříve se vůbec nic nedělo, akorát chvíli po užití se mi trochu točila hlava. Třetí týden jsem začla být unavená a nálada šla dolu, až jsem v sobotu několik hodin už jen seděla a koukala do zdi \":)\" Vynechala jsem, pak jsem z 3 kapslí snížila na 1, ale pořád mi to způsobuje únavu. Měla bych prosím vytrvat aspoň na ty 4 týdny a nebo to už tělo nechce?


Merlin píše:
"Účinná látka z MMS2
se na rozdíl od ClO2 v těle kumuluje! Je naprostý nesmysl toho brát více, než 2 dávky denně, a to ještě jen v těžkých případech. Jinak by to mohlo být destruktivní. Jak na to, a co s tím je v Jimově druhé knize. Receptury se od té doby nezměnily."

Já jsem bral nějakou kratší dobu taky 3 tablety a bez problémů. Pak jsem přestal a po delší době jsem vzal jednu a byl z toho binec v útrobách. -Bolení břicha, větry, průjem apod. \":D\" \":wink:\"

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 8:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
milda píše:
Merlin píše:
"Účinná látka z MMS2
se na rozdíl od ClO2 v těle kumuluje! Je naprostý nesmysl toho brát více, než 2 dávky denně, a to ještě jen v těžkých případech. Jinak by to mohlo být destruktivní. Jak na to, a co s tím je v Jimově druhé knize. Receptury se od té doby nezměnily."

Já jsem bral nějakou kratší dobu taky 3 tablety a bez problémů. Pak jsem přestal a po delší době jsem vzal jednu a byl z toho binec v útrobách. -Bolení břicha, větry, průjem apod. \":D\" \":wink:\"

Osobně mě připadá MMS2 vhodnější používat jako nárazový prostředek, než ho aplikovat delší dobu trvale. Nárazově se dá použít i velice vysoká dávka, osobně jsem vyzkoušel i 12 kapslí v průběhu jednoho dne a kromě krkání chlóru jsem nic negativního nepozoroval, ale obecně se to asi doporučit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 10:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
milda píše:
Já jsem bral nějakou kratší dobu taky 3 tablety a bez problémů. Pak jsem přestal a po delší době jsem vzal jednu a byl z toho binec v útrobách. -Bolení břicha, větry, průjem apod. \":D\" \":wink:\"

Tak jsem vyzkoušela, že můžu brát 1 tabletu napůl plnou 1 maximálně 2 dny a pak 1 den vynechat, abych se vzchopila. Otázka je, jestli i tohle malé množství likviduje kandidu.
Zvláštní je, že mi po tom není špatně od žaludku, ale jsem v útlumu, jde mi to na psychiku, přepadají mě depresivní nálady a negativní myšlenky. Vypadá to, že můj primární problém je "brouk v hlavě" \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz